>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
W 2

wildovvsky

Użytkownik
człowieku , myśle ze nie ma sensu wyzywać sie w tym temacie gdy nie poszło ci w poprzednim ( napewno wiesz o co chodzi &quot; twoj temat&quot; ) ,
Kazdy wie ze taki system a raczej poprostu strategia gry praktykowany jest od dawna i sukces jest tu do osiągnięcia jezeli twardo trzymasz sie zasad i masz odrobine szczęścia.
Celowo jest to sposób na gre va bank a nie zabawy w jakieś zabezpieczenia.Albo + albo - .
Prosta piłka
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ja tu nikogo nie wyzywam jeśli ktoś poczuł się urażony to sorry. Tylko chodziło mi o to, że bardzo powoli się wygrywa, a już trafienie 700 kuponów pod rząd jest mało prawdopodobne nawet przy kursie 1.01. Chociaż z drugiej strony jeśli system nie przynosi strat to nie jest zły.
 
nikaja 0

nikaja

Użytkownik
Wydaje się to strasznie śmieszne ale nie jest to głupi pomysł zwłaszcza w przypadku betfair gdzie mamy walutę w euro, a w 60 min można jeszcza zagrać na under 5.5 podczas gdy jest 1:1 (przykład meczu Porto). Wydaję mi się, że najlepsze są do tego undery + liga włoska ????
Takie undery owszem, ale jezeli chce stawiac &quot;pewniaki&quot; po 1.02~ to nie radze mu, widzialem tutaj kiedys uzytkownika ktory przegral w ten sposob :p
(Bodajze to byly overy 0.5)
 
M 0

michal92-64487

Użytkownik
No granie over 0.5 w meczu nie jest dobrym pomysłem, choć trafi się 99 meczy 100 może nie wejść. W sumie w każdym typie tak jest ale granie undera wysokiego przy włoskiej czy rosyjskiej lidze może mieć sens. Podając przykład od początku w tym sezonie nie padło w żadnym meczu Serie A over 6.5 bramki. Stawiając przed meczem na taki zakład kurs wynosi około 1.03.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
No granie over 0.5 w meczu nie jest dobrym pomysłem, choć trafi się 99 meczy 100 może nie wejść. W sumie w każdym typie tak jest ale granie undera wysokiego przy włoskiej czy rosyjskiej lidze może mieć sens. Podając przykład od początku w tym sezonie nie padło w żadnym meczu Serie A over 6.5 bramki. Stawiając przed meczem na taki zakład kurs wynosi około 1.03.
Nie było , nie było ale w końcu jest pierwszy raz INTER-PARMA już jest over 6,5 , każda seria ma zawsze swój koniec tak jak życie niestety.
 
andre_nbh 1

andre_nbh

Użytkownik
Śmieszy mnie Wasze podejście do tego tematu :]

Każdy system (sposób gry) jest dobry, gdy typy są skuteczne.

Tak samo jest tutaj... taka prawda - kurs 1,01 kursowi 1,01 nierówny!

Gdyby był to złoty sposób to każdy &quot;głupi&quot; by wygrywał i w końcu buki dla niektórych spotkań wystawiały kurs 1.0 lub wcale... zresztą niektóre już tak praktykują, np. Betsson, Unibet.

Potrzebna jest grupa osób, która będzie przegrywać, bo jak to mówia... &quot;ktoś musi przegrać, żeby ktoś wygrać mógł&quot; :]
 
T 0

tymekslu

Użytkownik
Wiecie może w jakich ligach najrzadziej pada bezbramkowy remis? Wiem, że niemiecka jest dobra, a macie jeszcze jakieś równie ciekawe inne ligi?
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Wiecie może w jakich ligach najrzadziej pada bezbramkowy remis? Wiem, że niemiecka jest dobra, a macie jeszcze jakieś równie ciekawe inne ligi?
Kiedyś była francuska. Ale nie wiem czy to nadal aktualne..
Powodzenia. Pzdr.
 
elowam 7

elowam

Użytkownik
ziomki a mam pytanie czy oprócz betfair jest jeszcze gdzies opcja grania czy bedzie hat-trick czy nie bedzie? nie bede smiecil i zakladal nowego tematu :razz:
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ziomki a mam pytanie czy oprócz betfair jest jeszcze gdzies opcja grania czy bedzie hat-trick czy nie bedzie? nie bede smiecil i zakladal nowego tematu :razz:
Tak. Bodajże na expekt jest taka możliwość. Na dodatek jeśli to &quot;popularny&quot; mecz to przyporządkowują nawet do konkretnego zawodnika ale nie o to się przecież rozchodzi.
 
elowam 7

elowam

Użytkownik
Piotrek Moze jestem ślepy i nie moge znalezc zadnego meczu z hatrickiem :-/
mogłbys podrzucic jakis mecz z tą opcja... bylbym bardzo wdzieczny ???? mowa oczywiście o expert tak jak napisałes wyżej ????
dobra znalazlem ;d
 
I 0

ibolek

Użytkownik
Nie wiem jak wy, ale ja bym dzis przegral... Mecz Young Boys - Stuttgart zakonczyl sie wynikiem 4-2, gdzie 3 bramki padly w samej koncowce 81&#39;, 82&#39;, 87&#39;... Zaklad na zywo bym zawarl kolo 65&#39; przy stanie 1-1, under 5.5 gola...
 
L 51

legionista880

Użytkownik
przez przypadek zauwazylem temat i 150 wpisow prawie 9 tysiecy odwiedzien i to wszystko przez jedno zdanie...z 50 zl do 100 tysiecy w temacie. Po czyms takim uswiadamiam sobie ilu to (cenzura) wchodzi w te systemy na tym forum szukajac czegos niesamowitego tzw latwej drogi do bogactwa, gosc dal totalna beznadzieje ale temat zyje (nawet ja go kontynuuje) naprawde niesamowite, gdybym ja otworzyl temat z 2zl do miliona i dal rownie absurdalny sposob grania jak tutaj mialbym pewnie 100 tysiecy odwiedzin i wzmianke w wieczornym faktach...oj ludzie ludzie to jak otwierac?
 
R 13

reward

Użytkownik
Hmmm...
Ciekawe co ktoś zrobiłby jakby ugrał z np. z 50zł do 90 tys. zł i później obstawił za 90 tys. zł mecz po kursie 1,01... nie daj Boże jakby nie wszedł ???? Już bardziej realne ugranie z 50zł do 1000zł i gra od początku... jak mówi powiedzenie &quot;lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu...&quot;
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
przez przypadek zauwazylem temat i 150 wpisow prawie 9 tysiecy odwiedzien i to wszystko przez jedno zdanie...z 50 zl do 100 tysiecy w temacie. Po czyms takim uswiadamiam sobie ilu to (cenzura) wchodzi w te systemy na tym forum szukajac czegos niesamowitego tzw latwej drogi do bogactwa, gosc dal totalna beznadzieje ale temat zyje (nawet ja go kontynuuje) naprawde niesamowite, gdybym ja otworzyl temat z 2zl do miliona i dal rownie absurdalny sposob grania jak tutaj mialbym pewnie 100 tysiecy odwiedzin i wzmianke w wieczornym faktach...oj ludzie ludzie to jak otwierac?
boli Cię to ? przynajmniej coś próbuje i nikt mu tego nie zabroni. A swoją cenzurę schowaj dla siebie. Jak nie pasuje to nie zaglądaj.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Niestety malkontentów na tym forum jest od groma, a problem z nimi taki, że nawet pokazując dowody nie sposób ich przekonać do swojej racji. Dlatego najlepiej takich ignorować.

Jak tam postępu u osób grających tym sposobem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom