>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Niższe ligi (III, IV) 2010/2011

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
O Polonii Trezbnica można powiedzieć że to solidna drużyna, ale jednak amatorska i kazdy inny wynik jak zwyciestwo Chrobrego, będzie sporą niespodzianką
To że amatorska to się zgodzę bo od lat ciężko w Trzebnicy o pieniądze na drużynę Polonii ale mimo wszystko w tym sezonie, zawodnicy mają płacone regularnie i po przeciętnym początku sezonu widać znaczący progres w grze podopiecznych Mamrota. Każdy wynik to niespodzianka :?: chyba tylko w Twoim subiektywnym odczuciu, przypomnę że w tamtym sezonie Polonia dwukrotnie zwyciężała w potyczkach z Chrobrym, także ja bym podszedł z pewnym dystansem do tego spotkania. Szykuje się naprawdę ciekawy mecz tym bardziej że forma Głogowian też nie wydaje się być ustabilizowana i z tym faworyzowaniem ich byłbym ostrożny.
W Polonii od kilku meczy wyróżniają się Szymon Jaskułowski i Sławomir Kołodziej, co jest na pewno dużym atutem ponieważ pierwszy odpowiada za strzelanie bramek a drugi dyryguje całym zespołem jako środkowy pomocnik.
W mojej ocenie mecz będzie bardzo wyrównany a o końcowym wyniku mogą zadecydować detale, także to że jedna drużyna jest na poziomie profesjonalizmu a druga się tylko o ten poziom ociera to żaden argument, grają w tej samej lidze i na podobnym poziomie ;)
Pozdrawiam.
 
V 0

v666

Użytkownik
Pewne jest to że naszczęscie pieniądze nie grają, bo sport był by nudny. Ale kusi mnie wysoki kurs w tym meczu na gości. Ta ich oststnia wyjazdowa porażka może podziałac na nich bardziej mobilizująco, aby tym razem wygrali. Nie mówiłem że są zdecydowanym faworytem w tym meczu, jednak większe doświadczenie może przechylić szale na strone gości. I jak dla mnie, jeśli chcą i zasługują na awans, to poprostu powinni wygrać i zdobywac punkty na wyjazdach w każdym meczu, a jeśli nie wygrają to będzie o tyle niespodzianka, że poraz kolejny zawiodą..
 
E 0

el.jpt

Użytkownik
Nie polecam grania meczu Polonia Trzebnica - Chrobry. Polonia nie przypomina już tej drużyny z ubiegłego sezonu, ale i Chrobry od dłuższego czasu na wyjazdach gra piach. W meczach u siebie jest to ekipa na zdecydowanie 2 ligę, ale nie poza Głogowem. W dodatku kłopoty kadrowe w Chrobrym (kontuzje). 2, 3 zawodników z podstawowej &quot;11&quot; może nie zagrać.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Tęcza 34 Płońsk vs Victoria Sulejówek
Typ: X
Kurs: 4,75
Buk: Tobet
Godzina rozpoczęcia: 16-00
Analiza:
Płońscy kibice nie są zadowoleni postawą swoich piłkarzy na boiskach IV ligi piłki nożnej grupy północnej. W czym to niezadowolenie się przejawia? Glownym czynnikim wpływającym na to jest fakt, iz płońscy piłkarze na trzy dotychczasowe mecze rozegrane na własnym stadionie nie wygrali ani jednego, przy czym też nie zdobyli u siebie ani jednego punktu. I jak w takiej sytuacji byc zadowolonym z formy zawodników prowadzonych przez Mariusza Rembowskiego. Warto dodac, że to jest nowy trener, który prowadzi zespół od około 3 tygodni jednak tak szczerze jak narazie zarówno on jak i jego poprzednik Ukrainiec Anatolij Krawczuk nie wnieśli nic pozytywnego do formy zespołu. Jeszcze jako ciekawostkę podam, że w tych meczach na własnym stadionie Tęcza nie zdobyla ani jednej bramki. To jest szczyt wszystkiego. Przy czym bramkarz Tęczy, aż 8-krotnie wyciągał futbolówkę z bramki. Płońszczanie po siedmiu kolejkach plasują się na 10 miejscu w stawce 16 drużyn. O dziwo lepiej prezentują się na wyjazdach niż u siebie, ale o meczach wyjazdowych nie będę się zbyt długo rozpisywał. Wspomnę tylko, że na terenie rywali ograli Koronę Ostrołękę, MKS Ciechanów i ostatnio Marcovię 2000 Marki. Warto też dodac, że tak szczerze pisząc grają w kratkę, wygraną przeplatają przegraną. Biorąc pod uwage spotkania poczynając od IV kolejki gdzie przegrali na własnym stadionie 0-6 z Bugiem Wyszków. Wcześniej już wrzucałem link video do tego spotkania. Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam do obejrzenie. Wspomnę, ze w tamtym spotakniu miała miejsce fatalna postawa wszystkich graczy. Po dotkliwej porażce przyszło derbowe spotkania, bo tak nazywa się mecz z odwiecznym rywalem MKS-em Ciechanów. Wszyscy wróżyli przegraną, a jednak nasi sie podnieśli i wygrali 0-3. Wszyscy myślą, Tęcza wraca do formy. Jednak nic bardziej mylnego, przychodzi mecz u siebie z Huraganem Wołomin gdzie Tecza jest faworytem, a tu niespodzianka, przegrywają znów u siebie tym razem tylko różnicą jednej bramki. Tu jest link video do tego spotkania gdyby ktoś był zainteresowany:
http://www.youtube.com/watch?v=cPXkCz8FV8g&amp;amp;feature=player_embedded
Kolejne spotkanie, tym razem wyjazdowe w Markach z drużyną Marcovia 2000 Marki. Wszyscy wróżą przegraną, a tymczasem dochodzą pozytywne wieści. Płońszczanie wygrywają do przerwy 3-0, by spotkanie zakonczyc wynikiem 5-1 na swoją korzysc. W tym zwycięskim meczu Tęcza wyszła w następującym składzie: Konrad Topolewski (73&#39; Dawid Kulpa) - Mateusz Kozłowski, Wojciech Bluszcz, Jarosław Żebrowski, Szymon Piekarzewski, Sebastian Iwanicki (84&#39; Michał Kłodowski), Sławomir Jóźwiak, Marcin Bogucki, Emil Kuciński, Bartosz Kaczor (67&#39; Arinze Nwolisa), Krzysztof Dzięgielewski (79&#39; Mariusz Gralewicz). Bramki strzelali: 27&#39; Kuciński (as. Bogucki), 37&#39; Bogucki (karny - faul na Dzięgielewskim), 47&#39; Dzięgielewski (as. Kuciński), 57&#39; Dzięgielewski (as. Iwanicki), 89&#39; Kuciński (Kłodowski). Wszystki było ładnie, pięknie aż do meczu w okręgowym Pucharze Polski z Makowianką Maków Mazowiecki, który miał miejsce w środku tygodnia. Najwyraźniej trener, piłkarze odpuścili ten mecz, ponieważ przegrali z teoretycznie słabszą drużyną 4-1. Wszystko wskazuje na to, że trener ten mecz potraktował byc moze jako trening ponieważ w spotkaniu wystąpił nominalny bramkarz Konrad Topolewki, który wszedł na murawę w 75 minucie i strzelił jedyną bramkę. Kilka słów o Victori, zespół ten zajmuje ostatnie miejsce w tabeli choc ma aspirację na utrzymanie się. Na wyjazdach jeszcze ani razu nie zremisowlai przy czym 3-krotnie schodzili pokonani z boiska ale odnieśli też jedną wygraną. Liczę na to, że dziś tak łatwo skóry nie sprzedzadzą-powodzenia

P.S Z pewnością do grania X2 po 2,22, ponieważ w tej klasie rozgrywkowej rzadko zdarzają sie remisy, ale jest ryzyko, jest zabawa
 
L 3

luga

Użytkownik
III liga 2010/2011, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
25.09 16:00 Calisia Kalisz - Włocłavia Włocławek 1 1.45 7/10 over 2,5 1,52 5/10 Tobet

Calisia kandydat do awansu. Jednak od 3 meczy bez wygranej (porazka i 2 remisy). Dzis idealny kandydat na przelamanie. Mysle ze pilkarze z Kalisza sprawia dzis prezent urodzinowy swemu trenerowi i pewnie pokonaja nawet kilkoma bramkami ekipe z Wloclawka
Włocłavia czewona latarnia. We Włocławku przed 2 kolejkami nastapila zmiana trenera. Zawodnicy troche odzyli i nawet ostatnio wymeczyli w koncowych minutach 1 zwyciestko z Solcem ale jakosc w grze pozostawia wiele do zyczenia. W meczach obu ekip jest bardzo duzo goli srednia 3,8 wied over pobieram rowniez.
IV liga 2010/2011, grupa: kujawsko-pomorska
Po skonsultowaniu sie z kolega grajacym tej lidze na dzis takie typy z ladnymi kursami za drobne mozna sprobowac:
Sparta Brodnica - Unia Gniewkowo x @ 5 2/10 betsafe
Wyniki Sparty nie ida w parze z gra. Gniewkowo moze urwac punkty. Do tej pory tylko raz zostali pokonani.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Źródło: http://www.mkppogonsiedlce.pl/aktualnoci/home/55-wyronione/1755-pogo-zagra-z-pilic#yvComment1755
Jutro o godzinie 15:00 w Siedlcach odbędzie się spotkanie ligowe pomiędzy Pogonią a Pilicą Przedbórz.
Jutrzejsze spotkanie nie będzie tak łatwe, jak wszyscy się spodziewają. Mimo że nasz rywal Pilica zajmuje aż 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów (Pogoń ma 14), to zespół z Przedbórza jest bardzo poukładaną. Swoją dobrą grę pokazali w dotychczasowych meczach w których: zremisowali z MKS Kutno 3:3 (niewykorzystując rzutu karnego), podzielili się punktami z KP Piaseczno 1:1, pokonali UKS SMS Łódź 2:0 i ostatnio wygrywając z liderem III ligowej stawki Mazurem Karczew 3:1. Co prawda ten zespół ma dopiero 10. pozycję w tabeli, ale jak do tej pory pokazał, że nie jednemu teamowi z czołówki urwie punkty.
W spotkaniu z Pilicą w drużynie Pogoni nie zagra wykluczony z gry do końca rundy Daniel Jezierski. Powraca natomiast Robert Kwiatkowski, który przez ostatni okres dochodził po kontuzji. Na jutrzejszy mecz serdecznie zapraszamy.
Kadra na spotkanie z Pilicą:
Bramkarze: Kozaczyński junior, Paśnik
Obrońcy: Agu, Wójcik, Ba, Emehel, Dubina, Dąbrowski, Borowickij
Pomocnicy: Paczkowski, Kaliszewski, Rodak, Wędzyński, Grochowski, Kwiatkowski
Napastnicy: Dziewulski, Kosmalski, Komosa
Nie zagrają: Konasiuk, Jezierski (kontuzja), Budzikur, Siekierka, Brewczyński, Mudent, Pucyk (wszyscy poza kadrą meczową), Matłacz (tymczasowo przesunięty do rezerw), Kruk (pauza za kartkę), Stromecki (chory)

Dodano: 01.10.10, Mateusz *****k
Mój typ to over 2,5. Bilans Pogoni po 8 meczach to 21 strzelonych bramek i 14 straconych. Więc razem daje nam 35 bramek czyli średnia 4,3 bramki na mecz.
Tobet - 1,60
2:1 ✅ ! ???? Cudownie, Pogoń w doliczonym czasie wygrywa ! :)
 
K 0

kalima88

Użytkownik
z 3 ligi Lub-DOln Polecam zagrać CZarni Witnica - Pogoń Świebodzin na 2 kurs 1.75 Witnica to dno tej ligi. Dodatkowo dziś godzina rozpoczęcia nie będzie atutem gdyż do tej pory Czarni grali przy sztucznym świetle w godzinach wieczornych co było często ich atutem. 3:3 (1:0) Witnica wyrównała w 90 min po zamieszaniu pod swoją bramką. Ogólnie ich gra była chaotyczna ale na tyle skuteczna by wywalczyć 1 punkt...

Drugim meczem, który polecam jest zagrać na Pogoń Skwierzynę w Dobiegniewie kurs 1.7. W Pogoni trenerem został znany Paweł Kaczorowski. Poza tym Błękitni w tym sezonie pokazują niesamowitą katastrofę. Jest to typ z 4 ligi Lubuskiej
Spokojna wygrana Pogoni 5-0
Powodzenia
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Karpaty Krosno - Wisła Puławy
Typ: Wisła Puławy lub remis @ 1.46 Tobet Mecz ostatnio niesamowicie rozpędzonej Wisły przeciwko mimo wszystko mocnej na własnym boisku ekipy Karpat. Ostatnio jednak puławianom nie są straszne żadne tereny w III lidze. Nastroje w ekipie z Puław są kapitalne, duża w tym zasługa samych piłkarzy, którzy przekonali swoją kapitalną i ambitną grą włodarzy Zakładów Azotowych do dalszego sponsoringu piłkarzy, co według moich źródeł jest w 80% pewne. By potwierdzić słuszność decyzji ZAP, pasowałoby dziś wygrać lub przynajmniej wywieźć punkty z trudnego terenu jakim z pewnością jest stadion Karpat.
W zeszłym sezonie w starciach obu ekip padł remis oraz wygrały Karpaty. Ale był to czysty pech. Mecze zakończyły się wynikami 3:3 oraz 3:2, mimo, że to wiślacy w obu prowadzili 2:1.
Wiślacy wygrali 4 ostatnie spotkania, grając na dużo trudniejszych terenach niż Krosno. Wiślacy wygrali w Targowiskach i Boguchwale oraz w Świdniku i Łęcznej, gdzie również snuto plany wysokich miejsc w III ligowej hierarchii.
Karpaciarze jak na razie nie zachwycają, zajmują miejsca w środkowo-dolnych rejonach tabeli i myślę, że tak też pozostanie.
Myślę, że mecz ten wygrają piłkarze Wisły, ale , że kurs na Wisłę z podpórką jest dobry, to mogę spokojnie pokusić się o typ na Wisłę lub remis.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
z 3 ligi Lub-DOln Polecam zagrać CZarni Witnica - Pogoń Świebodzin na 2 kurs 1.75 Witnica to dno tej ligi. Dodatkowo dziś godzina rozpoczęcia nie będzie atutem gdyż do tej pory Czarni grali przy sztucznym świetle w godzinach wieczornych co było często ich atutem.
W pełni popieram.
Czarni Witnica - Pogoń Świebodzin III dolnośląsko-lubuska | 2 - 1,75 ⛔ 3:3 gol na 3:3 wyrównanie Witnicy w doliczonym czasie ;|
Świebodzin to solidna drużyna, finansowo wszystko w drużynie jest ok. Dla klubu Witnicy III liga to raczej za wysoki poziom. Przed tygodniem Świebodzin pewna wygrana u siebie z Arką Nowa Sól, natomiast Witnica wysoko przegrała z innym beniaminkiem Twardym Świetoszów aż 0:4... Dobry kurs, Pogoń powinna być zwycięska.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Spotkanie : Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów (IV liga mazowiecka pd.)
Typ : X
Kurs : 4.25
Buk : Tobet
Analiza:

Sorry za tą analizę, będzie kiepska, ale napisałem naprawdę ciekawą i dosyć dokładną i cała poszła psu w... pod ogon, bo błąd bazy danych na forum. Teraz wszystko od nowa i już nie mam takiej weny. Chodziło mniej więcej o to, że spotykają się ze sobą 2 drużyny, o których można powiedzieć, że są bardzo nieregularne. Ważne zwycięstwa przeplatają niespodziewanymi porażkami. Naprzód zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 9 pkt. w 8 meczach. Bilans 3-0-5. Żyrardowianka jest na 7 i ma 13 pkt. Bilans 4-1-3. Od razu rzuca się w oczy mała ilość remisów w meczach tych drużyn. Bilans Naprzodu na własnym stadionie 2-0-2. Wygrali oni z najsłabszymi w lidze: Spartą Jazgarzew i Zwolenianką Zwoleń. Żyrardów na wyjeździe gra nadspodziewanie dobrze. Na 3 mecze wyjazdowe zgromadzili komplet 9 punktów. Jednak u takiego ligowego średniaka taka passa nie może trwać zbyt długo. Jeśli Naprzód myśli o spokojnym utrzymaniu, to nie może oddawać łatwo punktów na swoim stadionie. Remis powienien zadowolić obydwie drużyny. (nie ma szału z tą analizą ale naprawdę się zdenerwowałem, że tamtą mi skasowało).
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Mieszko Gniezno - Lech Rypin 2 1,60
Słabo grający Mieszko zagra z kandydatem do awansu Lechem Rypin. Widze tu zwycięstwo gości, ale nic więcej na temat tego meczu nie wiem, może macie jakieś sugestie ?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna
Spotkanie: Tęcza 34 Płońsk vs MKS Mlawa
Typ: X
Kurs: 3,40
Buk: Tobet
Godzina rozpoczęcia: 15-30
Stawka: 3jk
Analiza:
Nie wiem czy nie za daleko bardzo idącym stwierdzeniem będzie fakt, że ten mecz może byc ustawiony, może nie mam racji, ale postaram przedstawic Wam kilka faktów przemawiających za ewentualnym podziałem pkt-ów w tym meczu. Oba kluby od kilku sezonów zawiązały przyjaźń. Pewnie nie wiecie, że kibice Mławy są podzieleni na fanatyków Legii ( do których należą również płońszczanie) oraz fanów Lechii. W Mławie jest podział. Jednak mławska Legia z Tęcza trzyma się razem. To był dopiero początek tego co przemawia za remisem. Za podziałem punktów jest historia. 4 ostatnie oficjalne mecze pomiędzy tymi drużynami:
MKS Mława 1-1 Tęcza 34 Płońsk 17 września 2008r. 16:00
Tęcza 34 Płońsk 0-0 MKS Mława 29 kwietnia 2009r. 17:00
Tęcza 34 Płońsk 1-1 MKS Mława 3 października 2009r 15:30
MKS Mława 0-0 Tęcza 34 Płońsk 12 maja 2010, 17:00
Sami widzicie 4 mecze i 4 razy podział punktów. Zawodnicy obu drużyn z pewnością znaja się. Niektórzy z nich jak np. Andrezj Karpiński czy też Maciej Wiśniewski byli wypożyczani z MKS-u do Teczy. Te remisy padały w róznych sytuacjach dla klubów jakie miały miejsca. Raz to Tęcza, raz MKS miały szansę na awans o klasę rozgrywkową wyżej. A co można powiedziec o obecnej formie Tęczy. Nie będę już wspominał, że grają w kratkę. Przegraną przeplatają wygraną. W ostatnim meczu na własnym stadionie po złej passie trzech przegranych spotkań na własnym stadionie przełamali się i wygrali 1-0 z Victorią Sulejówek. Jednak w ostatnim meczu na wyjeździe przyszło im grac z liderem zepsołem Hutnika Warszawa, gdzie przegrali 4-0. Mariusz Rembowski desygnował do składu: Dawid Kulpa - Mateusz Kozłowski, Wojciech Bluszcz, Jarosław Żebrowski, Szymon Piekarzewski, Emil Kuciński, Radosław Cytloch (25&#39; Sławomir Jóźwiak), Marcin Bogucki (65&#39; Mariusz Gralewicz), Sebastian Iwanicki, Krzysztof Dzięgielewski (80&#39; Michał Kłodowski), Bartosz Kaczor. MKS Mława obecnie zajmuje 4 miejsce i do drugiej drużyny traci tylko 1 pkt. Co ciekawe na wyjazdach grają dobrze, nie przegrali ani jednego spotkania na 5 rozegranych, przy czym 2 razy wygrali i 3 RAZY zremisowali. Warto też dodac, że Tęcza na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze ani razu nie zakończyla meczu z podzialem pkt-ów, a więc wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że dziś przyjdzie na to czas-powodzenia
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Bielawianka Bielawa - Karkonosze Jelenia Góra 1 1,40 10/10
obserwuje wyniki i skroty z meczow Bielawianki i jestem pod ogromnym wrazeniem.. punktuja kazdego zachowujac komplet zwyciestw!!!
nie wiem skad taki kurs ale od 4 kolejek regularnie gram na ten zespol - wiadomo kiedys sie poslizną ale nie teraz z ostatnim zespolem ligi i to jeszcze u siebie....
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna
Spotkanie: Tęcza 34 Płońsk vs MKS Mlawa
Typ: X
Kurs: 3,40
Buk: Tobet
Godzina rozpoczęcia: 15-30
Stawka: 3jk
Analiza:
Nie wiem czy nie za daleko bardzo idącym stwierdzeniem będzie fakt, że ten mecz może byc ustawiony, może nie mam racji, ale postaram przedstawic Wam kilka faktów przemawiających za ewentualnym podziałem pkt-ów w tym meczu. Oba kluby od kilku sezonów zawiązały przyjaźń. Pewnie nie wiecie, że kibice Mławy są podzieleni na fanatyków Legii ( do których należą również płońszczanie) oraz fanów Lechii. W Mławie jest podział. Jednak mławska Legia z Tęcza trzyma się razem. To był dopiero początek tego co przemawia za remisem. Za podziałem punktów jest historia. 4 ostatnie oficjalne mecze pomiędzy tymi drużynami:
MKS Mława 1-1 Tęcza 34 Płońsk 17 września 2008r. 16:00
Tęcza 34 Płońsk 0-0 MKS Mława 29 kwietnia 2009r. 17:00
Tęcza 34 Płońsk 1-1 MKS Mława 3 października 2009r 15:30
MKS Mława 0-0 Tęcza 34 Płońsk 12 maja 2010, 17:00
Sami widzicie 4 mecze i 4 razy podział punktów. Zawodnicy obu drużyn z pewnością znaja się. Niektórzy z nich jak np. Andrezj Karpiński czy też Maciej Wiśniewski byli wypożyczani z MKS-u do Teczy. Te remisy padały w róznych sytuacjach dla klubów jakie miały miejsca. Raz to Tęcza, raz MKS miały szansę na awans o klasę rozgrywkową wyżej. A co można powiedziec o obecnej formie Tęczy. Nie będę już wspominał, że grają w kratkę. Przegraną przeplatają wygraną. W ostatnim meczu na własnym stadionie po złej passie trzech przegranych spotkań na własnym stadionie przełamali się i wygrali 1-0 z Victorią Sulejówek. Jednak w ostatnim meczu na wyjeździe przyszło im grac z liderem zepsołem Hutnika Warszawa, gdzie przegrali 4-0. Mariusz Rembowski desygnował do składu: Dawid Kulpa - Mateusz Kozłowski, Wojciech Bluszcz, Jarosław Żebrowski, Szymon Piekarzewski, Emil Kuciński, Radosław Cytloch (25&#39; Sławomir Jóźwiak), Marcin Bogucki (65&#39; Mariusz Gralewicz), Sebastian Iwanicki, Krzysztof Dzięgielewski (80&#39; Michał Kłodowski), Bartosz Kaczor. MKS Mława obecnie zajmuje 4 miejsce i do drugiej drużyny traci tylko 1 pkt. Co ciekawe na wyjazdach grają dobrze, nie przegrali ani jednego spotkania na 5 rozegranych, przy czym 2 razy wygrali i 3 RAZY zremisowali. Warto też dodac, że Tęcza na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze ani razu nie zakończyla meczu z podzialem pkt-ów, a więc wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że dziś przyjdzie na to czas-powodzenia
Obale Twoją teorię odnośnie &quot;ustawki&quot;. Po pierwsze kibice, ich relacje, przyjaźnie i antagonizmy nie przekładają się w żaden sposób na relacje między zawodnikami obydwu drużyn, gdyż jak to w drużynach piłkarskich grają różni ludzie, z różnych regionów, o różnych charakterach. I nie można tego powiązać tak, że usiedli wszyscy w szatni i powiedzieli &quot;dobra, słuchajcie, nasi kibice się lubią więc zremisujmy żeby nie byli smutni&quot; ????
Po drugie i najważniejsze, jeżeli byłaby jakakolwiek ustawka między tymi zespołami, to prędzej 3 za 3, niż 1 za 1 co chyba jest logiczne, że na koniec sezonu w ligowej tabeli woleliby mieć te 3 punkty za zwycięstwo, niż dwa za 2 remisy po 1 punkcie.
Choć typu na X oczywiście nie neguje.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
III liga dolnośląsko-lubuska
Polonia Trzebnica - Promień Żary
Promień przed sezonem miał problemy organizacyjne, drużyna była kandydatem numer jeden do spadku, a tymczasem na swoim koncie ma już 19punktów!. Nic nie może jednak wiecznie trwać. Promień ma wąską kadrę i choć młodzi zawodnicy na czele z 17-letnim Danielem Gałachem spisują się całkiem dobrze to w meczu z Trzebnicą braki kadrowe powinny być widoczne. W Promieniu nie zagrają podstawowy obrońca Hanclich oraz skrzydłowy Arkuszewski, a co najważniejsze etatowy bramkarz Kowalczyk!. Zabraknie również jego zmiennika, w związku z tym między słupkami ma stanąć młody bramkarz z drużyny juniorów młodszych, dla którego będzie to debiut w pierwszej drużynie. Poziom III ligowych rozgrywek jest w dużej mierze wyrównany i choć nie neguję dobrej postawy Promienia, to mimo wszystko mieli sporo szczęścia do tej pory. Kiedy przychodziło zmierzyć się z ogranym rywalem typu Ilanka Rzepin, Promień niestety przegrywał. Tym razem sytuacja kadrowa, daleki wyjazd do Trzebnicy skłaniają mnie ku typowi na wygraną Polonii, która u siebie wygrywała już z Chrobrym i Ilanką. Dobry kurs, warto zagrać.
Polonia Trzebnica - 1,85 w Tobet ✅ 2:1
Ilanka Rzepin - Arka Nowa Sól
Ilanka odniosła trzy zwycięstwa z rzędu pokonując kolejno 2-1 Chrobrego Głogów, 3:1 Promień Żary i przed tygodniem na wyjeździe 2:0 Celulozę Kostrzyn. Ilanka dobrze poukładana organizacyjnie drużyna, która wreszcie może grac na swoim stadionie w Rzepinie. Arka chimerycznie, potrafi zagrać dobrze np. 3:2 w Dzierżoniowie, ale i słabo 1:1 ze Świętoszowem w domu czy 2:4 w Świebodzinie. Faworytem tego meczu jest będąca w bardzo dobrej dyspozycji Ilanka, która kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i nie jest to dziełem przypadku. Prym w drużynie wiedzie m.in skuteczny ofensywny gracz - Nnamani.
Dobry kurs motywuje do postawienia na Ilankę.
Ilanka Rzepin - 1,90 w Tobet ✅ 1:0
Proponuję również dubla
Ilanka + Polonia = AKO: 3,52 w Tobet ✅ ✅ $$$ ;)
sam zagrałem za sporą stawkę.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Spotkanie: Pogoń Prabuty - Murkam Przodkowo (4 liga pomorska)
Typ: Murkam Przodkowo
Kurs: 2.00
Bukmacher: Tobet


Analiza: Dziś o godzinie 15:00 w Prabutach dojdzie do konfrontacji miedzy Pogonią Prabuty, a Murkamem Przodkowo w ramach rozgrywek dzisiatej kolejki o mistrzostwo IV ligi województwa pomorskiego. Gospodarze - beniaminek czwartej ligi sprawuje sie w tym sezonie poniżej jakich kolwiek oczekiwań. W dziewięciu meczach zaledwie raz zdobył komplet punktów, i to nie po wygranej na boisku, lecz po walkowerze z GKS Kolbudy, ponieważ w drużynie z Kolbud grali nieuprawnieni do gry zawodnicy. W konsekwencji drużyna z Prabut zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z piecioma oczkami na koncie. Przeciwnikiem Pogoni Prabuty będzie dziś zespól z Przodkowa - Murkam.Przodkowianie początek sezonu zaczęli słabo, bo trzy oczka w czterech meczach nie napawały optymizmem. Lecz teraz druzyna Andrzeja Klamana w koncu zaczela grac dobra, zgrana pilke. W ostatnich trzech meczach zdobyli az siedem punktow po wygranej 5-1 ze Startem Mrzezino, 3-0 z GKS Kolbudy i remisem wywiezionym z boiska vice lidera - Jantaru Ustka. To sprawilo, ze Murkam plasuje sie na dzieiwatym miejscu, z dorobkiem trzynastu punktów. W dzisiejszym meczu licze na gladkie zwyciestwo przyjezdnych z Przodkowa. Jest to zespol o wiele lepszy niz beniaminek z Prabut, co widac zreszta po miejsach zajmowanych przez oba zespoly w tabeli. Zawodnicy Murkamu maja dzis okazje awansowac w tabeli nawet o cztery oczka i mysle, ze jej nie zaprzepszacza. Murkam gra dzis pierwszy raz w histori z zespolem Pogoni Prabuty i myślę, ze będzie chciał tą historie otworzyć zwycięstwem. Good Luck :spokodfhgfh:
Wynik: 0-1 ✅✅✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
UKS SMS Łódź - Pogoń Siedlce 1,68 1:1 ⛔ Sędzia wypaczył wynik. :|
O UKS SMS Łódź możemy się trochę dowiedzieć z poniższego wywiadu. Jest to młody zespół i o ile to prawda co mówi Kozaczyński to najstarszy zawodnik ma 22 lata. W Pogoni jest wręcz odwrotnie, grają tutaj starsi doświadczeni gracze jak Dziewulski czy Kosmalski (8 bramek na koncie). Pogoń jest aktualnie liderem III ligi i celują w tym sezonie w awans do drugiej, wszystko przez to, że budowana jest w Siedlcach podobno jedna z najlepszych piłkarskich baz treningowych w Polsce. Więc od następnego sezonu chcą już grać w II lidze by powoli zapełniać nowy jeszcze budowany stadion. Pogoń ma najwięcej strzelonych bramek w lidze, aż 30 po 11 meczach. Mają najlepszy bilans bramkowy +14. Do końca rundy jesiennej zostały 4 kolejki. Pogoń na pewno chce utrzymać przodownictwo w tabeli. Właśnie w tych dwóch meczach z UKS SMS Łódź i Wartą Sieradz liczą na komplet punktów. Bo dwa kolejne mecze są arcytrudne, bo z Piasecznem i Kutnem wiceliderem. Na pewno Kutniarzy będą chcieli ograć, żeby odskoczyć punktowo w tabeli.
UKS SMS Łódź widać, że jest bardzo młodym zespołem o czym świadczą wyniki. Forma bardzo nierówna, potrafią przegrać 5:1 z Wartą Sieradz (3 miejsce od końca) i wygrać np. z Piasecznem 2:1. Z Pogonią nie daję im większych szans.
Wywiad z prezesem Pogoni Siedlec na prawdę polecam z którego możemy się dowiedzieć między innymi, że Radomiak Radom zwolnił trenera po ostatnim ligowym meczu:
http://podlasie24.pl/wiadomosci/pilka-nozna/wywiad-z-prezesem-pogoni-siedlce---jackiem-kozaczynskim-4c3a.html?pageId=5&amp;amp;a=19514&amp;amp;cs=1
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sparta Oborniki - Warta Międzychód @ 1,42 ✅ 0-3
W sobotę o godzinie 14:00 rozegrane zostanie spotkanie 4 ligi Wielkopolskiej Północnej pomiędzy Spartą Oborniki a Wartą Międzychód. Foworytem tego spotkanie niewątpliwie jest Warta. Jest to drużyna prezentująca dość ciekawą piłkę jak na warunki 4 ligowca. W tym sezonie jakoś brakuje im szczęścia i zajmują dopiero 14 miejsce w ligowej tabeli (na 16 drużyn). Potencjał tej drużyny jest przynajmniej na środek tabeli no może na bardzo spokojnie utrzymanie. W tym sezonie na 11 spotkań zgromadzili tylko 7 punktów. Mecz ze Spartą jest bardzo ważnym pojedynkiem ponieważ zwycięstwo pozwoli chociaż minimalnie odskoczyć od strefy spadkowej. Natomiast drużyna Sparty Oborniki to czerwona latarnia tych rozgrywek. W obecnym sezonie stracili już 70 bramek. Na swoim koncie mają tylko 2 punkty. Jest to outsider 4 ligi, pierwszy kandydat do spadku średnio na mecz tracą ok 6-7 bramek. Kurs jaki zaproponował Tobet wg. mnie jest bardzo atrakcyjny do dokładki do dubla.
Leśnik Margonin lub remis - Pogoń Lwówek @ 1,34 ⛔ 1-2
Drugi spotkanie jakie gram dzisiaj to Leśnik Margonin - Pogoń Lwówek. Niewątpliwie mecz na szczycie spotykają się zespoły z 3 i 4 miejsca w tabeli. Obu drużyną przyświeca jeden cel czyli zwycięstwo. Mnie bardziej przekonuje drużyna z Margonina. Która u siebie radzi sobie bardzo dobrze. Spotkanie to będzie pojedynkiem snajperów obu drużyn czyli ze strony Pogoni obecny lider w klasyfikacji strzelców Koshakov (13 trafień) oraz Kozłowski (7 trafień). Z drugiej strony mamy Kurnika (również 7 goli) oraz 18-letniego Kosmowskiego (6 goli). Jako że mam zamiar zagrać te dwa spotkania w dublu to mecz Leśnika zagram bardziej asekuracyjnie z remisem. Gdyby Tobet proponował ofertę na over 2.5 w tym meczu to brał bym z pocałowaniem ręki jednak takowej propozycji w ofercie nie ma.
Niestety Leśnik Margonin przegrał z Pogonią Lwówek 1-2. Grę prowadzili gospodarze stwarzali dużo sytuacji ale dwie dość niefortunne interwencje obrońców i dwa głupie gole szkoda. Gdyby był ten over 2,5 w ofercie nie było by problemu..
 
D 0

drygi16

Użytkownik
Witam serdecznie
W koncu widze kogos kto obstawia ta sama lige co ja. Chcialem zapytac czy grasz gdzies albo grales ktoryms z zespolow czy jestes kibicem albo masz kumpli ktorzy graja. Wiem ze na tych nizszych ligach mozna niekiedy dobrze zarobic szkoda tylko ze wprowadzaja jakies limity na stawki. Jesli chodzi o mnie to gralem w Lwowku takze wiem jak wyglada sytuacja tam i w w innych zespolach. Jezeli chodzi o ten mecz ja zaryzykuje nawet czysta 1. Do Margonina jest daleko wiec podroz moze miec lekki wplyw na zmeczenie chlopakow to raz. Po dwa nie gra jeden z lepszych obroncow druzyny z lwowka pauzuje za kartki. Po trzecie w zeszlej rundzie ostatni mecz o utrzymanie grali wlasnie z Margoninem przyjechali w troche okrojonym skladzie ale cisneli nas strasznie jednek w tym dniu mielismy wiecej szczescie i jakos wygralismy 2:1. Czuje ze teraz taki wynik moze byc w druga strone gdyz tamci zawodnicy na pewno beda pamietali to spotkanie ktore bylo ostre. W sumie pierwsza 11 maja nawet na 3 lige tylko nie ma tam pieniedzy zeby wejsc wyzej. Lwowek ostatnio wszystko wygrywa wiec dzisiaj uwazam ze passa sie skonczy co prawda graja lepiej wyjazdy ale to glownie ze slabszymi zespolami. Margonin gra nie rowno ale uwzam ze na taki mecz sie zepna z tego powodu takze ze sa sasiadami w tabeli. Ostatnio pokonali mocna Mosine wiec uwazam ze dzisiaj z lwowkiem wygraja ewentualnie moze byc remis jak najbardziej overowy.
Polecam Ci takze zagrac na Kostrzyn. Druzyna z Concordii jest bardzo slabiutka do tego wjechal im teraz na klub komornik i zabral im nawet ich stroje hahah co jest dla mnie chore ale w takim zyjemy kraju. Takze 1.7 tez lakomy kasek. Kostrzyn jest druzyna wlasnego boiska ale sa na tyle dobrzy ze powinni sobie z Concordia latwo poradzic.
Do typu na miedzychod sie przylaczam.
Jakbys mial w nastepnych tygodniach jakies nowinki odnosnie 4 wlkp pln daj znac chetnie sie czegos nowego dowiem albo skorzystam z twojego typu. Sorry ze tu ale mam za malo postow ze pisac na priv
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
Drygi16
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom