>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

World Grand Prix 2010

Status
Zamknięty.
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
Brazylia - Tajwan 1 set Under 45.5 @ 1.50 ✅ Betway

Holandia - Tajlandia 2 (+2.5) @ 1.72 ⛔ Unibet
Tajwan - Włochy Under 160.5 @ 1.75 Betway

Dzisiaj kolejne zmagania WGP. Pierwsze spotkanie, które mi wpadło w oko, jest spotkanie Tajwanu z Włochami. Nie ma co ukrywać, że faworytkami są Włoszki. Tajwan jest przynajmniej o dwie klasy gorszym zespołem. Zacznę właśnie od Azjatek. Wczoraj ich mecz trwał lekko ponad godzinę. Przegrały jak można było się spodziewać 0-3 z Brazylią (w setach do 15,19 i 12). No i mnie dziwił fakt, że tyle ugrały, ale jak spojrzałem w statystyki to się nie dziwie. Gdyby Canarinhos zagrały na swoim optymalnym poziomie, to Tajwan nie wyszedłby w żadnym z setów z 10 punktów. No właśnie, Kanarki dawały zbyt dużo prezentów, bo jak łatwo wyliczyć Tajwan zdobył 46 punktów, z czego 28 sam, resztę podarowała Brazylia. Przez trzy sety zdołały zdobyć atakiem 17 punktów, 6 serwisem i 5 blokiem. Reszta to błędy Brazylijek. Krótko mówiąc reprezentują one bardzo niski poziom, zresztą na Mistrzostwach Azji również dostawały srogie lanie od swoich rywalek. Włoszki natomiast jest to jedna z najlepszych europejskich ekip. Ma w swoim składzie wiele znakomitych zawodniczek. Wiadomo, że brakuje w ich składzie Lo Bianco, Gioli i Cardullo, ale i tak ma kto tam grać. Wczoraj przegrały 1-3 z Japonkami, widać, że nie są jeszcze w wysokiej formie, ale i tak starczy na Tajwan. Jeżeli ten mecz nie skończy się wynikiem 3-0 na korzyść Włoszek to będzie to dla mnie ogromna niespodzianka, a przy wielkim szczęściu może ten zakład wejdzie przy 4 setach. Dla porównania, bo to jest kurs promocja, Unibet wystawił na to zdarzenie kurs 1.45 ,a tu mamy 1.75!!! Brać i dziękować, że takie kursy wystawiają bukmacherzy. Do zagrania jest również Under 45.5 w 1 secie.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Na kobiecą siatkówkę nigdy nie zagrałbym grubo, podobnie jak na żeńskiego tenisa.
To że MVP musi dostać zawodniczka ze zwycięskiej drużyny to nie jest zasada, tylko zwyczaj.
Kulmen twoich głupot jakich tam wypisujesz odnośnie mojej osoby tez nikt nie musi czytać, wystarczy wiadomość na privie. Pokaż, że jesteś lepszy a ty tylko zniżasz się do mojego poziomu ????

Dzisiaj stawiam over 165.5 pkt w meczu Polek, z taką grą napewno szybko się ten mecz nie skończy.
Dominikanki seta urwą napewno, może nawet 2...
 
S 0

shecklerewka

Użytkownik
ja obstawiam,że będzie 5 set.Dominikana bardzo dobrze z USA wczoraj grała zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi.Polska wczoraj nie miała liderki i przez to straciła set,ale doświadczenie zrobiło swoje i wygrały.Tylko szkoda ze taki mały kurs był.Polska z USa myśl,ę że przegra.
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
ja obstawiam,że będzie 5 set.Dominikana bardzo dobrze z USA wczoraj grała zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi.Polska wczoraj nie miała liderki i przez to straciła set,ale doświadczenie zrobiło swoje i wygrały.Tylko szkoda ze taki mały kurs był.Polska z USa myśl,ę że przegra.
Dawno nie widziałem tak słabego meczu jak wczorajszy Dominikana - USA. Festiwal błędów z obu stron. Chaotyczne akcje, wymuszone wystawy i masa indywidualnych błędów. Małym usprawiedliwieniem jest niedoświadczenie młodych zawodniczek zarówno Dominikany jak i USA. Zupełnie nie zgadzam się, że zabrakło szczęścia Dominikankom. Zagrały po prostu bardzo słabo, jedynym małym pozytywem w ich grze było przyjęcie. Do tego dochodzi bardzo impulsywny trener, który moim zdaniem nie ma dobrego wpływu na grę zawodniczek ???? Na dodatek swoje rozgrywające zmieniał w każdym secie, a takie rotacje niczemu dobremu nie sprzyjają. Jeśli przegrały wczoraj z Amerykankami, nie da się ukryć również słabo dysponowanymi to dzisiaj nie wróżę im nic dobrego. Maksymalnie co mogą ugrać to seta. Najlepszy typ na ten mecz to Polki z hadicapem -1,5 @ 1,30.
Drugim dobrym typem na dziś jest handicap + 1,5 na Niemki @ 1,60. Zaprezentowały się dużo korzystniej niż Amerykanki, a rywala miały dużo trudniejszego. Nie było w ich grze takiego chaosu jak u Amerykanek. W miarę równa gra. I do tego dochodzi świetna dyspozycja Kozuch.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Siatkówka, el. World Grand Prix, 16:15
Polska - Dominikana
Typ: Handicap Punktowy H(0 - 10.5) 1
Kurs: 1.85
Tobet
Drugi dzień eliminacyjnego turnieju World Grand Prix odbywającego się w Gdyni. Wczoraj oba spotkania zakończyły się zwycięstwami faworytek w stosunku 3:1, Amerykanki pokonały Dominikanę (26:24 22:25 25:14 25:19) a Polki wygrały z Niemkami (25:18 16:25 25:22 26:24). Dzisiaj pierwsze na parkiet wybiegną Polki które o 16:15 zmierzą się z Dominikaną. Polki wczoraj popełniały jeszcze masę błędów, gra była nierówna, jednak co powiedzieć o Dominikankach, które w pierwszym secie prowadziły 24:20 by przegrać kolejnych 6 punktów z rzędu co oznaczało przegranie całego seta. W trzeciej partii zupełnie nie istniały na parkiecie, jedynie w czwartym secie Amerykanki pozwoliły im na zbliżenie się jednak nie wykorzystały sytuacji i ostatecznie przegrały do 19. Dzisiaj Polki powinny zagrać odważniej zagrywką, Dominikanki przyjmowały we wczorajszym meczu słabo i trzeba to wykorzystać. Polki w turnieju tym występują praktycznie w najsilniejszym składzie, brakuje tylko Jagiełło. Dominikanki mają kilka kontuzji w składzie przez co w składzie mają kilka niedoświadczonych zawodniczek. Jeśli Polki faktycznie chcą zagrać w finale Grand Prix bez dwóch zdań muszą ten mecz wygrać, myślę że u siebie są w stanie wygrać bez starty seta a przynajmniej jednego wygrać co najmniej 8-9 punktami co by pokryć także handi punktowe na to spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Tajlandia-Portoryko (Siatkówka - World Grand Prix)
Typ: Tajlandia
Kurs: 1,690
Buk: PinnacleSports
Analiza: Trzecia kolejka pierwszego weekendu World Grand Prix. Obydwa zespoły w dwóch pierwszych meczach przegrały z Holandią i Chinami. Zarówno Tajlandia jak i Portoryko nie powinny się liczyć w walce o awans do turnieju finałowego. Oceniam postawę obu zespołów głównie na podstawie meczów z Oranje. Tajki zagrały z Holandią całkiem niezły mecz. W każdym z trzech setów miały po cztery punkty przewagi i gdyby miały więcej zimnej krwi to ugrałyby seta, może nawet dwa, w konfrontacji z Europejkami. Natomiast mecz Holandia-Portoryko to była miazga. Portorykanki nie istniały. Coś tam próbowały w trzecim secie, ale ogólnie mecz bardzo słaby w ich wykonaniu. Wnioskuję po tym, ze to Tajki są obecnie w lepszej formie i to one wygrają ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja jeszcze myślę nad Polkami -1,5 seta. Kurs powinien być około 1,60. Nasze dziewczyny są zdecydowanie najlepszym zespołem tego turnieju w Polsce. Amerykanki totalnie nie przekonują. Polki w ostatnich latach kilka razy przegrywały z Amerykankami na różnych imprezach (m.in. Igrzyska Olimpijskie). Wypadałoby wreszcie je pokonać.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Tak sobie przeglądam ofertę na jutrzejsze spotkania i niespodziewanie wpadłem na ogromny kurs 4.00 na Holandię z Chinami , o tyle to dziwne że jak narazie Holenderki wcale od Chinek nie prezentują się gorzej , mało tego , zaryzykował bym nawet stwierdzenie że to Holandia gra lepiej , dlatego niesamowicie zadziwił mnie tak ogromny kurs.

Oto wyniki obu tych drużyn w dotychczasowych meczach na WGP
: Holandia - Tajlandia : 3:0 (25:22 , 25:22 , 25:23)
Portoryko - Holandia : 0:3 (9:25 , 12:25 , 21 :25)

Chiny - Portoryko : 3:0 (25:20 , 25:18 , 25:22)
Tajlandia - Chiny : 0:3 (16:25 , 16:26 , 22:25)

Więc jak sami widzicie nie ma tutaj jakiejś różnicy klas w wynikach , a kurs na to spotkanie tak duży że można by taką różnice wywnioskować .

Holenderki zagrały kapitalnie z Tajlandią i myśle że jutro absolutnie są wstanie powalczyć , a już na pewno urwać chociaż jednego seta.

typy : zwycięstwo Holandii ⛔ szkoda bo po pierwszym secie zapowiadało się zwycięstwo Holenderek.
Holandia +1.5 ⛔ ewentualnie +2.5 ✅

Co do pozostałych meczów to zdecydowanie upatrywał bym faworyta w Polkach , Brazylijkach , Japonkach i Niemkach - jutro postaram się o dokładniejsze analizy tych meczów.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Na kobiecą siatkówkę nigdy nie zagrałbym grubo, podobnie jak na żeńskiego tenisa.
To że MVP musi dostać zawodniczka ze zwycięskiej drużyny to nie jest zasada, tylko zwyczaj.
Kulmen twoich głupot jakich tam wypisujesz odnośnie mojej osoby tez nikt nie musi czytać, wystarczy wiadomość na privie. Pokaż, że jesteś lepszy a ty tylko zniżasz się do mojego poziomu ????

Dzisiaj stawiam over 165.5 pkt w meczu Polek, z taką grą napewno szybko się ten mecz nie skończy.
Dominikanki seta urwą napewno, może nawet 2...
Jak nie grasz grubo na siatkę żeńską to się nie udzielaj ;p , mądrali grających za parę zł to tu nie potrzeba.
A co do Polek (to poza dwoma nazwiskami , gdzie o przydatności mozna dyskutować: Kaczorowska, Maj) skład optymalny - dziewczyny są w gazie i dzisiaj poiwinno byc do przodu z USA, Tajki z Portoryko też wyglądaja ciekawie .
Dla mnie najlepiej wygląda AKO: Polska +Tajlandia
I warto śledzić Betwaya - co dziś zaproponują w kwestii underów w meczu Japonia-Tajwan, po tym co wystawiali w poprzednich meczach Tajwanek , nie zdziwiłbym sie jeby dzis znowu zonka zrobili. Ich odds chyba jest fanem skośnookich dziewczynek ????
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Polska - USA ponad 180,5 pkt 1.90 Unibet
Trzeci dzień turnieju eliminacyjnego Grand Prix siatkarek w Gdyni. Do tej pory Polki pokonały 3:1 Niemki oraz 3:0 Dominikanki, a USA wygrała z Dominikaną 3:1 i przegrały z Niemkami 1:3. Przed tym spotkaniem zdecydowanie faworyzowane są Polki, może i są faworytkami, ale Amerykanki na pewno aż tak od Polek nie odbiegają. Suche wyniki mogą mówić nam że Polki grają tu świetnie i wygrywają łatwo, nic bardziej mylnego, z Niemkami mogło być różnie, fajnie że nasze wygrały ale spotkanie było bardzo wyrównane, natomiast Dominikana odstaje od pozostałych drużyn i tylko na początku dotychczasowych dwóch spotkań potrafiły walczyć z rywalkami im dłużej trwały te mecze tym Dominikanki słabły. Polki nie są w najwyższej formie, wygrywają ale to nie jest jeszcze szczyt formy, Amerykanki przyjechały tutaj bez większości najlepszych, najbardziej doświadczonych zawodniczek a i tak z Niemkami radziły sobie dobrze, co ważne w tych 4 setach rozegrane zostały 184 punkty, na co liczę i dziś. Oby Polki wygrały, 3 zwycięstwo postawi nasze w świetnej sytuacji przed kolejnymi meczami eliminacyjnymi w kolejnych turniejach, jednak Amerykanki stać na równą grę tak jak z Niemkami, myślę że 4 sety to minimum, a nie zdziwię się jeśli o zwycięstwie decydować będzie tie break. Zespoły Polski Niemiec i Stanów Zjednoczonych grają na bardzo zbliżonym poziomie.
 
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
Tajwan - Włochy Under 160.5 @ 1.75 ✅ Betway
Japonia - Tajwan Under 131.5 @ 1.85 WilliamHill
Kolejne spotkanie, które typuje, przeciwko Tajwanowi. Tym razem ich rywalkami są Japonki. Tajwan jak wiadomo najsłabszą drużyną z całej stawki WGP. Wczoraj przegrały z Włoszkami 0-3 (do 15, 20 i 19). Dziś już nie mamy takiego value w kursie, jak wczoraj, ale typ wydaje się i tak pewny. Jak łatwo wyliczyć, żeby zakład wszedł Tajwan musi ugrać 57 punktów, czyli sety powinny się kończyć wynikami 25:19. A to i tak zbyt dużo do ugrania dla Tajwanu wg mnie. Japonki natomiast wczoraj przegrały z Brazylią 0-3, ale zaprezentowały się i tak całkiem nieźle. Brazylia zagrała bardzo dobrze, więc Azjatki nie miały większych szans. Wydaje mi się, że Japonki jeszcze łatwiej się uporają z Tajwanem niż Włoszki. Na Mistrzostwach Azji, bardzo szybko Japonki wygrały 3-0 (do 13, 10 i 9). Aż takich wyników się nie spodziewam, ale nie wydaje mi się również, by sprawiły im problemy. Japonki grają świetnie w obronie, co potwierdziły też wczoraj, siłę ataku też mają, w bloku nie powinny ustępować, a dodatkowo dostaną sporo punktów od Tajwanu. Zresztą tak samo z Tajwanem, podejrzewam, że 1/3 punktów Tajwanu będzie zdobyta po błędach Japonek. Zachęcam do grania, w betway czy unibet, linia 130. 5 ale również do grania. Polecam.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Tajlandia - Portoryko

W tym meczu zdecydowanym faworytem wydaje się byś reprezentacja Tajlandii , więc dosyć wysoki kurs jaki proponują bukmacherzy na ten typ wydaje się być bardzo opłacalny. Jak narazie obie ekipy zaprezentowały się dosyć słabo bo przegrały oba swoje spotkania w stosunkach 0:3 , jednak to zawodniczki z Azji zaprezentował się w tych meczach dużo lepiej , w pierwszym spotkaniu stawiały praktycznie w każdym secie duży opór Holandii , ta sama Holandia we wczorajszym meczu zbiła Portoryko , wygrywając w każdym secie dużą różnicą punktów , ogólnie Tajki prezentują się dużo lepiej w obronie od Portorykanek i całkiem nieźle w przyjęciu a więc myśle że dzisiaj nie powinny poradzić sobie z ekipą z Ameryki.

Typy : Zwycięstwo Tajlandii (1.50) - Expekt ⛔ 0:3
Włoszki jak narazie w tym turnieju prezentują się bardzo słabo , porażka w słabym stylu z przeciętną Japonią tylko to potwierdza , wczoraj Włoszki pokonały Tajwan lecz z tą ekipa nie miał by chyba problemu żaden zespół grający w obecnej edycji WGP . Brazylijki w przeciwieństwie do swoich dzisiejszych rywalek zagrały w obu meczach znakomitą siatkówka i gładko pokonały Japonię i Tajwan , w dzisiejszym meczu powinno być podobnie , Brazylia gra świetną siatkówkę i nie sądzę aby słabe Włochy które przegrywają nawet z Japonią były stanie urwać im dzisiaj chociaż 2 sety.

Typy: Brazylia (-1.5 s.) - Włochy @ 1 (1.33) Betgun ⛔ 1:3
Polska - USA
Polki jak do tej pory w każdym spotkaniu zaprezentowały ciekawą siatkówkę i w dwóch meczach stracił zaledwie jednego seta pokonując pewnie Niemki i rozbijając Portorykanki , USA gra natomiast bardzo przeciętnie , i do tego praktycznie w drugim składzie , bez swoich największych gwiazd. Amerykanki przegrywając z Niemkami 1:3 i mecząc się ze słabym Portoryko na pewno nie pokazały że są wstanie powalczyć dzisiaj z Polską.

Typy: Polska ( -1.5 s.) - USA @ 1 (1.65) Betgun ✅ 3:1
Japonia - Tajwan
O tym meczu chyba nic specjalnego nie trzeba pisać , Japonki grają dobrze , pokonały Włochy 3:1 i przegrały z Brazylia po również nie złym dla siebie meczu , Tajwan natomiast w obu meczach jak do tej pory nie był wstanie w żadnym z setów dojść do 21 punktów - to mówi samo za siebie , ta drużyna zdobywa punkty przeważnie po błędach rywali , rzadko zdarza się aby wyprowadziły jakiś dobry atak - w moim przekonaniu ta drużyna nie ma dzisiaj najmniejszych szans na zdobycie chociaż seta z Japonkami.

Typy: Japonia (-2.5 s.) - Tajwan @ 1 (1.35) Expekt ✅ 3:0
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Na kobiecą siatkówkę nigdy nie zagrałbym grubo, podobnie jak na żeńskiego tenisa.
To że MVP musi dostać zawodniczka ze zwycięskiej drużyny to nie jest zasada, tylko zwyczaj.
Kulmen twoich głupot jakich tam wypisujesz odnośnie mojej osoby tez nikt nie musi czytać, wystarczy wiadomość na privie. Pokaż, że jesteś lepszy a ty tylko zniżasz się do mojego poziomu ????

Dzisiaj stawiam over 165.5 pkt w meczu Polek, z taką grą napewno szybko się ten mecz nie skończy.
Dominikanki seta urwą napewno
, może nawet 2...
Dwa wycinki, które pogrubione wyglądają wręcz komicznie. Nie chodzi nawet o wynik tego meczu, bo nie mam zamiaru z nikogo szydzić po fakcie, ale chłopie trochę więcej myślenia w tym co piszesz. Albo nie grasz grubo, bo wg Ciebie coś jest nieprzewidywalne, albo grasz bo to się na pewno wydarzy (pomijam już błąd ortograficzny..)
Dziwisz się, że ludzie się Ciebie czepiają, a weź tak wyloguj się z forum i na chłodno poczytaj co Ty wypisujesz...
Wczoraj elegancki dzień, jedziemy dalej, kursy mogły ulec zmianie (grałem wczoraj w nocy):
Japonia - Tajwan
Tajwanki na tym turnieju grają totalną żenadę, Japonki wręcz odwrotnie. W chwili obecnej to dla mnie nr 1 w azjatyckiej siatkówce (Chinki formę dopiero szykują). Trzeba zauważyć pewien istotny fakt, gdy spotykają się 2 drużyny z Azji, mecz ma zupełnie odmienny przebieg do pozostałych. Grają tam drużyny, które świetnie bronią i nie mają takich żądeł w ataku, jak Europa czy Brazylia. Co potem przekłada się na spore serie punktowe poszczególnych drużyn. Japonki w odróżnieniu od Tajwanu atak mają na dobrym poziomie, więc to one powinny prowadzić grę i nękać swoje rywalki, wybraniając przy tym ich ataki i grając skutecznie z kontry. W swojej bazie wyników znalazłem rezultat z ubiegłych mistrzostw Azji, który utwierdził mnie tylko w tym przekonaniu:
Japan - Taipei 3:0 (W małych pkt -43 pkt)
UNDER 131,5 @1,85 4,5/10 (exp/b365)

Brazylia - Włochy
Brazylijki u siebie grają fajną i skuteczną siatkówkę. Włoszki meczem z Japonią pokazały, że trwa u nich proces budowania zespołu i w obecnej dyspozycji jeden set to maks co powinny ugrać z Kanarkami.
Dubel: Brazylia -1,5 seta + Japonia UNDER 160,5 @2,06 5,5/10 (ub)

Polska - USA
Polki pierwszy raz od dawien dawna przystąpił z konkretnym celem do rozgrywek GP - awans. Póki co robią wszystko zgodnie z planem. Kolejnym rywale będzie ekipa USA, która trzeba jasno przyznać dysponuję ogromnym potencjałem, lecz widoczny brak doświadczenia bije po oczach. Niemki wczoraj pokazały jak można przycisnąć Amerykanki i zmusić ich do serii błędów. Nasze Złotka powinny to ukazać jeszcze bardziej skutecznie.
Polska -1,5 seta @1,833 (pinn) 4,5/10
 
G 35

gesio

Użytkownik
Tajki zalamka totalna.. ;/ jak mozna miec taka ladna przewage zarowno w 1 jak i w 2 secie i tak to stracic i tym samym wogle nie walczyc w koncowce ehhh ????
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Tajki zalamka totalna.. ;/ jak mozna miec taka ladna przewage zarowno w 1 jak i w 2 secie i tak to stracic i tym samym wogle nie walczyc w koncowce ehhh ????
Również się nad tym zastanawiam , dodał bym jeszcze że w 3 secie sędzina ślepak 3 razy oszukała Tajki kiedy za każdym razem trafiały w boisko , nie mówię już o też żółtej kartce dla trenera którą też pokazała bo chyba rzeczywiście nie chciało jej się już sędziować , skandaliczne zachowanie Pani arbiter ???? . No trudno , takie mecze też się zdarzają , Portorykanki nie mają żadnych umiejętności ale wygrały tylko dlatego że są wielkie(w porównaniu do Tajek) i raz za razem blokowały Azjatki , do tego dochodziły punkty zdobywane z zagrywki i mecz jakoś się ułożył.

Nie mówie już o poziomie spotkania bo po prostu tego nie dało się oglądać , obie ekipy grają po prostu żałośnie , na sali gimnastycznej w gimnazjum można obejrzeć lepszy mecz niż ten ????
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Ja dziś postanowiłem zaryzykować i postawić na to, że Dominikanki urwą Niemkom przynajmniej jednego seta. Ryzyko spore, bo trzeba przyznać, że nasze zachodnie sąsiadki spisują się bardzo dobrze. Z Polkami długo walczyły, a wczoraj ograły faworyzowane Amerykanki. Z Polską to właściwie grała jedynie Kożuch, bo resztą jej koleżanek odstawała. Z USA rozkład punktów wyglądał już dużo lepiej, bo Gosię dzielnie wspomagały Beier i Ssuschke. Teoretycznie to z takim przeciwnikiem jak Dominikana powinny poradzić sobie w 3 setach, ale ja nie był bym tego taki pewien. Oczywiście, panie zza oceanu mają dość gorące głowy, często popełniają proste, wręcz juniorskie błędy, ale jak już złapią wiatr w żagle, to potrafią walczyć jak równy z równym. Niestety właśnie psychika jest ich słabym punktem, bo dość łatwo się deprymują. Zauważyć trzeba, że przecież w pierwszym secie meczu z naszymi reprezentantkami długo się trzymały, przegrywając dopiero końcówkę i szczerze mówiąc nie było widać różnicy klas. Dopiero w następnych setach się złamały i kompletnie stanęły. Czy z Niemkami będzie podobnie? Mam nadzieję, że nie i liczę, że tym razem Dominikanki tak łatwo się nie poddadzą. Na pewno stać ich na urwanie przynajmniej jednego seta. Kurs na pewno wart takiego ryzyka.
Niemcy v Dominikana [Set - handicap] 0:2.5 # 2,1 Gamebookers ✅ 2-3
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Polska-USA
Tutaj widzę wygraną Polek, nawet bez straty seta. W dwóch poprzednich meczach Polki dwukrotnie zdobyły 3 punkty. Amerykanki w rezerwowym składzie nie pokazały się specjalnie z dobrej strony- na pewno wyniki 3:1 z Dominikaną i 1:3 z Niemkami nie robią piorunującego wrażenia. Polki wczoraj miały jedynie problemy w I secie z Dominikaną, który wygrały do 23. Kolejne dwa sety były już popisowo rozegrane przez podopieczne trenera Matlaka. w zawodniczkach polskiego zespołu jest duża chęć awansu do turnieju finałowego, co przy bardzo dobrym losowaniu (2 spotkania z Tajwanem i jedno z Tajlandią w dwóch następnych turniejach) jest bardzo możliwe, a wygrana z USA za 3 punkty praktycznie zapewni awans do finału i objęcie prowadzenia w cyklu Grand Prix po I weekendzie zmagań.
Typ: Polska (-1.5) @ 1.65 Unibet ✅ 3:1
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Już dzisiaj kolejna seria gier w WGP , najlepszym typem wydaje się być zdecydowanie zwycięstwo Polski bez straty seta z Tajwanem , jak zobaczyłem że Interwetten wystawia na to kurs aż 1.37 to przecierałem oczy ???? . Z jednej strony Polska która jak narazie pojechała USA , Niemki i Dominikanki i wszystkie mecze za 3 punkty a z drugiej strony słabiutki Tajwan który nie urwał jeszcze nikomu nawet seta ! i do tego w żadnym z setów nie był nawet bliski sprawienia niespodzianki .

Polske i Tajwan dzieli różnica 3 klas i nie wierze w to aby Tajwan urwał jutro chociaż seta świetnie dysponowanym Polkom

Typ: Polska (- 2.5 seta)
Buk: Interwetten

Drugim dobrym typem wydaje się być zwycięstwo Portorykanek w meczu z Tajlandią ,
oba te zespoły co prawda grają siatkówkę beznadziejną ale mimo wszystko to zespół z Ameryki jest drużyna dużo lepszą , co zresztą pokazał pare dni temu wygrywając z Tajkami 3:0 . Portoryko to drużyna dużo silniejsza i z lepszymi warunkami fizycznymi , Tajki nie dość że nie mają umiejętności to jeszcze nie mają warunków fizycznych więc dziwie się strasznie bukmacherom że wystawili tutaj takie kursy.

Typ: Zwycięstwo Portoryko (2.40)
Buk: Interwetten

Dodał bym do tych typów także zwycięstwo Japonek z Niemkami które pokazały przegraną z Dominikaną że nie są ciągle dobrym i równym zespołem .
Na Włochy z USA nie stawiam bo kurs śmieszny w porównaniu do prawdopodobieństwa że wejdzie , Amerykanki pokazały chociażby w meczu z Polską że trzeba się z nimi liczyć , mają znakomitego trenera do tego świetne warunki fizyczne , ok. Włochy ograły Brazylie ale mimo wszystko po takim kursie na pewno bym tego nie stawiał.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tajlandia-Portoryko
Typ: Tajlandia; @1,556
PinnacleSports

Te dwa zespoły już ze sobą grały podczas pierwszego weekendu i wtedy wygrało Portoryko 3:0, choć trzeba powiedzieć, że wynik mógł być zupełnie inny, bo Tajki miały dużą przewagę punktową w dwóch pierwszych partiach, ale wszystko roztrwoniły. Liczę, że zespół azjatycki będzie się chciał zrehabilitować, tym bardziej, że gra u siebie. Obydwa zespoły prezentują podobne umiejętności i myślę, że w tym meczu przeważy przewaga własnego boiska.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Przed nami drugi weekend z Grand Prix. W pierwszym, opócz porażki Brazylii u siebie z osłabionymi Włoszkami, obyło się bez niespodzianek. W klasyfikacji ogólnej prowadzą Chinki i Polki z trzema zwycięstwami. Są to jedyne niepokonane zespoły w rozgrywkach.

Grupa D - Tajlandia

W tej grupie dojdzie według mnie do dwóch ciekawych spotkań. Gospodynie będą chciały zrewanżować się reprezentacji Portoryko za porażkę 0:3 w poprzednim weekendzie. Do drużyny Portoryko kilka dni temu po dłuższej przerwie dołączyl trener Cardano, który był nieobecny wcześniej z powodu zajmowania sie reprezentacją męską walczącą w kwalifikacjach do LŚ. Na miejsce asystentki wraca Yarelis Rodríguez.
W drugim meczu zmierzą się Amerykanki z Włoszkami. Oba zespoły wzmocnione powrotem kluczowych siatkarek. USA: Metcalf i Tom a Włochy: Gioli, Lo Bianco, Cardullo. Faworytem sa z pewnościa Włoszki, ale wiadomo, że z powrotami różnie bywa.


Grupa E - Chiny

Zdarzenie: Chiny - Holandia✅(3:0)
Typ: Chiny-1,5seta
Kurs: 1,59
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 13.08.2010 godz. 15:00

W ostatniej kolejce Chiny wygrały 3:1.

Skład Holandii:
setters: Dijkema, Blansjaar
libero: van Tienen
opposites: Flier, Koolhaas
outsidehitters: Staelens, Grothues, Blom,
middelblockers: Huurman, Wensink, de Kruijf, Steenbergen

Wśród siatkarek nadal brakuje Stam.

Zapowiadane ustawienie Chinek:
Atakująca: Yimei Wang
Przyjmujące: Ruoqi HUI, Li Juan
Rozgrywająca: Qiuyue WEI
Blokujące: Yunli XU, Xue Ming,
Libero: Zhang Xian

Ten skład Chinek szczególnie mi sie podoba. W turniejach przygotowawczych nie grała Yimei Wang, ale w pierwszym weekendzie była powoli wprowadzana, w meczu przeciwko Holandii zagrała całkiem dobrze. Do tego na przyjęciu solidna w ataku Ruoqi HUI razem z doświadczoną Li Juan, która powinna wziąć na siebie ciężar przyjęcia. Po kontuzji wykluczającej z pierwszego turnieju ma wrócić Xue Ming. Podczas pierwszego turnieju urazu doznała libero Zhang Xian, ale nie przeszkodziło jej to w grze, więc teraz powinno byc coraz lepiej.

U Holenderek oczywiste problemy z rozegraniem, brakuje Stam, a w ataku na pewno słabsze są Grothues i Blom. Chaine Staelens nic wielkiego nie pokazuje, ogólnie słabo punktuje ta siatkarka. Flier zdobywa dużo punktów w ataku i serwisem, jednak na obecny skład Chinek to według mnie za mało.
Według mnie Chiny wygrają 3:0 lub 3:1.


Drugi mecz to Brazylia - Dominikana. Tutaj po ostatniej porażce Brazylijki na pewno będą chciały się zrehabilitować i powinny pewnie wygrać.


Grupa E - Japonia

Zdarzenie: Japonia - Niemcy✅(3:1)
Typ: Japonia-1,5seta
Kurs: 1,68
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Expekt

Data spotkania: 13.08.2010 godz. 15:00

Tutaj według mnie faworytem jest Japonia. Gra u siebie, w pierwszych meczach zaprezentowała się nieźle. W porównaniu z poprzednim weekendem gospodynie bez zmian w składzie. Niemki ze swoją grą na Kożuch będą miały bardzo ciężko z Japonkami. Według mnie Japonia wygra 3:0 lub 3:1


W drugim mecz Polki powinni wygrać 3:0 z Tajwanem. Inne wynik byłby bardzo dużym rozczarowaniem.


Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom