>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10 kolejka Ekstraklasy 22.10 - 24.10.2010

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Groven pisałem ze Górnik nie przegra a 1x to peffka. Zaluje tylko ze moja reputacja na forum jest tak mala i pewnie wiele osob sobie zlekcewazylo moj post
Moim zdaniem nie chodzi tu o zadna reputacje tylko o to ze zadnych agrumentow nie podales i dlatego dla wiekszosci Twoj komentarz byj jedynie bardzo subiektywna opinia kibica Gornika. Tak czy tak gratuluje zwyciestwa.

Ulatowski podal sie do dymisji.
 
legia 122

legia

Użytkownik
szokujące jest dla mnie to jak wiele ludzi gra wciąż na Lecha...
szczególnie biorąc pod uwagę ich dyspozycję w lidze , niewiadomą jaka się wiąże z tym czy zregenerują się po heroicznych bojach w Europie...
pisałem przed meczem z City , czy Wy nie widzieliście Lecha w potyczkach z Bełchatowem i Zagłębiem Lubin ?
przecież przeciwnicy mieli multum sytuacji...
nie rozumiem takiej lekkomyślności braku roztropności czy awersji do ryzyka...
może nadal jesteście pod wrażeniem wyśmienitych występów Lecha w Europie i ten obraz zaciemnia wam pogląd na sytuację.
mecz w Turynie wciąż zbiera żniwa bo ludzie mają w podświadomości zakodowany obraz WIELKIEGO LECHA , najwyższy czas chyba o trzeźwą ocenę sytuacji , zdejmijcie różowe okulary
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
szokujące jest dla mnie to jak wiele ludzi gra wciąż na Lecha...
szczególnie biorąc pod uwagę ich dyspozycję w lidze , niewiadomą jaka się wiąże z tym czy zregenerują się po heroicznych bojach w Europie...
pisałem przed meczem z City , czy Wy nie widzieliście Lecha w potyczkach z Bełchatowem i Zagłębiem Lubin ?
przecież przeciwnicy mieli multum sytuacji...
nie rozumiem takiej lekkomyślności braku roztropności czy awersji do ryzyka...
może nadal jesteście pod wrażeniem wyśmienitych występów Lecha w Europie i ten obraz zaciemnia wam pogląd na sytuację.
mecz w Turynie wciąż zbiera żniwa bo ludzie mają w podświadomości zakodowany obraz WIELKIEGO LECHA , najwyższy czas chyba o trzeźwą ocenę sytuacji , zdejmijcie różowe okulary
No widzisz ja naleze do tych, ktorzy liczyli dzis na chociaz remis Lecha...A powody ku temu były i absolutnie nie patrzyłem przez pryzmat Juve, ale chociazby przez 2ga polowe meczu z City...Czibamba potrafio tam strzelic bramke i oddac 3-4 strzaly a w meczu z Górnikiem oddał 1 strzal zza pola karnego. To samo tyczy sie innych. Poza tym tydzien wczesniej Górnik zagrał miernote z Wisłą, wiec byly przesłanki zeby sprobowac Lecha. Ale nie wyszlo i tyle. Duzo tu jest znawcow po meczu i dziwiacych sie ???? Przed meczem jakos tak tylu glosow nie bylo ???? Dla mnie po prostu niepojete jest to i chyba juz tego nie ogarne jak mozna miec dwa tak rozne oblicza. Przeciwko naprawde klasowym druzynonm grac dosc dobrze, a przeciwko no nie oszukujmy sie polskim slabym druzynom grac taka miernote.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
szokujące jest dla mnie to jak wiele ludzi gra wciąż na Lecha...
I ja byłem w tym gronie i gdybym miał postawić przed meczem jeszcze raz... to tak właśnie bym zrobił. Przegrali, przegrali zasłużenie, zagrali bardzo słabo fakt...
Widziałem jednak też jak gra Górnik i co jak co, ale nie spodziewałem się że tak pewnie pokonają Lecha, było nie było drużynę, która w swoich szeregach ma wielu dobrych piłkarzy.
Czasami jest tak, że brakuje nam podania konkretnych argumentów a typy wchodzą... stąd szacunek dla strzały, który przekonywał do grania na Górnika, ale bez argumentów, a typ trafił.
Ja natomiast poluję na wygraną Lecha, bo wierzę w tych piłkarzy... mimo wszystko, że w końcu odpalą. A kurs na wygraną w meczu z Górnikiem był moim zdaniem warty ryzyka.
Przegrałem ? trudno... bywa i tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom