>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie tylko mężczyźni grają w challengerach. Również kobiety mają swoje turnieje, w których słabsze lub młode zawodniczki mogą się ogrywać i gromadzić punkty niezbędne później do uczestnictwa w turniejach WTA. Niejednokrotnie mamy do czynienia i na tym poziomie z ciekawymi oraz emocjonującymi spotkaniami. Również bukmacherzy zaczynają zauważać takie turnieje i dodają spotkania ITF-ów do oferty. Dlatego wszelkie analizy spotkań z tego typu rozgrywek proszę zamieszczać w tym temacie.

christopher48 // W tym temacie będzie można pisać także analizy meczów, które odbywają się w ramach męskich futuresów.

 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Trzeba ruszyć ten temat skoro jest coś w ofercie ????

Eleni Daniilidou - Lucka Hradecka 1 @ 1.56
⛔ ( 3:6, 3:6 )
Finał kobiecego challengera w Midland, USA. Lucka w niezłej formie. Tydzień temu wygrała na francuskim dywanie, co dało jej pierwszy w karierze awans do pierwszej setki. Oli, wielbiciel talentu Czeszki, powiedział chyba o jej stylu gry już wszystko co się da. Oburęczne bh i fh, silna gra. Dziewczyna serwuje mocniej niż niejeden mężczyzna, suszarka we Francji zmierzyła jej ponad 200km/h. Czemu więc stawiam tu przeciwko będącej w dobrej formie Hradeckiej? Bo Eleni Daniilidou to klasa sama w sobie. Kiedyś, przed kontuzją kolana, była w TOP20. Niestety, kontuzja całkowicie zepsuła jej karierę. Gra w tenisa nadal jednak sprawia jej ogromną przyjemność, marzy jej się powrót do wielkiej formy, powrót do czołówki kobiecego tenisa. Czy ma na to szanse? Raczej nie, ale na pewno stać ją na regularne wygrywanie challengerów i osiąganie 3-4 rund w turniejach wyższej rangi. Greczynka, jak sama pisze na swojej stronie, dobrze serwuje i gra obecnie &quot;amazing tenis&quot; ???? . Przegrywała wczoraj z Katie O&#39;Brien 16, 3:5 *00:30 i nagle złapała rytm, Który utrzymała już do końca spotkania. 2 set wygrała w TB, trzeci to już była formalność. Katie O&#39;Brien wygrała challengere w zeszłym tygodniu, podobnie jak Lucka Hradecka. Co z tego wynika? Eleni pokonała jedną tryumfatorkę sprzed tygodnia, to czas na drugą ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Znalazłem taką jedną fajna rzecz. Do turnieju ITF w Belfort jest stream, http://www.belfort-tv.com/
Drabinka turnieju singla pań wygląda tak :

Singles Main Draw
(1)Claire Feuerstein (FRA) v Natalia Orlova (RUS)
(Q)Oxana Lyubtsova (UKR) v (wc)Anne-Valerie Evain (FRA)
Anais Laurendon (FRA) v (wc)Caroline Garcia (FRA)
(Q)Claudia Giovine (ITA) d. (8)Iryna Kuryanovich (BLR) 62 46 63
(3)Eva Hrdinova (CZE) v (LL)Valerie Verhamme (BEL) 64 63
Anastasiya Vasylyeva (UKR) v (Q)Yera Campos-Molina (ESP)
(Q)Karina Pimkina (RUS) v (wc)Morgane Pons (FRA) 64 62
(6)Romina Oprandi (ITA) d. Irena Pavlovic (FRA) 64 64
(7)Irina Buryachok (UKR) v (Q) Constance Sibille (FRA)
Estelle Guisard (FRA) v (Q)Conny Perrin (SUI)
Stephanie Vongsouthi (FRA) v (Q) Darija Jurak (CRO
(4)Margalita Chakhnashvili (GEO) v Ani Mijacika (CRO)
(5)Elena Bovina (RUS) v Eva Birnerova (CZE)
Anna Korzeniak (POL) v (Q)Natasa Zoric (SRB)
Nathalie Vierin ITA) v (wc)Audrey Bergot (FRA)
(2)Nikola Hofmanova (AUT) v Tereza Mrdeza (CRO)
cos fajnego na pewno da się obejrzeć w wolnej chwili.
 
T 0

tenisowypredat

Użytkownik
Oprandi - Parmentier 1 1,49
Rominie po prostu należy się zwycięstwo w Cueno. Patrząc na jej grę i rezultaty nie można mieć złudzeń. Pierwsza runda 61 61 z Dentoni, druga runda 63 63 z Meusburger (lepsza od Parmentier), trzecia runda 60 62 z Rodiną (porównywalna do Parmentier) i czwarta runda miazga 60 61 z DominguezLino (na głowę bije Parmentier). Dadać do tego ich staty na clay w tym sezonie i przegranie seta przez Parmentier w pojedynku z Giviną i wychodzi, że Oprandi wygrywa turniej w Cueno
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kobiece turnieje ITF-owskie może jeszcze nie cieszą się takim zainteresowaniem ze strony buków jak męskie challengery, ale już coraz więcej firm bukmacherskich czasem wystawia na nie kursy. O aktualnie rozgrywanych turniejach można się dowiedzieć na oficjalnej stronie ITF-u: http://itftennis.com/. W tym tygodniu jest rozgrywany m.in. duży turniej ITF-owski w belgijskim Torhout (pula nagród $100,000 +H), którego obsada jest niewiele gorsza od turnieju WTA w Linzu. Więcej o tym turnieju można się dowiedzieć tutaj: http://www.itftennis.com/womens/tournaments/tournamentoverview.asp?tournament=1100022884. Mecze live są wystawiane przez Bet365. Gra w tym turnieju Urszula Radwańska, która losowała pechowo - trafiła w pierwszej rundzie na turniejową jedynkę Yaninę Wickmayer. Mecz jest zaplanowany na dzisiaj na godz. 20:30. Kursy z Bet365 są następujące: Wackmayer-Radwańska 1,14-5,50. Wiadomo, że Ula niedawno wróciła po długiej przerwie. Teraz musi ciułać punkty. Szkoda tego losowania. Tak w ogóle to mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości turnieje ITF-owskie na stałe zagoszczą w ofercie buków.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Yanina Wickmayer - Andrea Hlavackova
Yanina Wickmayer 2:0 w setach; @1,44
Bet365

ITF w Torhout. Mecz półfinałowy. Jak dla mnie Yanina wygra cały ten turniej. Zawsze miałem o niej zdanie, że jest to chyba najbardziej przereklamowana zawodniczka WTA. Zdania nie zmieniam, co nie znaczy oczywiście, że Belgijka nie potrafi grać w tenisa. Potrafi i to nieźle (ale tylko nieźle, bo za nią nie przepadam ;-) ). Tak w ogóle to Belgijka zrobiła ciekawy manewr, bo broni tytułu w Linzu, ale wybrała ITF w Torhout. Chociaż z drugiej strony jeżeli wygra (a myślę, że tak będzie) ten turniej, to nie straci aż tak wielu punktów, bo podejrzewam, że między punktami z dużego turnieju ITF-owskiego (pula nagród $100,000 +H), a punktami z turnieju WTA o puli $220,000 nie ma aż tak wielkiej różnicy. Jeśli chodzi o sam mecz, to Hlavackova mogła już polecieć w drugiej rundzie: 1:6 3:2 ze słabiutką Ryzhonkovą i krecz rywalki. Jak dla mnie między Wickmayer, a Hlavackovą jest różnica dwóch klas. Podsumowując, nie przepadam za Belgijką, ale to nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o bukmacherkę. Stawiam, że Yanina wygra bez straty seta.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Yanina Wickmayer - Simona Halep
Typ: Simona Halep +1,5 seta; @2,05
Toto-Mix

Tym razem stawiam nieco przeciwko Yaninie. Halep gra tutaj bardzo dobrze. Wczoraj pewne zwycięstwo z będącą ostatnio w niezłej formie Baczinsky. Wickmayer wczoraj wygrała z Hlavackovą, ale nie aż tak pewnie jak się spodziewałem. Lepszą zawodniczką jest oczywiście Yanina, jednak ja myślę, że to będzie wyrównany mecz i Halep ugra przynajmniej seta, a kurs na to jest całkiem niezły.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Laura Thorpe
Typ: Urszula Radwańska; @1,45
Toto-Mix

Turniej ITF-owski w Saint Raphael. Ula przez tą długą przerwę spadła mocno w rankingu. Teraz trzeba zbierać punkty (na razie w ITF-ach). W zeszłym tygodniu pechowe losowanie w Torhout - w pierwszej rundzie trafiła na Wickmayer. Tutaj w Saint Raphael już lepsze losowanie. Francuzka Laura Thorpe to zawodniczka grająca przeważnie w ITF-ach. Ostatnio same porażki w pierwszych rundach. Myślę, że Ula powinna spokojnie pokonać taką rywalkę. Stawiam na Polkę.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Pauline Parmentier - Stephanie Foretz Gacon
Typ: Pauline Parmentier; @1,30
Fortuna

Turniej ITF-owski w Saint Raphael. Parmentier potrafi czasem zaskoczyć jakimś pozytywnym wynikiem. Ostatnio grała w ITF w Torhout, gdzie pokonała zdolną Jovanowski i przegrała 6:7 6:7 z Wickmayer. Tak w ogóle to Pauline miesza turnieje WTA (często musi zaczynać od kwalifikacji) z ITF-ami. Foretz gra przeważnie w ITF-ach - z różnym skutkiem, ale ostatnio nie wychodzi poza ćwierćfinał. Parmentier to zawodniczka niewątpliwie lepsza i bardziej znana od swojej rodaczki. Stawiam, że Pauline wygra ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Karolina Sprem
Typ: Urszula Radwańska; @1,80
Fortuna

ITF w Saint Raphael. Ula w pierwszej rundzie pewnie wygrała z Laurą Thorpe 6:0 6:1. W drugiej grała z Jeleną Dokic i przy stanie 5:7 2:0 od strony Polki, rywalka skreczowała. Sprem w 1. rundzie trzysetówka z mało znaną Chorwatką Ani Mijaciką; w drugiej już pewna wygrana z Estrellą Cabezą-Candelą. Ja liczę, że Ula może nawet wygra cały turniej. Przed przerwą spokojnie utrzymywała się w pierwszej setce rankingu i teraz jej celem jest na pewno powrót do tego miejsca. Mecz nie będzie łatwy, bo Sprem to nie jest byle kto, ale ja wierzę w Polkę. Typ trochę naznaczony patriotyzmem, ale czasami też tak trzeba zagrać.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Laura Pous-Tio
Typ: Urszula Radwańska; @1,44
Fortuna

Konsekwentnie na Polkę. Pous-Tio nie gra za dużo na twardej nawierzchni, koncenruje się bardziej na mączce i właśnie na clayu uzyskuje całkiem niezłe rezultaty. W Saint Raphael gramy w hali na hardzie, co powinno dać przewagę Uli. Wczoraj wygrała pewnie ze Sprem 6:3 6:3, zatem dziś nie wypada przegrać z Pous-Tio. Myślę, że Polka wygra ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Alison Riske
Typ: Urszula Radwańska; @1,80
Fortuna

No i dotarliśmy do finału ITF-u w Saint Raphael. Naprzeciwko Uli staje Alison Riske, która ostatnio notuje wyśmienite wyniki w ITF-ach - finał w Saquenay oraz wygrane turnieje ITF w Barnstaple oraz Joue-les-Tours i to jeszcze w dodatku wszystko na nawierzchni twardej w hali, czyli tak samo jak tutaj. To może zrobić wrażenie. Ale prawda jest taka, że to tylko turnieje ITF-owskie (chociaż dziewczyna jest jeszcze młoda, ma czas, żeby coś większego w przyszłości osiągnąć). To wszystko nie zmienia faktu, że zawodniczką lepszą z dwójki Ula-Alison jest Polka. Ja cały czas patrzę na Ulę jako na zawodniczkę, która przed przerwą potrafiła bez problemów utrzymywać się w pierwszej setce rankingu. Zatem ITF-y mają być tylko przystankiem do powrotu do tego miejsca. Oczywiście Riske to także utalentowana dziewczyna (w tym roku pokazała się szerszemu gronu w turnieju WTA w Birmingham, gdzie przeszła kwalifikacje, a w turnieju głównym wygrała z kilkoma naprawdę dobrymi zawodniczkami; poległa dopiero w 1/2 po trzysetówce z Szarapową), ale to wciąż zawodniczką z pogranicza grania raz w ITF-ach, raz w WTA Tour. Z takimi tenisistkami Ula powinna sobie radzić, jeśli myśli o powrocie do pierwszej setki. Stawiam na Polkę w tym meczu.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Sarah Gronert ✅
Typ: Urszula Radwańska; @1,15
Toto-Mix

Turniej ITF-owski w Ismaning (nawierzchnia dywanowa). Ula postanowiła jeszcze w tym roku pociułać trochę punktów, aby poprawić ranking, w którym tak bardzo zleciała po długiej przerwie. Jej przeciwniczką jest Niemka Gronert, która gra głównie w ITF-ach - z różnym skutkiem. Dla Polki natomiast te turnieje to tylko etap przejściowy, żeby odrobić ranking. Myślę, że Ula powinna sobie bez problemów poradzić z taką przeciwniczką. Kurs może nie za wysoki, ale typ wydaje się bardzo pewny. Polka wygra ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Eva Birnerova ✅
Typ: Urszula Radwańska; @1,30
Toto-Mix

Ula trafia w drugiej rundzie turnieju ITF-owskiego w Ismaning na kolejną przeciętną tenisistkę. Czeszka Birnerova gra głównie w ITF-ach. Tutaj pokonała w pierwszej rundzie słabą Pavlovic 6:3 6:3, ale wydaje się, że na tym przygoda Birnerovej w tym turnieju się skończy. Jeśli Ula chce szybko wrócić do pierwszej setki, to powinna sobie z takim rywalkami bez problemów radzić. Myślę, że Polka wygra to spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Annika Beck ✅
Typ: Urszula Radwańska; @1,20
Toto-Mix

Ula trafia w ćwierćfinale chyba nawet na łatwiejszą rywalkę niż w poprzednich rundach. Niemka Beck to rocznik 1994, zatem ma dopiero 16 lat. Rozpoczyna dopiero swoją karierę. W tym roku zagrała w kilku ITF-ach, jak na razie bez większych sukcesów. Ćwierćfinał tego turnieju to obok 1/4 finału ITF-u w Izmirze jej najlepsze osiągnięcie. Polka nie powinna mieć z taką zawodniczką jakichkolwiek problemów. Ula wygra ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Kristina Barrois ✅
Typ: Urszula Radwańska; @1,70
Toto-Mix

We wczorajszym meczu Ula pokonała Niemkę Beck, ale to nie było gładko zwycięstwo. Polka rozpoczęła od 3:0 i wydawało się, że będzie lightowo, ale Radwańska nagle stanęła. Straciła siedem gemów pod rząd i zrobiło się 3:6 0:1. Ula jednak ogarnęła się i wygrała 3:6 6:4 6:1. Dzisiejsza przeciwniczka Polki to już wyższa półka niż poprzednie tenisistki, z którymi grała w tym turnieju Radwańska. Barrois gra częściej w turniejach WTA Tour niż w ITF-ach. W zeszłym roku w Ismaning dotarła do finału. Nie będzie to łatwy mecz dla Polki, ale ja konsekwentnie od początku turnieju gram na Ulę i teraz też tak stawiam. Myślę, że Radwańska wygra to spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Urszula Radwańska - Andrea Hlavackova ✅
Typ: Urszula Radwańska; @1,80
Fortuna

Tak jak się spodziewałem, dzisiejszy mecz półfinałowy z Barrois nie był łatwą przeprawą dla Polki. Ula przegrała pierwszego seta 6:7 (choć prowadziła w nim już 4:1, ale druga część tej odsłony wyraźnie gorsza w wykonaniu Radwańskiej), a w drugim przegrywała 0:2, ale potrafiła, podobnie jak rundę wcześniej, ogarnąć mecz i ostatecznie wygrała 6:7 6:4 6:4. W finale rywalką Polki będzie Andrea Hlavackova. Czeszka notuje ostatnio bardzo dobre wyniki w ITF-ach. Jednak w większych imprezach - z cyklu WTA Tour - jej tegoroczne wyniki są bardzo słabe. Pozytywnie na wyższym szczeblu zaskoczyła tylko podczas wielkoszlemowego Wimbledonu - przeszła kwalifikacje i odpadła w drugiej rundzie turnieju głównego. Ula gra teraz w ITF-ach, ale to tylko przystanek, podczas którego musi odrobić straty poniesione przez długą przerwę. Jestem pewien, iż Polka w przyszłym sezonie wróci do pierwszej setki rankingu i wtedy nie będzie musiała się &quot;szlajać&quot; po turniejach ITF-owskich. Jeśli chodzi o najbliższe spotkanie, to uważam, że Ula pokazała w 1/4 oraz 1/2 finału, iż nawet jeżeli mecz nie układa się dobrze, to potrafi odwrócić jego losy. Hlavackova to zawodniczka absolutnie w zasięgu Polki. Myślę, że Radwańska wygra to spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Karolina Kosińska - Tetyana Arefyeva ⛔
Typ: Karolina Kosińska
Kurs: 1,80
Buk: Bet365

Analiza: Turniej ITF-owski Hart Open w Opolu (tak jest oficjalnie podawane, chociaż tak naprawdę turniej odbywa się w Zawadzie koło Opola). Zarówno Polka, jak i Ukrainka to zawodniczki grające głównie w ITF-ach oraz czasami w kwalifikacjach do turniejów WTA Tour. Obydwie osiągają podobne rezultaty, choć w ostatnich tygodniach nieco lepiej wypada Polka (m.in. ćwierćfinał ITF-u w Lagos). Arefyeva w kilku ostatnich turniejach odpadała w pierwszych rundach (niekiedy po przejściu kwalifikacji) bądź też w rundach kwalifikacyjnych. Właśnie te ostatnie wyniki plus patriotyzm pozwalają mi podać typ na Karolinę po całkiem niezłym kursie. Uważam, że Kosińska jest w stanie wygrać ten mecz.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Link do wyników, harmonogramu, terminarzu turnieju w Zawadzie:
http://hart-tenis.pl/?p=876
Google nie wyszukuje tej strony, nie wiem czemu, więc wklejam, może się komuś przydać.
Miałem dziś jechać popołudniu obejrzeć kilka spotkań, ale akurat dziś musiało mi się zjebać :? Mam nadzieję, że szybko mi je naprawią i zdążę jeszcze zobaczyć w akcji np. Sandrę Zahlavovą, czy którąś z nadziei Polskiego tenisa Magdę Linette, Kasię Pitter, czy Justynę Jegiołkę, która w &quot;swoim turnieju&quot; (jest z Opolskiego) w ostatnich latach nie pokazała nic szczególnego. Za sobą ma niezły rok i można spróbować grać na nią.
Szok, że taki turniej jest do obstawiania.

Ma ktoś może zrobionego screena, bądź posiada link do wystawionych na dzień dzisiejszy kursów z ITF w Zawadzie?
 
Do góry Bottom