>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Maraton LIVE w Ekstraklasie z nagrodami! 100 PLN w prezencie.

D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
hmm. jak przegrałem ten bonus to mam nadzieję, teraz po wpłacie nie będę musiał robić obrotu?
przynajmniej w innych bukach tak jest, lecz to jest tobet tu wszystko jest możliwe. miał ktoś taką sytuację?
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
To jest Tobet więc można(trzeba) się spodziewać różnych cudów ale w razie czego napiszesz do supportu i powinno być ok. Miałem tak z jakimś śmiesznym bonusem na gry
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
nie wiem co i jak u ciebie ale ja mam mimo wszystko obrot do wyrobienia po kolejnej wplacie a co gorsze 5E automatycznie przelewaja mi na pokera przy kazdej wplacie blokujac tym samym 20pln do momentu jak nie wyrobie ilus tam punktow Fpp bo kiedyś tam dali mi 5E w ticketach turniejowych.
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
support niby odpisał, że obrót już nie obowiązuje... jak będzie zobaczymy przy wypłacie
jezeli bedziesz probowal wypłacic to wyswietli ci sie info że taka nie taka kwota jest zablokowana w formie bonusu. jak nie bedzie info to przejdzie ????
 
A 23

adam2173

Użytkownik
To kłóć się z supportem, bo to chyba automat daje ten obrót, a on się automatycznie nie zeruje - napisz do nich i powinni Ci go usunąć - miałem już tak w innej firmie.
 
Do góry Bottom