>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moto GP 09/10

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
KWALE:
Pedrosa, Rossi, Stoner, Dovizioso - najwyzej sklasyfikowany - Pedrosa @ 1.85 bwin
✅

Jak dla mnie Pedrosa i Lorenzo top 3 , tylko kto z nimi ? Rossi po kontuzji, bark jeszcze boli, noga tez, moze wykrecic dobry czas, ale watpie by zszedl ponizej 1&#39;57.4 w takich warunkach. Dovi nic wielkiego nie jezdzi, a Stoner cienko ten sezon. Pedrosa ostatnie pare wyscigow jezdzil ladnie. W USA sie wywalil, ale za bardzo cisnal, co nie powinno sie powtorzyc w kwalach.
 
simons 646

simons

Forum VIP

Spies podkrecil rytm, no i Rossi dal rade 1&#39;57.0 , ale i tak nie starczyło zeby dogonic Pedrose. Okazalo sie ze Spies dolaczyl do Lorenzo i Pedrosy w top3, zna ten tor i dobrze na nim jezdzil w sbk. Czekamy na oferte wyscigu ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie mam mozliwosci grania w bwin, wiec nie wiem czy idzie akumulatorka zrobic. Na 1 kupon idzie wrzucic te zdarzenia, wiec zakladam ze tak.

Hayden - De Puniet 1 @ 1.25 ✅
Lorenzo - Rossi 1 @ 1.40 ✅
Pedrosa - Dovizioso 1 @ 1.18 ✅
AKO:2.07 bwin ✅


Standardowo jak nikt sie nie wywali, to wejdzie ????
De Puniet po kontuzji, jeszcze ciezko mu sie jezdzi, Hayden spokojnie powinien utrzymac pozycje.
Lorenzo rok temu sie wywalil 4 okrazenia przed koncem. Pedrosa startuje przed nim, wiec bedzie gonil. Rossi z bolacym barkiem i noga 3 max (chyba ze ktos odpadnie :p).
Dovizioso jezdzi swoje, najczesciej utrzymuje w miare pozycje startowa. Pedrosy na pewno nie dogoni, a hiszpan drugi raz nie zrobi tego samego bledu.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Barbera - Hayden 2 @ 1.57 Ladbrokes 4/10 ✅

Hayden bardziej doswiadczony i po prostu lepszy od Barbery.

Stoner - Dovizioso 1 @ 1.65 Tobet 6/10 ✅

Stoner pokazal w Sachsenring ze jak widzi za soba Doktorka to grubo cisnie. Rossi startuje za nim takze o ile nie bedzie zamieszania na starcie to Stoner bedzie trzymal dobry rytm. Dovizio na tym torze IMO ma szanse wyprzedzic tylko Spies&#39;a, jeżeli teksanczyk popelni blad.


W Tobecie na podbicie kursu mozna dorzucic Lorenzo przed Rossim.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
]Co do HAYDENA,to doznał wczoraj kontuzji nadgarstka,lewej dłoni.
Moje typy to
Hayden Nicky (USA) vs. Spies Ben (USA) 2 @1.45+ Lorenzo - Rossi 1 @ 1.52 ,do zagrania w doxxbet
Sam jeszcze nie zagrałem tego,poczekam na wiesci pogodowe,na chwile obecną lekki deszcz, (a to zmienia całkowicie typowanie)

godz 10:02 Znowu pada , typów nie polecam w taki
m wypadku,przynajmniej pierwszego.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dziewięciokrotny motocyklowy mistrz świata w kategorii MotoGP Valentino Rossi po siedmiu latach rozstaje się z zespołem Yamaha, z którym wywalczył cztery tytuły. Przez kolejne dwa sezony 31-letni Włoch będzie jeździł na Ducati.

&quot;Moja praca u Yamahy dobiegła końca. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania, a takich dostarczy mi, mam nadzieję, mój nowy pracodawca&quot; - skomentował swoją decyzję Rossi i zamknął tym samym wszelkie spekulacje, że to jego ostatni sezon w MotoGP.

sport.pl
 
simons 646

simons

Forum VIP
KWALIFIKACJE (19:55)
Hayden - Spies 1 @ 1.83 ⛔
Lorenzo - Rossi 1 @ 1.16 ✅
AKO: 2.13 ⛔
2/10 b365


Tak bym to widział. Lorenzo na podbicie kursu, tutaj niezle jezdzi. Ciezki tor, a stan Rossiego nie najlepszy, nie ma startu do Jorge.
Hayden i Spies pojedynek miedzy amerykancami. Hayden bo rok temu tez niezle sobie na tym torze poradzil. Bo jezdzi Ducatem, a sa 2 niezle proste gdzie te maszyny sa lepsze od yamaszki. Bo byl szybszy w FP1 i FP2. Jedyne co mnie martwi, ze Spies powoli osiaga wlasciwa forme, takze niewykluczona niespodzianka, ale IMO wiecej przemawia za Haydenem.
 
simons 646

simons

Forum VIP

Domyslalem sie ze Spies i Hayden ladnie tu pojada, ale zeby 1 i 3 miejsce w kwalach : o : o. Liczylem bardziej na Ducati i myslalem ze forma Spiesa, to nie do konca taka forma jaka byc powinna. No trudno trzeba bedzie cos na wyscig wylapac dobrego ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Spojrzałem na oferte bwin i postanowiłem dziś liczyć na spore kursy ????
Rossi - Edwards 2 @ 4.75 ⛔
Edwards nie jezdzi mocno, ale Rossi ma problemy z tym torem do tego nie wyleczona kontuzja. Ile sie ni myle Valentino 2 razy padł juz na tym torze w FP1 i w Warm-up&#39;ie wiec mozliwe ze jak bedzie chcial dojsc za wysoko znow padnie. Edwards pewnie coś kolo 8-9 pozycji bedzie ale w razie upadku nie bedzie to mialo wiekszego znaczenia.
1.Lorenzo ⛔
2. Inny kierowca (nie Rossi, Stoner, Pedrosa) ⛔
To ze Lorenzo wygra zdaje mi sie pewne, ale kto bedzie drugi. Rossi nie ma szans, Stoner nie wydaje mi sie, jedynie (z wyzej wymienionej trojki) to Pedrosa. Na tym torze dobrze pokazali sie Spies i Hayden i tak na prawde licze szczegolnie na nich jezeli chodzi o 2 pozycje.

Czekam na oferty u innych bukow i cos dorzuce
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pedrosa - Lorenzo 1 @ 1.57 ✅
Kursy leca i sie nie dziwie. Nowy tor także kieruje sie tylko forma, a w 2 ostatnich wyscigach zdecydowanie Pedrosa lepszy.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
do typy Simona ,dodaję win Iannone w moto2 i win Marqueza w 125,deklasują wszystkich w kazdej próbie w ten weekend,powinni i w wyscigu
 
simons 646

simons

Forum VIP
Iannone w moto2 bardzo fajny typ. Kurs 2.00 :eek: powinno wejsc spokojnie.
Podoba mi sie jeszcze:
Simoncelli - Melandri 1 @ 1.60 bwin ✅
Simoncelli coraz lepiej jezdzi, Melandri raczej czeka spokojnie na zakonczenie kariery. NIe bedzie gleby powinno wejsc.
 
simons 646

simons

Forum VIP


LORENZO MISTRZEM ŚWIATA

No i stało się - Hiszpan Jorge Lorenzo, kierowca Yamahy, po zajęciu 3ciego miejsca w GP Malezji został mistrzem świata. Dziwne zwycięstwo, ponieważ w tym roku ciężkich kontuzji doznali Valentino Rossi i Dani Pedrosa, czyli osoby które mogły najbardziej przeszkodzić Lorenzo w zdobyciu tytułu. Z drugiej strony, został mistrzem przed końcem sezonu - jeszcze 3 wyścigi do końca - więc należą się gratulacje.​
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dwa wyścigi do końca, trzeba coś jeszcze zarobić ????
Lorenzo pole position @ 2.62 b365 ✅
Lorenzo już wygrał mundial, ale ma coś do udowodnienia. Od Brno nie wygrał wyścigu, a Estoril to jeden z jego ulubionych torów. W historii ma 2/2 pole position i winów w Portugalii, więc myśle, że tym razem nie odpuści. Jedynie Stoner może mu przeszkodzić, który jest w doskonałej formie ostatnio.
 
simons 646

simons

Forum VIP
W Estoril ostro pada, wiec odwolali kwale, a jutro beda startowali na podstawie FP3. Ogolnie to masakryczna pogoda w Portugalii FP1 nie wypalily, teraz kwale odwolane, moze byc ciezko cos dobrego znalezc na wyscig bo nie wiadomo jak z pogoda i nie ma danych z kwalifikacji, ale cos sie wymysli.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lorenzo 1 miejsce @ 2.50 bwin ✅
Miałem dylemat czy grać na pole position, czy grac na zwycięstwo w wyscigu. Zagralem pole bo myslalem (jak o zwykle bywa) ze jak bedzie startowac 1 to sporo kursy zmaleja, a tu sympatyczne 2.37 i jak nie wziac jezeli na chwile obecna Lorenzo mial najlepsze czasy na FP2 i FP3 (FP1 przerwane) a przez ostatnie 2 lata wygrywal na tym torze. Nie ma co szalec bo pada w Portugalii i tor bedzie trudny z powodu deszczu, ale po takim kursie mozna ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Stoner win GP @ 3.50 b365 1/10

Gdzieś mi się zdaje widziałem to za 4.00 ale nie mogę znaleźć. Co tu dużo pisać, dobrze jeździ na tym torze i ma forme. Ostatnie 3 wyścigi stonera to gleba - 1 miejsce gdzie nikt nie mial najmniejszych szans go dogonic - gleba , wiec teraz znow czas na perfekcyjny wyscig ???? (oby). Przez ostatnie lata jego glownym rywalem na tym torze byl Pedrosa, ktory niedawno &quot;wyleczyl&quot; (czyli nie wyleczyl, ale bol jest na tyle znosny ze da rade jezdzic) kontuzje takze nie pojedzie na 100%. Rossi moze sie tam dolaczyc w walce o czolowke i pozycje w rankingu, ale w Estoril nie dal rady uciec Lorenzo to teraz tez slabo to widze. Lorenzo moze wlaczyc ambicje i powalczyc, ale mimo to Stoner w wersji bezupadkowej powinien dac rade. Kurs starczy ????

Bede sie czail mocno na Stoner win kwale i jakies dobre parki pro Rossi i Stoner w kwalach ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Niestety kolejny sezon się zakończył. Tak jak można było się tego spodziewać po poprzednim sezonie, kierowca Yamahy, Jorge Lorenzo bardzo dobrze wypadł w tym roku i zarazem zgarnął swoje pierwsze GP.
W sezonie nie brakowało emocji, chociaż 2 ciężkie kontuzje najpierw Rossiego, później Pedrosy zepsuły zaciętą walkę o 1 miejsce. Pod koniec sezonu nikt już nie mógł przeszkodzić Lorenzo, w zdobyciu tytułu, ale powstała bardzo ciekawa rywalizacja o miejsca 3-5 między Rossim, Dovizioso i Stonerem.
Jak się skończyło, widać niżej ????


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom