>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open '11 - turniej główny

Status
Zamknięty.
G 40

gunslinger

Użytkownik
Raczej martw się o swoje pieniądze póki je masz. Stawiając na szkota dasz zarobić bukom ???? Murray nigdy nie wygra GS, więc nie masz co się łudzić.
Tak,tak to samo pisałes o Ferrerze i chyba jedynym który stracił pieniądze byłes ty ;) Zgadzam sie w 100 % z Dancevicem,Serb nie ma atutów żeby pokonac Murraya.Obstawiam 3:0 lub 3:1 dla Szkota.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Odejdę na chwilkę od tych powyższych rozważań i na szybko zajmę się finałem debla panów. Moim skromnym zdaniem dziś w meczu braci Bryanów z Bhupathim/Peasem wygrają Hindusi. Oba deble bardzo znane, utytułowane, oczywiście faworytem zdecydowanym są Amerykanie, a deble to specyficzna gra, gdzie szanse są bardziej wyrównane, szczególnie jeśli po drugiej stronie przeciwnik prezentujący równie wysoki poziom. Hindusi od nowego roku wznowili współpracę, wygrali turniej domowy w Chennai, grając od początku nie rewelacyjnie, ale bardzo skutecznie. Bracia Brayan, cóż najlepszy debel obecnie, masa wygranych turniejów, dobra gra w AO. Mecz na pewno będzie ciekawy, powinien być zacięty, możliwe z tie-breakiem w I secie.
Bryan/Bryan - Bhupathi/Paes 4.00 ⛔6:3 6:4
Gratulacje dla braci Bryan za kolejny tytuł, chciałoby się przytoczyć znane piłkarskie powiedzenie, &quot;...i tak zawsze wygrywają Bryan/Bryan&quot; ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Tak,tak to samo pisałes o Ferrerze i chyba jedynym który stracił pieniądze byłes ty ;) Zgadzam sie w 100 % z Dancevicem,Serb nie ma atutów żeby pokonac Murraya.Obstawiam 3:0 lub 3:1 dla Szkota.
Djoković jest o klasę lepszym zawodnikiem od Ferrera. Nie mam zamiaru kłócić się z tobą (kurs 1,2 wszedł - gratuluję ???? ). Napiszę tylko, że Ferrer miał piłkę setową na 2:0. Djoković wykorzysta więcej bp niż Hiszpan, a przy tak beznadziejnie serwującym Murray&#39;u będzie ich mnóstwo.
&quot;Serb nie ma atutów&quot; - nie kompromituj się już.
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Przyznaje rację midelowi. Ten finał wg mnie może być zaciety ale obstawiam zwycięstwo Djoko 3-1. Jest w fenomenalnej formie, świetnie trafia przy linii, przewiduje zachowanie przeciwnika. Dodatkowo morale na pewno podskoczyły wysoko po ograniu Federera bez straty seta. Murray nie gra płynnie, ma często przestoje w grze i psuje łatwe piłki. Wiadomo nie od dziś że Szkot ma swoje humory i kiedy nie idzie gra pokazuje swoją mine dziecka któremu zabrano zabawki. Dzień przerwy w czasie tak trudnego turnieju to naprawde duży profit. Jeśli Murray stracił seta (a blisko było zeby stracił 2) z zawodnikiem który dużo bardziej woli gre na kortach ziemnych to nie widze NIC co dawałoby mu szanse na pokonanie Novaka.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Oglądałem obydwa spotkania i musze przyznać, że Novak zrobił na mnie fenomenalne wrażenie, Szkot natomiast żadnego, gdyby nie serwis Murraya który ratował go w wielu punktach to mogło być różnie w tym meczu. Novak ma lepszy zasięg ramion, więc bedzie ciężko szkotowi wygrywać tylko serwisem, a w wymianach z ferrerem widać było, że sie męczy. Djoko w super formie jest, regularny, niesamowity forehand i serwis też działa jak należy. Jak dla mnie clear 3-0 max 3-1 dla Serba, jak ktoś się kieruje emocjami i lubi Szkota i chce na niego postawić z tego właśnie względu, to radze odpuścić, kupić sobie popcorn i kibicować mu, bo będzie potrzebował wsparcia jutro. Pozdrawiam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

Sądząc po postawionych pieniądzach, bardzo dużo ludzi gra na Djokovica. ????
Murray w meczu z Ferrerem zrobił dużo niewymuszonych błędów.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Djokovic jest faworytem tylko na papierze jutro będziecie narzekać jak to Nole dzisiaj słabo grał i Murray miał szczęście że wygrał.Powiem wam jedno na zakończenie piszcie sobie jutro po zakończonym finale zobaczymy w jakim humorze będziecie.Ja jestem pewien zwycięstwa szkota i nie muszę sie z wami sprzeczać o to kto ma racje.
Oczywiście jeśli wasz Djokovic wygra pogratuluje wam jednak dużych szans wam nie daje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
remik47 0

remik47

Użytkownik
Ja Tobie też nie daje sporych ;) Jeśli Djoko nie złapie żadnej kontuzji w czasie meczu, a Murray zagra od niego lepiej to oczywiście pogratuluje Ci.
Wiesz skąd się biorą statystyki na papierze? Tak - dobrze się domyślasz - z rzeczywistej gry zawodnika w meczu ????
 
P 15

panasik

Użytkownik
Jak pokazało wczorajsze spotkanie, obecnie najlepszym tenisistą grającym z głębi kortu jest Novak Djokovic. Pasowałoby go wymienić.
alez jestes skrupulatny, to prawda na obency etapie seoznu tak jest, ale mialem na mysli generalne okreslenie, jak spojrzymy w metryczke rafy i feda i ilosc wygranych turniejow wielkoszlemowych to novak zostaje w tyle, moglbym napisac tez o davydenko, no wlasnie, ale jak jest w formie, djokovic przez wiekszosc czesc seoznu do tej pory nie potrafil utrzymac poziomu jaki potrafi nadal czy federer za najlepszych lat (nie kilku miesiecy), jakbys ogladal mecz z dodigiem, to moglbys odniesc inne wrazenie, ale pozstanmy na tym, ze gra njalpiej obecnie bo wiaodmo inny rywal inna motywacja
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie N. Djokovic - A. Murray
Typ: N. Djokovic win 3-0✅
Kurs : 4,46
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-01-30 09:30
Analiza:
Zdecydowanym dla mnie faworytem tego meczu jest serb,który ograł w fantastyczny sposób Federera.Miał jedno proste załozenie w tym meczu, grać długie wymiany i nie spuć piłek.To proste zadanie okazało sie lekarstwem na pogromienie szwajcara.
Mimo tego zwyciestwa 3-0 to mecz był bardzo dziwny.Męski tenis na takim poziomie a tu mnóstwo traconych punktów przy własnym podaniu.
Szans na przełamanie też sporo bo Djoković na 14 szans przełamał 5 razy,a Federer na 10 szans przełamał 3 razy.
Droga do zwycięstwa serba był również serwis,który otwierał serbowi gre i wygrywanie kolejnych punktów.
Murray gra zachowawczo,dosc pasywnie i jeśli tak bedzie grał ze serbem to zostanie skarcony i przegra szybko.
Z taka masa błedów jak z Ferrerem popełnił to przechodziło ludzkie pojecie.
Moim zdaniem Murray przegra to prawdopodobnie w 3 setach.
W tamtym roku nie grali obaj ze sobą ale statystyki sa dosc zadziwiajace.
Pierwsze 4 pojedynki wygrał Djokovic a kolejne trzy padły łupem Murraya.
Tylko ten pierwszy mecz był rozgrywany w 3 setach.Wszystkie kolejne w dwóch.
Nie grali ze soba jeszcze w wielkim szlemie a tu prosze , zagraja w finale ze sobą.
Djokovic gra przez te 2 tygodnie równy ,dobry tenis, moze tylko z Berdychem miał chwilowe problemy ale i tak ograł czecha 3-0.
Murray takiej formy nie ma ,a jesi nawet by miał to i tak odstawał by od serba fizycznie i technicznie.
Stawiam na szybkie zwycięstwo serba.
polecam rózniez grac

Spotkanie N. Djokovic - A. Murray
Typ: N. Djokovic-3 gemy✅
Kurs : 2,03
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-01-30 09:30

Spotkanie N. Djokovic - A. Murray
Czy Andy Murray (GBR) wygra więcej niż jednego seta?✅
Typ: Nie
Kurs : 2,10
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-01-30 09:30

Spotkanie N. Djokovic - A. Murray
Typ: Novak Djokovic (SRB) -5,5 punktów✅
Kurs : 1,89
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-01-30 09:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
a ja mam jedną refleksję ;) Ile razy można prawidłowo wskazać zwycięzce w parze o podobnej skali trudności z bukmacherskiego punktu widzenia jak Djoko - Andy?: W 10 przypadkach,a może bardziej reprezentatywne będzie liczba 100,bo przecież prawie każdy uczestniczący w rozmowie ma długi staż.
No chyba, że wszystkie stawki są &quot;for fun&quot;, chociaż mam wątpliwości obserwując temperaturę rozmów. Ale wtedy znowu wraca moje pytanie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wincent 150

wincent

Użytkownik
Sądząc po postawionych pieniądzach, bardzo dużo ludzi gra na Djokovica.
Na mecze tenisa na rynek kto wygra normalne są obroty na GS/turniej mistrzów/1000 na betfair 8-10 mln euro, przynajmniej w ostatnich kilku meczach. W dodatku żeby ktoś zagrał za 100 euro że Novak wygra, ktoś inny musi zagrać za 75 że Novak przegra ???? No ale Serb wydaje się być faworytem, więcej szans dawałbym Ferrerowi niż szkotowi z serbem, no ale świetnie grający hiszpan odpadł :| No ale zapowiada się fajny meczyk na dzień dobry jutro ;)
 
salva 22

salva

Użytkownik
Według mnie Djokovic jutro nie ma szans wygrać. Uważam, że Szkot zaczyna w tym sezonie marsz po nr 1. Dla wielu to się może wydawać śmieszne, ale ja tak myślę.
Nie ma co się sugerować tylko poprzednimi meczami w tym turnieju. Każdy mecz ma swoją historię. Szkot jutro powinien wygrać. Oczywiście jeśli przegra pogratuluje tym co stawiali na Djokovica.
 
K 0

_kuba_bvb_

Użytkownik
nie bede sie zbytnio rozpisywał na temat finalu AO panów, jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest szkot. jest zawodnikiem znacznie dynamiczniejszym o rewelacyjnym serwisie. typ jest jeden szkot win. chcialem takze zwrocic uwage ze serb wygral wiekszosc spotkan po niewymuszonych bledach rywali natomiast szkot pomimo wiekszej ilosci bledow mecz wygrywał(pomijajac mecz z ukraincem dolgopolovem ktory dla mnie jest tenisista na pierwsza 10-tke w tym sezonie)
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
no to może ja dorzucę swoje 3 grosze....
mecze śledziłem wybiórczo, ale SF widziałem, zdecydowanie lepsze wrażenie zrobił na mnie Serb (oczywiście można pisać, że Roger zagrał słabo, ale czy to do końca prawda, śmiem wątpić)
porównując wymiany z obu spotkań, hmmmm pisanie, że Murray jest dynamiczniejszy jest nie zrozumiałem dla mnie
_Kuba_BVB_
czemu nie wytrzymać ma kondycyjnie?
Murray spędził więcej godzin na korcie (nieznacznie, ale to fakt) i miał dzień odpoczynku mniej, Nole nie będzie miał problemów w tym elemencie, czasy kiedy nie wytrzymywał kondycyjnie chyba już minęły
co do serwisu, owszem, Murray w tym elemencie jest lepszy, ale ten serwis ostatnio średnio mu wchodzi, a kto wie czy Andy&#39;emu w takim meczu nie będzie drżeć ręka częściej
a jak tak patrzę na statystyki to Murray tylko w 1!! meczu miał więcej UE niż rywal, z Ferrer (zawodnik regularny, podobnie jak Nole), w innych przypadkach prawie zawsze to przeciwnik miał ich prawie 2x więcej
to tak odnosząc się do posta niżej
================================
bazując na wyczynach obu w AO (na niczym innym raczej nie można,
Nie ma co się sugerować tylko poprzednimi meczami w tym turnieju. Każdy mecz ma swoją historię.
, chociaż może się mylę) to Djokovic zrobił lepsze wrażenie na mnie i jeśli miałby tu coś typować to jego tryumf, zna smak tryumfu na tych kortach, a Murray, no cóż turniej WS kiedyś wygra, bo po odejściu Nadala i Rogera, będzie miał mało rywali, ale nie nastąpi to jutro imo
należy wziąć pod uwagę, że piszę to też z sympatii to Serba i empatii to Szkota, którego nie trawię i tyle
po za tym kogo on takiego pokonał w tym turnieju??
tylko Ferrer robi na mnie wrażenie, a z nim uciekł spod topora
wygrane Djokovica z Federerem i Berdychem są w moim odczuciu wartościowsze
także
DJOKOVIC, szkoda, że kursy pospadały
 
jokerpro 2

jokerpro

Użytkownik
Dzisiaj w Melbourne prawdziwe pieklo, 40 stopni. Djoko sam przyznaje ze nie sa to dla niego wymarzone warunki do gry, proponuje brac to pod uwage przy obstawianiu dzisiejszego finalu. Mecz zaczyna sie wprawdzie o 19:30 ale nie sadze ze ochlodzi sie zbytnio do tego czasu.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Dzisiaj w Melbourne prawdziwe pieklo, 40 stopni. Djoko sam przyznaje ze nie sa to dla niego wymarzone warunki do gry, proponuje brac to pod uwage przy obstawianiu dzisiejszego finalu. Mecz zaczyna sie wprawdzie o 19:30 ale nie sadze ze ochlodzi sie zbytnio do tego czasu.
A uważasz że tylko Serbowi będzie upał doskwierał? Argument bez sensu bo obaj będą grać w takich samych warunkach, warunki nie będą miały tutaj znaczenia. Kort centralny w Melbourne wysoki, lekko zadaszony, o tej porze to nawet promienie słoneczne nie wpadają do środka
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Krótko chwilę przed finałem wszystko zostało powiedziane każdy swój pogląd że Djoker gra mocno w wymianach spychał do defensywy fedka a że Murray cudów wielkich nie grał dużo razy przełamywany przy swoim serwisie ale wychodziły mu nietuzinkowe zagrania niesamowite obrony piłek lepsza defensywa ogólnie. W wymianach szkot jest trochę zbyt pasywny w nich może nie tak jak w fedek w meczu z Djokoviciem lecz w tym upatruję wygraną serba w prowadzeniu wymian .Szczerze wstrzymuję się z typem do czasu 1 seta muszę się rozpatrzyć. Każdy mecz jest inny Djoker moze nie wytrzymać presji psychicznej czy jakieś problemy z kontuzją na to bym nie liczył lecz gra swój prawie najlepszy tenis sprawa wygląda następująco 80% że wygra serb tak zamierzam grać na live liczę że bedzie początek równy to kurs pójdzię w górę i trzeba z tego m skorzystać.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dzisiaj w Melbourne prawdziwe pieklo, 40 stopni. Djoko sam przyznaje ze nie sa to dla niego wymarzone warunki do gry, proponuje brac to pod uwage przy obstawianiu dzisiejszego finalu. Mecz zaczyna sie wprawdzie o 19:30 ale nie sadze ze ochlodzi sie zbytnio do tego czasu.
Djoko zapewne nie jest zmęczony turniejem, więc nie wydaje mi się, żeby to był argument przeciwko niemu. Już prędzej przeciwko Szkotowi, który miał 1) dłuższy mecz półfinałowy 2) dzień mniej na regenerację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom