>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkurs na Logo Forum - Wygraj 200 PLN!

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP
Wydaję mi się, że pierwsze logo usera &quot;St1ven&quot; jest do przyjęcia. Ponadto lepiej by było gdyby puste miejsca z prawej strony mogły wypełnić właśnie małe loga piłki nożnej, kosza, tenisa i siatki. Czyli dwa małe loga w 1 lini i dwa 2-iej lini.
 
porky 104

porky

Użytkownik
GoatDesing - świetne prace. Widać że gość nie robi to pierwszy raz i zarejestrował się tylko po to żeby wygrać ten konkurs. ???? Czyli pewnie nie ma szans, a szkoda bo projekty bardzo dobre..
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie wiem dlaczego ale na IE mi nie odpalają... polecam odpalić na Mozilli...
kolorystyke można zmienić na wymogi... w razie czego gg: 7345396

dodaje też linki:

To ja może poprawię post bo widać, że koleś ma 1 post tylko dla zgarnięcia 200 zł ???? ???? .
Benek, a które teleprzema tak Ci wpadło w oko ? Dla mnie jedynie 11 ciekawie się prezentuje.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Witam wszystkich userów przez cały tydzień starałem się zrobić jak najlepsze prace i zgłaszam swoje propozycje:
1A.
1.B
1.C
1.D
1.E
1.F
1.G
1.H
2.A
2.B
2.C
2.D
2.C
2.D
2.E
2.F
2.G
2.H
3.A
3.B
3.C
3.D
3.E
3.F
3.G
3.H
4.I

(do wszystkich obrazków posiadam pliki .psd przeznaczone do pełnej edycji także, gdyby coś nie było na miejscu mogę w każdej chwili to zmienić)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
2D, 2F, 3C, 1H, 1C, 2E - świetna i reszta również niezła... Coś czuję, że Twoja praca wygra..... :eek: A telprzema te z motywami fejsa mi się podobają. Teraz jednak dawciox mi zaimponował... Choć nie wiem czy na niego zagłosuję, bo prosiłem go kiedyś o jedną pracę w HP (w tym topicu z prośbami o avatary etc.) i ją pominął.... :|
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
W pracach Dawciox15 jest dużo przepychu i niepotrzebnych udziwnień. Jedynym sensownym logo wydaje się być takie unikalne nr &quot;2G&quot; . Chodzi o to aby forum było samo w sobie kojarzone z poważną marką , posiadającą nietypowe a zarazem banalne logo bez zbędnych dodatków ;)
Nr. 2G pomimo szarego tła jest zdecydowanie oryginalny i na pewno by się przyjął.
Inne loga można by wystawić do konkursu na najlepszą talent w obsługiwaniu Photoshopa, GIMPA itp ;)
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Cześć .
Mam pytanie . Czy można jeszcze jutro wysłać prace ? bo dopiero dziś zauważyłem ten temat , a niestety nie zdążyłem zrobić prac . ?
 
M 0

mar0909

Użytkownik
Niektóre prace są godne podziwu. Wg najlepsze logo stworzył telprzem nr 9. Prace dawciox15 jak zauważył Piotrek &quot;jest dużo przepychu i niepotrzebnych udziwnień. &quot;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Niektóre prace są godne podziwu. Wg najlepsze logo stworzył telprzem nr 9. Prace dawciox15 jak zauważył Piotrek &quot;jest dużo przepychu i niepotrzebnych udziwnień. &quot;
fakt faktem kilka jest takich dość skomplikowanych ale kilka jest naprawdę świetnych. niech teraz ktoś to zbierze w kupe wszystko i zrobi ankiete ;)
 
V 256

vernix

Użytkownik
Dawciox15 masz prawo do rozpowszechniania i posługiwania się ikonami, deseniami których użyłeś w swoich pracach? (np. 1A, 2B, C, E, F).
Jak już coś robisz to zrób to od siebie, a nie opieraj się na pracy innych.
GoatDesign ostatni logotyp bardzo mi się podoba, kolory świetnie dobrane, prostota, minimalizm - to co powinny, moim zdaniem, zawierać logotypy ????
A odnośnie ankiety, to niech administracja wybierze ze wszystkich prac najlepsze i dopiero zrobi ankietę, bo z 30-40 różnych propozycji, będzie ciężko wybrać.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Dawciox15 masz prawo do rozpowszechniania i posługiwania się ikonami, deseniami których użyłeś w swoich pracach? (np. 1A, 2B, C, E, F).
Jak już coś robisz to zrób to od siebie, a nie opieraj się na pracy innych.
GoatDesign ostatni logotyp bardzo mi się podoba, kolory świetnie dobrane, prostota, minimalizm - to co powinny, moim zdaniem, zawierać logotypy ????
A odnośnie ankiety, to niech administracja wybierze ze wszystkich prac najlepsze i dopiero zrobi ankietę, bo z 30-40 różnych propozycji, będzie ciężko wybrać.
i tu Cię zaskoczę vernix ponieważ, do wszystkich użytych ikon, czcionek itp posiadam pełne prawa komercyjne (najwyższy szczebel) lecz ikony zakupiłem już wcześniej do tworzenia stron internetowych na życzenie klientów. A w grafice zaczerpnąłem już doświadczenia u takich firm jak Jaguar,Danio,Radia Zet czy Interii. Około 80 % to ikony zakupione a pozostałe 20 % to ikone free royalty czyli darmowe. Więc przykro mi ale nie możesz mi nic zarzucić.
Pozdrawiam i oczekuję dobrej rywalizacji.
P.S tutaj odświeżam temat przeznaczony dla użytkowników z FB
http://forum.bukmacherskie.com/f301/wykonam-dla-was-grafike-z-free-47253-11.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom