>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Komputery|Telefony|Inne urządzenia - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
vdv 66

vdv

Użytkownik
Miałem to samo, musiałem zadzwonić do sieci i coś tam aktywować, nie powiem Ci dokładnie o co chodzi bo znajomy mi wszystko z tym załatwiał.
Dzięki ;) Taka wiadomość to już jest coś. Do sieci, tzn do w moim przypadku Ery, czy chodziło Ci o Netię? Mógłbyś go zapytać o co tam wtedy chodziło? Proszę Cię bardzo o to ;)
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Widzę, że sporo osób porusza tutaj temat telefonów. Ja wszystkim chciałbym zaproponować cudeńko, jakim jest HTC HD 2 (wystawiony na aukcji kolegi) bez blokady sim-lock. Miałem przyjemność bawić się tym telefonem i jest naprawdę rewelacyjny. Ekran o przekątnej 4,3&quot; jest znakomity do filmów, świetne gry i wiele, wiele więcej.
Tutaj jest do sprzedania, cena od 1380 zł. Bardzo polecam, ciężko jest obok tego telefonu przejść obojętnie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Panowie kończy mi się umowa na internet, coś polecicie przy czym mieszkam w domku jednorodzinnym i kablówki odpadają, zastanawiam się nad netią, tylko mam w tej chwili stacjonarny w tp i oczywiście stał mi się zbędny, wiecie może czy można mieć internet na linii telefonicznej jednocześnie nie posiadając umowy na tel. stacjonarny?/ z góry dzięki.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Muszę natychmiast kupić jakiegoś lapka. Cenowo 2300-3000 zł, jakie firmy są najlepsze? może coś konkretnego doradzicie???
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
wydajność baterii, szybkość... czego więcej można oczekiwać od laptopa, nie potrzebny mi jest do gier, tylko do częstego użytkowania.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Panowie, pomocy....
Posiadam internet bezprzewodowy tzw radiówkę. Odbieram ją przez kartę: Karta Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC skonfigurowaną z kompem. Chcąc rozgałęzić swojego neta na dwa kompy zakupiłem router Air Live WL - 5450AP. Odkręciłem przewód antenowy i podłączyłem pod router, LANy też puściłem na dwa kompy... No ale neta brak, nie wiem jak to skonfigurować, do urządzonka nie było żadnej płyty czy instrukcji. Wie ktoś co zrobić by to zadziałało?
 
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
ile wart jest komputer o mniej wiecej takich parametrach:
procesor dwurdzeniowy Intela 2x 3GHz
dysk twardy bodajze 250GB
karta graficzna GeForce iles tam, 256mb
+ wszystko inne, czyli caly komputer,
ma chyba 4 lub 5 lat.
stoi u mnie w pokoju i się kurzy - chcialbym sie go pozbyc.
Moze ktos sie skusi? sprzedam bardzo tanio ????
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Dell jedna z najlepszych firm - szczegolnie pod wzgledem jakosci wykonania - jednak za dell&#39;a trzeba troche zaplacic ????
a hp wg mojej osobistej opinii - cena nie adekwatna do tego co otrzymujemy..
polecam poczytac forum http://www.nhl.pl/ , tutaj niektorzy naprawde znaja sie na rzeczy i chetnie pomagaja ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Panowie macie jakiś livescore konkretny w wersji na komórkę?
Najlepiej żeby była opcja z dźwiękiem - tak bardzo ułatwiające śledzenie wyników. Wiem, że livesports.pl oferuje wyniki na żywo w wersji Mobile, ale to mnie akurat niezbyt satysfakcjonuje.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Szukam jakiegoś telefonu do 500zł. Polecicie coś?

EDIT.
@vdv, dzięki za odpowiedź.
Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Szukam jakiegoś telefonu do 500zł. Polecicie coś?
Ja ostatnio kupiłem telefon za trochę ponad 400zł. Samsung S5620 (Monte).
Obczaj sobe na jakiejś stronie co tam w środku ma. Ja jak na razie nie narzekam. Telefon dotykowy z WiFi z dobrym aparatem a cztery stówy ? Warto.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Chłopaki taka sprawa jest.
Mam film na komputerze. Nie chcę nagrywać go na płytę, ani ciągnąć z kompa do TV kabla. Chciałbym zrobić tak:
Z dysku zewnętrznego kabel do tv.
Da radę to zrobić ?
Jest taki kabel, który ma jedną końcówkę USB jak do dysku a po drugiej stronie taką końcówkę/-ki jak do TV?
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
ktory telefon lepszy?

- Blackberry 9700 bold
- Iphone 3gs
- HTC HD 2

nie wiem ktory wybrac, kazdy wydaje sie super, gps moze wie ktos jak wyglada w tych telefonach?
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
ktory telefon lepszy?

- Blackberry 9700 bold
- Iphone 3gs
- HTC HD 2

nie wiem ktory wybrac, kazdy wydaje sie super, gps moze wie ktos jak wyglada w tych telefonach?
Na rynku nie istnieje lepszy telefon od telefonów z rodziny apple więc bierz iphone`a.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom