>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9 października 2010r. (sobota)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na sobota - 9 października !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
P 0

ptr

Użytkownik
Spotkanie: Paksi SE - Lombard Papa
Typ: 2
Kurs: 3.70
Buk: Unibet
W meczu ekstraklasy węgierskiej zmierzą się sąsiedzi z ligowej tabeli. Stawiam na gości, którzy przegrali tylko jeden z ostatnich czterech meczów z tym przeciwnikiem. W lidze prezentują wysoką formę, regularnie strzelają po kilka goli i w czterech poprzednich spotkaniach wywalczyli 9 punktów. Gospodarze też nie zawodzą, ale lepiej spisują się na wyjazdach. U siebie w tym sezonie jeszcze w lidze nie wygrali. Ponadto słabym punktem Paksi jest ofensywa, tylko dwie drużyny w lidze strzeliły do tej pory mniej goli od tego klubu. Przy takim kursie moim zdaniem warto postawić na Lombard.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Colchester - Hudersfield
Draw no bet
1
1.70
Williamhill
Dzisiaj o godzinie 16.00 zostanie roegrane bardzo interesujace spotkanie w ramach 11 kolejki 3 ligi angielskiej, w którym się zmierzą ze sobą odpowiednio Colchester (6 druzyna w ligowej tabeli ) i Hudersfield ( 11 ekipa po 10 meczach ).
Gospodarze grają bardzo dobrze. Wystarczy przytoczyć inforamcję ze nie przegrali jeszcze w tym sezonie zadnego meczu. Mają jednak tylko 3 zwyciestwa na swoim koncie. Tak wiec lubia remisowac i maja tych remisow na swoim koncie az 7. W bramkach 14 -10.
Goście sezon zaczeli przyzwoicie. Jednak im dalej tym gorzej graja piłkarze z Hudersfield. Ostatnio 3 porazki z rzedu w których nie strzelili nawet bramki.
Mecz bedzie moim zdaniem wyrównany. Stawiam jednak na gospodarzy ktorzy przekonuja mnie passa 10 meczy bez porazki. Podpieram sie jednak DNB.
⛔ 100
 
M 0

miraseq

Użytkownik
Spotkanie: Polska - USA
Typ: 1
Kurs: 4,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Obstawiam ze Polacy po dobrej grze przeciwko Australi i bardzo dobrej grze, mysle ze sie w koncu obudza i wygraja. W ataku ma wyjsc bardzo skuteczny w Ekstraklasie Andrzej Niedziela i mysle ze to on moze byc kluczem do naszego zwyciestwa. Smuda ma cos do udowodnienia sobie i wszystkim tym co w niego nie wierze, pozatym powinien pokazac nam Polaka jak ida przygodowania do Euro. Duzo mowi o budowie ale musi to potwierdzic wynikami, i ten mecz moze byc najlepsza okazja. Z potencjalnie silniejszym zespolem, powinnismy sie zdeterminowac i wygrac to! Pozatym nie moge postawic przeciwko Polsce ???? Nie mozemy wszystkiego przegrywac, kiedys musza przyjsc zwycietwa.

Zły dzień.
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie: Cincinnati Reds u Philadelphia Phillies (2. mecz - play-off)
(MLB - National League, Ameryka Płn.)
Typ: Philadelphia Phillies -1,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Data: 2010-10-09 00:05
Analiza: Dzisiaj o godzinie 00:05 rozpocznie się 2 mecz play-off w lidze MLB pomiędzy Cincinnati Reds, a Philadelphia Phillies. Jak już pisałem przy pierwszym spotkaniu tych drużyn zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ekipa Philadelphi. Od ostatniego meczu nic się nie zmieniło, tylko kurs spadł z 2,10 na 2,05. Gospodarze tego spotkania w pierwszym meczu wygrali dość łatwo 4:0. Kolejny mecz rozgrywają przed własną publicznością i tym razem także powinni odnieść zwycięstwo przynajmniej różnicą 2 punktów. Philadelphia idealnie trafiła z formą na koniec sezonu (podczas rundy zasadniczej była także najlepsza) i zmierza do wygrania ligi MLB. Co do statystyk w tym sezonie zmieniły się teraz na 5-2 w siedmiu spotkaniach na korzyść Philadelphi.
✅ 105
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Spotkanie: USA vs. Polska
Typ: Remis lub Polska wygra
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Analiza:
Witam. Jutro w nocy z soboty na niedzielę czeka nas wyjazdowe spotkanie towarzyskie z reprezentacją USA. Każdy kibic polskiej piłki dobrze wie, że wyniki naszej reprezentacji w ostatnich meczach były bardzo słabe. Nie wiem nawet już od ilu meczy Polska nie wygrała, ale na pewno było to minimum 6. Passy kiedyś trzeba przełamywać. Te złe i te dobre. Myślę, że po tych wszystkich roszadach Franciszek Smuda wreszcie w pełni poznał zespół i ogarnął tych chłopaków. Mam nadzieję, że obejrzymy dobre spotkanie.
Mój kurs myślę, że jest warty ryzyka, ponieważ Polska ma w składzie tak na prawdę bardzo dobrych piłkarzy. Na pewno będzie brakowało kontuzjowanego Jelenia, ale jest przecież Robert Lewandowski, który co chwila nas zachwyca. Fakt w Borussi podgrzewa miejsce na ławce rezerwowych, ale myślę, że to się niedługo zmieni ponieważ &quot;Lewy&quot; to klasowy napastnik, który potrafi strzelić.
USA to bardzo uznana marka i pokonać ją będzie bardzo ciężko. Dempsey i spółka z pewnością tanio skór nie sprzedadzą.
Myślę, że jeszcze na korzyść naszej reprezentacji wpłynie to, że na mecz pojawi się sporo polaków mieszkających za Atlantykiem.
Zły dzień.
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
spotkanie : Rayo Vallecano - Villarreal B (handicap 0-1)
typ : 1
kurs : 3.00
bukmacher : sportingbet
analiza :
jutro o godzinie 16.00 dojdzie do spotkania w hiszpanskiej segunda division , pomiedzy gospodarzem - vallecano , a druzyna gosci - villareal B . vallecano po 6 kolejkach zgromadzila na swoim koncie 15 punktow i z ogolnym bilansem bamkowym +6 zajmuje 2 miejsce w tabeli . villareal B po 6 kolejkach zgromadzilo 9 punktow i z ogolnym bilansem bramkowym -1 zajmuje 10 miejsce w tabeli . vallecano u siebie jest druzyna nie pokonana i bardzo skuteczna , w trzech meczach u siebie : 3 zwyciestwa, 8 strzelonych i 2 stracone bramki . villareal B gra bardzo nierowno i mysle ,ze druzyna vallecano grająca u siebie , nie powinna miec problemow z wysokim zwyciestwem w tym spotkaniu !!! POLECAM !!!
✅ 200
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Rumunia
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jutro na Stade de France pod Paryżem zagrają ze sobą drużyny Francji i Rumunii. Stawiam w tym meczu na zwycięstwo Trójkolorowych. Francuzi przechodzą ciężki kryzys w swojej reprezentacji. Jakkolwiek Francuskie drużyny nieźle sobie radzą w Pucharach (Lyon doszedł do półfinału LM), tak reprezentacja zagrała żałośnie na mundialu, a eliminacje do Euro 2012 zaczęli od porażki z Białorusią. Następny mecz z silniejszą Bośnią jednak wygrali, po dość ciekawej grze. Stawiam na nich, ze wzgledu na chęć pokazania światu że Francja nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Rumunia gra ostatnio słabo. Remisy z Albanią i Białorusią to nie powód do chwały. Drużyna Rumuńska jest chimeryczna i nieprzewidywalna. Seriami wygrywają, i przegrywają mecze. Osobiście wierzę w indywidualne umiejętności Francuzów, i liczę na skromną wygraną gospodarzy.
✅ 60
 
F 67

figo88

Użytkownik
Spotkanie: David Ferrer v Ivan Ljubicic
Typ: Ljubicic 2:0
Kurs: 4.20
buk: WilliamHill
Analiza:
Połfinał w Pekinie, zagrają 11 w rankingu Ferrer i 17 Ljubicic. Między panami jest h2h 5-1 na korzyść ferera, lecz 5 z tych pojedynków było na mączce więc nie powinny być brane pod uwagę tutaj, jedyny pojedynek na twardej nawierzchni skończył się wynikiem 2-1 w setach dla Ferrera. Ljubicic w tym turnieju pokazuje się z świetnej strony, w meczu z Murrayem nie dał mu żadnej szansy na przełamanie, świetnie grał przy siatce, gdzie popełnił tylko 1 błąd. Nawet jak miał 0:30 przy własnym serwisie nie tracił zimnej krwi, raz właśnie przy takim stanie w 2 secie zaserwował 4 asy z rzędu co kompletnie załamało Szkota. Ferrer zaś w tym turnieju nie gra dobrze, chociaż wyniki mówią co innego. Pokonanie słabego od dłuższego czasu Soderlinga, czy Istomina który gra w kratkę nie jest czymś wielkim, a w meczu z Lu, który jakoś był zmotywowany stracił seta. W tym meczu każde stracenie serwisu będzie praktycznie równoznaczne ze stratą seta, ponieważ Ljubicic w tym turnieju gra świetnie przy własnym podaniu i dlatego uważam, że Chorwat wygra to spotkanie 2:0.
⛔ 100
 
antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
Spotkanie: Tanzania - Maroko
Typ: 2
Kurs: 1,7
buk: sportingbet
Maroko, po swoim nie udanym 1 meczu z RŚA, na pewno będzie chciało się zrehabilitować. Ma ku temu okazje, bo na drodze staje im Tanzania. Przeciwnik nie zbyt wymagający, jeżeli przyjrzeć się blizej zawodnikom Maroko. Chciałem dodac skład kadry, niestety usunięto ze str. związku :O . Mimo to myśle, ze Maroko sobie poradzi ;)

Kiepska analiza.
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Elche - Albacete
Typ: X2
Kurs: 1,82
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Witam, na dzisiaj wybrałem pojedynek w ramach 7 kolejki drugiej ligi hiszpańskiej pomiędzy zespołami Elche i Albacete. W historii bezpośrednich pojedynków 4 razy wygrywało Elche, padły 3 remisy oraz 3 zwycięstwa gości. Dzisiaj Elche jest gospodarzem, zatem prawdopodobnie to jest główną przyczyną faworyzowania tej drużyny przez bukmacherów. Moim faworytem na wygraną lub remis jest Albacete. Po analizie okazało się, że jeśli Albacete grało z nimi na wyjeździe to najczęściej padał remis. Druga sprawa to ostatnia forma obu zespołów. Drużyna gospodarzy na obecną chwilę gra w tym sezonie poniżej oczekiwań - 15 miejsce, zaledwie 4 gole strzelone przy 8 straconych. Z kolei Albacete zajmuje 10 miejsce i ostatnio może pochwalić się zwycięstwem z liderem Betisem Sevilla oraz wyjazdowym remisem z Valladolid. Podsumowując obie drużyny to takie średniaki drugiej ligi hiszpańskiej, strzelają mało bramek, mało też ich tracą, zatem można spodziewać się remisu. Polecam typ na zwycięstwo lub remis drużyny gości.

Pozdrawiam.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna
Spotkanie: Tęcza 34 Płońsk vs MKS Mlawa
Typ: X
Kurs: 3,40
Buk: Tobet
Godzina rozpoczęcia: 15-30
Stawka: 3jk
Analiza:
Nie wiem czy nie za daleko bardzo idącym stwierdzeniem będzie fakt, że ten mecz może byc ustawiony, może nie mam racji, ale postaram przedstawic Wam kilka faktów przemawiających za ewentualnym podziałem pkt-ów w tym meczu. Oba kluby od kilku sezonów zawiązały przyjaźń. Pewnie nie wiecie, że kibice Mławy są podzieleni na fanatyków Legii ( do których należą również płońszczanie) oraz fanów Lechii. W Mławie jest podział. Jednak mławska Legia z Tęcza trzyma się razem. To był dopiero początek tego co przemawia za remisem. Za podziałem punktów jest historia. 4 ostatnie oficjalne mecze pomiędzy tymi drużynami:
MKS Mława 1-1 Tęcza 34 Płońsk 17 września 2008r. 16:00
Tęcza 34 Płońsk 0-0 MKS Mława 29 kwietnia 2009r. 17:00
Tęcza 34 Płońsk 1-1 MKS Mława 3 października 2009r 15:30
MKS Mława 0-0 Tęcza 34 Płońsk 12 maja 2010, 17:00
Sami widzicie 4 mecze i 4 razy podział punktów. Zawodnicy obu drużyn z pewnością znaja się. Niektórzy z nich jak np. Andrezj Karpiński czy też Maciej Wiśniewski byli wypożyczani z MKS-u do Teczy. Te remisy padały w róznych sytuacjach dla klubów jakie miały miejsca. Raz to Tęcza, raz MKS miały szansę na awans o klasę rozgrywkową wyżej. A co można powiedziec o obecnej formie Tęczy. Nie będę już wspominał, że grają w kratkę. Przegraną przeplatają wygraną. W ostatnim meczu na własnym stadionie po złej passie trzech przegranych spotkań na własnym stadionie przełamali się i wygrali 1-0 z Victorią Sulejówek. Jednak w ostatnim meczu na wyjeździe przyszło im grac z liderem zepsołem Hutnika Warszawa, gdzie przegrali 4-0. Mariusz Rembowski desygnował do składu: Dawid Kulpa - Mateusz Kozłowski, Wojciech Bluszcz, Jarosław Żebrowski, Szymon Piekarzewski, Emil Kuciński, Radosław Cytloch (25&#39; Sławomir Jóźwiak), Marcin Bogucki (65&#39; Mariusz Gralewicz), Sebastian Iwanicki, Krzysztof Dzięgielewski (80&#39; Michał Kłodowski), Bartosz Kaczor. MKS Mława obecnie zajmuje 4 miejsce i do drugiej drużyny traci tylko 1 pkt. Co ciekawe na wyjazdach grają dobrze, nie przegrali ani jednego spotkania na 5 rozegranych, przy czym 2 razy wygrali i 3 RAZY zremisowali. Warto też dodac, że Tęcza na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze ani razu nie zakończyla meczu z podzialem pkt-ów, a więc wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że dziś przyjdzie na to czas-powodzenia
⛔ 100
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie : Francja - Rumunia
Typ: Francja -0.5, -1 (handicap azjatycki)
Kurs: 1.85
Buk; bet365
Analiza: Witam dziś kolejny mecz eliminacji do euro2012. Spotkanie bardzo ciekawe. Sprawdzi formę Francuzów. Po nieudanym mundialu i kilku meczach kompromitujących francuskich graczy nadszedł czas na kolejny sprawdzian. Myślę że po przebudzeniu z Bośnią dziś znów wygrają. Grają u siebie. Kibice kolejnej wpadki chyba nie wybaczą. Grupa w której grają Albania zajmuje 1 miejsce. Powtarzam Albania. Dziś Francuzi powinni pokonać Rumunię 2 bramkami. Rumunia w eliminacjach spisuje się słabo. 2 remisy. Martwi mnie jedynie że w meczach obu drużyn padło do tej pory po 2 razy wynik poniżej 2,5 gola. Chodź 2:0 dla Francji będzie mnie satysfakcjonować w 100 %.
✅ 85
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Spotkanie: Las Palmas - Real Betis (Poniżej/powyżej: 2.5)
Typ: Powyżej
Kurs: 2.10
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W sobotni wieczór rusza 7 kolejka hiszpańskiej 2 ligi. Wybrałem mecz Las Palmas - Real Betis. Zainteresował mnie dość wysoki kurs na ilość goli. Piłkarze Las Palmas zajmują 5 lokatę z bilansem bramkowym 12-5. U siebie wygrali 2 mecze i 1 zremisowali. Bilans bramkowy mają 8-4. Jest to bramkostrzelna drużyna. Snajperzy drużyny gospodarzy będą mieli okazję żeby się wykazać, ponieważ Real Betis to obecny lider. Na wyjeździe mają identyczne statystyki jak gospodarze. Tylko jest różnica bramek. Strzelili 6, stracili 3. Obie drużyny radzą sobie całkiem dobrze, co odzwierciedla tabela. Mecze obfitują w sporą ilość goli. Uważam, że i teraz będzie podobnie. Wg mnie wynik 2-2 jest całkiem realny.
✅ 110
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Odra Wodzisław - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Sandecja Nowy Sącz
Kurs: 2,75
bet365
Na dzisiejszą analizę do typów dnia wybrałem pojedynek naszej rodzimej I Ligi. Na przeciw siebie staną Odra Wodzisław Śląski oraz Sandecja Nowy Sącz. Ja faworyta upatruje tutaj w ekipie gości. Odra nie jest typowym zespołem własnego boiska. Potrafiła przegrać na swoich obiektach z ekipami Ruchu Radzionków oraz Piasta Gliwice. Straciła też sporo bramek bo siedem więcej na swoich obiektach straciły tylko ekipy z ogona tabeli. Ponadto w ekipie z Wodzisławia panuje kryzys. Klub ma ogromne zadłużenie i popada w coraz większe tarapaty. Pieniędzy domagają się firmy które współpracują z klubem oraz są też spore zaległości w opłaceniu czynszów piłkarzy grających w klubie właściciel nieruchomości domagał się nawet wyrzucenia graczy na bruk. Nie wydaje mi się aby gracze Odry dali się zmobilizować na te spotkanie z Sandecją. W ostatnim spotkaniu wyjazdowym udało im się wygrac co prawda z Niecieczą jeden do zera po bramce Rybskiego ale to nie ta sama klasa rywala. Sandecja z kolei walczy w tym sezonie, tak jak i w poprzednim o awans do Ekstraklasy. Zajmują oni obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu punktów. Ostatni ich ligowy pojedynek zakończył się zwycięstwem 3-1 z ekipą Warty Poznań. Dla Sandecji bramki strzelili Niane, Urban, Zawiślan Poznaniakom nie pomogła nawet dobra gra doświadczonego Piotra Reissa. Dzisiaj w popołudniowym sobotnim pojedynku widzę ogromną szansę ekipy z nowego Sącza na wywiezienie trzech punktów.
⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS - Górnik
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsafe
Dzisiaj z raczej ubogiej oferty spotkań postanowiłem wybrać mecz naszej kochanej polskiej ligi ; ). Dokładnie 1 ligi polskiej pomiędzy 2 w tabeli ŁKS Łódz a 7 Górnikiem Polkowice. Moim i bukmacherów faworytem jest zespół Łodzian. Nie można ukrywać że przed sezonem założyli sobie cel awansu do Ekstraklasy i jak na razie dobrze im to wychodzi. W lidze ustępują tylko Podbeskidzie Bielsko-Biala ale może się to zmienić. ŁKS ostatnimi czasy jest na prawdę w formie. Nie przegrali od 6 spotkań i wygrali 4 mecze z rzędu. U siebie gospodarze prezentują się bardzo dobrze dotychczas nie przegrali a 4 razy wygrali i 1 remis. Górnik jest raczej zespołem którego celem jest walka o pozostanie w I lidze bo nie mają pieniędzy na Ekstraklasę. Jak na razie zajmują dobrą jak na ten klub 7 pozycje. 4 wygrane (wszystkie u siebie) 3 remisy i 3 porażki. Na wyjedzie idzie im kiepsko bo nie wygrali jak na razie 2 razy remisując i 2 razy ponieśli porażkę. Beniaminek na stadionie ŁKS raczej sobie nie poradzi. Gospodarze są w formie a do tego trzeba dodać fantastyczny doping kibiców. Dla mnie pewnie ŁKS.
✅ 65
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: GKS Katowice - Nieciecza
Typ : 1
Kurs: 1,65
Buk : BetClic
Analiza:

W sobotę o godzinie 17:00 w Katowicach zagrają GKS Katowice z beniaminkiem LKS Nieciecza. GKS po zmianie trenera, zmianach w zarządzie i odświeżeniu składu zażegnał bardzo poważny kryzys. Od 4 spotkań nie przegrał, w tym 2 wygrywając u siebie a 2 remisując na wyjazdach. Drużyna z Katowic po odbiciu się od dna jest mocna na swoim terenie. Nieciecza natomiast na wyjazdach gra słabo. Jeśli wygrywa to u siebie. Do tej pory wygrała 2 mecze i obydwa w roli gospodarza. Na wyjazdach beniaminek nie zdobył nawet punktu. Biorąc pod uwagę to jak GKS gra w roli gospodarza i że wyszedł z bardzo poważnego kryzysu myślę, że Katowiczanie podbudowani będą chcieli zdobyć 3 pkt i odbijać się po mału od dolnych rejonów tabeli. Dla odważnych być może i HC na Katowice po kursie 2,8. Wynik meczu 2-0 lub 3-1 ????
⛔ 100
 
S 5

sccentrum

Użytkownik
Spotkanie: Winner of heat 18 (all four must ride, exclusions count) (Speedway)
Typ: Janusz Kołodziej
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bwin
Na dziś wybrałem typ na zwycięstwo w biegu 18 ostatniego Grand Prix w tym sezonie, które odbędzie się w Bydgoszczy. Jest to tor który sprzyja walce i jeździe po szerokiej, a takie preferuje właśnie &quot;Koldi&quot;. W tym biegu wystartuje z pola B, a często wygrywają zawodnicy, startujący właśnie z tego pola. Teoretycznie lepsze wydaje się pole A, z którego pojedzie Piotr Protasiewicz, jednak &quot;Pepe&quot; nie zachwyca w tym sezonie formą, a zwłaszcza w startach w GP jako zawodnik zastępujący Emila Sajfutdinowa. Z kolei po prawej stronie Janusz Kołodziej, będzie miał Fredrika Lindgrena oraz Nickiego Pedersena. Fredrik Lindgren zapewnił sobie już udział w przyszłorocznym cyklu GP, poprzez udział w GP Challenge, natomiast &quot;Power&quot; traci aż 12 punktów do 8 w klasyfikacji Chrisa Holdera i będzie mu niezwykle ciężko to odrobić. Janusz Kołodziej ma w fantastyczny sezon, miał 2 średnią zarówno w polskiej Ekstralidze oraz szwedzkiej Elitserien, ponadto zdobył tytuł indywidualnego mistrza Polski, a w ostatnich tygodniach imponuje formą, więc myślę, że wygra ten wyścig.
⛔ 100
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: Walsall FC - Exeter City
Typ: 1
Kurs: 2,45
Buk: bet-at-home
Analiza:

Spotkanie ostatniego w tabeli Walsall FC z plasującym się na 7 pozycji Exeter City. Gospodarze po dobrym początku i dwóch zwycięstwach zanotowali serię porażek. Przeglądając dotychczasowe mecze „The Saddlers” widać, że wszystkie przegrane były minimalne, jednobramkowe. Być może w najbliższym spotkaniu zobaczymy pozyskanych w tym tygodniu przez Walsall: obrońcę Andrew Davies’a ze Stoke City oraz pomocnika Martina Devaney’a z Barnlsley. Ekipa Exeter po okresie dobrej gry bez porażek, zaliczyła pod koniec września wyjazdową wpadkę z Bournemouth (0:3) po czym wymęczyła jednobramkowe zwycięstwo z dobrze spisującym się Rochdale. Goście w ramach LDV Vans Trophy zmierzyli się na tygodniu z grającym w League Two Hereford i gładko wygrali 0:3. Teraz czeka ich jednak znacznie trudniejsze zadanie i o bramki nie będzie łatwo. Pucharowe wojaże nie zadziałają na korzyść City a zdeterminowani gospodarze postawią znacznie wyżej poprzeczkę. Za „The Saddlers” przemawiają także statystyki pokazujące że potrafią grać przeciwko City. Próbując szczęścia w dokładnym wyniku bramkowym obstwiałbym 3:1 lub 4:2 dla gospodarzy.
✅ 145
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie: Vasco-Gremio
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,20
Buk: Bwin
Analiza:



Na dzisiaj wybrałem tylko jedno spotkanie z Serie A ale wiąże z nim ogromne nadzieje po mojej wczorajszej klęsce z Sao Caetano. Mecz Vasco-Gremio jak dla mnie zapowiada się świetnie, gdyż Vasco u siebie gra naprawdę fajną piłkę i strzelają sporo goli, a Gremio ostatnio strzela mnóstwo goli i gra widowiskowo ale obrona nie spisuje się jakoś super.

Vasco w środku tygodnia grało w Kurtybyie na Arena do Baixada z Atletico Paranense i ku mojemu rozczarowaniu zremisowali bezbramkowo(miałem typ na gola Vasco). Teraz mecz na Sao Januario więc o gola z ich strony można się nie martwić ale kursy na takie zdarzenie są śmieszne i nawet nie ma co sobie nimi zaprzątać głowy. Przede wszystkim gospodarze muszą liczyć na takich zawodników w ofensywie jak Ze Roberto, Eder Luis, Rafael Coelho czy Felipe Loureiro i Felipe Bastos. To właśnie od grupy tych zawodników będzie w głównej mierze zależała ilość sytuacji podbramkowych dla Vasco. Na pewno nie będą się bronić, gdyż ich interesuje tylko zwycięstwo i od pierwszej minuty zaatakują. Jeśli chodzi o osłabienia to brak kontuzjowanych: Ramona, Niltona, Maxiego i Carlosa Alberto. Z tym, że ten ostatni nie gra już dłuższy czas i tez w tym sezonie nie ma co się spodziewać jego powrotu na boisku więc zespół musi się nauczyć radzić bez niego.

Gremio ostatnio jest w naprawdę super formie strzeleckiej co pokazują statystyki: w ostatnich 6 meczach zdobyli 18 goli co daje kapitalną średnią 3 strzelonych goli na mecz. Niby w ostatnich dwóch spotkaniach wygrywali wysoko bo najpierw z Vitorią 3:0 na wyjeździe, a przed kilkoma dniami u siebie w Porto Alegre z Prudente 4:0 to jednak wyniki nie oddają tego co się działo na boisku. W Salvadorze to Vitoria była o wiele lepsza ale błędy obrońców gospodarzy i kontry gości dały taki rezultat. Z kolei w meczu z Prudente mecz ustawiła bramka z 1 minuty kiedy to gola zdobył Andre Lima. Później do roboty wzięli się goście i mieli naprawdę kilka dobrych okazji ale w bramce szalał Marcelo Grohe, który zastępował i dzisiaj również będzie w bramce w miejsce Victora, który jest na zgrupowaniu reprezentacji. Po drugiej strzelonej bramce przez Gremio, goście już przestali wierzyć w osiągnięcie dobrego wyniku i do końca pierwszej połowy nic nie zrobili. Ale w drugiej również przycisnęli ale po raz kolejny ratował ich Grohe. Gremio ma już tylko 7 punktów straty do 3 miejsca, które daje grę w Copa Libertadores 2011 i trener Renato Gaucho sam mówi, że celem jest nie tylko miejsce w G3 ale i może nawet mistrzostwo. Cel może i trudny ale jak będą dalej tak grać to nie jest niemożliwy. W dzisiejszym meczu wśród gości zabraknie kontuzjowanych już od jakiegoś czasu Borgesa, Souzy i Fabio Rochembacka i jak już wcześniej wspominałem Victora.

Podsumowując ciężko jednoznacznie wskazać faworyta meczu ale uważam, że powinno paść w tym meczu sporo goli i dlatego wybieram typ over 3,5 po dobrym jak dla mnie kursie 3,20.

VASCO: Fernando Prass, Fagner, Cesinha, Dedé e Ernani; Jumar, Fellipe Bastos, Felipe, Zé Roberto; Eder Luis e Rafael Coelho

GRÊMIO: Marcelo Grohe, Paulão, Vilson e Rafael Marques; Gabriel, Willian Magrão, Fábio Santos, Douglas e Lúcio; Jonas e André Lima
✅ 220
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom