Zamknięty.
dukat 7

dukat

Użytkownik
Mam takie pytanko. Jak często padają remisy w hokeju. Bo przeglądając ostatnio stronkę z wynikami z NHL zauważyłęm, że na ok 30 meczów nie było ani jednego remisu. Czy jest może jakaś strona ze statystykami procentowymi: zwycięstwo gosp. remis i wygrabna gości???

rookie91 0

rookie91

Użytkownik
remisy padają bardzo często, a żeby je odróżnić od innych patrz czy przy wyniku nie pisze OT np. Anaheim - Dallas OT 3-4 , OT to dogrywka - czyli w regulaminowym czasie było 3-3 .... rozumisz ????

duda 380

duda

Użytkownik
Mam pytanie, czy w każdym meczu ligowym jest dogrywka?
Dajmy na to że po 3 tercjach jest remis 3:3 i potem jest dogrywka? Zawsze tak jest?
To jak padają remisy w hokeju? Jak po dogrywce musi wygrać któraś z drużyn?
Może ktoś mi to wytłumaczyć, bo nie rozumiem zbytnio zasad w hokeja :zoltakartka:

fox 0

fox

Użytkownik
DUDA to wyglada mniej wiecej tak:
Na twoim przykladzie jest 3:3 po 3 tercjach czyli jest remis w regulaminowym czasie gry. W każdym meczu w którym w reg czasie gry padnie remis rozgrywana jest dogrywka, jezeli po tej dogrywce dalej jest remis rozgrywane są rzuty karne:-D Drużyna która wygra w reg czasie gry zgarnia 3pkt, zwyciestwo po dogrywce lub po karnych zgarnia 2pkt, porazke po dogrywce lub karnych jest 1pkt a za porazke w reg czasie 0pkt. Tak to wygląda jak masz pytania odnosnie hokeja to pisz powodzenia:spokodfhgfh:

duda 380

duda

Użytkownik
Dzięki za odp.
Mam jeszcze jedno pytanko, to kiedy pada remis? Bo w niektórych ligach widziałem że jakaś drużyna zremisowała, bo karnych remisu być nie może, więc dlaczego remisują?
I można typować że 1-X-2-X1-X2
A można też typować 1 albo 2.
Więc skąd się wziął tam remis, skoro jeśli jest dogrywka i karne?

M 0

major0

Użytkownik
bo 1 - X - 2 odnosi sie do regulaminowego czasu gry, a x1 - x2 do remisu i ewentualnej wygranej x1 lub x2, czyli ze jak postawisz na x1 i bedzie remis w regulaminowym czasie gry to i tak wygrywasz

duda 380

duda

Użytkownik
Wiem o co chodzi z x1 i x2, to jest tak jak w piłce nożnej.
Ale chodzi mi o to że jak przeglądam tabelę np. Ligę Szwedzką to 4 drużyny mają remis, czyli w tym sezonie padły 2 remisy. Jakim cudem padły te remisy, jak dogrywka a ewentualnie karne mają wyłonić zwycięzcę? Więc skąd wzięły się tam te 2 remisy?