>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

40 PLN bez ryzyka w Tobet na mecze el. do ME 12.10

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Tobet - typuj przez komórkę bez ryzyka

Obstawiaj eliminacje EURO 2012 na nasz koszt! Pierwszy Twój zakład Tobet Mobile postawiony 12 października na odbywające się tego dnia eliminacje EURO 2012 będzie zakładem bez ryzyka: w przypadku przegranej zwracamy stawkę, do kwoty 40 PLN!

Aplikacja komórkowa Tobet Mobile jest bardzo łatwa w użyciu. Aby ją pobrać, należy na tej http://www.tobet.com/pol/mobile wpisać numer swojego telefonu – otrzymasz wtedy wiadomość SMS z linkiem do pliku instalacyjnego programu. Po instalacji wystarczy się zalogować i już można stawiać zakłady!
Więcej poniżej:
http://www.tobet.com/docs?content=mobile_freebet&amp;amp;content_only=false&amp;amp;ads=false&amp;amp;tag=mobileoct
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Tak wymagany jest tradycyjnie trebel i 3 spotkanka po kursie 1,1 a calosc ma wyjsc min 1,8...Aha i promocja tylko dla tych co nie korzystali z Tobet mobile ja sie zalapalem ????
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
No to pieknie, ja korzystalem juz wczesniej z mobile, ale myslalem, ze tez dostane ew. zwrot. U gory wyranie jest napisane, ze pierwszy zaklad mobile postawiony 12 pazdziernika, a nie w ogole. Jesli nie dostane, to lipa, ale moze wejdzie moj zakladzik. Cinkciarze i kombinatorzy ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Żeby dostać się do regulaminu tej promocji to trzeba chyba w 3 czy 4 linki wejść ... Dzięki slukasz, że napisał o fakcie, że to tylko dla nowych uzytkowników Tobet mobile, bo by mnie naciągnęli ...
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Wyjaśniając wątpliwości: chodzi o pierwszy zakład wogóle w Tobet Mobile, więc kto grał już wcześniej nie będzie objęty tą ofertą
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Obrót nie jest wymagany, support tak stwierdził.
Mi odpisali ze jest wymagany obrot oto odp od nich:
Marta: W tej promocji jest wymagany obrót wedlug zasady 2.10 naszego regulaminu
Marta: Bonus musi zostac postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po lacznym kursie 1,80 lub wyzszym, zanim mozliwe bedzie dokonanie wyplaty lub przelanie srodków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na kazde z trzech zdarzen zawartych w treblu wynosi 1,10.
 
Do góry Bottom