>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej (WKS) 17.11.2010

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No ale co wy chcecie od Szpakowskiego ???? . Faktycznie, potrafi rozbroić w każdym momencie, jednak przynajmniej jest się z czego pośmiać. Przypomina mi się od razu jego słynna wypowiedź (już nie pamiętam z jakiego meczu) :
Na szczęście deszcz coraz mniej przestał padać.
Wiele takich &quot;perełek&quot; przetoczyło się w jego życiu, więc przynajmniej można sobie humor poprawić.
A co do samego meczu, to jak większości podobała mi się postawa naszych &quot;Orłów&quot; poza paroma wyjątkami. Mowa tutaj oczywiście o postawie Brożka, który kolejny raz jest przymierzany do naszej kadry i jakoś nie może się dostosować do gry Polaków (4 piłki - 4 straty), oraz postawa Sadloka. Wiem, niektórym jego gra mogła się podobać, ja również nie mam wielu zastrzeżeń, jednak jest to tzw. &quot;jeździec bez głowy&quot; podobnie jak Sławek Peszko. Ariel Borysiuk również nie stanął na wysokości zadania, ale bądź co bądź, jego postawę można jeszcze wytłumaczyć tym, że jest młody i dopiero pierwszy raz rozgrywał parę minut w naszej kadrze.
Najważniejsze jest, aby od tego meczu zaczęła się Nasza dobra passa ???? .
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kolejny dobry mecz Polaków. Z USA już było nieźle, z Ekwadorem momentami również, w środę w Poznaniu gra wyglądała zdecydowanie najlepiej i Polacy udowodnili, że u siebie będą groźni. Potrafimy się zmobilizować na mecze u siebie taka jest prawda, potrafimy przycisnąć, widać jak dużym atutem są ściany, na szczęście będą nam też pomagać na Euro. Ja uważam, że na tym turnieju jesteśmy w stanie powalczyć nawet o medal, Smuda idzie swoją drogą i powoli zaczyna być widać zarys tej drużyny. A przecież dojdzie jeszcze kilku piłkarzy takich jak Boenish, Jeleń, Głowacki, czy być może Arboleda. Boki obrony fajnie się wykreowały (Piszczek-Wojtkowiak/Boenish), w ofensywie brylują Kuba, Matuszczyk, Lewandowski, zawsze solidnie gra Obraniak. Wielką niespodzianką tego sezonu jest Mierzejewski, który w kadrze gra na bardzo wysokim poziomie. Czekamy na następne mecze, na pewno powoli wchodzimy na właściwe tory ;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Tak mi się jeszcze nasunęło - poziom Szpakowskiego to cały czas beznadzieja. Przez ponad 30 minut na dosyć rozpoznawalnego gracza Hibernian - Souleymane Bamba z uparciem mówił &quot;Bomba&quot;. No ludzie kochani, ten człowiek kiedyś wykończy... Tych jego &quot;Bomb&quot; miało ubywać, a jest dokładnie odwrotnie. Na niego jednak już się chyba nic nie poradzi...
Co do Szpakowskiego to moze i faktycznie przekręca te nazwiska i to dosyc czesto juz nie powiem ile razy przekrecil nazwisko Kuyt&#39;a.....
Ale mimo wszystko uwazam ze robi dobra atmosfere podczas meczu daje duzo emocji szczegolnie podczas meczow Polskiej Reprezentacji.
Nie wszystko zasługuje na krytyke;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co do Szpakowskiego to moze i faktycznie przekręca te nazwiska i to dosyc czesto juz nie powiem ile razy przekrecil nazwisko Kuyt&#39;a.....
Ale mimo wszystko uwazam ze robi dobra atmosfere podczas meczu daje duzo emocji szczegolnie podczas meczow Polskiej Reprezentacji.
Nie wszystko zasługuje na krytyke;)
Tak tylko jest on tez komentatorem &#39; chorągiewką&#39; jak reprezentacji idzie jest atmosfera i inni koment niż jak jest 0-0 a powinno byc inaczej lub przegrywamy. Wtedy kubeł pomyj na łeb reprezentantów. Oczywiście nie wprost ale trzeba czytac miedzy wierszami.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Faktycznie, Szpakowski już wiele lat komentuje mecze i chwała mu za to, jednak może nadszedł czas, żeby dać czas innym na rozwinięcie się. Z tych młodych komentatorów, moim ulubionym jest Mateusz Borek. W każdym meczu daje radę, gdy padnie bramka, raduje się cieszy, nie tak jak inni, których stać tylko na wypowiedzenie : gol. To jeden z lepszych komentatorów tych lat i miejmy nadzieję, że będzie dalej relacjonował mecze, jak do tej pory.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Borek ma umowę z Polsatem i póki co meczów naszej kadry nie będzie komentował. No chyba , że Polsat wykupi sobie do nich prawo. Zapewne Euro znowu będzie na polsacie. Co do tych komentatorów z TVP to bardzo mi się podoba Iwański jak komentuje mecze naszej kadry. Ten to dopiero żyje meczem.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja nie wiem, jak nazywają się &quot;dwaj panowie&quot;, którzy komentują mecze na Nsport, ale ich komentarze są po prostu żałosne. 0 zaangażowania w to co robią, mecze, które się ogląda usypiają, nawet, gdy są groźne sytuacje podbramkowe, to gdyby nie to, że się ogląda mecz, nikt by o tym nie wiedział... A co do Iwańskiego, to jak najbardziej popieram przedmówcę.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Ja nie wiem, jak nazywają się &quot;dwaj panowie&quot;, którzy komentują mecze na Nsport, ale ich komentarze są po prostu żałosne. 0 zaangażowania w to co robią, mecze, które się ogląda usypiają, nawet, gdy są groźne sytuacje podbramkowe, to gdyby nie to, że się ogląda mecz, nikt by o tym nie wiedział... A co do Iwańskiego, to jak najbardziej popieram przedmówcę.
Co do komentatorów na Nsport to jak najbardziej popieram przedmowce.
Tego po prostu nie da sie sluchac wystarczy ze przytocze dwa cytaty jednego z tych Panow:
&quot; Ale hasa na skrzydle&quot; albo &quot; ale dzióbnął piłkę&quot;
Żal...
 
nikaja 0

nikaja

Użytkownik
Ja nie wiem, jak nazywają się &quot;dwaj panowie&quot;, którzy komentują mecze na Nsport, ale ich komentarze są po prostu żałosne. 0 zaangażowania w to co robią, mecze, które się ogląda usypiają, nawet, gdy są groźne sytuacje podbramkowe, to gdyby nie to, że się ogląda mecz, nikt by o tym nie wiedział... A co do Iwańskiego, to jak najbardziej popieram przedmówcę.
Zgadzam sie z Toba, postawiłem ostatnio na Legie w meczu z Polonia Bytom, na nSport leciał mecz obu tych druzyn i musialem wylaczyc głos bo nie moglem ich sluchac ; d
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zgadzam sie z Toba, postawiłem ostatnio na Legie w meczu z Polonia Bytom, na nSport leciał mecz obu tych druzyn i musialem wylaczyc głos bo nie moglem ich sluchac ; d
Wystarczy napisać, że jeden z tych świetnych komentatorów w tym meczu (po obronionym karnym przez Skabę) powiedział śmiertelnie poważnym tonem :
I w tym momencie bramkarz Legii (pewnie nawet nie wiedział, jak się nazywa) odbił piłkę.
????????????????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom