>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 kolejka Ekstraklasy [13.08-15.08.2010]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Korona Kielce - Widzew Łódź
Gra Korony w meczu z Zagłębiem Lubin mogła się podobać i właściwie przez własną nieskuteczność podopieczni Marcina Sasala tamtego meczu nie wygrali. Sam trener jest zadowolony z pracy wykonywanej na treningach i organizacji gry swojego zespołu - ogólnie jest optymistą przed kolejnymi meczami.
Wydaje mi się, że Korona jest drużyną godną zaufania w tej serii spotkań. Owszem należy docenić klasę przeciwnika jakim jest Widzew Łódź, ale to gospodarze powinni być stroną dominującą. W mojej ocenie Korona ma przewagę na skrzydłach. Korzym + Mijailović po lewej stronie, po prawej Sobolewski+Kuzera wyglądają solidniej od grających na skrajnych pozycjach Widzewiaków. Aco Vuković wygląda na dobrze przygotowanego do sezonu i w duecie z Grzegorzem Lechem śmiało może zdominować ten sektor boiska. Goście mają solidną parę obrońców Ukah-Bieniuk lub Ukah-Szymanek, ale szybkościowscy Niedzielan czy Gajtkowski mogą się okazać strzałem w dziesiątkę przeciwko takiemu duetowi. Atutem Widzewa jest Sernas, ale osamotnionemu ciężko będzie coś zdziałać.
Jestem zdania, że Widzew jest w stanie strzelić bramkę w tym meczu, ale zwycięsko z tego pojedynku powinna wyjść Korona. Pobieram ten typ po kursie 2,15.
typ: Korona Kielce 2,15 w Tobet
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
zgadzam się z TBM. Jednak nie ma co liczyć na wystep &#39;&#39;Gajtka&#39;&#39; Sasal zapewne wystawi pare napastników Niedzielan, Tataj co w moim przekonaniu jest optymalnym rozwiązaniem. Wczoraj byłem po bilet i było sprzedanych ponad 10 tys. z tego co wiem Widzew przyjeżdża też konkretną liczbą więc atmosfera będzie przednia. O ile skuteczność scyzoryków będzie lepsza niż ostatnio, nie widzę opcji na wywiezienie choćby pkt. przez Łodzian
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A ja bym się skłaniał bardziej ku x2 niż na 1. Widzew to jednak solidna drużyna. W meczu z Lechem Poznań to oni dominowali i byli lepsi. Zresztą grali z mistrzem Polski więc wynik 1:1 na pewno nie jest zły.
W I lidze nie było na nich mocnych w ekstraklasie myślę, że będą w top 6.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ale popatrz jaką formę prezentuje obecnie Lech?Więc nic dziwnego że Widzew wypadł tak dobrze.Po dzisiejszym spotkaniu zobaczymy w jakiej formie jest Widzew.Ja też skłaniam się ku czystej 1 bo kurs jest zachęcający a i gra w poprzedniej kolejce Korony wyglądała ciekawie.
 
stomilowiec__ 0

stomilowiec__

Użytkownik
Korona ma dobrą ekipę, już w pierwszym meczu z Zagłębiem grali bardzo dobrze, szkoda nie wykorzystanych szans a Zagłębie oddało 1 celny strzał no i niestety padł gol i mecz zakończył się 1:1. Widać że Niedzielan pasuje do tej ekipy, Widzew również ma bardzo dobra ekipę aczkolwiek brakuje jeszcze Robaka który jest ważnym ogniwem tej drużyny i zobaczymy co sam Sernas nastrzela dzisiaj. Duża stratą dla Widzewa było na pewno odejście Pawła Janasa. W swoim pierwszym meczu dość szczęśliwie zremisowali z Lechem który gra tragicznie. Wczoraj jak oglądałem ich mecz to normalnie nie dało się oglądać. Lech do 80 minuty nie miał żadnego celnego strzału tak samo jak Arka. Koronie z Widzewem gra się całkiem dobrze ostatnie 5 spotkań to 2 zwycięstwa i 3 remisy. Myśle że po takim kursie 2,25 można zaryzykować czystą 1 na Koronę która niesiona dopingiem swoich kibiców powinna wygrać. Liczę na dobrą postawę w bramce Olsztyniaka Zbyszka Małkowskiego.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie doceniłeś chłopaka ????
Szacunek dla niego. Tyle pociechy, że mam go w dwóch drużynach na wygrajligę i nabije ładnie punktów, bo w tej grze jest jako pomocnik :|
Gratulacje dla Widzewa choć nie oglądałem całego meczu to celnie strzelali w światło bramki ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Korona prowadziła grę, Widzew wg mnie zagrał słabo, ale ważne są 3 punkty na trudnym terenie, Widzew miał indywidualność czyli Sernasa który wygrał mecz.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Podsumowanie wyników drugiej kolejki Ekstraklasy:
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2:3
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 3:0
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 3:1
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk 1:1
Lech Poznań - Arka Gdynia 0:0
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:2
Korona Kielce - Widzew Łódź 1:2
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom