>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - Informacje

Status
Zamknięty.
kyja 178

kyja

Użytkownik
Dajcie spokój z tym bookiem!! Jak dla mnie TRAGEDIA!! Strona otwiera się z 5min, nigdy więcej takiej amatorki!!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pierwszy raz spotkałeś się z kłopotami technicznymi u buka?
Uni miał wczoraj problem pierwszy raz od dość dawna. Co najmniej kilka czołowych buków ma większe i częstsze problemy.
Nie bronię ich ale nazywanie tego buka &quot;fiutbetem&quot; (swoją droga gratuję wysokiego poziomu merytorycznego wypowiedzi) to lekka przesada.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Pierwszy raz spotkałeś się z kłopotami technicznymi u buka?
Uni miał wczoraj problem pierwszy raz od dość dawna. Co najmniej kilka czołowych buków ma większe i częstsze problemy.
Nie bronię ich ale nazywanie tego buka &quot;fiutbetem&quot; (swoją droga gratuję wysokiego poziomu merytorycznego wypowiedzi) to lekka przesada.
A dla mnie to nie jest przesada. Jesli wchodze na strone i chce szybko zagrać a nie mogę to dla mnie porażka! Nie wspominajac juz o zakładach LIVE na które w ogóle nie moglem wejść ???? W Expect nie mialem nigdy takich problemow.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A dla mnie to nie jest przesada. Jesli wchodze na strone i chce szybko zagrać a nie mogę to dla mnie porażka! Nie wspominajac juz o zakładach LIVE na które w ogóle nie moglem wejść ???? W Expect nie mialem nigdy takich problemow.
Szkoda tylko, że nikt tak nie narzekał jak Ty, bo kukla ma rację, że rzadko mają takie problemy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ze strony polskiej części pracowników Unibetu zachowanie poniżej krytyki. Chodzi mi o konkurs, WC Predictor, w którym zająłem 1 miejsce w Polsce i 2 na świecie i wygrałem 2 wycieczki, z Polskiego rankingu i ze światowego, o czym sami pisali na stronie głównej.

Ze światowego rankingu dostałem mniej więcej dwa tygodnie po rozstrzygnięciu konkursu wszelkie informacje na maila, Pani z Londynu w bardzo rzeczowy i miły sposób ze mną pisze, kończę wszystko dogadywać co do nagrody za 2 miejsce na świecie czyli wycieczki do Barcelony.

Natomiast co do polskiego rankingu, to jest to żenujące. Nie mam innego słowa. Kontaktowałem się kilkukrotnie telefonicznie z supportem. Na początku jedna Pani powiedziała mi, że do 16 lipca wszystko mi przyślą mailem. Nie przysłali, więc wykonałem kolejny telefon. Pani podała następny termin - 23 lipca. Poza tym napisałem też maila do supportu angielskiego. Dostałem 3 dni później odpowiedź po polsku, o następującej treści:


Witam serdecznie !

Uprzejmie informuję, że po uzyskaniu odpowiedzi od naszego Wydziału zajmującego się nagrodami, otrzyma Pan informację drogą mailową lub telefoniczną pod koniec tygodnia o nagrodzie w konkursie Subliga Polska. Zajął Pan pierwsze miejsce w rankingu w Polsce, gdzie nagrodą jest wycieczka na Teneryfę. Nasz przedstawiciel Unibet skontaktuję się z Panem w tej sprawie, także proszę o cierpliwość. Wygrał Pan również wycieczkę do Barcelony/ lub Mediolaniu w rankingu światowym i zajał Pan w nim 2 miejsce premiowane powyższą nagrodą. Informacje o nagrodzie zostaną przesłane również drogą mailową lub telefoniczną w tym tygodniu poprzez firmę organizującą daną wycieczkę.


W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.





Pozdrawiam,

Aneta

Biuro Obsługi Klienta



Co równoznaczne jest z tym, że do 25 lipca powinienem mieć na mailu jakąkolwiek informację dotyczącą tej wycieczki.

Przyszedł 25 lipca i nic. Więc kolejny telefon z mojej strony. Tym razem od razu zacząłem pytać o powody kolejnych przesunięć terminów, ale Pani potrafiła powiedzieć tylko &quot;proszę poczekać jeszcze trzy tygodnie, w tym czasie zostaną Panu przesłane informacje&quot;.
Trzy tygodnie mijają właśnie dziś i informacji żadnych.
Dziś dostałem za to po wykonaniu telefonu maila, że dziś nie mogą się skontaktować z działem odpowiedzialnym za moją nagrodę i pani ma nadzieję, że jutro otrzymam konkretne informacje.

Nie zmienia to jednak faktu, że Unibet zachowuje się poniżej wszelkiej krytyki, jest to po prostu żenujące. Nie wiem czy te panie z supportu nie mają żadnych informacji czy co się dzieje. Cisną mi się na usta naprawdę dużo mocniejsze słowa jednak wiem, że zostałoby to usunięte, więc muszę odpuścić. Ale konsekwencja ich pracowników jest na poziomie dziecka z zerówki i nie boję się tego powiedzieć. Są niesłowni i podają co rusz nieprawdziwe informacje.

Po prostu żenada.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Może z innej beczki. Dostał ktoś z was może limit na stawki? Dzisiaj się zdziwiłem jak nie mogłem postawić kuponu za kwotę, którą chciałem. Jeszcze nie słyszałem, by Unibet zakładał limity na konta.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
qwaaa jaki wał mi odwalili grałem na live że porto strzeli stawiam za 400 przy stanie 4:1 zakład przyjęty po 6 sekundach porto strzela i co qwa anulowano zakład a było 800 do wyjęcia
odp na post wyżej raz tylko nie mogłem puścić zakładu za x stawkę

a znów miałem pochwalić ich za błyskawiczną wypłatę na konto wczoraj złożyłem zlecenie dzisiaj kasa na koncie w banku

a i mam pytanie jak wam działa zakładka na żywo u mnie przy &quot;logowaniu ładowaniu zakładów&quot; muli tak jak bym siedział na modemie z 10 lat temu cały komp mi sie wiecha na kilka sekund |a raczej przeglądarka| to samo mam na winie i linuxie
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
jak wam działa zakładka na żywo u mnie przy &quot;logowaniu ładowaniu zakładów&quot; muli tak jak bym siedział na modemie z 10 lat temu cały komp mi sie wiecha na kilka sekund |a raczej przeglądarka| to samo mam na winie i linuxie
Brutus - live chodzi mi tragicznie !! Pojawia się za każdym razem jakaś tam informacjiz Adobe, że działanie może spowolnić pracę komputera. Czy przerwac działanie skryptu ?? Więc klikam na nie, czekam tak z 5 min, kompa nie dotykam i jak zaskoczy to idzie a jak się coś chlaśnie to muszę ponownie otwierać Forefoxa ????
Też raz mi taki numer zrobili, że postawiłem tenis, było przełamanie od razu i cofnęli mi zakład, aż byłem zdziwiony bo nie miałem go nawet w &quot;zakładach&quot; ????
 
sowa15 0

sowa15

Użytkownik
Przyjemny buk, niezłe kursy, spora oferta, nie miałem z Unibetem jeszcze ani jednego jakiegokolwiek problemu, osobiście polecam ;)
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Tak że nie zmieniam buka chyba że znów mi numer odwali .
Wielki plus za wypłaty na konto(BOŚ) przelew rekord 16h
i nie mówimy o wypłacie 60zł
Dzisiaj idzie na live Aston Villa jak i to mi jakoś anulują to |papa|
Zastanawiałem sie nad zmianą ale żaden z buków nie ma tak bogatej oferty strzeli nie strzeli ::;/:
Nic nie jest idealne /​
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
zastanawiam się nad tym bukiem,podobno promocja jest taka na start że wpłacam 5 dych,gram za 5 dych kupon (1 mecz lub kilka,kurs dowolny) i jak wygram mam kasę i mogę wypłacać,a jak przegram to zwracają 5 dych i muszę przed wypłatę dokonać 3 krotnego obrotu czyli za 150 złotych(kurs minimalny to bodajże 1.4 czy 1.45).
mam kilka pytań:
1. nie ma z nimi problemów(to znaczy jeżeli idzie o przelewy,wypłaty,jakieś skany na początku-np. jak zamiast rachunku prześle im np. ksero dowodu i książeczki wojskowej gdzie jest podany mój adres).
2. kurs chyba widzę są niezłe na futbol. poza tym są częste promocje?? widziałem że na LM dają dla wszystkich promo że 4 mecze za 2 dychy i jak 1 nie wejdzie to zwrot,tak jest co kolejkę dla wszsytkich??? są też często jakieś inne promocje np. bonus od depozytu czy darmowe żetony w kasynie???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom