>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

odi 2,3K

odi

Forum VIP
NHL: St. Louis Blues wystawione na sprzedaż

Grupa inwestycyjna Sport Capital Partners Worldwide poinformowała o wystawieniu na sprzedaż udziałów większościowych klubu St. Louis Blues. W skład majątku klubowego przeznaczonego na sprzedaż wchodzi także hala Nutek, Scottrade Center.

Przedstawiciel przedsiębiorstwa mającego 90 procent udziałów w klubie z St. Louis, Dave Checketts w specjalnym oświadczeniu skierowanym do prasy poinformował o rozwoju sytuacji w kwestii zarządzania zespołem Blues.
- Próbowaliśmy ratować sytuacje i dogadać się z innymi inwestorami klubu w kwestii odsprzedania tylko części udziałów. Nie udało się osiągnąć porozumienia, mimo że rozmowy trwały kilka miesięcy. Teraz czuje się w obowiązku poinformować, że wycofujemy się z hokeja w St. Louis - oświadczył Checketts.
Checketts, którego firma inwestycyjna jest także właścicielem klubu Major League Soccer (Real Salt Lake) oraz zespołu hokejowej ligi AHL (Peoria Rivermen), odkupił Blues w marcu roku 2006 od Billa i Nancy Laurie.
- To jest dla mnie trudna osobista decyzja bo kocham to miasto i ten klub. Dziękujemy przede wszystkim fanom, którzy są wspaniali i zawsze byli inspiracją naszej pracy. Teraz czekamy na oferty od potencjalnych nowych właścicieli, nie śpieszymy się i chcemy aby był to ktoś z hokejową pasją - dodał biznesmen.
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/nhl/nhl-st-louis-blues-wystawione-na-sprzedaz,1,4212959,wiadomosc.html
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Siema, a nie znacie moze składów w jutrzejszym meczu vancouver-calgary? czy van wystawią luongo czy corego? i tak samo w dzisiejszym sharks-phoenix? czy u rekinów bronił będzie nittymaki czy niemi? Gdzie to wogóle sprawdzacie?
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Dzięki!!!
Odnośnie meczu Colorado to mają duże szanse na play-offy
ostatni mecz grają ze słabą minesotą a Ducks i Blackhaws mają dużo trudniejszych rywali z gury tabeli.
Z tym, ze Colorado już nie walczy o awans do PO, a Anaheim i Blackhawks wciąż walczą ze Stars o PO ;) I już dzisiejszej nocy przy zdobyczy punktowej przez &quot;Jastrzębie&quot; i &quot;Kaczki&quot;, a porażce Stars z Avalanche te dwie drużyny (Chicago oraz Anahei) zapewnią sobie PO
Siema, a nie znacie moze składów w jutrzejszym meczu vancouver-calgary? czy van wystawią luongo czy corego? i tak samo w dzisiejszym sharks-phoenix? czy u rekinów bronił będzie nittymaki czy niemi? Gdzie to wogóle sprawdzacie?
Jeśli chodzi o Canucks to nie wiem, ale odnośnie meczu Sharks to:
San Jose Sharks: Antti Niemi
Phoenix Coyotes: Ilya Bryzgalov
Polecam ogólnie http://www.dailyfaceoff.com
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Dzisiaj zacznie Niemi. A co do Canucksów jutro to raczej Schneider &quot;Luongo shut out the Wild on 29 shots Thursday in what was likely his last outing of the regular season.&quot; &quot;As expected, Schneider will start Saturday&#39;s season finale against the Flames, the Vancouver Province reports&quot;
Kilka godzin przed meczem wszystko jest tutaj: http://www.dailyfaceoff.com/starting-goalies
Pozdrawiam.

@puckers
sezon zasadniczy kończy się jutro a playoffy zaczynają się 13 kwietnia.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Jeśli Carolina w nocy wygra z Tampa Bay zrównuje sie punktami z NY Rangers. I teraz moje pytanie. Co decyduje o wyższej pozycji w tabeli? gdzies wyczytałem ze wieksza ilość wygranych spotkań. Proszę o odpowiedź.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Od tego sezonu decyduje ROW czyli Regulation plus Overtime Wins (tutaj liczy się same wygrane w 60 min bądź po dogrywce. Nie są brane pod uwagę wygrane po karnych) Następnie pod uwagę bierze się punkty w bezpośrednich spotkaniach między zainteresowanymi drużynami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Witejcie przyjaciele ;p mam pytanko, które odnosi się do mistrzostw świata, mianowicie: znam już zespół Kanadyjczyków na tegoroczne mistrzostwa, czy znaleźliście informacje o składach innych państw? I kolejne pytanie: Jest dużo stronek gdzie można oglądać mecze nhl online, natomiast z transmisja ahl sie jeszcze nie spotkałem, rzuci ktoś linkiem?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witejcie przyjaciele ;p mam pytanko, które odnosi się do mistrzostw świata, mianowicie: znam już zespół Kanadyjczyków na tegoroczne mistrzostwa, czy znaleźliście informacje o składach innych państw? I kolejne pytanie: Jest dużo stronek gdzie można oglądać mecze nhl online, natomiast z transmisja ahl sie jeszcze nie spotkałem, rzuci ktoś linkiem?
Wstępna kadra USA
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/wstepna-kadra-usa-na-hokejowe-ms,1,4241930,wiadomosc.html
 
Baqu 696,6K

Baqu

Forum VIP
Ryan zawieszony na dwa mecze za kopanie rywala


Bobby Ryan, hokeista klubu Anaheim Ducks grającego w lidze NHL, został zawieszony na dwa mecze za kopanie jednego z rywali. Oznacza to, że opuści spotkania numer trzy i cztery w pierwszej rundzie rywalizacji o Puchar Stanleya przeciwko Nashville Predators.

Do incydentu doszło w piątkowym meczu wygranym przez Anaheim 5:3, w którym Ryan zdobył dwie bramki. W trakcie gry mocno pchnął na bandę Jonathona Bluma, a gdy ten osunął się na lód zaczął go kopać.

Trafił za to na dwie minuty na ławkę kar, ale władze NHL postanowiły go zawiesić na dwa spotkania, bowiem uznały jego zachowanie za naganne i zagrażające zdrowiu Bluma.

Po dwóch meczach w serii play off jest remis 1-1, ale Ducks czekają teraz dwa występy na lodowisku rywali.

za sport.pl
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Witejcie przyjaciele ;p mam pytanko, które odnosi się do mistrzostw świata, mianowicie: znam już zespół Kanadyjczyków na tegoroczne mistrzostwa, czy znaleźliście informacje o składach innych państw? I kolejne pytanie: Jest dużo stronek gdzie można oglądać mecze nhl online, natomiast z transmisja ahl sie jeszcze nie spotkałem, rzuci ktoś linkiem?
Kanada -&gt; http://www.eliteprospects.com/league.php?leagueid=WC&amp;amp;season=2010&amp;amp;sort=nation&amp;amp;nation=3&amp;amp;name=Canada
U góry wybierasz każdą reprezentację i wyskakuje Ci skład.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Jak tam panowie idą zakłady? Jak myślicie kto spotka się w finale? Osobiście uważam że puchar powędruje w ręce tampy, mają świetną passę w tym roku i częstują niesamowitym widowiskiem za każdym razem. O puchar powalczą z nimi rzecz jasna orki ???? Szykuje się niezły finał, bo kto by nie był w finale, to już dawno te drużyny nie doszły tak daleko. Go nucks Go!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolego nazwy zespołów wypada jednak pisać z wielkiej litery.
Uważasz, że Tampa wygra puchar a kibicujesz Vancouver (nawet ta pani ma koszulkę Orek). To miłe, że kibic Orek wierzy w siłę Tampy ;)
Poczytaj temat NHL - sezon 2010/2011- Stanley Cup Playoffs co inni sądzą.
http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-sezon-2010-2011-stanley-cup-playoffs-57951-7.html#post2225358
W moim odczuciu finał będzie VAN - TBL.
Ja od wyeliminowania Pingwinów zagrałem na wygraną Tampy - http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-sezon-2010-2011-stanley-cup-playoffs-57951-4.html#post2207350
Szanse na wygraną rosną z meczu na mecz Tampy. Tyle, że ja sam mam koszulkę Tampy Bay... odświętnie zakładam ;)
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
Heh, ja mam bluzę Tampy no i im kibicuje. Nie lubię Bruins, może bardziej dlatego. Nie mają już Bergeron&#39;a, a to duże utrudnienie, chociaż na strone NHL podają, że bierze udział w niektórych treningach. Nie mniej jednak po tym co przebył Crosby w związku ze wstrząsami, a może i dalej przebywa, bo nie wiem jak z nim obecnie, wątpie by go wrzucili na mecz póki się zupełnie nie wyleczy. No a Bergy to wszechstronny zawodnik. Dobrze gra w bulikach, przy bandzie, można by długo wymieniać. On jest tam podporą, moim zdaniem przynajmniej. Jest w końcu ich liderem w punktacji kanadyjskiej.
Tampa ma chyba dużo lepszą grę ofensywną, szczególnie teraz, gdy Boston nie ma Bergeron&#39;a.
Roloson niby najlepszy bramkarz, przynajmniej opierając się o statystyki, ale wiemy co potrafi Thomas. Niektórzy twierdzą, że to tylko dzięki niemu grają o finał Pucharu.
Myślę, że to Bolts awansują dalej, ale to i tak dosyć w ciemno strzelam.
Na wschodzie nic nie będę obstawiał, chyba, że ktoś inny mnie przekona jakimś dobrym wywodem. Vancouver grało w kratkę, z Chicago miało 2 konkretne wtopy, chyba każdy pamięta. Nashville mnie już od dawna krótko mówiąc nie przekonywało swoją grą, choć i tak ugrało z nimi 2 mecze. Nie wiem jak grają Sharks, ale chyba ich rywale dotychczas byli dużo mocniejsi niż Hawks i Preds. Detroit na pewno.
 
Do góry Bottom