>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dopiero zaczynam!... proszę o litość ;-)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Myślę, że jeśli nie będą to dużo kwoty wpłat czy wypłat możesz spokojnie wpłacać i wypłacać na konto bankowe. Przy większych kwotach rozważyłbym moneybookers czy neteller.
 
I 0

infirmus

Użytkownik
No to pochwalę się, że w ciągu wczorajszego wieczora z mojej 100 udało mi się wyciągnąć 106zł zysku ????
Pierwsze 55zł udało mi się wygrać, obstawiając live w spotkaniu Spartak vs Marsylia, że 2 i 3 gol padnie poprzez strzał.
Potem przegrałem 25zł, mając złudną nadzieję, że Spartak zrobi wszystko, by nie przegrać do zera - przeliczyłem się.
Następne ponad 7 dych wygrałem, stawiając na Real.
Żałuję tylko, że nie postawiłem czegoś na Polaków w tenisie ????
Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, że wczoraj to był zwykły &quot;głupi traf&quot;, więc teraz już będę grał mniejszymi stawkami, bo wczoraj stawiałem nawet po 50 i 75zł, więc mogłem sporo stracić.
David25 - lepiej załóż sobie konto na MB. Raz - że taniej wyjdzie Ci przelewanie pieniędzy w obie strony. Dwa - że jest dużo szybciej. Trzy - jeśliby doszły do skutku plany rządu (sic!), aby walczyć z e-hazardem przez kontrolowanie wyciągów bankowych ludzi, to przelew od/do MB nie wzbudzi żadnych podejrzeń; a MB i buki działają w krajach, gdzie e-hazard jest legalny, więc nie udostępnią Twoich danych polskim organom ????
 
D 0

david25

Użytkownik
Dzięki!
Założę sobie MB tylko muszę sobie jeszcze o tym trochę poczytać. Narazie przelałem trochę kasy na konto, żeby zobaczyć ile to faktycznie idzie i czy dojdzie.
A gram na Unibet (jakoś najbardziej mi się tam podoba) choć zastanawiam się czy nie zacząć jeszcze na bet365 (jest tak chwalony...).
Wczorajszy dzień uważam za udany. Milan mnie nie zawiódł ???? Dzisiaj liczę na to, że coś mi skapnie. Mam nadzieje, że Manchester i Barcelona wygrają no i obstawiam, że Messi strzeli bramkę.
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Przepraszam, że post pod postem, ale mam oddzielne pytanie.
Czy grając codziennie po kilka (5-6) zakładów za 10 zł, na tzw. &quot;pewniaki&quot; (czyli na najniższy typ w spotkaniu), mogę się spodziewać, że bet365 nałoży na mnie, po jakimś czasie, jakieś limity??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dopiero zaczynasz i boisz się limitów? Spokojnie... jeszcze zdążysz odpowiednio powiększyć konto bankowe bukmachera.
Nie przejmuj się limitami ????
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Grając tylko &quot;pewniaki&quot; bez value w takiej ilości tylko bilansujesz dane zdarzenia bukom a tym bardziej na przyjemnych dla buków stawkach... prędzej niż limitów możesz się spodziewać jakiejś promocji &quot;dla wybranych&quot; w ramach podziękowania za wyrównywanie im marży...
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
infirmus - jeśli nie masz wystarczającej wiedzy w danej dziedzinie sportu szybko może okazać się, że zakończysz swoją zabawę.
Granie na siłe, przeróżnych sportów, bez założeń wg mnie z góry jest skazane na porazkę.
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Beck&#39;s - przypuszczam, że prędzej, czy później tak to się skończy, ale nie zamierzam poświęcać się bukmacherce dożywotnio ????
Głupie pytanie, ale... czy ciągłe granie podpórką (typ: 12) może w końcu ściągnąć na mnie gniew buka w postaci jakowychś blokad/limitów? :p
Pytanie na razie czysto teoretyczne, więc proszę się zbytnio nie irytować :mrgreen:
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Nie ma takiej opcji. Limity nie są nakładane przez granie 12 czy 1x a zalezy od sum za jakie chcesz grać poszczególne zdarzenia.
Czołowe ligi piłki Europy praktycznie u każdego dobrego buka zagrasz za większą gotówkę.
Gorzej jest z ligami Am. Płd czy np skokami narciarskimi.
Jeśli chcesz odnosić zyski musisz pozyskać wiedzę na temat dyscypliny Ci najbliższej i tylko dany sport typować ????
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Dzisiaj przyszedł mi list od bet365 z kodem KYC, wpisałem go w &quot;Weryfikacji tożsamości&quot;, jednakże pozostaje mi jeszcze pole do wpisania numeru paszportu.
Wcześniej już wysłałem im skan dowodu, który zaakceptowali i kazali tylko czekać na kod KYC.
Czy muszę podać jeszcze nr paszportu, żeby móc wypłacać pieniądze z bet365?
Czy to już może jest koniec weryfikacji i mogę dowolnie wypłacać pieniądze?
A co, jeśli nie mam ważnego paszportu?
EDIT:
Właśnie dowiedziałem się na chacie, że konto zostało zweryfikowane całkowicie i nie trzeba już wpisywać nru paszportu ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie ogarniam Bet365 , ale nie trzeba chyba podawać nr paszportu (przecież nie wszyscy go mają). A nie możesz po prostu sprawdzić, zlecić wypłatę jak się uda to już koniec zabawy z weryfikacją :razz:
 
nikaja 0

nikaja

Użytkownik
Nie ogarniam Bet365 , ale nie trzeba chyba podawać nr paszportu (przecież nie wszyscy go mają). A nie możesz po prostu sprawdzić, zlecić wypłatę jak się uda to już koniec zabawy z weryfikacją :razz:
Mozna tez bodajze numer dowodu osobistego.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Wiem, że to nie jest zbyt legalne i chciałbym zapytać jak najlepiej przelewać swoje wygrane. Czy zwykły przelwe na konto bankowe wystarczy, czy jednak korzystać z innych możliwości jak właśnie MB (a jeśli tak to dlaczego MB)?
było to setki razy poruszane na forum wystarczy trochę się wysilić ..
a poniżej gościu pisze :
Jaki jest najlepszy bukmacher?
Proponuje takim dawać bana albo oznaczyć ich profile jakoś np &quot;Mało myślący&quot; człowieku SZUKAJ nie boli !
Jeśli nie jesteś w stanie tak prostej rzeczy zrobić jak kliknąć szukaj to zastanawiam się kto ci pomógł tu konto założyć ,
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Często, w postach z typami, stawki podawane są w taki sposób: np. 3/10 lub 10j - jak to rozumieć?
Że stawia się 0,3 całego budżetu, lub stawia się 10 jednostek (w zależności od waluty)??
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Często, w postach z typami, stawki podawane są w taki sposób: np. 3/10 lub 10j - jak to rozumieć?
Że stawia się 0,3 całego budżetu, lub stawia się 10 jednostek (w zależności od waluty)??
Chodzi oto, że za 1 jednostkę obierasz sobie według własnego uznania jaka to ma być kwota. 1j może być równie dobrze 1zł, 20zł, czy 50zł.
Czyli np. 5/10, przy założeniu, że 1j to 20zł, to 5j=100zł.
Wszystko zależy od tego jakim kapitałem dysponujesz i jak chcesz grać.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Nie ma limitu.
Chyba, że grasz za pieniądze z przyznanego bonusu. Wówczas aby stawka byla liczona do obrotu musi być odpowiedni kurs łączny (AKO)
 
Do góry Bottom