>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Uzupełniłem tabelę. Zbliża się koniec pierwszej rundy. Niektórym uczestnikom dopisałem liczbę podanych typów, innym dopiszę później. Proszę pamiętać o warunku podania minimalnej liczby typów.
 
Z 0

ziomal99

Użytkownik
Siema mozeci mi poprawic moje typy tak mialo byc dz z gory:

#25 godz: 19.01.2011 20:30

Australia - Rumunia
typ: poniżej 55.5
kurs: 1.83
Ladbrokes

#26 19.01.11 18:00

Serbia - Chorwacja
typ ; ponizej 52.5
kurs : 1.83
Buk Ladbrokes

#27 19.01.11 19.15
Dania - Algeria
typ : ponizej 53.5
kurs ; 1.83
Buk : Ladbrokes

#28 19.01.11 19:30

Hiszpania - Egipt
typ ; ponizej 50.5
kurs ; 1.83
Buk : Ladbrokes

Bilans + 562

// Takie zmiany są niemożliwe. Dałeś kupon, to zagrane. W regulaminie jest jasno napisane, że jeden użytkownik ma jeden post w temacie, a kto nie przestrzega regulaminu otrzymuje -100pkt. Poprawiamy ewidentne pomyłki uczestników
 
F 0

floro_perez

Użytkownik
#16 godz: 18:00
zdarzenie: Niemcy - Francja
typ: Francja 3,5
Kurs: 1.83
Buk: Ladbrokes

#17 godz: 20:30
zdarzenie: Hiszpania - Egipt
typ: Hiszpania -6,5
Kurs: 1.83
Buk: Ladbrokes

#18 godz: 20:15
zdarzenie: Dania - Algieria
typ: 1polowa: Dania 4,5
Kurs: 1.83
Buk: Ladbrokes

#19 godz: 18:00
zdarzenie: Serbia - Chorwacja
typ: over 52,5
Kurs: 1.83
Buk: Ladbrokes
Bilans: ✅108
Wkradl mi sie maly blad... zapomnialem dopisac - przy typie na Francje. prosze o poprawke
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Uzupełniłem tabelę. Usunąłem uczestników, którzy nie mogli spełnić zasad konkursu. Dziękuję już tym osobom za udział w konkursie. Dzisiaj ostatni dzień pierwszej rundy. W razie błędów proszę pisać w tym temacie. Wszystkie posty z zastrzeżeniami muszą być teraz dokładnie opisane.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Tabela końcowa po 1. etapie konkursu pojawi się dzisiaj przed północą, tak samo tematy do typowania w 2. etapie. Po ogłoszeniu wyników prosiłbym o jak najszybsze zgłaszanie błędów w podliczeniach, jesli takie wystąpią.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Wkleiłem tabelę końcową pierwszego etapu. W razie błędów proszę o wpis w tym temacie. Do konkursu zgłosiło się 172 chętnych. Wymogi konkursowe po pierwszym etapie spełniło tylko 83 uczestników, wszczyscy oni przechodzą do drugiego etapu. Typujący rozpoczynają rywalizację w drugiej rundzie z punktami uzyskanymi po pierwszym etapie.

Podając typy proszę stosować się do schematu pokazanego w regulaminie. Proszę nie uzywać żadnych ozdobników w pisaniu posta (np zmiana czcionki), bo jedynie przeszkadza to w podliczaniu.
 
Do góry Bottom