>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Sydney & Auckland, 09-15.01.2011

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nalbandian D. - Almagro N.
Typ: 1
Kurs: 1,40
Buk: BAH
Stawka: 7/10
Chciałem tutaj grać DW 2:0, no ale cenie talent Hiszpania i myśle, że stać go tutaj na walke. Mówi o tym H2H które mamy remisowe, panowie wygrali ze sobą po dwa mecze, osatni w 2009 r podczas turnieju w Barcelonie, tam Dawid wygrał głado. Panowie się bardzo lubią, widziałem ich wczoraj na trybunach jak sobie gawendzili przez cały niemal mecz Ferrera. No ale Nalbandian jest lepszym zawodnikiem ewidetnie ma tutaj ochotę na tytuł, takiej szansy na pewno nie przepuści. Obsada conajmniej średnia nie ma tutaj zawodnika którego musiałby sie obawiać, jeżeli zagra na swoim poziomie Hiszpan nie wygra tego meczu.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Nalbandian D. - Almagro N.
Typ: 1
Kurs: 1,40
Buk: BAH
Stawka: 7/10

Chciałem tutaj grać DW 2:0, no ale cenie talent Hiszpania i myśle, że stać go tutaj na walke. Mówi o tym H2H które mamy remisowe, panowie wygrali ze sobą po dwa mecze, osatni w 2009 r podczas turnieju w Barcelonie, tam Dawid wygrał głado. Panowie się bardzo lubią, widziałem ich wczoraj na trybunach jak sobie gawendzili przez cały niemal mecz Ferrera. No ale Nalbandian jest lepszym zawodnikiem ewidetnie ma tutaj ochotę na tytuł, takiej szansy na pewno nie przepuści. Obsada conajmniej średnia nie ma tutaj zawodnika którego musiałby sie obawiać, jeżeli zagra na swoim poziomie Hiszpan nie wygra tego meczu.
ewidentnie sie tutaj zgadzam z kolega ale od siebie dodam ze david ferrer to jest zawodnik ktory moze nalbie ten tytul zabrac. dzis sadze ze hiszpan bedzie mial latwiejsze zadanie z gilardo niz nalba z almagro, co nie zmienia faktu ze ta 2 spotka sie w finale. ferrer zagral wczoraj bardzo dobry mecz, zagral na poziomie wedlog mnie nie osiagalnym dlaa kolumbnijczyka ktory gra dobrze w tym sezonie ale nie sadze zeby mogl nawiazac walke z ferrerem, jktory wczoraj pokazal ze potrafi bardzo efektownie skonczyc opilke, gdy trzeba potrafi ja utrzymac w korcie, serwis na niezlym poziomie pokazal hiszpan, w ciezkich chwilach potrafil nawet obronic sie asem.
ferrer+ nalbandian ako ok 1,85
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
A jak dla mnie kursy na Almagro grubo przesadzone. Almagro to mega talent, nie spełniony, bo żadnych większych sukcesów nie osiągnął, ale ma ogromny potencjał i jak mu gra zaskoczy to może pokonać każdego. Najsłabszym elementem Hiszpana jest głowa, zbyt często widać u niego nonszalancję w grze lub brak chęci do walki. W ubiegłym sezonie zmienił trenera i daje się zauważyć zmiany w jego grze. Uważam, że to może być jego rok. Rozegrał 2 dobre mecze z Hanescu i Mannarino, z Francuzem w 3 secie wygrał 100% piłek przy swoim podaniu, co pokazuje, że mu zależy, a to w przypadku Hiszpana jest już połowa sukcesu. Także, 3.00 to jak najbardziej value na Almegro, można też pomyśleć na hindi +1,5 seta lub Almagro +3,5 gema po ok. 1.90 ⛔

W drugim półfinale też kursy dość niezrozumiałe, bo ja nie dałbym więcej niż 1.30 na Ferrera. i jak widzę 1.50 to pojawia się szeroki uśmiech na mojej twarzy. Hiszpan o 7 klas lepszy od Kolumbijczyka, w poprzedniej rundzie pokonał dużo lepszego Kohlschreibera i nie wiem co by się musiało wydarzyć, aby przegrał ze średniaczkiem Giraldo. Jeśli tylko Hiszpan odpowiednio podejdzie do tego meczu to będzie szybkie 2:0 i będziemy mogli liczyć kasę.

Ferrer David - Giraldo Santiago
AKO. 1.50 ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja mam pytanie... dlaczego tak faworyzujecie Ferrer&#39;a? Ogladalem wczoraj mecz przeciwko Kohlschreiber&#39;owi i uwazam, ze David zaprezentowal sie naprawde bez rewelacji... Strasznie duzo bledow... tak naprawde gdyby niemiec tak strasznie nie rzucal pilka po korcie to kto wie...?! Pierwsze dwa sety naprawde wyrownane, Hiszpan tracil cala mase punktow... wygrywal do 30,40, a co lepsze dawal sie lamac. Uwazam, ze brakuje mu takiego polotu i &quot;zeba&quot; w grze. Ja osobiscie bym pomyslal o jakims handi na Santiago... Pozatym skoro Nalbandian tak sie szykuje na tytul to czy oplaca sie forsowac przed AO...
pozdrawiam.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Gulbis - Simon @ 2,05
Nie bardzo rozumiem czemu Ernests jest tu dogiem. Od dłuższego czasu prezentuje przecież lepszy poziom gry niż bardzo nierówny Francuz, który miewa przebłyski świetnej gry a potem wraca do swojej przeciętnej formy. H2H 1-0, co prawda dawno temu, ale od tego czasu z pewnością większy progres poczynił Łotysz.

Nalbandian - Almagro @ 1.42
Jak dla mnie pewna wygrana Argentyńczyka, który udowadnia, że kłopoty zdrowotne ma już poza sobą i trzeba się z nim liczyć. Almagro umie pograc na hardzie, ale czy przeciwko Davidowi jego gra okaże się skuteczna? Śmiem wątpić.

Ferrer - Giraldo (+3,5) @ 1,9
Santiago gra w tym turnieju znakomicie, natomiast Ferrer dość przeciętnie. Myślę, że Kolumbijczyka stać na nawiązanie walki, przy odrobinie szczęścia może nawet wygrać.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja mam pytanie... dlaczego tak faworyzujecie Ferrer&#39;a? Ogladalem wczoraj mecz przeciwko Kohlschreiber&#39;owi i uwazam, ze David zaprezentowal sie naprawde bez rewelacji... Strasznie duzo bledow... tak naprawde gdyby niemiec tak strasznie nie rzucal pilka po korcie to kto wie...?! Pierwsze dwa sety naprawde wyrownane, Hiszpan tracil cala mase punktow... wygrywal do 30,40, a co lepsze dawal sie lamac. Uwazam, ze brakuje mu takiego polotu i &quot;zeba&quot; w grze. Ja osobiscie bym pomyslal o jakims handi na Santiago... Pozatym skoro Nalbandian tak sie szykuje na tytul to czy oplaca sie forsowac przed AO...
pozdrawiam.
Giraldo też nic wielkiego nie grał. Bellucci sam ze sobą przegrał to spotkanie. Klasa Ferrera jest nieporównanie wyższa od Giraldo, więc kurs jak najbardziej do grania.
 
savi 52

savi

Użytkownik
Spotkanie: Nalbandian D. (Arg.) - Almagro N. (Hisz.)
Typ: 2
Kurs: 3,52
Bukmacher: BWIN
Analiza:

Argentyńczyk ubiegły rok może zaliczyć do udanych, wygrał między innymi ATP Washington. Nie wzięli w nim jednak udziału czołowi tenisiści, jak Nadal czy Federer, i w finale gładko mógł się rozprawić z przeciętnym Baghdatisem. Nalbandian bardzo szybko pożegnał się z prestiżowym US Open ulegając w czterech setach Verdasco. Szybko odpadł również z Davis Cup, w którym musiał uznać wyższość Monflisa. Rok 2011 zaczął się dla Nalbandiana całkiem nieźle - od ATP Auckland, gdzie pokonał już trzech zawodników - znacznie niżej notowanych: Fogniniego i Petzschnera. Na uwagę zasługuje pokonanie Isnera i w konsekwencji awans do półfinału gdzie zmierzy się z Almagro.
Almagro w 2010 roku z udanej strony pokazał się w madryckim ATP, gdzie dopiero w półfinale uległ Nadalowi. Po drodze pokonał będącego w wysokiej formie Robina Soderlinga. Osiągnięcie powtórzył w Bastadzie, gdzie także pokonał Szweda. Dużo mówi to o tym, jak ważna jest statystyka &quot;h2h&quot; i jak mało uwagi zwracają na nią bukmacherzy. Aż trzy razy Almagro podejmował w zeszłym roku Gimeno-Travera i trzy razy ponosił porażki, podczas gdy bukmacherzy na Hiszpana proponowali kursy rzędu kolejno: 1,16; 1,18 i 1,35. Almagro kolejny półfinał osiągnął we Wiedniu. Rok teraźniejszy, podobnie jak Argentyńczyk, rozpoczął udanie pewnie rozprawiając się z Hanescu i Mannarino.
Bukmacherzy nie popisali się z kursami, według mnie Almagro pewnie rozprawi się z Nalbandianem. Wymienione przeze mnie przypadki (jak np. spotkania Almagro vs Gimeno-Traver) świadczą, jak ważne jest &quot;dopasowanie&quot; przeciwnika do swojego stylu. Hiszpanowi Nalbandian odpowiada, o czym świadczy remisowe h2h obu zawodników. Tenisiści grali ze sobą czterokrotnie, w trzech ostatnich grach dwukrotnie górą był Almagro, moim zdaniem dzisiaj również zwycięży.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Szybko odpadł również z Davis Cup, w którym musiał uznać wyższość Monflisa
Czy aby na pewno wiesz o czym piszesz ? Reszta analizy również nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, co z tego, że David wygrał turniej w lecie, a Almagro był na wiosnę w półfinale, w dodatku na cegle? W ogóle nie rozumiem po co jest podany przykład Gimeno-Travera, jaki on ma związek z Nalbandianem (już nie mówiąc o tym jak jego dyspozycja przekłada się na grę Davida), śpią w jednym pokoju hotelowym?
 
savi 52

savi

Użytkownik
Jeśli chodzi o te turnieje, aby przybliżyć co nieco ostatnie poczynania zawodników (zeszłoroczne) wymieniłem po prostu te najważniejsze, w których zdecydowali się wziąć udział, a także ich największe osiągnięcia. Na tej podstawie przeciętny user może wyrobić sobie już jakieś tam zdanie na temat obu tenisistów. Po prostu przybliżyć chciałem sylwetki zawodników i ich poczynania w ostatnich miesiącach.
Co do Gimeno-Travera, nie pisałem tego bezpośrednio odnośnie dzisiejszej gry Nalbandiana z Almagro. Gdybyś czytał wolniej i ze zrozumieniem, zrozumiałbyś że chciałem poruszać tylko kwestię tendencji bukmacherów do ciągłego faworyzowania zawodników z poszczególnych par, tak jak to się dzieje przed meczami Gimeno - Almagro, gdzie notorycznie proponują niziutkie kursy na Hiszpana, a jak się potem okazuje, wszystkie mecze padają łupem Gimeno. Porównałem to do pary Almagro - Nalbandian, gdzie sytuacja jest podobna i we wszystkich dotychczasowych grach bukmacherzy też mocno faworyzowali Argentyńczyka, a H2H jest remisowe (2:2).
Nie każda analiza musi wyglądać tak jak twoja - &quot;on gra w tym turnieju dobrze, a drugi gra w tym turnieju źle, dlatego zapewne drugi wygra&quot;. Taki argument może się wysunąć każdemu na pierwszy rzut oka turniejowej drabinki. Proponuję ci zajrzeć głębiej do statystyk na przyszłość.
 
midel 189

midel

Użytkownik
9 miesięcy temu uważasz jako ostatnie poczynania? Na tej podstawie można śmiało na Kubota w każdym meczu stawiać, bo przecież rok temu w Australii ... Almagro jest lepszym zawodnikiem od Gimeno-Travera, dlatego go faworyzują, proste. &quot;Głębiej do statystyk?&quot; Może zacznę ich wyniki juniorskie analizować, bo przecież to świadczyło o &quot;ich talencie&quot;...
 
5567 719

5567

Użytkownik
Nadszedł czas na finał w Auckland. Pojedynek David Ferrer - David Nalbandian.
Bilans dotychczasowych spotkań pomiędzy tymi zawodnikami wynosi 5-5, 3 ostatnie pojedynki wygrywał Nalbandian.
Przyznam, ze bardzo mnie kusi zagrać na argentyńczyka po kursie @1,57 jaki obecnie oferuje b365. Nieźle się tutaj prezentuje, na 4 rozegrane spotakania nie sracił w Auckland jeszcze seta, 1 raz stracił swoje podanie. Z kolei Ferrer w 3 potkaniach przegrał 2 sety i 3krotnie tracił swoje podanie.
Co myślicie o tym spotkaniu?
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
3 ostatnie pojedynki wygrywał Nalbandian.
1 statystyki nie grają
2 ostatnie 5 meczy, bilans 4-1 ALE 2007,2007,2007,2008,2010 ( tyko ostatni po kontuzji) więc równie dobrze można podać statystyki z juniorów
3 David specjalizuje się w twardej nawierzchni więc dla niego ✅
4 Panowie prawdopodobnie spotkają się w 3 rudzie AO, co będzie dużo ważniejsze więc mogą potraktować to jako przetarcie tylko
W NZ stawiałem konsekwentnie na Davida (N)że wygra 2-0 i się przez wszystkie rundy opłacało ???? Jednak w tym meczu jest za dużo niewiadomych, za blisko do AO żeby coś stawiać. IMHO skoro na Ferrera jest wyższy kurs to jest przeszacowany więc jeśli już to na niego. Serce za Davidem(N), rozum mówi NO BET ;)
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Simon - Troicki 1 1,86
H2H 4-0 dla Francuza. Simon lubi grać z takimi rywalami jak Troicki, którzy grają ofensywnie. Pokazał to w meczu m.in. z Gulbisem, Łotysz jak większość ataków &quot;wchodziła&quot; to było wszystko okej, ale jak się coś zacięło to już posypało się do końca i 2 set 6-0.
Także myślę, że Simon swoją solidną i konsekwentną grą będzie tylko czekał na błędy rywala.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Simon - Troicki 1 1,86
H2H 4-0 dla Francuza. Simon lubi grać z takimi rywalami jak Troicki, którzy grają ofensywnie. Pokazał to w meczu m.in. z Gulbisem, Łotysz jak większość ataków &quot;wchodziła&quot; to było wszystko okej, ale jak się coś zacięło to już posypało się do końca i 2 set 6-0.
Także myślę, że Simon swoją solidną i konsekwentną grą będzie tylko czekał na błędy rywala.
Troicki nie jest zawodnikiem ofensywnym.
Co do meczu to typowe spotkanie (podobnie jak Davidów), że opłaca się stawiać na underdoga. Simon wygląda jak Nalbandian, bez żadnych problemów (nie licząc I seta z Gulbisem) wygrywa z rywalami, a Troicki męczy się, walczy, szarpie grę, a w finale może być zupełnie inaczej. Jak dla mnie Troicki z turniejów po US OPEN i z początku stycznia to jest top 10, szkoda, że znowu w 3 rundzie Australian trafia na Djoka, pewnie urwie mu seta, może znowu 2, ale raczej spakuje się i wyjedzie na kolejny turniej. Dzisiaj jednak ma ogromne szanse na kolejny tytuł.
midel/// jeszcze czegoś takiego w wykonaniu Troickiego nie widziałem.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Po finale mam mieszane uczucia co o Troickiego :;/:
Przegrał pierwszego seta dając się przełamać w ostatnim możliwym gemie, grając ostatnio piłkę bardzo zachowawczo i dodatkowo wyrzucając poza kort.
Natomiast w 2 secie prowadząc 3-0 po dwukrotnym przełamaniu Simona stracił przewagę tak szybko jak ją zyskał na 3-4 :? W tym secie jednak się jeszcze raz spiął i przełamał Francuza na 6-5, ale znowu nie utrzymał swojego podania :] i mecz przegrał w tiebreaku gdzie też przegrał najważniejsze piłki przy swoim podaniu :;/:
 
midel 189

midel

Użytkownik
Oczywiscie ze lubi grac defensywnie, to wrecz ultra defensor, ktory lubi dlugo trzymac pilke w korcie.
Wszystko na temat Troickiego napisane wyżej.
Gdyby dzisiaj nie zaczął nagle biegać (po co?) do siatki i prowokować jednego z najlepiej mijających zawodników w stawce to na pewno byłyby 3 sety, raczej wygrałby to spotkanie. W dodatku dramatyczna ilość zepsutych wolejów, które miał na rakiecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom