>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wykonam dla Was grafikę z free !!!

dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
http://i39.tinypic.com/eiuz2e.gif
pomniejszcie mi to żebym mógł użyć jako avator. Z góry dzięki

I żeby tego znaczka nie było może się w tym miejscu kręcić mały mój nick Kto_Ja ????
nie przerobię Ci tego ponieważ, w photoshopie nie mogę zarządzać klatkami w gifie i jest to niemożliwe. Na pewno da się to zrobić w innym programie ale ja się tym już nie specjalizuje.
Pozdrawiam
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
dawciox15 to poprosiłbym żeby na tym avatarze znajdowały się dwa herby drużyn Manchester United i Jagiellonia Białystok i to by było na tyle i możesz jakoś to tak po swojemu upiększyć
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli będziesz miał czas ogarnij dla mnie jakiś baner na bloga również. Coś związanego z piłką nożną, boiskiem, jakiś 2-3 klasowych zawodników naprawdę nie wiem. Liczę na Twoją pomysłowość. Link mam w podpisie może na coś wpadniesz ;) Robisz też szablony do stron ? Oczywiście za odpłatą :razz:
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Jeśli będziesz miał czas ogarnij dla mnie jakiś baner na bloga również. Coś związanego z piłką nożną, boiskiem, jakiś 2-3 klasowych zawodników naprawdę nie wiem. Liczę na Twoją pomysłowość. Link mam w podpisie może na coś wpadniesz ;) Robisz też szablony do stron ? Oczywiście za odpłatą :razz:
Robię kompletne strony internetowe razem z kodowaniem i serwerem lecz mogę wykonać także tylko szablon graficzny oraz szablon przeznaczony dla serwisu Allegro
 
V 256

vernix

Użytkownik
Robię kompletne strony internetowe razem z kodowaniem i serwerem lecz mogę wykonać także tylko szablon graficzny oraz szablon przeznaczony dla serwisu Allegro
Mógłbyś podać link do swojego portfolio? Ewentualnie linki do stron, które wykonałeś (chodzi mi głównie o te kodowane przez Ciebie). Pytam, ponieważ szukam osoby do współpracy przy realizowaniu projektów. Jestem grafikiem-amatorem, ale znam jedynie podstawy xhtml, css czy js. Podam link do tematu z pracami na jednym z forów graficznych: [link]
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Witam! Widzę, że również kibic Lecha, więc myślę, że się fajnie zgadamy ????
Otóż chciałbym avatar związany właśnie z Kolejorzem. Myślałem nad zdjęciem stadionu, gdzieś w tle napis &quot;Lech Poznań&quot; lub &quot;Kolejorz&quot;, a także umieszczeniu (jeśli dałoby radę) jakiegoś piłkarza, np: Rudnevsa, Kotorowskiego lub Arboledę (skłaniałbym się ku Łotyszowi). Do tego gdzieś w lewym albo prawym rogu mój nick, nie koniecznie duży, ale czytelny. Jeśli to wszystko dałbyś radę umieścić to będę wdzięczny, jeśli nie, to napisz i coś odejmę z moich wymagań ;)
Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom