>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozytywy i negatywy

Status
Zamknięty.
C 0

curt

Użytkownik
✅ dla pedros23 za udaną transakcję zakupu systemu oferowanego przeze mnie

drugi ✅ dla pedros23 za udaną transakcję, pożyczyłem mu (jakiś tydzień temu) 40 zł na MB oddał 55 zł parę godzin jeszcze przed terminem ;)

Dzięki ????
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Pozyczylem Pedros23 60zl mial oddac 70 w srode, napisal wtedy ze odda mi w czwartek, teraz jest piatek a pieniedzy nie ma. Pisze tutaj zeby kazdy kto chce z nim robic interesy sie wstrzymal poki co. A ja czekam dalej i mam nadzieje ze nie bede musial kierowac sprawy do sluzb porzadkowych...
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Pozyczylem Pedros23 60zl mial oddac 70 w srode, napisal wtedy ze odda mi w czwartek, teraz jest piatek a pieniedzy nie ma. Pisze tutaj zeby kazdy kto chce z nim robic interesy sie wstrzymal poki co. A ja czekam dalej i mam nadzieje ze nie bede musial kierowac sprawy do sluzb porzadkowych...
Gaston23- 19 postów
Bartus - 6 postów
Anthony29 - 2 posty
pedros23 - 52 posty
BBB - 5 postów

Nie chcę Cię martwić ale trafiłeś chyba na osusta
 
B 0

bbb

Użytkownik
Pisałem to już w odpowiednim wątku. Nie mam nic wspólnego z tymi nickami I NIE ODPOWIADAM za to co robią te osoby. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to polecam przeczytać post Marcina-Odry w tej sprawdzie.
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
kwiatekptl ja tez pozyczylem mu kase tyle ze 40 zl mial oddac w srode 65 zl jak na razie sie tlumaczy ze pieniadze mu jeszcze na konto nie przyszly, zobaczymy co bedzie dalej.Jak nie odda kasy to ja juz go znajde w tej Zielonej Gorze czy gdzie tam mieszka
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
OSTATNI RAZ PROSZĘ O PODAWANIE KWOTY ZA PLUSY LUB MINUSY!

W innym przypadku będę usuwał posty wymian po 2-5 zl lub drobnych bonów.
 
K 0

konar

Użytkownik
Wiem, że nie powinienem o tym pisać ale dziś wymieniłem się z bodim - bon 5 PLN bet-at-home w zamian za 3 PLN na MoneyBookers. Nie chce za to plusa, chce tylko żeby transakcja była odnotowana. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom