>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

6 kolejka Ekstraklasy 17.09 - 19.09.2010

Status
Zamknięty.
luque 1,5K

luque

Użytkownik
niewiem z czego tu byc zadowolonym jak zespol ktory dobrze nas reprezentuje w europie moze sie zakwalifikowac do LE/LM- Poznaniacy musza wygrac PP! to ich jedyna szansa ????
Pozatym jaki mistrz polski poza Polonia Warszawa sprowadzi na el.LM jakis przyzwoitych grajkow? Korona/Jaga? No moze Legia
 
legia 122

legia

Użytkownik
Według mnie Lech spadnie z ligi , ale być może na pocieszenie i otarcie łez wygrają Ligę Europejską ! :browar565:
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A kogo to Polonia sprowadziła??Mizernego Smolarka??Przereklamowanego Sobiecha??Mierzejewski się tam jedynie nadaje do czegoś.Po za tym już przed sezonem mówiłem że Polonia mistrza nie zdobędzie i mogą kupować sobie każde objawienie ligowe do swojego składu.
Co do Lecha już 2-2.Może pokarzą teraz charakter i jak legia z 0-1 tak Lech z 0-2 będzie wyciągał każdy mecz u siebie a to już by było coś ???? ))) Także dawać Poznanskie grajki ???? jeszcze jeden
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Nie wiem dlaczego uważasz, ze Sobiech jest przereklamowany - zrobil 4 bramki 4 asysty w 8 meczach, słabo? rocznik 1990... - do tego gra kombinacyjnie(przede wszystkim to inteligentny gość!), świetnie się zastawia, i strzela.
A co do Lecha to znowu Stilic robi im całą gre - 2 podania, 2 bramy.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
ten zespół, który zostanie w tym roku, będzie najsłabszym mistrzem w historii polskiej ligi
Co do tego to poczekajmy do następnego sezonu.Jak już wspominałem parokrotnie na tym forum to nie Lech wygrał mistrza tylko Wisła przegrała co właśnie Lech potwierdza w bieżącym sezonie.Tak słabego mistrza nie mieliśmy żeby po 12 kolejkach plasował się na miejscu spadkowym.Tak to jest jak się zrobi remis z JUVE to się gwiazdorstwo włącza i jest jak jest.
Jak miło słychać te gwizdy na stadionie ???? takiej atmosfery naprawdę nigdzie nie ma ????
Nie mniej mimo przegranych 20 GBP jestem zadowolony z wyniku.Lech się poniewiera w strefie spadkowej a Polonia nie może wystartować do góry.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Według mnie mistrz w 1964 roku, był słabszy. Obalisz jakoś moją tezę historyku ?
tak. Polonia w 1946 była najsłabszym mistrzem. Kto zna sprawy wie o co biega. Tutaj to nawet nie jest ciekawostka a ważny fakt. Ale dziś z jasnych przyczyn o tym się nie mówi. Jak się interesujesz to pytaj w siedzibie klubu Pana Gączewskiego. On pamięta wszystko. A jak się nie interesujesz to joł
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
no to nie masz się co tą ciocią własna wiedzą zbytnio chwalic ???? a jak tam w gabinecie Legii??Nie wiesz jaki wynik przewiduja w piatek z Wisła??Pileś cos z nimi na weekendzie moze??
to że kogoś tam znam to nie znaczy że to moja imprezowa ekipa i że śledze każdy ich krok
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Także dawać Poznanskie grajki jeszcze jeden
Nie mniej mimo przegranych 20 GBP jestem zadowolony z wyniku.
Zawsze fajnie się pocieszyć - wiadomo ???? Post wcześniej wielka nadzieja Poznaniacy do boju ???? pare postów później jednak zadowolenie, że Lech przegrał. Himalaje hipokryzji ????
Typer36 odpóść legioniście, bo typek nie da Ci żyć. Zasypie Cię privami itd.

Co do samego meczu to Polonia w 2 połowie się sfrajerzyła. Oddali pewne 3 pkt. Sobiech z metra do bramki nie trafił...masakra !!
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Szkoda tylko że ktos usunal mojego posta w ktorym pisalem zebyscie 2 razy przemysleli zanim postawicie na Lecha, szkoda... Moze ktos by dzieki temu zaoszczedzil...
Nigdy nie spadnie, Kolejorz nigdy nie spadnie ! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom