>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Intragame

Status
Zamknięty.
P 0

paether

Użytkownik
Jako, że jest to mój pierwszy post to witam!
Bawiłem się kilka razy u nich w ruletkę na real money i nigdy nie było problemu z wypłaceniem kasy. Na koncie pojawiała się w przeciągu kilku dni.
 
R 0

rebmar

Użytkownik
2010-12-10 11:08:34 Data i godzina zlecenia wypłaty narazie cisza uwaga z tym kasynem bo tyle czekać na swoją kasę to przegięcie ????
 
R 0

rebmar

Użytkownik
zobaczymy do wtorku ???? wątpię żeby kasa była ale ok ???? mówisz sprawdzone ? hmm a nie jest śmieszne żebyś czekał na kasę 11 dni ? i do tego pisze jeszcze wpłacić może każdą metodą a wypłacić tylko na konto śmiech na sali na stronie tego nie napisali ......
kontakt z nimi fatalny , ten z forum co podaje się za servis ich coś tam działa ale to porażka , znajomy ma tam konto to pół roku temu nie było problemów wypłata 2-3 dni itd a teraz to moje zdanie o nich i tyle ....
 
P 6

poznan1986

Użytkownik
Akurat przyjemność grania w Intragame mam już od ponad pół roku,nigdy nie miałem z nimi problemów,owszem czasami trzeba czekac nawet ten tydzien na kase ale napewno nie jest to powodem chorych ambicji niektórych z tego forum,troche cierpliwosci zamiast bzdurnego pisania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom