>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wykonam dla Was grafikę z free !!!

jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
dawciox15 kolejna wspaniała praca !
Avatar jak najbardziej mi się podoba z resztą od razu wrzuciłem go do profilu, także to jest chyba najlepsze potwierdzenie moich słów.
Sorki że dopiero dzisiaj wystawiam notę ale wczoraj literki na klawiaturze były jakieś nieposłuszne ;-)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
To może ja sprawdzę kolegi umiejętności... przydałoby mi się coś łączącego Juve i Legie... licze na Twoją inwencje (herby, barwy, tifosi itd. coś wymyślisz na pewno). W kolorach mogłoby posłużyć za avatar.
Natomiast teraz coś bardziej ambitnego... ten sam temat ale czarno-białe cieniowane mogace posłużyć jako wzór na .... tatuaż... czekam na owoce pracy pozdro ????
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
kales 0

kales

Użytkownik
A tutaj moje przypomnienie ;)

W moim przypadku to nic związanego ze spotem.
Mianowicie chodziło by mi o coś takiego, by tło było żółte ( może być jakieś szlaczki, wzorki co tam uważasz), a na środku napis &#39;prezes smoq&#39;. Tylko fajnie by było jak ten napis by był od lewego dolnego rogu do prawego górnego. Tak po ukosie. No i żeby te dwa słowa były jedno pod drugim.
Słowa na czarno, jakas fajna czcionka, to chyba na tyle ;)
 
r30 0

r30

Użytkownik
witaj interesuje mnie sygnatura oraz avatar i już mowie co ma na nich być
1) Avatar - Rafael Nadal na żółtym tle
2) Sygnatura - Dwight Howard na niebieskim tle
pozdro - prace podeślij na PW
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Spoko ???? Tylko ze znakiem zapytania trudno jest coś wykombinować ;)
edit: jak ktoś chce siga cz av to mogę komuś coś zrobić ;)
to moze cos podam moze jakis krecacy sie znak ????
moze drugie podejscie zmotywuje ciebie ????

dzieki z gory
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Ja chciałbym, mieć w sygnaturce obrazek związany z Realem Madryt, chciałbym logo Ligi Hiszpańskiej i obok liczbę 31(tyle razy ile Real wygrał ligę) jakoś fajnie wkomponowaną oraz logo Ligi Mistrzów i przy tym cyferka 9(tez oznaczająca ilość wygranych). Całość na jakimś fajnym tle stadionu. Oczywiście konwencje twórczą i pomysły zostawiam Wam drodzy panowie graficy, lecz chciałbym, żeby w miarę możliwości te elementy były zawarte w tymże oto obrazku.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Ja chciałbym, mieć w sygnaturce obrazek związany z Realem Madryt, chciałbym logo Ligi Hiszpańskiej i obok liczbę 31(tyle razy ile Real wygrał ligę) jakoś fajnie wkomponowaną oraz logo Ligi Mistrzów i przy tym cyferka 9(tez oznaczająca ilość wygranych). Całość na jakimś fajnym tle stadionu. Oczywiście konwencje twórczą i pomysły zostawiam Wam drodzy panowie graficy, lecz chciałbym, żeby w miarę możliwości te elementy były zawarte w tymże oto obrazku.
a możesz umieścić sobie taka sygnaturkę bo chyba zwykli użytkownicy nie mają takiej opcji.
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
a możesz umieścić sobie taka sygnaturkę bo chyba zwykli użytkownicy nie mają takiej opcji.
Możliwe, ale też przyda mi się też na inne forum, właśnie o tematyce Realu Madryt, jeśli nie byłoby problemem to prosiłbym o wykonanie tej pracy dla mnie. Z góry dziękuję
 
Do góry Bottom