>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Regulamin Konkursu LT MLB

S 0

schweps

Użytkownik
typki na 19 wrzesnia dalem o 19:10 w temaciku fakt teraz zerkam i bylo aby podac je do 19 lecz pamietajac ktorys tam pkt regulaminu ktory brzmial
&quot;12.Kupon nalezy umiescic do godziny 19:30 wyznaczonego dnia. &quot; postanowilem spokojnie wpisac date spotkania godzine i aby wogole zchludnie to wygladalo..
typowalem inaczej jak wiekszosc z Was wiec jak widac nie sciagalem
a pozatym akurat wczoraj komp wrocil mi z naprawy wiec i tak sprezalem sie jak umialem aby do 19:30 sie wyrobic co odbilo sie na skutecznosci..

POZDRAWIAM
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
typki na 19 wrzesnia dalem o 19:10 w temaciku fakt teraz zerkam i bylo aby podac je do 19 lecz pamietajac ktorys tam pkt regulaminu ktory brzmial
&quot;12.Kupon nalezy umiescic do godziny 19:30 wyznaczonego dnia. &quot; postanowilem spokojnie wpisac date spotkania godzine i aby wogole zchludnie to wygladalo..
typowalem inaczej jak wiekszosc z Was wiec jak widac nie sciagalem
a pozatym akurat wczoraj komp wrocil mi z naprawy wiec i tak sprezalem sie jak umialem aby do 19:30 sie wyrobic co odbilo sie na skutecznosci..

POZDRAWIAM
spoko...te 10 min Ci podaruje :)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ja kiedys bralem udzual w takim konkursie gdzie suma kursów/punktów po I etapie byla dzielona na 2 i przechodzila do II etapu moze cos takiego? Bo np jak patrze u mnie w grupie najprawdopodobniej 3 osoby wogole nie oddadza typu wiec osoba z zerowym stanem awansuje( a wlasnie bo bedzie jak ta trojka nic nie wytupuje i bedzie miala kurs zero suma punktów 2 ) ?? ???? kogo wybierzesz
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Wuzet 2 -----0,00
MMati 2 -----0,00
Barnez 2 ------0,00
Hubert_23 6 -----36,55


Jezeli za zwyciestwo jest 3pkt to blad jest w mojje tabeli bo powinieniem meic 9 pkt!

I rozwin jak bedzie wygladac polfinal mecz i rewanz i co daje lepszy wygrywa gorszy odpada???????????? napisalbys to bo szczerze nikt nie wie co i jak
 
Do góry Bottom