>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakopane [21-23.01.2011]

Status
Zamknięty.
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
Jeśli ktoś ma konto na betfair i uważa że dzisiaj nie wygra Morgenstern to jest tam coś takiego:
Lay(nie wygra) Morgenstern - 1,68
Czyli przy zobowiązaniu 10euro wygrywamy 23,96(już bez podatku) czyli wychodzi z tego kurs 2,4. ???? Pozdrawiam
wprowadzasz ludzi w bład bo jest to zakład czy wygra PŚ, a nie konkurs w Zakopanym
sam się niedawno wkopałem na czymś takim z Boe i Svendsnem
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
o fak, rzeczywiście......... a wyskakuje po kliknięciu w &quot;Zakopane&quot;. Dzięki wielkie i sorki. ;)


\\ ale kurs na Adama mizerny teraz. Jeszcze w czwartek było 6,5. Po kwalach 3.3 a teraz na 2 konkurs tylko 2,3.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
ale kurs na Adama mizerny teraz. Jeszcze w czwartek było 6,5. Po kwalach 3.3 a teraz na 2 konkurs tylko 2,3.
Nie ma się co dziwić. Kurs 6.5 mógł być, ale tak jak sam piszesz w czwartek przed treningami, a później Adam &quot;miażdżył&quot; rywali wygrywając obie serie treningowe, skacząc 139m w kwalifikacjach i wygrywając wczorajszy konkurs to dobry i 2.3 kurs ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
HS134, Zakopane (POL) - Day 2
Zwycięzca Małysz 2.25 Betsafe
Adama spokojnie stać na drugą wygraną. Zagrozić mu może chyba Kofler i co jak co Freund. Wczoraj Adam sam przyznał , że 2 skok totalnie zawalił , dziś na maxa się skupi , żeby tych błędów nie popełnić i chyba nie powinno być problemów z wygraną. Wczoraj trochę podwiewało w Zakopanem ale ogólnie warunki świetnie i równe dla wszystkich. A i po samym Adamie widać , że wie , że jest w świetnej formie , pełen luzik w wywiadach , chętny do rozmów. Nic innego jak dziś 2 wygrana Adama ;)
:idea:Stefan Hula - Sebastian Colloredo 1 1.50
:idea:Piotr Zyla - Jernej Damjan 1 1.60
:idea: Adam Malysz - Thomas Morgenstern 1 1.50
ako 3.60 Betafe
Co do Małysza już pisałem wyżej. Thomas chyba lekko spuścił z tonu co widzieliśmy już wczoraj. Adam Regularnie od początku w Zakopanym lepiej od Morgiego , dziś powinno być podobnie.
Piotr Żyła - Jernej Damjan - Damjan wczoraj nawet do 30 nie wszedł. Był tuż za ale nie wszedł. Żyła wczoraj dobry równy konkurs. 4 miejsce na mistrzostwa nie obsadzone , więc wskazane u niego aby i dziś potwierdzić dobrą dyspozycję.
Stefan Hula - Colloredo - Stefan wczoraj nie równe skoki trochę. Po I serii bardzo dobrze , w drugiej musiał być jakiś błąd. Colloredo dwa równe ale dość słabe skoki. Stefan dziś z Włochem powinien ponownie wygrać.

I jeszcze taki singiel
:idea: Michael Uhrmann - Kamil Stoch 2 1.80 Tobet
Kamil wczoraj dwa nie równe skoki. Po pierwszym powiedział, że byłto jego najgorszy skok od dawna. Drugi już dobry i spory awans, Kamil jest u siebie więc licze na jakiś dobry występ. 15 w zasięgu. Uhrman też nie równy. Wczoraj wygrał z Kamilem o 0.2 pkt. Dziś licze że to Kamil będzie lepszy.
 
R 0

ryniak18

Użytkownik
Witam ????
przepraszam , że tutaj piszę , ale nie wiedziałem gdzie napisać ????

Mam do was pytanie , bo na pewno znacie się na tym :

Obstawiłem dzisiaj na bet-at-home , że Loizl pokona romorena .
Pisze , że rozpoczęcie zawodów będzie o 15:00
Moje pytranie brzmi : czy ten zakład obejmuje kwalifikacje , czy normalne zawody ??
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Witam ????
przepraszam , że tutaj piszę , ale nie wiedziałem gdzie napisać ????

Mam do was pytanie , bo na pewno znacie się na tym :

Obstawiłem dzisiaj na bet-at-home , że Loizl pokona romorena .
Pisze , że rozpoczęcie zawodów będzie o 15:00
Moje pytranie brzmi : czy ten zakład obejmuje kwalifikacje , czy normalne zawody ??
obejmuje zawody
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
Witam ????
przepraszam , że tutaj piszę , ale nie wiedziałem gdzie napisać ????

Mam do was pytanie , bo na pewno znacie się na tym :

Obstawiłem dzisiaj na bet-at-home , że Loizl pokona romorena .
Pisze , że rozpoczęcie zawodów będzie o 15:00
Moje pytranie brzmi : czy ten zakład obejmuje kwalifikacje , czy normalne zawody ??
Zakład na zawody. 15:00 to godzina do której można obstawiać, bo wtedy zaczynają się kwalifikacje i blokują zakłady
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Tom Hilde - Matti Hautamäki
Typ: 2
Kurs: 2,20
Hauta miał ostatnio gorszą formę, ale na Zakopane przygotował się solidnie i widać powrót do dalekiego skakania. Wczoraj wszystkie skoki super, i na treningach, i w kwalach i w zawodach. W konkursie drugi skok najdalszy w całej 2 serii - 135,5 metra i niezłe, 8 miejsce, za Hilde o zaledwie 0,3 pkt. Pierwszy skok był taki sobie, ale myślę, że dzisiaj skoczy dwa razy daleko i będzie walczył nawet o podium, a że TOP5 to jestem niepokojąco pewny. Byle nie zagroził Adamowi, który mam nadzieję, stanie drugi raz na najwyższym stopniu podium. Łzy szczęścia. :razz:
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Simon Ammann wygrywa, Małysz i Stoch w &quot;10&quot;
Simon Ammann okazał się najlepszy podczas drugich zawodów z cyklu Pucharu Świata na &quot;Wielkiej Krokwi&quot; w Zakopanem. Szwajcar lądował na 135,5m i 129m. Adam Małysz tym razem zajął 6. miejsce.
Tuż za nim znalazł się lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, będący trzeci po pierwszej serii, Thomas Morgenstern. Austriak szybował na 131,5m i 125,5m.
Na najniższym stopniu podium uplasował się Tom Hilde, który po pierwszej turze był dopiero szósty. Podopieczny Miki kojonkoskiego lądował na 131m i 130m.
Pełne Wyniki Konkursu: http://www.skijumping.pl/wyniki.php?id_zawodow=2290
Źródło: www.skijumping.pl
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ostatnia część zakopiańskiego maratonu ze skokami. Wczoraj nie udało się trafic, ale próbujemy dzisiaj ;)
Adam Małysz - Tom Hilde
Typ : Małysz @ 1,45 Betsafe⛔upadek 36-2:-(
Wczoraj Adam słabiej, na jego usprawiedliwienie można dodac, że trudne warunki były. Hattricka zakopiańskiego nie będzie, ale walka o podium dzisiaj będzie na pewno.
Bjoern Einar Romoeren - Johan Remen Evensen
Typ : Romoeren @ 1,65 Betsafe✅8-42
Wkońcu dobre skoki Bjoerna Einara. Wczoraj w ogóle Norwedzy dobrze skakali. Widac forma rośnie w szybkim tempie i na Oslo powinno byc dobrze.
Matti Hautameki - Severin Freund
Typ : Freund @ 1,72 Betsafe✅15-6
Wczoraj identyczną pare miałem i po niższym kursie. Freund przegrał o 2pkt, a wszystko przez zepsuty drugi skok, wystarczyło skoczyc metr dalej, bo skok na 114,5m to słaby rezultat tylko należy pamiętac, że były w tym czasie akurat gorsze warunki. Dzisiaj wyższy kurs to tymbardziej to zagram bo forma u Niemca jest.
AKO @ 4,12 Betsafe⛔
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
W temacie związanym ze skokami był raz człowiek który dyskutował ze mną o nowym systemie punktowania za wiatr i belkę i bardzo chwalił sobie ten system mówiąc że przez ten system nie będziemy widywać zwycięstw słabszych zawodników nazwanych przez niego bodajże &quot;ogórkami&quot;
No to dzisiaj jest dowód na to że i ten system na &quot;ogórków&quot; jest nie trafny ????
Bo wygrał typowy &quot;ogórek&quot; ale dobrze się stało że to nasz &quot;ogórek&quot;
Jakby powiedział Szpakowski : BRAWOOOOOOO POLACYYYYY!!!!!!! ????
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Triumf Kamila Stocha, Dramat Adama Małysza
Kamil Stoch wygrał trzeci konkurs Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi w Zakopanem, to pierwsze zwycięstwo Kamila w PŚ w karierze. Stoch zapewnił sobie zwycięstwo dwoma świetnymi skokami na odległość 123 i 128 metrów.
Na drugim miejscu ze stratą 4,5 punktu znalazł się Tom Hilde (123 i 127,5 metra), a na najniższym stopniu podium stanął Michael Uhrmann, który w finale atakował z 6. miejsca (120 metrów w pierwszej serii) i uzyskując najlepszą odległość dnia - 131,5 metra - awansował do trójki.
Konkurs fatalnie zakończył się dla Adama Małysza. Nasz mistrz upadł nieszczęśliwie w pierwszej serii po skoku na 120 metrów. &quot;Orzeł z Wisły&quot; nie był w stanie o własnych siłach opuścić zeskoku. Po wstępnym badaniu, lekarze wykluczyli poważny uraz kolana.
Pełne Wyniki Konkursu: http://www.skijumping.pl/wyniki.php?id_zawodow=2458
Źródło: www.skijumping.pl
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szkoda Adama ale cieszy wygrana Kamila :!: I to jak cieszy :!:
Po pierwszej serii zastanawiałem się tylko , czy Kamil poradzi sobie z presją. Poradził sobie i na luzie wygrał. Trzeba mieć nadzieję, że to go odblokuje już w 100% i będziemy mieli z niego dużo radości.
Ważne jest również , ze Adamowi nic poważnego się nie stało :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom