>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.11.2010 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
K 0

kamilj1203

Użytkownik
Spotkanie:SpVgg Greuther Fürth - TSV München 1860
Bukmacher: Bwin
Typ: 1
Kurs: 2,20
Analiza: Spotkanie drugiej niemieckiej Bundesligi, gdzie zmierzą się ze sobą zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli( odpowiednio 7 i 8 miejsce), mają na koncie tyle samo punktów po 23. Lepszy bilans bramkowy ma drużyna miejscowa (20:12), natomiast drużyna przyjezdna (20:14). Gospodarze nieźle sobie radzą u siebie wygrywając 4 mecze, 2 remisując i 1 mecz przegrali. Ich bilans bramkowy u siebie wynosi 12:5 także robi to wrażenie. Natomiast drużyna z Munchen na wyjazdach gra w kratkę. Co prawda wygrali 3 spotkania, 2 zremisowali i 2 przegrali ale ich bilans bramkowy już nie jest taki świetny 11:9. Także zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie. Ale również warto dodać, że drużyna miejscowych przegrała spotkanie u siebie z liderem drugiej bundesligi - Aue. Także dlatego typuję wygraną gospodarzy. Warto również dodać, że drużyna z Furth wygrała swoje ostatnie spotkanie 4-0 z Paderborn na wyjeździe, które słabym zespołem nie jest. Natomiast goście dzisiejszego spotkania mają na koncie dwa remisy z rzędu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:15.
Pozdrawiam
✅ 120
 
B 2

baueroo

Użytkownik
Spotkanie: Modena - Cittadella
Typ: Modena wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 4,20
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru bedziemy swiadkami ostatniego pojedynku na zapleczu Włoskiej Serie A, gdzie dojdziedo spotkanie pomeidzy Modena a Cittadella. Jest to spotkanie w ramach siedemnastej kolejki, gdzie gospodarze sa na 13 miejscu z 19 puntkami. Ich forma na wlasnym boisku jest dosyc imponujaca bo wygrali 3 spotkan i zremisowali 5, wiec jest to druzyna ktora glownie punktuje u siebie. Druzyna ktora lekko faworyzuja bukmacherzy jest wlasnie Modena i ja rowniez przychylam sie ku ich opinii.
Natomiast Cittadella zajmuja obecnie 14 pozycje majac na koncie 18 pkt. Ich forma wyjazdowa pozostawia wiele do zyczenia gdyz przegrali az 5 razy zremisowali raz i wygryali 2 mecze. Jest to druzyna bez wiekszych gwiazd ktorej celem jest spokojnie utrzymanie sie w Serie B.
Moim typem na to spotkanie jest zwyciestwo Modeny i dodatkow over 2,5 bramki w tymze spotkaniu. Motywuje to ostatnimi spotkaniami pomiedzy obydwoma zespolami rozgrywanymi w Modenie, wyglada to nastepujaco :
01/05-10 Serie B Modena vs. Cittadella 2 : 1 01/11-08 Serie B Modena vs. Cittadella 3 : 3 02/12-01 Serie B Modena vs. Cittadella 4 : 2
⛔ 100
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
Spotkanie: Barca - Real
Typ: Poniżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się słynne na całym świecie EL-CLASSICO.
Real obecnie jest liderem(32 pkt) Primera Division a Barca Wiceliderem(31 pkt).
Królewscy na wyjazdach strzelają mało bramek , i bardzo mało tracą a ich bilans wyjazdowy wynosi 10-3 a ogółem 33-6 natomiast Barcelona zaskakująco mało strzela u siebie i też mało traci ich bilans domowy wynosi 12-5 a ogółem 33-8.
Myślę że w dzisiejszym meczu drużyny będą się starać nie stracić bramek ponieważ potem będzie im to trudno odrobić jak widać po straconych bramkach w obu ekipach ponieważ grają tam wspaniali obrońcy typu Puyol (Barca) czy R.Carvalho (Real) którzy są solidni i ciężko ich przejść krótko mówiąc że czyszczą wszystko ;d
Moim zdaniem kurs jest wysoki i można to obstawić ????
⛔ 100
 
M 0

me001

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madrid
Typ: Remis lub Real Madryt
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
analiza: Jak wiemy spotkanie Barcy i Realu od lat uważanie są za najciekawsze i najbardziej wyczekiwane w sezonie. Pikanterii dzisiejszemu meczowi dodaje fakt iż trenerem przed tym tym sezonem został José Mourinho. Nie muszę przedstawiać tego pana, osiągnięcia klubów które prowadził mówią wszystko za siebie. Grand Derbi będą dzisiaj całkiem innym spotkaniem niż przed rokiem czy dwoma laty. Drużyna Realu to zespół który został tworzony tak jakby na nowo od dwóch sezonów. W poprzednim było to ściągnięcie najlepszy piłkarzy świata tj. Ronaldo, Kaka, Benzema, natomiast w tym ich układanie i dodanie kilku &quot;elementów&quot; - Mesut Özil, Ricardo Carvalho czy tez Sami Khedira. Tak ułożona i zgrana drużyna przez &quot;Special One&quot; bez wątpienia może walczyć w tym sezonie o wszystko. W poprzednim sezonie Królewscy byli jedynie zlepkiem gwiazd bez wyraźnego trenera, którzy grali jako indywidualności, a nie jako drużyna, tak jak w tym sezonie. Również fakt który przemawia dla mnie za zwycięstwem gości jest to, że nie przegrali oni ani jednego spotkania od początku sezonu. Jednak nie zapominamy gdzie Ronaldo i spółka jadą. Świetnie ułożona Barcelona od dwóch lat nieustannie wygrywa ze swoim odwiecznym rywalem, jednak jak już wcześniej napisałem będzie to mecz zupełnie inny od poprzednich. Nie zapominajmy o tym, że również w tym sezonie również do Katalończyków dołączył David Villa. Także komfort własnego stadionu pozwala mi myśleć, iż będzie dzisiaj jedynie remis, a nie zwycięstwo graczy z Madrytu. Stąd taki, a nie innym typ.
⛔ 100
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madrid
Typ: over 4 gole
Kurs: 4,10
Bukmacher: Bet365
Analiza
Tak jak można się było spodziewać dzisiaj wszyscy w TD rzucili się na Gran Derbi ???? Ja osobiście ten mecz odpuszczam. Jestem zdania, że tutaj wszystko może się zdarzyć, co zresztą widać po typach umieszczanych przez userów. Dlatego za darmo, w TD można sobie zaryzykować, że może rzeczywiście będzie to wielkie widowisko i zobaczymy tutaj sporo goli. Oby.
Nikogo nie trzeba przekonywać, że zarówno Barca, jak i Real potrafią w piłkę grać. Strzelać gole też potrafią, na co wskazują statystyki (2,75 na mecz). Obie drużyny będą nieprawdopodobnie zmobilizowane - o tym też nikogo zapewniać nie trzeba.
Spójrzmy jeszcze na nazwiska graczy odpowiedzialnych za konstruowanie akcji z przodu: Messi, Villa, Pedro, Iniesta, a po drugiej stronie Ronaldo, Di Maria, Oezil i inni.
Kurcze w sumie z punktu widzenia obiektywnego człowieka skład Barcy wygląda nieco lepiej, ale to dobrze, może szybko zaczną strzelać.
Oczywiście żadne statystyki nie potwierdzą, że dziś padnie powyżej 4 goli, chociaż historia zna już takie przypadki. Dwa lata temu Barca rozgromiła Real na Bernabeu 6-2. Dzisiaj na powtórkę nie liczę, ale kilka goli również chciałbym obejrzeć.
Jeżeli chodzi o bramkarzy to w obu zespołach są oni fajnie wytrenowani i na wysokim poziomie, ale nie da się ukryć, że wobec kapitalnych zagrać mogą oni nie mieć nic do powiedzenia.
Hala Madrit! Visca el Barca!
Strzelcie w sumie 5 goli ????
Ronaldo ze 2, Messi, Villa i Pedro po 1 i mamy fajny spektakl, 5 goli i wygraną Barcy, czyli wszystko fajnie.
✅ 310
 
D 0

davidov

Użytkownik
Barcelona-Real Madryt
Typ: 2

W tym dniu zwycięzcą może być tylko jedna drużyna - Real Madryt, kurs jest na nich bardzo wysoki tylko z jednego powodu - Barcelona we wcześniejszych latach dominowała w meczach między tymi zespołami.
Jednak w ostatnim roku wiele się zmieniło, pojawiły się nowe nazwiska znakomitych piłkarzy oraz najlepszy na świecie trener który zmienił Real Madryt nie do poznania, zaczęli wygrywać i grać pięknie, w końcu tak jak oczekiwali od nich kibice i działacze którzy włożyli w klub ogromne pieniądze, wygrywają mecz za meczem wszystko z przewagą 2 bramek, w lidze mistrzów ulegli Milanowi ale Barcelona zremisowała ze słabą Kopenhagą więc co tu dużo gadać będzie zacięta walka Real (Ronaldo) strzeli pierwszą bramkę, wtedy Barca się otworzy i z kontry straci następne, moim zdaniem to będzie pewne zwycięstwo Realu.
Niepoprawna składnia posta.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Luleaa HF - Frölunda Indians
Typ: 1 [hc 0:1]
Kurs: 2.3
Bukmacher: expekt
Analiza: Lider spotka się z 11 zespołe mtabeli, ale Frolunda jest na 11 pozycji tylko dlatego, że odniosła 2 zwycięstwa w ostatnich 2 meczach, no i ma 2 mecze więcej od ostatniej drużyny Modo. Lulea, ostatnio przegrała wyjazdy z Fajrestad i HV, ale u siebie wygrywa, dodatkowo wygrali ostatni mecz z Timrą, która jako jedyna ograła ich na swoim lodowisku bardzo niedawno (4:3). Poza tym przegranym meczem gospodarze odnieśli 10 wygranych w domu. Jednak Lulea gra dość ciekawie, bo często wygrywa 1 golem, 5 z 10 wygranych domowych było odnieśnionych 1 bramką. Goście to najgorszy atak całej ligi, tylko 55 strzelonych goli, natomiast gospodarze to najlepsza defensywa, tylko 48 straconych bramek. W tym sezonie:
4/11/2010 Elitserien Frolunda vs. Luleaa 3:1
09/10/2010 Elitserien Luleaa vs. Frolunda 3:0
Wygra Lulea, lider jest mocny u siebie i nie przegrywa. Pytanie tylko iloma bramkami, ja jednak postawię, że róznica będzie wynosiła przynajmniej 2 bramki.
⛔ 100
 
bonaparte 2

bonaparte

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: FC Barcelona - Real (+1) - Remis (Barca jedną bramką)
Kurs: 4,33
Buk: bet365
Analiza:
Niewątpliwie najbardziej oczekiwane spotkanie w całym sezonie w Hiszpanii a także na całym świecie. Spotkanie, które być może rozstrzygnie losy mistrzostwa Hiszpanii. Oba zespoły straszyły się przed Gran Derbi, gromiąc kolejno rywali zarówno na domowym i miedzynarodowym podwórku. Real, mający obecnie 32 pkt, wystąpi w roli underdoga, o ile można mówić o takiej roli w dzisiejszym meczu. Według najnowszych informacji nie zagra Higuain, który ostatnio spisywał się bardzo dobrze, zastąpi go Benzema. Według mnie, spowoduje to osłabienie siły ofensywnej Realu. Barca z kolei, wystąpi w najmocniejszym możliwym składzie. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek najlepszych strzelców, czyli Messi vs Ronaldo. Co do historii najnowszej spotkań, to 4 ostatnie mecze wygrała Barca, 2-0, 6-2, 1-0 i 2-0. W tym roku, Real dostał jednak dodatkowy atut w postaci Mourinho, który ma doświadczenie w meczach przeciwko Blaugranie. Mimo wszystko, typuję na dzisiaj zwycięstwo Barcy, jednak już nie tak okazałe jak we wcześniejszych latach
⛔ 100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: L.Messi strzeli i Barcelona wygra mecz
Kurs: 3,55
Bukmacher: Betsson
Wszyscy dzisiaj przygotowali jakieś typy dotyczące chyba największych derbów w Europie. Ja nie będę gorszy i również spośród co by nie powiedzieć ogromnej ilości zdarzeń wybrałem jedno raczej mniej grywane. W ofercie Betsson można znaleźć zakład na to, że Messi strzeli bramkę i jednocześnie Barcelona wygra mecz. Sądzę, że jest to dość prawdopodobne. W ostatnich latach różnie układały się losy tych Wielkich Derbów. Ostatnimi czasy jednak sporą przewagę w derbowych pojedynkach wypracowała sobie Barcelona. Cztery ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami wygrywała Duma Katalonii. Na dodatek strzelili 11 bramek, tracąc przy tym zaledwie dwie i to w jednym spotkaniu. W tym sezonie co by jednak nie powiedzieć Real jest naprawdę silny, a pojawienie się Mourinho wprowadziło pewnego rodzaju dyscyplinę przede wszystkim w defensywie. Real traci bardzo mało bramek w tym sezonie, na 12 spotkań Ikera Casillasa pokonywali zawodnicy tylko sześciokrotnie. Barcelona nie jest dużo gorsza, gdyż straciła tylko o dwie bramki więcej. Życzyłbym sobie jednak, żeby od 21:00 do koło 22:50 na boisku były tylko akacje ofensywne i jak najwięcej bramek. W ostatnich dwóch meczach Barcelona wygrywała bardzo skromnie. Dzisiaj również są małymi faworytami, ale o zwycięstwo będzie bardzo trudno. Na pewno jeżeli chodzi o formę ofensywną to w obu zespołach jest ona ostatnio bardzo wysoka. Barcelona w pięciu ostatnich meczach zawsze zdobywała co najmniej trzy bramki, a Real w trzech z czterech ostatnich pojedynków zawsze zdobywał co najmniej cztery. Oczywiście kibice ostrzą sobie także zęby na pojedynek Messi - Ronaldo. Obaj panowie są w wybornej formie i strzelają bardzo dużo bramek. Obecnie w lidze o jedno trafienie więcej ma Portugalczyk. Z racji zdecydowanie większej sympatii do Barcelony liczę dzisiaj na podtrzymanie ich znakomitej serii. Kurs jak na takie zdarzenie bardzo sympatyczny i sądzę, że warto spróbować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
reptile 3

reptile

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona – Real
Typ: Barca hadicap 1:0 - remis
Kurs: 5.00
Buk: Bwin
Analiza: Dzisiaj El Classico. Można wiele by napisać o tym meczu, ja jednak skupię się tylko na przewidywanym wyniku. Real Mourinho na wyjazdach jest w tym sezonie niepokonany. The Special One to genialny strateg, nieraz irytujący stylem gry swoich zespołów. Nie spodziewałby się raczej otwartej wymiany ognia w tym spotkaniu. Jose nakaże pewnie swoim piłkarzom ustawić tzw &quot;austobus&quot; i liczyć na to że Barca sama się zmęczy swoimi tysiącami podań. Uporanie się ze stalową defensywa Realu nie będzie dla Messiego zadaniem prostym. Bądź co bądź Ramos, Pepe czy Carvalho to trochę inna półka niż drewniaki z Almerii czy Getafe. Sądzę, że Real będzie miał mniej akcji jednak będzie je skuteczniej wykańczał, liczę na dobrą postawę wypoczętego Higuaina, który potrafi strzelić z niczego. Stawiam na wyrównane spotkanie , z małą ilością odważnych akcji. Wydaję mi się , że genialny Mourinho będzie minimalnie górą , stąd mój remisowy typ w przypadku Handi +1 dla Barcy.

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : FC Barcelona - Real Madryt
Typ : Rzuty rożne : Real (+5)
Kurs : 1.40
Buk : William Hill
Analiza : Witam . Witam . Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się NAJWIĘKSZY , NAJLEPSZY , NAJWSPANIALSZY mecz piłkarski jaki tylko jest możliwy . Zmierzą się ze sobą ( wszyscy chyba wiedzą kto ) Duma Katalonii czyli Wielka F.C Barcelona z wcale nie mniejszym zespołem Królewskich z Madrytu . Faworytem meczu Barcelona ale tylko według bukmacherów . Jak dla mnie kursy powinny wyglądać tak : 2.50 2.60 2.70 . Zespoły bardzo wyrównane . Przekonać się można patrząc chodź by na statystykę bramek w tym sezonie , ilość punktów , pozycję w tabeli ligowej jak i tabeli z LM . Ja postawiłem typ dość asekuracyjny po małym kursie gdyż nie ukrywam jestem liderem tabeli po 28 dniach a mój największy konkurent czyli stres stracił dziś 100 pkt po tym jak dał kurs tylko 1.50 . No tak niestety bywa dasz kurs 2.9 i wejdzie bez problemu a kurs 1.5 nie wejdzie . Wracając do typu . Wątpię aby real przegrał statystykę rzutów rożnych aż o 5 . Real nie będzie się tylko bronił ale też atakował i to jest najlepszy argument dla tego typu . Proponuję również Real DnB oraz Real 2X . Postawił bym na to ale mam dobrą sytuację w tabeli . Gdybym musiał atakować to dałbym oczywiście czysty REAL . PozdrAwaim .
✅ 40
_____________________________
Hala Hala Hala Hala MADRID !!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona vs Real
Typ: Połowa meczu: Real
Kurs: 3.80
Buk: Sportingbet
Analiza:
Co innego można dziś typować jak nie Grad Derbi? Zacznę od tego że moim zdaniem Real dzisiaj wygra, ale że jest to typ już zajęty więc typuję że Real do przerwy będzie wygrywał. Dziś padnie na pewno dużo goli, np. taki jak w tamtym sezonie 2:6, i moim zdaniem już do przerwy padnie jakiś a Real będzie wygrywał. Barca swój ostatni mecz wygrał 3:0 ale z rozwalonym Panathinaikosem który zatrudnił co dopiero nowego trenera, a Real wygrał 4:0 z mocniejszym Ajaxem na wyjeździe. Nie uważam żeby był to pojedynek Messi vs Ronaldo bo oni zawodzą często w takich meczach więc na pewno będzie się liczyła reszta zespołu i moim zdaniem w lepszej jest Real, bo w Barcie strzelają ale zazwyczaj strzela Messi. W Realu nie zagra Higuain, i zastąpi go zdeterminowany Benzema który w takim meczu na pewno będzie chciał się pokazać. Mourinho na pewno nię będzie się w tym meczu bronił więc do przerwy bardzo prawdopodobne jest że Real będzie wygrywał. Wiem że patrząc na mecze Barcy i Realu na wyjazdach w Gran Derbi o wiele częściej wygrywali gospodarze, ale i tak typuję że Mourinho wygra dziś, a przynajmniej do przerwy będzie wygrywał. ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom