>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lillehammer [4-5.12.2010]

Status
Zamknięty.
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Róznica pkt pomiędzy 1 a 11 skoczkiem -mój typ mniejsza niz 32.75pkt @1.86 betgun
wczoraj w tym zakresie zmieściła się 14,myslę ,że warte gry
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Chedal - Loitzl
Typ: 1
Kurs: 1,7 Betway
Chedal skakał dalej na obu treningach. W konkursie wyprzedził loitzla o 6,8 punktu skacząc w sumie dalej o 7 metrów (obaj skakali z tych samych bramek). Nie ma więc podstaw by twierdzić że dziś będzie inaczej. Zresztą wczorajszy konkurs był pierwszym w miarę przyzwoitym w wykonaniu austryjaka.

Toschimoto - Stoch
Typ:1
Kurs 1,6 Betway
Stoch skacze coraz lepiej ale widać że ma problemy jeszcze przy wyjściu z progu. Wczoraj pierwszy skok mu wyszedł drugi już nie. Toschimoto skacze tu bardzo dobrze. Wczoraj tylko potwierdził swoją dyspozycję, którą prezentował na treningach zajmując 11 miejsce i wyprzedzając Stocha o prawie 24pkt ( Stoch 22 miejsce).
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Dziś drugi konkurs w Lillehammer, a to moje typy:
Thomas Morgenstern - Johan Remen Evensen Typ: Thomas Morgenstern 1.40 Betsafe ✅
Wydaje mi się, ze Morgenstern wyprzedzi dziś po raz drugi Evensena. W dniu wczorajszym Thomas Morgenstern wyprzedził Norwega o 4.5 punktów. W pierwszej serii obaj skoczkowie skoczyli na odległość 138.5m, natomiast w drugiej serii Morgenstern poszybował na 137.5m czyli o 1.5m dalej od Evensena. W treningach także lepiej radził sobie &quot;Morgi&quot;. Wydaje mi się, że dziś Morgenstern powalczy o drugie zwycięstwo, a jeszcze bardziej jestem przekonany, że wyprzedzi Johana Remena Evensena.
Suchy Typ: (mało czasu, a ktoś może skorzysta)
Daiki Ito - Anders Jacobsen Typ: Anders Jacobsen 1.80 Betsafe ✅
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Lillehamer II konkurs skoki narciarskie
typ: zwyciezca-Thomas Mogenstern
2.50
Betclic
Analiza
Dziś drugi konkurs pucharu swiata w skokach narciarskich w lillehamer. Triumfatorem pierwszego, wczorajszego byl austyjak Thomas Morgenstern. Jego zwyciestwo niepodlegalo dyskusji. Austryiak jest rowniez aktualnym liderem pucharu swiata. Od poczatku tego sezonu skacze najlepiej sposrod calej stawki zawodnikow .
W Lillehamer spisuje sie szczegolnie dobrze . Wygrywa prawie wszystkie treningi , serie probne oraz rowniez wczorajszy konkurs. Jedynym ktorego moze dzis obawiac Morgenstern wydaje sie byc jego rodak - Kofler , jednak Andreas mimo ze bardzo dobrze pokazywal sie w treningach to wczoraj w konkursie pokazal sie z troche gorszej stony zajmujac 4 pozycje . Mysle , ze dzis podobnie jak wczoraj wygrac powinien Morgi.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Lillehammer
Thomas Morgenstern potwierdził wysoką formę, Austriak dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zgarnął w Lillehammer komplet punktów do klasyfikacji Pucharu Świata. Dziś lider cyklu był poza zasięgiem rywali oddając najlepsze skoki zarówno w pierwszej, jak i w drugiej serii.
Wyniki II konkursu w Lillehammer
1. Thomas Morgenstern
2. Ville Larinto
3. Simon Ammann
4. Andreas Kofler
5. Johan Remen Evensen
6. Matti Hautamäki
7. Anders Bardal
8. Anders Jacobsen
9. Adam Małysz
10. Rune Velta
***
16. Kamil Stoch
39. Marcin Bachleda
44. Dawid Kubacki
47. Stefan Hula
http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=JP&amp;amp;raceid=3015 - Pełne Wyniki Konkursu
Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodów: Andreas Kofler, Simon Ammann (137.5m)
Najdłuższy skok 1 serii: Thomas Morgenstern (135m)
Najdłuższy skok 2 serii: Andreas Kofler, Simon Ammann (137.5m)
Klasyfikacja generalna w sezonie 2010/2011
1. Thomas Morgenstern : 325
2. Ville Larinto : 252
3. Andreas Kofler : 250
4. Simon Ammann : 220
5. Matti Hauttameki : 201
6. Johan Remen Evensen : 183
7. Tom Hilde : 152
8. Adam Małysz : 132
9. Daiki Ito : 113
10. Anders Bardal : 108
***
21. Kamil Stoch : 35
41 Stefan Hula : 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom