>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet - Dania i Norwegia 2010

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Dzisiaj niezwykle ciekawy dzień na Mistrzostwach Europy szczypiornistek. Może na początek zestaw spotkań i kursy z tobet:


Według mnie jak najbardziej można zagrac taki zestaw:

Węgry
(????) + Szwecja + Dania (-1,5)
AKO = 3,26
w tobet
Już tłumaczę co i jak. Na początek Węgierki, które mierzą się z drużyną Holandii. Dla ekipy tej jest to ostatnia szansa aby przedluzyc szanse awansu do półfinałów imprezy. Aktualnie bowiem drużyna Węgier zajmuje 3 miejsce w grupie II z 4 punktami na koncie, tracąc 2 oczka do liderek - Szwedek. Ewentualna wygrana dzisiaj pozwoli tej drużynie pozostac w grze o awans gdyż w ostatniej kolejce zmierzą się właśnie z reprezentacją Szwecji w bezpośrednim boju o 1/2 finału. Zakładam, że Norweżki swojej szansy nie wypuszczą mimo wszystko z rąk i ograją kolejno Ukrainki oraz drużynę Oranje.
Co do Szwecji to siłe tej ekipy widzieliśmy w niedzielnym pojedynku z gospodyniami turnieju kiedy to cały świat handballu został zaszokowany nie samym zwycięstwem ale także jego rozmiarami. Wygrana Trzech Koron w dniu dzisiejszym praktycznie znacznie przybliży tę ekipę do awansu. Pozostanie wprawdzie jeszcze mecz z Węgierkami ale zakładając nawet czarny scenariusz dla tej ekipy tj. dwie wygrane Norwegii (bardzo prawdopodobne zresztą jak już wspomniałem wyżej) to przy wygranej dzisiaj w meczu z Francuzkami w ostatnim meczu do awansu wystarczy remis a przy równej liczbie pkt wszystkich 3 ekip (Szwecja, Norwegia, Węgry) liczyc będziemy bramki i bezpośrednie mecze. Tak więc według mnie dzisiaj Szwecja wyjdzie na parkiet po wygraną a aktualnie prezentowana forma upoważnia do stawiania ich w roli faworytek. Francja o nic już nie gra, nie twierdzę przez to że odpuszczą to spotkanie ale motywacji na pewno może zabraknac.
No i na koniec Dunki czyli przenosiny do grupy I. W tabeli prowadzą właśnie współgospodynie z kompletem 6 pkt na koncie. Za nimi znajdują się Rumunki i Czarnogóra, obie po 4 oczka. Wygrana w dniu dzisiejszym z Chorwacją nie grającą praktycznie o nic (5 msc., 2 pkt) nie powinna dostarczac większych problemów. Wybieram najmniejszy handicap z uwagi na to, że Chorwacja potrafi zaskoczyc - przykładem chocby mecz z Czarnogórą.
Fajne ako z tego wychodzi i ja tak gram dzisiaj. Myślę, że nie ma co specjalnie kombinowac i faworytki już w tej fazie turnieju zawiesc nie powinny.
Co do meczu na szczycie podobnie jak poprzednik widzę win Rumunii ale wolę to spotkanie obejrzec na spokojnie bez dodatkowych emocji :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w II grupie,gdzie jeszcze niky nie uzyskał awansu do półfinału.
Sytuacja Norwezek rzecz jasna najdogodniejsza,nieprzegrac z Holandią i mają cel osiągnięty.
Ale oprócz ukrainek pozostałe druzyny mają takze szanse.Z tym że najwieksze Szwedki i Wegierki.
Dlatego mecz ten powinien byc diabelsko zacięty stąd mój typ na łączną ilość kar 2-minut
Szwecja - Węgry (Poniżej/powyżej: 8.5) typ over @1.85 Tobet
Zagram tez sobie na win Węgierek,dla których Szwedki dośc wdzięczny przeciwnik i w ostatnich latach łoili Je regularnie,dlaczego nie dzis?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dania - Norwegia ✅
Typ: Norwegia; @1,45
Milenium

Duńscy kibice pewnie marzą o tym, że ich reprezentacja będzie osiągała takie sukcesy jak w pierwszej połowie tej dekady (uwieńczeniem tych sukcesów był ten niesamowity finał olimpijski z Aten, gdzie Dunki wygrały z Koreankami - chyba najlepszy mecz kobiecej piłki ręcznej jaki widziałem w życiu). Jednak na marzeniach się skończy. No może jakiś brązowy medal, bo w finale Dunek zabraknie. W meczach grupowych wyniki bardzo dobre. Spójrzmy jednak na wyniki Norweżek. Praktycznie w każdym meczu demolowały swoje rywalki. Nie wyszło im tylko jedno spotkanie - ze Szwedkami. Ktoś by mógł sobie pomyśleć, że Norweżki nie potrafią grać z innymi Skandynawkami, ale takie myślenie do niczego nie prowadzi. Tak naprawdę w tym meczu zobaczymy najlepszą reprezentację na świecie w ostatnich latach (Norwegia) z można powiedzieć wyróżniającą się na tle światowym ekipą (Dania). To, że mecz odbędzie się w Herning nie ma żadnego znaczenia, bo zapewne zobaczymy wielu kibiców norweskich na trybunach. Myślę, że faworytki wygrają to spotkanie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Spotkanie : Dania - Norwegia
Typ : Norwegia -5.0 ( w przypadku zwycięstwa 5 bramkami - zwrot )
Kurs : 3.01
Bukmacher : Bet365
Analiza : W 2. półfinale rozgrywanych w Danii i Norwegii ME zmierzą się ze sobą reprezentację gospodyń.
Faworytem bez wątpienia są obrończynie trofeum - Norweżki, nawet biorąc pod uwagę to, iż mecz będzie rozegrany w duńskim Herning.
Norweżki w tym turnieju demolują wręcz wszystkie swoje przeciwniczki, bez względu na stawkę meczu, czy też klasę rywalek, zaliczając przy tym 1 wpadkę ze Szwedkami :
Norwegia - Francja 33:22 ( +11 )
Norwegia - Słowenia 32:16 ( +16 )
Norwegia - Węgry 34:13 ( +21 )
Norwegia - Szwecja 19:24
Norwegia - Ukraina 32:19 ( +13 )
Norwegia - Holandia 35:13 ( +22 )
Dunki co prawda w tym turnieju mają na swoim koncie także tylko 1 porażkę, która była do przewidzenia, gdyż miała miejsce w ostatnim meczu, gdy nic, ani nikt nie mógł im już odebrać 1. miejsca w grupie, ale mimo wszystko reprezentacja Norwegii jest chyba jednak poza ich zasięgiem ( innych drużyn z resztą też ).
Ten turniej do złudzenia przypomina mi poprzednie mistrzostwa, w których to Norweżki zaliczyły również 1 wpadkę ( remis z Hiszpania 21:21 ), gromiąc pozostałe przeciwniczki 13, 15, 12 ( zwycięstwo z Danią 31:19 ! ), 14, 6, 6 i 13 bramkami ( finał z Hiszpanią 34:21 ).
Reasumując, Norweżki grające na swoim normalnym poziomie są obecnie poza zasięgiem innych drużyn, wpadkę a la poprzednie ME mają już za sobą, więc powinno pójść wszystko zgodnie z planem, którym wg mnie jest minimum 6 bramkowe zwycięstwo;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jak ważny jest jutrzejszy dzień nikomu nie trzeba tlumaczyc. Przed graniem czegokolwiek polecam jednak dokładnie przeczytac http://www.ehf-euro.com/Singe-News.1705.0.html?&amp;tx_ttnews[tt_news]=4045&amp;cHash=55beb54dce]ten artykuł[/url]. W skrócie powiem że dotyczy on osłabień w 3 ekipach na decydującą fazę mistrzostw. Pokrótce przedstawia się to zatem tak:
Rumunia:
Paula Ungureanu (out) ▶ Andreea Smedescu
Dania:
Mia Augustesen (out) ▶ Gitte Aaen
Norwegia:
Stine Bredal Oftedal (out) ▶ Linn Jørum Sulland
Niewątpliwie najbardziej odczuwalnym brakiem będzie absencja lewoskrzydłowej Danii Augustesen. W związku z tym moim zdaniem szanse Norweżek zdecydowanie rosną mimo że min. Rigelhuth zapowiada że ten mecz to typowe 50/50. No cóż, przekonamy się jutro czy doping tysięcy duńskich gardeł w Herning powstrzyma norweski marsz po kolejny tytuł.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Co do dzisiejszych półfinałów:
Dania - Norwegia ---&gt; zwycięstwo Norweżek wydaje się niepodważalne ???? pomimo tego, że Dunki zagrają u siebie.
Rumunia - Szwecja ---&gt; tutaj upatruję &quot;małą niespodziankę&quot;, jakoś gra Rumunek nie przekonuje mnie w tym turnieju, a Szwedki jako czarny koń idą jak burza, powinien być wyrównany mecz, a może i Szwedki pokuszą się nawet o zwycięstwo
O tyle o ile Norweżki zagram za poważniejszą stawkę, to na Rumunki nie jestem w stanie zaryzykować i za mniejszą stawkę do &quot;taśmy&quot; X2 na Szwedki ;)
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Norweżki wziąłem nawet z handi -2,5, co do meczu Rumunia - Szwecja to zagrałem underka 48,5. W ostatnich 3 meczach Szwedki ani razi nie rzuciły więcej niż 24 bramki, a Rumunkom udało się to tylko raz w bardzo wysoko wygranym mecz z Serbią, ale od tego czasu miną już prawie tydzień.
Myślę, że to będzie mecz walki z konsekwentną i mocną obroną, szczególnie po Szwedzkiej stronie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dania - Rumunia ⛔
Typ: Dania; @1,40
Milenium

Mam taki zwyczaj, że jeśli w meczu o trzecie miejsce jakiejkolwiek imprezy gra gospodarz, to zawsze na niego stawiam. Teraz też tak zrobię. Celem Dunek w tym turnieju od początku był medal; pewnie liczyły na finał, no ale trafiły w 1/2 finału na świetną Norwegię. Myślę, że mobilizacja u Dunek jest dalej duża. Jeśli chodzi o Rumunki, to na własne życzenie przegrały ze Szwecją. Praktycznie całą drugą połowę Rumunki przegrywały no i w końcu doszły na remis, nawet jedną bramką prowadziły (choć powinny to zrobić dużo wcześnie), no i wtedy głupia kara dwuminutowa, karny dla Szwedek no i już Rumunki siadły. Ogólnie mecz był słaby, a Rumunki miały szansę na finał. Jednak tego nie wykorzystały. Myślę, że lepsza gra Dunek na tym turnieju plus większa mobilizacja - to powinno zdecydować o zwycięstwie współgospodyń tych mistrzostw.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Klasyfikacja końcowa:
1. Norwegia
2. Szwecja
3. Rumunia
4. Dania
5. Francja
6. Czarnogóra
7. Rosja
8. Holandia
9. Chorwacja
10. Węgry
11. Hiszpania
12. Ukraina
13. Niemcy
14. Serbia
15. Islandia
16. Słowenia

Mecz finałowy:
Norwegia - Szwecja 25:20 (10:11)
Norwegia:
Haraldsen, Grimsbo - Hammerseng 5, Loke 5, Herrem 4, Breivang 3, Sulland 3, Nostvold 2, Frafjord 1, Larsen 1, Mork 1, Alstad, Johansen, Riegelhuth, Stange.
Szwecja: Grubbström, Kain - Gullden 7, Flongman 3, Johansson 3, Torstenson 3, Boson 1, Islas Helgeson 1, Wallen 1, Wiel Freden 1, Hagman, Helleberg, Jacobsen, Roberts, Wallter, Wiberg.


MVP Turnieju:
Linnea Torstenson (Szwecja)

Drużyna gwiazd turnieju:
Katrine Lunde Haraldsen (Norwegia) - Mie Augustesen (Dania), Cristina Neagu (Rumunia), Gro Hammerseng (Norwegia), Heidi Loke (Norwegia), Nerea Pena (Hiszpania), Maibritt Kviesgaard (Dania)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom