>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Sapporo [15-16.01.2011]

Status
Zamknięty.
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Puchar Świata 2010/2011 w Sapporo

Informacje O Skoczni

pełna nazwa: Okurayama
punkt hs: 134 m
punkt konstrukcyjny: 120
punkt sędziowski: 134 m
rekord zimowy: 145 m (Noriaki Kasai)
nachylenie progu: 11 st.
wysokość progu: 3.3 m
długość rozbiegu: 94 m
nachylenie zeskoku: 37 st.
średnia prędkość: 95 km/h
pojemność stadionu: 44000
Program zawodów
Piątek, 14.01.2011
7:00 - Oficjalny trening (2 serie)
9:00 - Kwalifikacje
Sobota, 15.01.2011
8:00 - Seria próbna
9:00 - Konkurs
Niedziela, 16.01.2011
1:00 - Kwalifikacje
2:00 - Konkurs
Relacje w TV
Piątek, 14.01, godz. 09:00 - Puchar Świata w Sapporo - kwalifikacje

Sobota, 15.01, godz. 08:50 - Puchar Świata w Sapporo

Sobota, 15.01, godz. 09:00 - Puchar Świata w Sapporo

Niedziela, 16.01, godz. 01:50 - Puchar Świata w Sapporo

Niedziela, 16.01, godz. 08:30 - Puchar Świata w Sapporo
Niedziela, 16.01, godz. 10:30 - Puchar Świata w Sapporo

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Thomas Morgenstern - Adam Malysz Typ: Adam Małysz 2.20 Betsafe ⛔
Zwycięzca Day1 Typ: Adam Małysz 2.85 Betsafe ⛔

Top 3 Day1 Typ: Adam Małysz 1.40 Betsafe ✅
Czas na pierwsze zawody na Okurayama. Choć faworytem jest z pewnością lider Thomas Morgenstern to ja uważam, że Adam Małysz ma szanse pokonać Morgensterna. Uważam nawet, że Małysz ma szanse na zwycięstwo w całym sobotnim konkursie. Polak w Sapporo prezentuje się z bardzo dobrej strony. Podczas kwalifikacji Małysz oddał skok na odległość 129.5 natomiast Morgenstern poszybował nieco krócej - 126.5. Podczas pierwszej serii treningowej Małysz poszybował zdecydowanie dalej od Austriaka, ale z nieco wyższej belki i ostatecznie Morgenstern wyprzedził Adama Małysza o 0,5 pkt mimo tego, że Polak wylądował na 135,5m, a Thomas na 121m. W drugiej serii Małysz zdeklasowała rywali, a tym samym okazał się leszy od Morgensterna. W Sapporo nie zobaczymy wielu dobrych zawodników, którzy postanowili odpuścić start w Japonii. Zabraknie między innymi Hautamaekiego oraz Loitzla. Dlatego uważam, że jeśli warunki będą sprzyjające to moje typy mają szanse powodzenia ;)
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Tak ,tez liczę na Adama ,min top 3,do tego Tochimoto-Yumoto 1 @1.75 betgun, z dwijjga Japonczyków wyzej oceniam szanse Tochimoto,co potwierdzał w kazdym z 3 skoków
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Adam Małysz - Simon Amman @ Małysz - 1,60 w Betsafe / w Unibet ✅ [3-6]
Adam jest na fali... Świetne skoki w treningach i kwalifikacjach potwierdzają dobrą dyspozycję. [129,5 135,5 oraz 133,5] Amman nie brał udziału w kwalifikacjach, w treningu 124,5 i zepsuty po obniżonym rozbiegu na 101,5m. Oj Adam chyba się przypomni Japończykom w Sapporo :wink:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jan Matura - Borek Sedlak
Typ : Matura @ 1,50 Betsafe
10-44 http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&amp;bid=1283

Matura w lepszej formie i udowadniał to w każdym kolejnym skoku na Okurayamie więć mu zaufam poprostu.
Michael Uhrmann - Shohei Tochimoto
Typ : Uhrmann @ 1,50 Betsafe
5-15 http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&amp;bid=1283

Uhrmann dwukronie 137m w dzisiejszych skokach. Owszem Japończycy będą groźni jutro, ale widze Niemca w czołowej szóstce nawet w konkursie.
Adam Małysz - Simon Ammann
Typ : Małysz @ 1,60 Betsafe
3-6 http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&amp;bid=1283

Są szanse nawet na wygraną Polaka. Dzisiejsze skoki bardzo dobre. AKO @ 3,60 Betsafe

Krótkie wywody, ale dorzucam wyniki z treningów -&gt; http://www.fis-ski.com/pdf/2011/JP/3068/2011JP3068RLT.pdf
i kwalifikacji -&gt; http://skijumping.pl/wiadomosci/12768/PS-w-Sapporo-Uhrmann-wygrywa-kwalifikacje-czterech-Polakow-w-konkursie/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Kranjec - Uhrmann @1,90

Bet365

Ok, Niemiec dzisiaj swietnie w kwalifikacjach, zrobił różnicę, miażdżąc rywali, ale jeśli by sięgnąć pamięcią wstecz, to nie tak dawno, bodajże w Ga - Pa i Bischofshofen Misiek też zanotował bardzo dobre wyniki w kwalifikacjach do tychże konkursów, a poźniej w zawodach zabrakło mu tego luzu, który prezentował i w efekcje jego skoki były słabe. Po prostu jak dla mnie to jest taki typ zawodnika, który dyspozycji czy to z treningów, czy z kwalifikacji, nie przekłada na wyniki w konkursie głównym. Dlatego 1,90 na Kranjca to dobry kurs, Robert wyraźnie odżył podczas lotów w Harrachovie, ścisła czołówka, widać progres. W kwalifikacjach skoczył najdalej z grupy z zapewnionym awansem, 131,5m. Uważam, że po takim kursie jak najbardziej warto spróbować gry na Słoweńca, typ ma duże szanse wejścia. Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kranjec nie odżył w Harrachovie, po prostu kocha mamuty.
Uhrmann TCS , pelno swoich kibiców to mogł sie spalic, w japoni zawsze spokojniej sie skacze.
Popieram typ Robsona na Niemca z Tochimoto, japonczyk niczym nie zachwyca szczegolnym , jedyny &#39;atut&#39; ze skacze u siebie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Adam Małysz - Simon Ammann
Typ : Małysz @ 1,60 Betsafe
5-8 http://ads.betsafe.com/redirect.aspx?pid=5858&amp;bid=1283
Identyczny kurs na to zdarzenie w tej parze jak na poranny konkurs. Małysz wygrał tą rywalizacje z Ammannem o 17pkt. Skakali raczej w zbliżonych warunkach w pierwszej serii. W drugiej gorsze miał Polak i niesttey nie udało mu się triumfowac, a szansa była naprawde spora. Cóż, licze na powtórke z rozrywki.

Manuel Fettner - Shohei Tochimoto
Typ : Fettner @ 1,45 Betsafe
7-13 Austriak stabilniejszy wg mnie. Tochimoto np dzisiaj zawalił drugi skok i był za Fettnerem o 24pkt. Na treningach porównywalnie obaj skakali. Wiadomo, wiatr będzie dużą role odgrywał, ale dla mnie wyżej oceniam szanse zawodnika z top10 PŚ.
Stephan Hocke - Roman Koudelka
Typ : Koudelka @ 1,72 Betsafe
21-6 Forma Koudelki zdaje się byc równa i co ważne na dobrym poziomie. Dobre rezultaty na mamucie w Harrachowie. W Sapporo też skakał całkiem poprawnie. Dzisiaj 12msc i równe skoki. Hocke chimeryczni dla mnie. Wyżej oceniam szanse Czecha. AKO@ 3,99 Betsafe

 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Adam Malysz - Simon Ammann Typ: Adam Malysz 1.60 Betsafe ✅
Thomas Morgenstern - Andreas Kofler Typ: Thomas Morgenstern 1.25 Betsafe ⛔
Ja dużo pisał nie będę, ale także postawie na Małysza w parze z Ammannem. Na chwilę obecną lepsza formę prezentuje Adam i uważam, że w dziś w konkursie nr dwa znów lepszy okaże się Polak. Drugi typ to typ na lepszą pozycję Morgensterna od Koflera. Wydaje mi się, że Andreas mimo dobrego czwartego miejsca w pierwszy konkursie zaczyna skakać coraz gorzej, a przede wszystkim nierówno. Natomiast Thomas Morgenstern prezentuje się cały czas stabilnie i jeśli na skoczni nie będą panowały zmienne warunki to wydaje mi się, że Morgenstern spokojnie wyprzedzi Koflera. Wydaje mi się, że wybrałem ciekawy dubelek ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Znowu Tepes zatroszczył się o wiatr dla Adama, żeby przypadkiem na podium nie wskoczył. Przy tym chorym systemie i chorych ludziach zarządzającym skokami mam coraz mniejszą ochotę oglądać. Teraz mogą robić wszystko, bo &quot;przecież są przeliczniki&quot;, które na dobrą sprawę są g***o warte. Tepes i Hofer - panom już dziękujemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom