>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o włoskiej piłce

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
No i bardzo dobrze że Gallas nie przyszedł do Juve bo piłkarsko najlepsze lata zawodnik ma juz za sobą, a teraz bazując na znanym nazwisku liczył na galanta pensje. We Włoszech najlepiej gra sie Włochom głównie poprzez specyfikę tej piłki a najlepiej świadczy o tym fakt że mało kto robi naprawdę wielką karierę za granicą. Jeśli najlepsi piłkarz to tacy co występują w reklamach Pepsi czy Nike to sry ale co w zeszłym sezonie robił z Barcelonami itp Milito czy Sneijder ???? polecam też przyjrzeć sie choćby takim zawodnikom jak Krasic czy Pastore bo to ogromne umiejętności. Poza tym fakt że większość piłkarzy to Włosi to pozytyw dla kibice bo idać na mecz wie kogo i jak dopingować, w Anglii 60% to obcokrajowcy i zdarzają sie mecze ze rodowitych zawodników można policzyć na palcach jednej ręki.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Artur Boruc przez najbliższe pół roku czyli prawdopodobnie do końca sezonu będzie pełnił obowiązki pierwszego golkipera Fiorentiny. Dotychczasowy numer jeden Fiołków, Sebastien Frey nabawił się poważnej kontuzji.

Francuz doznał urazu w starciu ligowym przeciwko Catanii Calcio. Frey uszkodził więzadło w prawym kolanie i czeka go dłuższa przerwa w grze. Optymistyczna wersja zakłada, że wróci do gry za cztery miesiące, ale wszystko wskazuje na to, że nie wcześniej niż za pół roku.

Były reprezentant Francji w najbliższym czasie przejdzie operację. Jego miejsce w zespole zajmie Artur Boruc ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Po 3 porażkach z rzędu, miejsce Gasperiniego w drużynie Genoa, zajmie były szkoleniowiec Lazio Davide Ballardini
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Kolejna gwiazda w lidze amerykańskiej ??

Wszystko wskazuje na to, że nowym klubem Ronaldinho będzie amerykański Los Angeles Galaxy. Brazylijski gwiazdor występujący od kilku lat w AC Milan dostanie na dniach ofertę opiewającą na 7 mln euro rocznie - informuje &quot;La Gazzetta dello Sport&quot;.


Z władzami klubu z Kalifornii spotkał się już brat i jednocześnie agent piłkarza, Roberto De Assis.
Galaxy chce wykorzystać okazję, gdyż Ronaldinho wciąż nie otrzymał od AC Milan oferty przedłużenia obecnie obowiązującej umowy. Amerykański klub, w którym występuje już m.in. David Beckham, chce sprowadzić Brazylijczyka na cztery najbliższe lata.


Inter bez Sneijdera
Wesley Sneijder zemdlał w szatni swojego zespołu po meczu Inter - Brescia. Holenderski pomocnik wyjawił, że cierpi na anemię. - Potrzebuję odpoczynku - mówi Sneijder.
- Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy zacząłem się trząść i odczuwać ból na całym ciele. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie przeżyłem. Po zejściu do szatni zemdlałem. Po przebudzeniu zbadano mnie i postanowiono bym pojechał do Holandii na dalsze testy - przyznał Sneijder.
- Mam Anemię. Moje ciało i organizm jest bardzo przemęczony. Dostałem zalecenia by odpocząć.
Sneijder nie znalazł się kadrze Interu na środowy mecz Seie A z Lecce.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Eto&#39;o i jego &#39;soft&#39; wersja &quot;zidana&quot;

Mistrz Włoch Inter Mediolan już w czwartym z rzędu meczu ligowym nie odniósł zwycięstwa. W niedzielę przegrał na wyjeździe z Chievo Werona 1:2. Nie popisał się Kameruńczyk Samuel Eto&#39;o, który głową uderzył obrońcę gospodarzy Bostjana Cesara.

Eto&#39;o strzelił w doliczonym czasie gry honorową bramkę dla Interu, ale można się spodziewać, że po swoim nagannym zachowaniu w stylu Zinedine&#39;a Zidane&#39;a (z finału MŚ 2006), którego sędzia nie zauważył, zostanie na pewien czas zawieszony.

http://www.youtube.com/watch?v=PAAKsa460FQ&amp;amp;feature=player_embedded
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Kameruński napastnik Interu został zawieszony przez włoską Komisję Ligi na trzy mecze za uderzenie głową rywala podczas ligowego spotkania z Chievo. Dodatkowo będzie musiał zapłacić grzywnę wysokości 30 tysięcy euro.

Do incydentu doszło podczas ostatniej kolejki Serie A. Eto&#39;o uderzył głową obrońcę Chievo Cesara w stylu Zinedina Zidana z finału mistrzostw świata w 2006 roku. Przewinienie umknęło uwadze arbitra, ale telewizyjnym powtórki były wystarczającym materiałem do ukarania zawodnika.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy z Werony 2:1. Jedynego gola dla Interu w 90. minucie zdobył właśnie Eto&#39;o, który nie powinien przebywać już na boisku.

Zawieszenie Kameruńczyka znacznie komplikuje sytuację Rafie Benitezowi. Hiszpański szkoleniowiec od dłuższego czasu jest pozbawiony kilku kluczowych piłkarzy zmagających się z kontuzjami.

sport.pl
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bologna ukarana -1 pkt.
Zespół grający w serie A został ukarany, z powodu nieprawidłowości administracyjnej. Dokładniej, klub nie zapłacił &quot;Irpef&#39;u&quot; (z tego co rozumiem to rodzaj podatku, ale pewności nie mam ???? ). Ukarano odjęciem 1 punktu w klasyfikacji serie A.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Dni Rafaela Beniteza w Interze Mediolan są policzone - donoszą włoskie media. Po kompromitującej porażce z Werderem Brema (0:3) w Lidze Mistrzów władze klubu zadecydowały ponoć, że nowym szkoleniowcem &quot;Nerazzurrich&quot; zostanie Brazylijczyk Leonardo.
Inter Mediolan w tym sezonie nie rozpieszcza fanów swoją grą. Wprawdzie Inter awansował do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, ale dopiero z drugiego miejsca w grupie. W tabeli Serie A klub ze Stadio Giuseppe Meazza zajmuje po 15. kolejkach dopiero piąte miejsce w tabeli.
Czary goryczy przelała wtorkowa porażka w Bremie z Werderem 0:3. Massimo Moratti powiedział &quot;dość&quot;. Według włoskich mediów, w drużynie ma dojść w najbliższym czasie do zmiany szkoleniowca. Rafaela Beniteza zastąpić ma Leonardo, który w zeszłym sezonie pracował w zespole lokalnego rywala, AC Milan.
Były reprezentant Brazylii ma rozpocząć rozmowy z klubem. Moratti chce mu zaproponować dłuższy kontrakt, by Leonardo miał spokój, jakże potrzebny do poukładania drużyny.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Napastnik Romy Adriano został uznany za najgorszego piłkarza w Serie A w 2010 roku. 28-letni Brazylijczyk w głosowaniu w Radio Due uzyskał 22,42% głosów i wyprzedził grającego w Juventusie Turyn Amauriego (12,76%) oraz kolejnego swojego rodaka Ronaldinho (10,11%).
Adriano już po raz trzeci wygrał tą niechlubny plebiscyt. Wcześniej ten wątpliwy zaszczyt spotkał go w 2006 i 2007 roku, gdy reprezentował barwy Interu Mediolan.
W tym sezonie były zawodnik Parmy zagrał w lidze w zaledwie trzech spotkaniach. Mimo to władze klubu nie zamierzają się go pozbywać.
seriea.pl​
????
 
simons 646

simons

Forum VIP

Zanetti Nowym właścicielem Bologny.
Włąsciciel firmy Segafredo (zajmuje się przetwarzaniem kawy) Massimo Zanetti zostanie 100% właścicielem klubu Bologna. Zeszłej nocy, doszło do porozumienia między Zanettim i obecnymi władzami klubu. Taki ruch pozwoli uniknąć bankructwa drużyny.
źródło: gazzeta.it​
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Kontrakt Beniteza z Interem rozwiązany za porozumieniem stron.



Rafa Benitez nie jest już trenerem piłkarzy Interu Mediolan. Według informacji agencji ANSA kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Media wiedziały wcześniej

O tym, że Benitez pożegna się z posadą trąbiły od paru dni czołowe dzienniki włoskie i angielskie. Jako pierwsza poinformowała o tym poniedziałkowa &quot;La Gazetta dello Sport&quot;. Włoska prasa twierdziła, że klub nie informował o zwolnieniu, bo wcześniej chciał się wyplątać z konieczności zapłaty trenerowi odszkodowania za zerwaną umowę .

Teraz Leonardo?

Już w środę włoskie media informowały, że właściciel Interu Massimo Moratti zastąpi w styczniu trenera Rafę Beniteza byłym szkoleniowcem Milanu Leonardo. Czy i tym razem włoskie dzienniki będą miały rację?

źródło
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Leonardo oficjalnie trenerem Interu!

Jakąś godzinę temu na oficjalnej stronie Interu pojawiła się informacja, że nowym trenerem Interu Mediolan został Leonardo.

Podpisany kontrakt będzie obowiązywał do 30 czerwca 2012. Pracę z zespołem rozpocznie od 29 grudnia br. W najbliżych dniach klub poda oficjalnie datę prezentacji nowego trenera.
źródło: inter.it​
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jest koniec roku i duża część sezonu za nami, to trzeba rzucić okiem na zakłady długoterminowe. ????
Otworzyłem stronę Unibetu i co się rzuciło w oczy:
Kto strzeli więcej goli w sezonie:
Floccari - Pastore 2 @ 1.90 Unibet
Jak dla mnie kurs prezent. Floccari 5 bramek, Pastore sztuk 7, to już kurs powinien być bardziej wyrównany. Zawodnik Palermo w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie, czego nie można powiedzieć o zawodniku Lazio, który do tej pory nic wielkiego nie pokazał. Do Lazio ma dojść Santa Cruz, także w nowym roku Floccari niekoniecznie zagra wszystkie spotkania. Moim zdaniem w tej parze to faworytem powinien być Pastore, a zakład byłby opłacalny nawet przy obecnie równej ilości goli obu zawodników, a co dopiero Pastore +2. Polecam, ale warto zapoznać się z zasadami tego rodzaju zakładów, bo jest pare warunków, żeby zakład nie zakończył się zwrotem.
Best Newly Promoted Team:
Brescia @ 2.20 Unibet
No tutaj do wyboru mamy jeszcze Lecce i Cesene. Lecce tragicznie gra wyjazdy, jedynie w domu udaje się zdobyć jakieś punkciki. Jak dla mnie są faworytami na spadek do B. Z kolei Cesena na początku zadziwiała, a teraz grają, jak większość się tego spodziewała, dość słabo. Brescia wydaje mi się być drużyną z najlepszym składem z tych 3. W chwili obecnej Cesena można powiedzieć ma przewagę, bo wszystkie drużyny mają 15 pkt. ale Cesena rozegrała 1 mecz mniej od reszty.
Lazio (1-4) TIM Cup @ 5.25 Unibet
Roma (1-4) TIM Cup @ 3.00 Unibet
Lazio i Roma zawsze spory nacisk kładli na puchar włoch. Szkoda, że spotykają się w 1/16 ... Kursy są na tyle wysokie, że zagram oba. Dla mnie faworytem jest Lazio w tej parze, ale jak to derby ciężko wytypować zwycięzce. Przeciwnikiem w 1/8 będzie zwycięzca pary Juventus - Catania, więc moim zdaniem jak najbardziej do &quot;przejścia&quot;. Kursy ciekawe. W zasadzie biorąc oba zdarzenie, sprowadza się to do tego, że jedna z dwóch drużyn ma pokonać Juve bądź Catanie (zależy kto awansuje), a kursy są kolejno 4.25 i 2.00 , dla mnie spoko.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Czytelnicy goal.com wybrali najlepszych do tej pory piłkarzy sezonu 2010/2011. Głosowanie wygrał Cristiano Ronaldo, który zdobył 6759 głosów (31.09%). Na drugim miejscu znalazł się Milos Krasić, któremu do zwycięstwa zabrakło zaledwie 136 głosów! Na Serba głosowało 6623 internautów (30.5%). Z kolei na ostatnim miejscu podium stanął Lionel Messi z 4248 głosami (19.55%).

http://www.goal.com/en/news/1675/goalcom-polls/2011/01/02/2286262/goalcom-poll-results-real-madrid-star-cristiano-ronaldo

:/
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Czytelnicy goal.com wybrali najlepszych do tej pory piłkarzy sezonu 2010/2011. Głosowanie wygrał Cristiano Ronaldo, który zdobył 6759 głosów (31.09%). Na drugim miejscu znalazł się Milos Krasić, któremu do zwycięstwa zabrakło zaledwie 136 głosów! Na Serba głosowało 6623 internautów (30.5%). Z kolei na ostatnim miejscu podium stanął Lionel Messi z 4248 głosami (19.55%).

http://www.goal.com/en/news/1675/goalcom-polls/2011/01/02/2286262/goalcom-poll-results-real-madrid-star-cristiano-ronaldo

:/
sorry MadAngel ? ale kto czyta goal.com ? to taki serwis informacyjny jak fakt.pl :)

btw Rodney Strasser strzelił swoją pierwszą bramkę w wygranym przez AC Milan spotkaniu Cagliari. Gatusso go prawie zjadł po bramce:


ogólnie cała akcja - duże uznanie, klepka, podanie do tyłu i Cassano asysta
( ciekawi mnie jak bardzo ten zawodnik będzie chcial się pokazać w Mediolanie
i nadal udowodnić, iż jest klasowym zawodnikiem, to może być kluczowy piłkarz
tej ekipy na wiosnę, ale musi nadrobić zaległości motoryczne ).


zresztą Antonio chyba dobrze, się czuje w nowym klubie... ;-)


nawet nie chce myśleć co dzieje się pod prysznicem w szatni Milanu :razz:
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Felipe Melo nie zagra przez najbliższe trzy mecze Serie A. To kara za kopnięcie w twarz Massimo Paciego w przegranym 1-4 spotkaniu z Parmą.
Oznacza to, że Felipe Melo nie zagra w meczach z Napoli, Bari i Sampdorią. Brazylijczyk został ukarany czerwoną kartką już w 17. minucie spotkania przy stanie 0-0.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Diego Simeone trenerem Catanii


Argentyńczyk Diego Simeone zastąpił Marco Giampaolo na stanowisku trenera piłkarzy Catania Calcio. Kontrakt podpisał do czerwca 2012 roku.

Simeone ma za sobą pełną sukcesów karierę piłkarską. Był mistrzem Hiszpanii z Atletico Madryt (1996) i Włoch z Lazio Rzym (2000). Z Interem Mediolan zdobył Puchar UEFA w 1998 roku, a z reprezentacją kraju, w której wystapił aż 106 razy, dwukrotnie sięgnął po Copa America - w 1991 i 1993 roku.

Od czterech lat pracował jako trener w klubach argentyńskich. Włoski zespół obejmuje w trudnej sytuacji - Sycylijczycy od miesiąca nie wygrali meczu, spadając w tabeli Serie A na 15. miejsce.
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Jak dla mnie udana kolejka bardzo się ciesze z wygranej Udinese mam nadzieje że zagrają w LE należy im się grają mądrze z głową i zostawiają wszystkie siły na boisku oby szło im coraz lepiej Roma i piękny gol meneza kilka bramek padło z wolnych np bovo palermo di natale
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mark van Bommel zgodnie z przewidywaniami wzmocnił AC Milan. Reprezentant Holandii trafił do ekipy Rossonerich z Bayernu Monachium za darmo, bowiem obie strony doszły do porozumienia w sprawie rozwiązania umowy.
Zatem umowa, która miała opiewać ważnością do 30 czerwca bieżącego roku już teraz została unieważniona. Teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko czekać na prezentację van Bommela w ekipie z Mediolanu.
- Mark złożył ważny wniosek i chciał iść prosto do Milanu. Mark zawsze był profesjonalistą, dobrym piłkarzem i wielkim kapitanem dla nas, dlatego też pozytywnie rozpatrzyliśmy jego wniosek - powiedział prezydent Bawarczyków, Karl Heinz Rummenige.
- Opuszczam Bayern z ciężkim sercem. Spędziłem tu cztery i pół pięknych lat i chciałbym wyrazić swoją wdzięczność dla klubu i jego kibiców. Bayern Monachium na zawsze pozostanie w moim sercu - stwierdził piłkarz.
(Calciomercato.com)
Przyda się w walce o mistrzostwo :grin:​
 
Do góry Bottom