>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu. Pytań nie wysyłamy na pw do moderatorów, tylko wpisujemy tutaj.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
 
dudagracz 25

dudagracz

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem że nie można podawać typów na zakłady specjalne typu:
czy w meczu X vs Y padnie czerwona kartka?;
ilosć rzutów karnych w meczu;
?? Proszę o przemyślenie tego punktu regulaminu, gdyż w dotychczasowych turniejach handballa owe typy były dozwolone.

//Dobrze rozumiesz. Lista dozwolonych zakładów jest w Zasadach konkursu oraz w każdym temacie, w którym podajemy typy na konkretne dni. Decyzja została przemyślana. Dozwolone są najważniejsze zakłady, na które są dobre limity oraz są możliwe do typowania w meczach ligowych. Konkurs musi chociaż troche przypominac poważne typowanie wyników sportowych. Hopkirk
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
9. Przykład poprawnego zapisu typów:

#1 godz: 17:00
zdarzenie:polska-Niemcy
typ: 1
Kurs: 1,70
Buk: Ladbrokes
Bilans:

10. Aby uniknąc błedów przy podliczaniu tabeli, prosimy podczas wysyłania typów podawać aktualny bilans, tak aby ułatwić modom pracę. Oczywiście próby oszustwa bedą surowo karane.

Bilans rozumiem że mamy wpisywać jaki będzie się pojawiał w tabeli aktualnej po każdej kolejce??Czyli tyle ile pkt mamy na swoim koncie to wpisuje w miejsce bilansu tak??

// W Zasadach konkursu jest podany schemat punktowania. Podając typy w drugim temacie z typami(15.01.2011) wpisujemy bilans punktowy uzyskany po pierwszym temacie z typami(13-14.01.2011). Każdy musi pilnować swojego bilansu, ponieważ moderatorzy mogą nie zdążyć uzupełnić tabeli albo w tabeli może znaleźć się błąd. Hopkirk
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
5.Typy podajemy najpóźniej minutę przed pierwszym spotkaniem. Jednemu użytkownikowi przysługuje jeden post w temacie na każdy dzień, czyli swoje wszystkie typy podajemy w jednym poście.
Jeden post w jednym temacie, ale jeśli jest jeden temat i obejmuje on dwa dni?
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Ja niejako w kwestii do przedyskutowania.
Czy wobec i tak marnego pola do typowania (mam na myśli zakres dozwolonych typów) jest sens wyznaczac kurs min na zdarzenie :?: Bo wg mnie to jest zapis kompletnie pozbawiony logiki ale cóż...
Może chociaż linie u/o na playerów dopuscic do typowania bo co do czerwonych kartek itd. - pełna zgoda jeśli mamy typowac na poważnie ;)
Tak jak wspomniałem - sprawa do zastanowienia, czasu jeszcze troszkę wszakże pozostało .
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Być może jeszcze under/over na zawodników dorzucimy, ale musimy to przedyskutować najpierw.
Czerwonych kartek, pierwszej żółtej, kar, parzystych/nieparzystych itd. na pewno nie będzie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zapis o minimalnym kursie ma celu uniknięcie sytuacji, w której uczestnik trafia np dwa wysokie kursy na początku rywalizacji, a później będzie podawał tylko typy na faworytów po kursie 1,01. Odstrasza to także osoby, które na początku konkursu chciałyby trafić wysokie kursy, dzięki np multikontom itp

Oferta dostępna do typowania w konkursie nie jest wyjątkowo słaba, takie są możliwości typowania w normalnych meczach. W konkursie dozwolone są najważniejsze zakłady, takie które można typować w spotkaniach ligowych. Zakłady te można typować u różnych bukmacherów, z dobrymi limitami. Reguły w konkursie dają dobrą symulację typowania w rzeczywistości. Na zdarzenia specjalne należałoby stworzyć specjalne zasady, co według mnie nie ma sensu. Po prostu zakład na zwycięstwo w meczu, zwycięstwo z handicapem jest lepszy niż jakikolwiek zakład specjalny, który ma słaby limit i dostępność.
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
Czy w drugim etapie będzie się liczył wynik uzyskany w pierwszym etapie? Czy może drugi etap każdy uczestnik rozpoczyna z zerowym bilansem ?
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
Proszę moda o poprawienie nazwy buka w moim typowaniu na 13-14.01. Literówka.

//Poprawione. Hopkirk
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
prosilbym o usuniecie mojego pierwszego postu z typami poniewaz powtorzylem typ z Niemcami,drugi post jest prawidlowy

//Poprawione. Hopkirk
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Sytuacja jak rok temu:
Jeśli ktoś prośbę o poprawienie czegoś będzie podawał bez linka do swojego postu, to moderator nie będzie tego poprawiał.
Odnośnik do swojego postu można uzyskać przez kliknięcie na &quot;# nr postu&quot; który znajduje się w prawym górnym rogu postu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Witam można prosić o poprawe http://forum.bukmacherskie.com/f318/f...a-53187-4.html w szóstym meczy ma być mecz serbia - algeria a nie szwecja - chile ok/Akarin
Hopkirk ja chciałem zmienić to nie mogłem...Napisałem 2 minuty po podaniu typu...a widać jednak można :;/: A zaznaczam, ze chcialem tylko zmienic HC w 2ga strone, bo zle zaznaczylem... nie caly typ...

//


W powyższym wypadku doszło do ewidentnej pomyłki. Zostało zmienione wydarzenie, które było wpisane błędnie. Wiadomo, że jeśli na kuponie mamy wydarzenie Szwecja - Chile, a typ: połowa Serbia-4,5, to doszło do pomyłki i ten kupon musi być poprawiony. Hopkirk
 
Do góry Bottom