>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
chłopaki po co się kłócicie, kolejka nie poszła ale żeby od razu obrażać się nawzajem, trochę wyrozumiałości dla organizatorów i tak fajnie ze konkurs jest
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja też mam pytanko o kolejki. Jeśli można wiedzieć i byłaby taka możliwość prosiłbym o poinformowanie, kiedy będzie najbliższa kolejka. Czy odbędzie się zgodnie z terminarzem, czy może do tego czasu odbędzie się jakaś inna. Z góry dzięki za wszelkie informacje.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
n3r0 nie martw się. Wszystkie kolejki odbędą się zgodnie z terminarzem. Najbliższe typowanie 25 września.
pierzakrys cieszę się, że tak podchodzisz do sprawy. Chociaż ktoś rozumie, że poza tym forum i bukmacherką też mamy życie ???? Szczerze mówiąc, to pozostali modzi nie byli chętni do organizowania tego konkursu po doświadczeniach z 2008 roku. Namówiłem ich, wprowadziliśmy poprawki do regulaminu, ale teraz na własnej skórze widzę, że zawsze ktoś znajdzie sobie powód do narzekania i nie wiem czy będzie następna edycja.
bobo możesz napisać do kogo był adresowany Twój post?
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
bobo nie wiem czemu nie odpowiadasz. Szkoda, że teraz nie jesteś tak gadatliwy jak w ostatnim poście. To nie ja usunąłem Twoje posty, ale to nic nie zmienia. Zasłużyłeś na ostrzeżenie za obrazę użytkownika. Na tym forum nikt nikogo nie będzie obrażał. Jeszcze jedno ostrzeżenie i opuścisz ten konkurs z zakazem gry w kolejnych edycjach.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam takie pytanie:
Czy mecz Leszno-Zielona Góra który został przerwany po 11 wyścigasz i były typy z tego meczu będą normalnie liczone? Każdy zawodnik pojechał po minimum 3 biegi więc chyba liczone będzie mam racje??
Mam też pytanie o to jak będzie liczony remis zawodników:
Batchelor-Lindgren 4-4 pkt
Stachyra-Zetterstroem 9-9 pkt?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam takie pytanie:
Czy mecz Leszno-Zielona Góra który został przerwany po 11 wyścigasz i były typy z tego meczu będą normalnie liczone? Każdy zawodnik pojechał po minimum 3 biegi więc chyba liczone będzie mam racje??
Mam też pytanie o to jak będzie liczony remis zawodników:
Batchelor-Lindgren 4-4 pkt
Stachyra-Zetterstroem 9-9 pkt?
Na Twoje pytania znajdziesz odpowiedź w regulaminie konkursu.
http://forum.bukmacherskie.com/f288/regulamin-konkursu-47092.html

19. W zawodach ligowych w przypadku jednakowej ilości punktów uzyskanych przez zawodników punkty nie są przyznawane.
22. W zakładach h-2-h oraz over/under na zawodników, dany żużlowiec musi wystąpić w meczu lub zawodach Grand Prix minimum 3 razy. Jeżeli pojedzie np. dwa razy, to punkty nie zostaną przyznane.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Ja mam pytanie co do pary A.Łaguta - M.Janowski, jak wiemy zgodnie z regulaminem tego konkursu zawodnik musi wziac udział w min 3 biegach aby zakład był liczony. I tutaj pojawiają się moje wątpliwości bo ja widzę dwie wersje dorobku punktowego Rosjanina.
I tak Sportowe Fakty podają to w ten sposób: (1,u,-,-,-) natomiast chociażby taki www.espeedway.pl w ten: (1,u,0). Wersję SF potwierdza z kolei Sport24. Komu zatem ufac i czym będziecie się kierowac przy podliczaniu? Chciałbym wiedziec to wcześniej.
Drugie pytanie dotyczy jutrzejszej kolejki. A mianowicei czy jest w ogóle sens jej rozgrywanie skoro baraż w Lublinie odwołano? Zostaje tylko jeden mecz do typowania a to chyba według mojej oceny rozmija się z celem.
Z góry dzięki za info :cool:
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ufać będziemy SportowymFaktom i innym portalom, które mają dwa starty Łaguty, bo ten nie wystartował w biegu 19. jak podaje espeedway. Po prostu ktoś od nich się pomylił. Ten zakład nie będzie rozliczany. Odnośnie drugiego pytania to będzie kolejka tylko z meczem Wybrzeże - Włókniarz. Jedziemy wszystko zgodnie z terminarzem.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Będzie w najbliższym czasie aktualna tabela:?:
Również podbijam z tym samym pytaniem. Ewentualna tabela na trzy kolejki przed końcem konkursu, mogłaby wprowadzić nieco więcej emocji ???? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom