>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokej vs Piłka

macready 56

macready

Użytkownik
baqu - raz piszesz o specjalizacji a raz ze grasz wszystko:;/:

i jakie te statystyki, masz? cos jak np ze po 4 wtopach w KHL jest wygrana itd... xD
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Osobiście gram często piłkę, ale w hokeju świetnie sprawdza się ML, wtedy można zastosować progresję z bardzo pozytywnym skutkiem, w piłce za dnb mamy tylko zwrot stawki. Grając hokej analizuję statystyki, formę obu zespołów, zaglądam do odpowiedniego działu na forum w którym można przeczytać o tym jak grają dane zespoły, do tego dochodzi jak to już ktoś wcześniej nazwał gra na czuja, która często sprawdza się w NHL. Jeśli miałbym się zdecydować na jakąś dyscypline to wybrałbym hokej.
 
nikaja 0

nikaja

Użytkownik
Jezeli mialbym wybierac, to zdecydowanie hokej, często zdarza się ze mecze wygrywaja zespoly z kursem po 2.5+ i czesto tak jest ze wchodzi tak 2/3 obstawianych meczow. Bardziej interesuje sie pilka nozna, ale warto poczytac statystyki przed interesujacym nas meczem w hokeju i zaryzykowac, bo czesto to ryzyko poplaca ; )
 
K 8

korjaww

Użytkownik
Co do hokeja to nie interesowalem sie zbytnio ta dyscyplina. Natomiast smialo mozna powiedziec ze pilka nozna staje sie coraz bardziej wyrownana, coraz czesciej zdarzaja sie wygrane o wiele slabszych druzyn ktore ambicjami, pracowitoscia i checia do gry nadrabiaja na tyle aby pokusic sie nawet o zwyciestwa.
 
macready 56

macready

Użytkownik
stary temat ale wznawiam go:razz:
interesuje sie bukami od wielu lat troche ludzi tez znam co sie tym interesuja
i dalej obstaje przy swoim ze hokej przebija piłke nozna, nawet NFL przebija, wiem ze kazdy ma sposob na cos innego, ale ja od siebie mowie tak najbardziej sie interesuje piłka nozna, liga brazylijska , argentynska, chile i latynoska piła , europejska tez a od dobrych 5-6 lat hokej bije na łab piłke jesli chodzi o skutecznosc, nawet NFL w ktory sie tylko bawiłem lepiej wychodził

Wiec jakie macie świezy poglad na ten temat?
 
B 0

borsuk92

Użytkownik
Tez bym chcial poznac opinie ekspertow w tym temacie. Interesuje sie pilka nozna i tylko dlatego ja typuje bo sie znam, ale dla zysku moge zainteresowac sie innymi dyscyplinami. Co proponujecie?
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jeżeli się ktoś zna na niszowych dyscyplinach (hokej, baseball, futbol amerykański) to oczywiście, że idzie uzyskiwać zyski. Piłki jest bardzo dużo, więc wybór jest ogromny, a nikt na wszystkich ligach się nie zna. Jeżeli jest się obeznanym w mniej popularnych sportach to uważam, że znacznie częściej się wygrywa. Oczywiście zdarzają się niespodzianki, ale z pewnością jest ich zdecydowanie mniej niż przy piłce o czym może świadczyć ostatnia kolejka LM. Nie chodzi o jakieś sensacyjne rezultaty typu Inter, ale np. o brak bramek w meczach, gdzie powinno ich wpaść co najmniej kilka.
 
Do góry Bottom