>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Praca w buku naziemnym

fokus 0

fokus

Użytkownik
witam, temat do takich pytan zamkniety wiec otwieram swoj. Pracowal ktos w zakladzie bukmacherskim naziemnym? jesli tak to jak wygladaja zarobki i najwazniejsze jak dostac taka prace?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zależy o jakiej pracy teraz mówisz czy w BUKU jako w punkcie czy w buku jako firmie. O pracę nie jest łatwo jednak często na stronach są działy Praca i tam można szukać pracy w twoim regionie.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Cięzko aby facet pracował jedynie jakbyś własny punkt otworzył.
Nie jest to do końca prawdą, znam chłopaków co pracują i nie ma z tym problemu, zawsze jak grałem to pytali &#39;&#39; co, Milan dziś pyknie, nie lepiej over&#39;&#39; czy coś w tym stylu, znali się i fajnie się z nimi gadało, i lepiej niż z tymi babkami bo one się nie znają i jak o coś trudniejszego zapytasz to jest rybka.

Mój kolega składał papiery tam tj. cv i czekał, ale nie odpowiedzieli, co do kasy to wątpię aby było powyżej 1k.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
chodzi mi o prace w punkcie, przyjmowanie zakladow itp.
Moja znajoma pracowała dość długo w sts-ie, zarobki nie wielkie w dodatku co druga sobota - niedziela do roboty.
W sumie chyba 3 lata pracowała ani razu nie doczekała się znacznej podwyżki, miała tam jakieś podnoszenia stawki ale były to śmieszne kwoty.
Wymagania to chyba tylko matura i nic więcej. Resztę kursów itp. oni robią Ci sami.
Nie polecam. ????
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Kumpel pracowal w Fortunie,mowil ze lipa,najpierw jakies egzamin trzeba zdac,Zarobki okolo 1.200,premie w zaleznosci jaki utarg ale mowil ze nie bylo tego duzo.
 
ste 21

ste

Użytkownik
Z tego co sie orientuje to trzeba pojechac do Warszawy na jakis kursz tym zwiazany za ,ktory placisz z wlasnej kieszenie.O ile sie nie myle kilkaset zlotych.Nie wiem czy nadal tak jest,ale jezeli tak to ,,gra nie warta swieczki&#39;&#39;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie jest to do końca prawdą, znam chłopaków co pracują i nie ma z tym problemu, zawsze jak grałem to pytali &#39;&#39; co, Milan dziś pyknie, nie lepiej over&#39;&#39; czy coś w tym stylu, znali się i fajnie się z nimi gadało, i lepiej niż z tymi babkami bo one się nie znają i jak o coś trudniejszego zapytasz to jest rybka.
Mój kolega składał papiery tam tj. cv i czekał, ale nie odpowiedzieli, co do kasy to wątpię aby było powyżej 1k.
Zdaje się, że rzadko wypowiadają się oficjalnie firmy na ten temat.
Ale panów nie chcą zatrudniać.
Panowie to z zasady hazardziści. Grają sami, często za kasę klientów, robią manka i później są problemy.
Zatrudniając kobiety zmniejsza się ryzyko takich problemów. Dlatego jeśli widzi się mężczyznę w punkcie to 90% szans, że to jest jego własny biznes.
Temat przenoszę do odpowiedniego działu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Firmy STS i Betako zatrudniają wyłącznie kobiety, w Totomixie płeć nie ma znaczenia.
Nie znam sytuacji w Milenium i Tipsporcie.
Co do egzaminu: odbywa się on ( już w trakcie pracy a nie jako warunek jej otrzymania ) w Wwie w Ministerstwie Finansów i są to testy z kilkoma możliwościami odpowiedzi.
Jeśli go zdasz, to Twój pracodawca pokrywa jego koszt - lecz jeśli oblejesz to potrącą Ci z pensji, czyli stracisz lwią jej część bo to chyba około 800zł zaś zarobki to 10zł/godzinę ( z info od pracownika Totomixa ) .
P.s: maila z CV to Ty kolego wysyłaj bezpośrednio do firmy, a nie składaj w kolekturze...
Pzdr.
edi8
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zdaje się, że rzadko wypowiadają się oficjalnie firmy na ten temat.
Ale panów nie chcą zatrudniać.
Panowie to z zasady hazardziści. Grają sami, często za kasę klientów, robią manka i później są problemy.

Zatrudniając kobiety zmniejsza się ryzyko takich problemów. Dlatego jeśli widzi się mężczyznę w punkcie to 90% szans, że to jest jego własny biznes.

Temat przenoszę do odpowiedniego działu.

Dopiero teraz zauważyłem posta.

Generalnie to nie patrzyłem z tego punktu widzenia, ale w zasadzie to masz rację.Tzn. ja nie wiem czy punkt należy do tych mężczyzn gdzie ja czasami wpadałem [ Millenium ], ale rzeczywiście oni się interesowali i sami grali.Nie mniej jednak plus tego, że tam siedzą to można pogadać na temat bukmacherki bo bardziej znają się aniżeli kobiety.
Ale rzeczywiście tylko w jednym, dwóch punktach widziałem facetów, a reszta to kobiety.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
to jest egzamin z wiedzy na temat Ustawy Hazardowej, każdy przyjmujący zakłady wzajemne musi mieć taki egzamin zdany. To wszystko jest opisane w ustawie, także to nie jest wymysł pracodawcy. CV warto przesyłać jeśli na stronie internetowej jest coś napisane odnośnie pracy.
 
S 0

sts-zamosc

Użytkownik
Temat już troche nie aktualny, ale jeżeli chodzi o STS to jako mężczyzna pracy tam raczej nie znajdziesz. Jeżeli już to może w Fortunie.. i to raczej jakbyś własny punkt otwierał.. Ale tak czy siak, praca w Zakł.Bukmacherskich się nie opłaca.
1000zł za ok. 15 dni pracy w miesiącu (w tym 2x weekend).. to śmieszne po prostu.!
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Mój kumpel pracował jakiś czas w milenium i powiem szczerze, że nie zazdrościłem Mu. W zasadzie miał tak rozpisany grafik, że otwierał i zamykał punkt w każdy weekend, to samo tyczyło się co drugiego dnia w tygodniu. Drukowanie ofert, rozwieszanie na tablicy, mycie podłóg, przedstawianie na planszy statystyk, dbanie o ogródek na zewnątrz itd...
Zwłaszcza, że takie pieniądze jakie On zarabiał to ledwo mu na miesięczne opłacenie pokoju i benzyny na dojazdy starczało.
Fakt faktem, że nie jest to może super trudna czy męcząca praca ale pieniądz i tak za to mały. Zdecydowanie odradzam...
 
Do góry Bottom