>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betgun - opinie

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wielki ???? no to jak ich najdzie to raczej nie jest to przypadek ???? tylko normalna praca i wiem że często tak księguja ???? moja wpłata do nich nie szłą dłużej niż 24 godz więc jest dobrze ;)
na marginesie polecam tego buuuuka ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
są ok, ale te limity masakryczne są-chcę zagrać kupon za tysiaka, to nie pozwalają

Zgodzili się na 500, a większej kasy nie mogę przepchnąć

W regulaminie pisze, że maksymalnie 100 tysięcy na zakładzie..jeśli nawet za tysiąc się boją, bo po co piszą takie głupoty o 100 tysiącach?

Kilka razy odrzucili mój kupon
 
mercury46 0

mercury46

Użytkownik
Również bardzo polecam grę w BetGun. Szybka realizacja wpłat/ wypłat. Szybkie rozliczenie zakładów (np gdy mecz się nie odbył szybko anulują zakład) dodatkowo mają przejrzystą stronę. Minus może być taki, że oferta nie powala na kolana i brak opcji live, ale jeśli ktoś zaczyna przygodę z bukmacherką gorąco polecam tego buka.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Bardzo dobry buk.Szybkie wypłaty, szybkie rozliczanie kuponów, oferta mogłaby być lepiej rozwinięta, ale nie można narzekać, bo podstawowe ligi i zdarzenia są.
Ogólnie na duży plus ;)
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
W betgunie duzym plusem jest przejrzysta i intuicyjna oferta. Stronka chodzi płynnie, nei ma zbędnych grafik, animacji itp. dzięki czemu można sobie szybciutko skakać po ofercie i lepić kupon, a nie jak np. w unibecie czekac na rozwiniecie całego menu 5 min. Wypłaty ekspress- zlecasz rano, wieczorem na koncie.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
W regulaminie pisze, że maksymalnie 100 tysięcy na zakładzie..jeśli nawet za tysiąc się boją, bo po co piszą takie głupoty o 100 tysiącach?
Być może jest tak, że masz dużo szczęścia i wygrywałeś już bardzo dużo pieniędzy. Jeśli tak jest - każdy bukmacher wprowadzi Ci limity. Tu raczej nie ma sensu na nich krzyczeć ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kontakt z supportem tego buka jest TRAGICZNY.
Na odpowiedź na e-mail czekam prawie tydzień.
Nie narzekałbym gdyby nie chodziło o odblokowanie konta.
Przeszedłem weryfikacje w MB i automatycznie powinni mi odblokować konto w Betgunie (tak zapewniali) ale teraz nie dopisują, pomimo, że zostałem na live chat zapewniony, że odpowiedz będzie najpóźniej dziś rano.
Tragedia.
 
B 0

bebcio

Użytkownik
Ja kiedyś miałem przypadek jak w meczu Parma - Inter dali handicup na +1,5 dla gości po kursie 3,45 prawie ???? ???? wiec jak najbardizej skorzystałem z tego, wynik 1:1 i wygrana ????
 
G 0

gienek_

Użytkownik
Jak już ktoś wcześniej wspomniał, buk bardzo dobry dla początkujących. Niestety w miarę wzrostu zaawansowania ubogość zakładów zaczyna irytować, jednakże generalnie mam miłe wspomnienia, głównie ze względu na ekspresowe wypłaty.
 
Z 0

zbikuuu

Użytkownik
Jeden z dwóch net&#39;owych bukmacherów, którzy umożliwiają granie systemów blokowym, np. tak jak w naziemny STS&#39;ie, co dla amatorów/hobbistów daje możliwość popełnienia większej ilości błędów na kuponie, przez co margines błędu się zwiększa, przez co możemy przy dobrze rozlokowanych zakładach w bloku cieszyć się wygraną/zwrotek kosztów puszczenia kuponu...
oferta uboga, ale najpopularniejsze kategorie/dyscypliny są ..
brak live..
szata graficzna - pozytywnie
pZdr.
Zbk.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Buk coraz mniej przestaje mi się podobać. Mimo że są na rynku nie od wczoraj oferta w dalszym ciągu uboga. Do niedawna głównym ich plusem była możliwość grania wpłać-postaw-wypłać. Teraz pobierają 3% prowizji za wypłatę na MB. Szata graficzna strony przejrzysta i czytelna, chociaż ostatnio i to zmieniło się na niekorzyść. Kursy na faworytów mają całkiem przyzwoite, ale szału też nie ma. Wypłaty dość szybkie (aczkolwiek do GB czy DOXX jeszcze im daleko), ale teraz i tak straciło to znaczenie z powodu prowizji którą sobie naliczają. Z supportem nie miałem do czynienia więc się nie wypowiadam.
Podsumowując - na pewno nie jest to firma dla graczy z większym budżetem. A inni do wyboru mają wiele lepszych buków z ciekawszą ofertą i korzystniejszymi formami wypłat.
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Jeszcze przed MŚ w RPA znalazlem u nich kurs na to że Hiszpania dojdzie do finału po kursie ponad 6.00! Wieć sie zarejestrowałem. Nigdzie nie było tego typu zakładu i jeszcze po takim kursie. Oczywiście skorzystałem z tego postawiłem za 100 zl. Wypłata bezproblemowa. Kase miałem na MB juz nastepnego dnia. Polecam.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Mam pytanie, co do skanów dowodu? Chca?
pozdrawiam.
Oczywiście, że &quot;chcą&quot; skanów dowodu czy innych dokumentów potwierdzających twoją tożsamość, tak jak każdy buk :]... Jak inaczej chcesz zweryfikować swoje konto i dowieść tego, że jesteś pełnoletni :razz:.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Naucz się używać przecinka ( przecinek ma znaczenie... ) bo tak na prawdę nie wiadomo co chciałeś napisać :cool:
Dawno tego nie robiłem ale z tego co pamiętam, weryfikacja jaką tam przeszedłem, opierała się na wysłaniu skanu dowodu osobistego.
Pamiętam, że przebiegała szybko i bez problemów więc za to ✅
Kac... Z tego co wiem nie biorą, ale dowiedzialem się czegoś nowego właśnie...
 
M 0

mbilinski

Użytkownik
Dokładnie, z tego co tu przeczytałem jest to buk, w ktorym nie trzeba im nic wysyłać. Nawet na pierwszej stronie pisze w wprowadzeniu do tematu że nie trzeba wysyłać.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Swego czasu miałem problem z pseudo bukiem Betgun. Wplacilem jakies drobne chyba zostalo mi na MB cos kolo 25pln dali mi jakis smieszny bonus 5pln(nawet nie wiedzialem ze tam daja bonus od depozytu), aby sprawdzic co to za buk ten Betgun. Mialem farta i z tych 30pln z bonusem zrobilem ok 800pln. Przyszlo do wyplaty i zablkowali mnie bo ktos z mojego IP ma u nich konto i juz skorzystal z bonusu(brat kilka misiecy wczesniej zalozyl tam konto i gral u nich jak sie pozniej dowiedzialem) A co najlepsze jako powod zamkniecia konta i konfiskaty wygranej było &#39;&#39;wyłudzenie bonusa 5pln&#39;&#39;:grin: Przeciez za takie grosze to nawet nie chcialoby mi sie konta tam zakladac chcialem tylko przetestowac buka:???: ale po tym wydarzeiu juz nigdy tam nie zagram i ostrzegam wszystkich aby tam nie grali???? Betgun BAN????
 
Do góry Bottom