>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Forumowe Łapu Capu

horus 129

horus

Użytkownik
Nie wiem czemu dajecie Jagiellonii tak mało szans w zeszłym sezonie dobrze sobie radziła gdyby nie odjęte 10pkt na początku sezonu zakończyła by sezon teoretycznie na 6 miejscu. W ostatnim czasie chyba nikt nie ma wątpliwości że prezentują się najlepiej z polskich drużyn(LE, superpuchar i teraz świetnie rozpoczęty sezon na tą chwile mają beż wątpienia najlepszy duet w ekstraklasie(Fabiański-Grosicki) ja osobiści jestem wręcz pewny że po zakończeniu rundy jesiennej będą na 1 miejscu. Co będzie na wiosnę trudno przewidzieć ale myślę że będą w niej nawet śilniejsi niż teraz i wygrają ten sezon.
Heh. :razz:
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Powiem szczerze że jak zobaczyłem analizę to przeszukałem większość stron z statystykami, mówię gdzie Zilina takie wyniki !? :-D
Nie wpadłem na to że ktoś aż tak namieszał, kandydatura jak najbardziej odpowiednia.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Juventus - Lech live ????

Ale podnieta na forum że polski zespół dostaje bramkę ????
Całe forum za Juve. Masakra :?

Bo to forum bukmacherskie my tu pieniadze zarabiamy
czego to pieniądze z człowiekiem nie robią :]
zgadzam się żałosne, ale co zrobić :razz:

co jest żałosnego w tym, że ludzie chcą zarobić?

to że nie odprowadzają podatku :cool:
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Saleta po walce wyglądał jak by stoczył 12 rund w boksie z jakimś dobrym rywalem. Obity niemiłosiernie , na ringu przewracał się jak żul pod sklepem. Moim zdaniem zrobił z siebie większe pośmiewisko niż Najman z którego już nikt nie chce się śmiać bo każdy wie co to za agent.
Saleta wygral, ale jakim prymitywnym stylem...
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Analiza Aka Shakala :p
Kupon #16

Chyba najmniej pewna z kuponu jest Woźniacka, ale wiadomo jak to z dziewczynami jest, dostanie taka okresu i dostanie 0:2, dlatego też stawka niska. Ale tak na poważnie to Woźniaka z Radwańską ładnie się prezentowała, 5:0 i Aga poddała mecz z płaczem, do tego dobrze grał Woźniacka bez większych błędów. Victoria to jednak jeszcze nie ta liga co Woźniacki. 1 jak najbardziej do grania po kuszącym kursie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
przecież te posty co ktoś pisze za chwile sobie sami odpisują to można się śmiać ale z głupoty tych &quot;gości&quot; żenuła totalna. Przecież na bank zrobił to specjalnie. Po co ? Nie wiem może chce karierę zrobić na forum ? Za takie perfidne &quot;łapu capu &quot; modzi powinni dawać po kartce to może zredukowało by to liczbę takich mądrych wpisów.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Witam może się ktos orientuje czy kiedykolwiek wypuszczono taką kolorystykę dla tego modelu - Nike mercurial Talaria II FG.
Głownie intryguje mnie kolor, ale tez na wkladce te gwiazdki zamiast nike ;/
link do fotki : nie mogle wkleic linka; /

Prosze o odpowiedz/pomoc.
pozdrawiam
konkret...
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Typy Dnia: Pytania, propozycje, niezgodności

Napisał christopher48
Przed chwilą miałem jakieś problemy z zatwierdzeniem odpowiedzi. W efekcie dwa razy dałem na ZATWIERDŹ i nic (było coś, że za 45 sekund mogę wysłać). Dałem trzy raz i się okazało, że mam trzy pod rząd takie same posty w dzisiejszych TYPACH DNIA. Można prosić o usunięcie dwóch z nich tak, aby został tylko jeden.
Napisał christopher48
Dobra, już się wszystko samo naprawiło. Nie wiem co się stało, że były trzy, a teraz znowu jest dobrze czyli jeden. Sorki za kłopot.

Kanonier0392 / usunąłem dwa po prostu ;)
:browar565:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bawią mnie spamerzy...
Ale ten wyjątkowo śmieszny. Mateusz co ma pewnie lat 15-17 :grin:
Witam serdecznie wszystkich. Mam na imię Mateusz i mam 52 lata ,od 22 lat jestem zawodowym typerem. Pomagałem już w 13 krajach Europy i moja skuteczność nigdy nie zeszła poniżej 79%. Kursy które gram są różne nie raz powyżej 2.00 , a czasem i 1.50.
Próbowałem już różnych metod i wiem co jest dobre a co złe. Dzięki grze ze mną miesięcznie zarobisz ok. 1100 euro. Typy są podawane codziennie , przeanalizowane oraz subtelnie wybrane najlepsze z oferty. Gram tak , aby każdy dzień kończyć na plusie o czym się możesz już dziś przekonać dostając za darmo kupony. Nie masz nic do stracenie więc czekam na Twoją wiadomość ! Pozdrawiam wszystkich , Mateusz.

Dziękuje za taką ilość maili , każdemu staram się pomóc. Wszelki kontakt w avatarze !
Wygrywaj z resztą Europy !
 
Do góry Bottom