>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kącik Filmowy - opinie, recencje, przemyslenia...

Status
Zamknięty.
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Zaczął się festiwal w Cannes. Polacy bez szans na nagrody

Aktorzy Russel Crowe i Cate Blanchett otworzyli 63. Festiwal Filmowy w Cannes. Uczestnicy ceremonii uczcili milczeniem jednego z jurorów, irańskiego reżysera Jafara Panahiego, który z powodu represji politycznych musiał zostać w kraju. Festiwalowi towarzyszą polityczne spory m.in. o obecność rosyjskiego reżysera Nikity Michałkowa.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80276,7875616,Zaczal_sie_festiwal_w_Cannes__Bez_polskich_szans_na.html
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
Witam w temacie ????

Przedstawie moje ulubione tytuły filmów według gatunków

Jeśli chodzi o filmy gangsterskie, moji faworyci to :

Żołnierze Mafii

Gomorra (na faktach autentycznych)

Życie Carlita -Początek (Jay Hernandez, P.Diddy)

Public Enemis ( na faktach autentycznych) (Johnny Deep)


Sensacyjne (tych nie oglądam za dużo) :

13 dzielnica 2

Geneza Wolwerine


Komedie :

The Onion Movie, Bruno, Co się zdarzyło w Vegas, Get smart, Komedia Romantyczna, Państwo młodzi Chuck i Larry, Postal, Let&#39;s go to prison,
Step brothers, Wykiwać Klawisza, Wariaci z karaibów, Hero movie, you dont mess with the zohan, Kolejna komedia dla idiotów , i wiele innych

Dla tych którzy lubia grać w pokera polecam filmy : &quot;Deal&quot;, &quot;pokerzyści&quot;
a także film &quot;21&quot; - jak grupa studentów wraz z wykładowcą opracowała system na gre w black jacka w Vegas. Polecam.

Co do tego filmu &quot;Cellda 211&quot; według mnie bez rewelacji ale jak kto woli, Dla porównania polecam bardzo podobny film &quot;felon&quot;(&quot;skazany&quot;)
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
daro1909
z całym szacunkiem, a &#39;Celldę 211&#39; widziałem i polecam, momentami przesadzone, ale b. dobry film
a większość filmów, które tu wypisałeś są po prostu słabe...
Public Enemies nie ratuje nawet Depp
13 dzielnica 2, to nie to samo co 1
a Hero Movie no cóż....
-------------
ja od siebie dam:
--&#39;12 gniewnych ludzi&#39;- fantastyczny klimat, trzeba obejrzeć, jedyny minus to tylko 1,5h
--Święci z Bostonu- ktoś chyba opisywał, część 1 rewelka, humor, klimat, aktorstwo, 2 przesadzona i postać kobieca ???? Rita z Dextera ...tragedia
--angielskie kryminały Rullez:
The Bank Job, Przekładaniec, Porachunki rewelacja, warto obejrzeć... i lekka komedia dla piwoszy Beerfest, oglądając to najlepiej zaopatrzyć się 2-3 piwka, bo aż ślinka cieknie
----------
daro1909
&#39;fakty autentyczne&#39;, no proszę Cię...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
od siebie polecam kilka starszych filmów
z Omarem Eppsem - In Too Deep (świetny kryminał), Juice (o chłopakach z Harlemu i ich drodze przez życie - Epps i Tupac), First time felon
poza tym:
Deadly Voyage
Podstępny Ripley - Barry Pepper w roli głównej jako oszust i morderca sprytnie zacierający ślady. Komedia kryminalna
Stan Gry - Russell Crowe i Ben Affleck w rolach głównych - dziennikarz na tropie morderstwa, ale w całym filmie chodzi o coś zupełnie innego
Mississippi Burning - Dafoe i Hackman jako detektywi na tropie morderców Murzynów na południu Stanów Zjednoczonych..
Sling Blade - historia chorego umysłowo/upośledzonego (Billy Bob Thornton) , który po wyjściu ze szpitala musi się odnaleźć w nowym świecie
Arlington Road - w roli głównej zdobywca tegorocznego Oskara JEff Bridges, opętany manią terroryzmu.
Adulthood - brytyjski film o życiu młodzieży..warto
a komedia, może momentami idiotyczna, ale naprawdę można się pośmiać z dialogów i scen - Bejsbolo-kosz..w roli głównej twórcy South Park
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
&quot;Słaby punkt&quot; - ostatnio lecial na TVN, wielbiciele talentu Hopkinsa na pewno nie beda zawiedzeni, film trzyma w napieciu caly czas, dla mnie bardzo dobry, polecam.
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
daro1909

z całym szacunkiem, a &#39;Celldę 211&#39; widziałem i polecam, momentami przesadzone, ale b. dobry film

a większość filmów, które tu wypisałeś są po prostu słabe...
Public Enemies nie ratuje nawet Depp
13 dzielnica 2, to nie to samo co 1
a Hero Movie no cóż....
-------------
ja od siebie dam:
--&#39;12 gniewnych ludzi&#39;- fantastyczny klimat, trzeba obejrzeć, jedyny minus to tylko 1,5h
--Święci z Bostonu- ktoś chyba opisywał, część 1 rewelka, humor, klimat, aktorstwo, 2 przesadzona i postać kobieca ???? Rita z Dextera ...tragedia
--angielskie kryminały Rullez:
The Bank Job, Przekładaniec, Porachunki rewelacja, warto obejrzeć... i lekka komedia dla piwoszy Beerfest, oglądając to najlepiej zaopatrzyć się 2-3 piwka, bo aż ślinka cieknie

----------
daro1909
&#39;fakty autentyczne&#39;, no proszę Cię...
Tak te filmy są zrobione na faktach autentycznych, nie wiem co znaczą te twoje komentarze z trzema kropkami na końcu, mów jaśniej troche,
Mówisz że filmy są &quot;po prostu słabe...&quot; a oglądałes je przynajmniej? Bo ja w zeszłym roku pooglądałem ponad 200 filmów &quot;słabych&quot; i lepszych i wypisałem te które mi sie podobały a nie były wpisane wczesniej na forum.
Co do komedii to być moze nie wszystkim sie beda podobac bo sa to w wiekszosci parodie, Hero movie to nic innego jak parodia Spider mana z tym dobrym aktorem z nagiej broni, ja lubie parodie wiec moze dlatego wpisałem.
&quot;Public Enemies nie ratuje nawet Depp
13 dzielnica 2, to nie to samo co 1
a Hero Movie no cóż....&quot;
Ty jakiś krytyk filmowy jestes?? ????
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Tak te filmy są zrobione na faktach autentycznych, nie wiem co znaczą te twoje komentarze z trzema kropkami na końcu, mów jaśniej troche,
Mówisz że filmy są &quot;po prostu słabe...&quot; a oglądałes je przynajmniej? Bo ja w zeszłym roku pooglądałem ponad 200 filmów &quot;słabych&quot; i lepszych i wypisałem te które mi sie podobały a nie były wpisane wczesniej na forum.
Co do komedii to być moze nie wszystkim sie beda podobac bo sa to w wiekszosci parodie, Hero movie to nic innego jak parodia Spider mana z tym dobrym aktorem z nagiej broni, ja lubie parodie wiec moze dlatego wpisałem.
&quot;Public Enemies nie ratuje nawet Depp
13 dzielnica 2, to nie to samo co 1
a Hero Movie no cóż....&quot;
Ty jakiś krytyk filmowy jestes?? ????
skoro chcesz jaśniej
znasz fakty nieautentyczne??
fakt jest faktem, tak jakbym napisał, że to jest truskawka o smaku truskawkowym
krytykiem nie jestem i tak jak ty pisze tu swoje zdanie
dobry aktor z Nagiej Broni, pewnie chodzi Ci o Leslie Nielsena, znawco, skoro lubisz parodie, to na pewno znasz lepsze tytuły niż SuperHero
wszystkich nie wiedziałem, co tu wypisałeś, ale te co widziałem mnie nie powalają, czasami nie chce mi się chce tracić 2h i przerabiać to samo co w innych filmach
---------
widziałeś 200 filmów i wybrałeś te, to ja podziwiam twój dobór i gust
-
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
skoro chcesz jaśniej

znasz fakty nieautentyczne??
fakt jest faktem, tak jakbym napisał, że to jest truskawka o smaku truskawkowym

krytykiem nie jestem i tak jak ty pisze tu swoje zdanie
dobry aktor z Nagiej Broni, pewnie chodzi Ci o Leslie Nielsena, znawco, skoro lubisz parodie, to na pewno znasz lepsze tytuły niż SuperHero

wszystkich nie wiedziałem, co tu wypisałeś, ale te co widziałem mnie nie powalają, czasami nie chce mi się chce tracić 2h i przerabiać to samo co w innych filmach
---------
widziałeś 200 filmów i wybrałeś te, to ja podziwiam twój dobór i gust
-

Być może lepiej było napisać poprostu na faktach. Jak ci się nie chce czasami chce (zdecyduj się ???? tracić 2h na oglądanie tego samego to ci powiem że w każdym gatunku jest tak ze najpierw wychodzi jakiś Hit który ma olbrzymią oglądalność a po nim pojawia sie zaraz kilka podobnych produkcji, mniej znanych reżyserów, którzy chcą się wybić, wiec siła rzeczy jakbyś oglądał na bierząco i tak bys tracił te 2h. Podaj może od siebie jakieś tytuły fajnych komedii to podyskutujemy i nie mów że nie krytykujesz bo własnie to robisz. według mnie dobre komedie to : the onion movie, RRRrrrr, Komedia Romantyczna. Podziwiasz mój gust i dobór, to ja podziwiam twój, skoro zachwycasz sie średnią hiszpanską produkcja, Już &quot;symetria&quot; była dużo lepsza niż on jeśli chodzi o podobną fabułe &quot;znawco&quot; . Polecam jeszcze raz podobny film &quot;felon&quot;(&quot;skazaniec&quot;) z 2008r.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Panowie spokojnie, to temat do pisania co komu się podoba i poleca, a nie wypisywania, że ktoś ma słaby gust czy coś. Jednemu podobają się brunetki drugiemu blondynki z filmami jest podobnie. Nigdy każdemu się nie dogodzi, a takie &quot;napinki&quot; są całkowicie zbędne.
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
nom racja, ale co poradzisz jak mnie gość najpierw łapie za słówka a potem dorabia do tego jakieś &quot;truskawkowe ideologie&quot; ???? , proponuje odświeżyć temat bo już jakiś czas nie odwiedzam forów z filmami, a pooglądałbym jakiś dobry film.
 
orbit1201 0

orbit1201

Użytkownik
Idealny film, z gatunku &quot;obyczajowo-gangsterskiego&quot; : )
&quot;CZŁOWIEK W OGNIU&quot; PS. jak ktoś nie oglądał, sądzę ze powinien.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Panowie spokojnie, to temat do pisania co komu się podoba i poleca, a nie wypisywania, że ktoś ma słaby gust czy coś. Jednemu podobają się brunetki drugiemu blondynki z filmami jest podobnie. Nigdy każdemu się nie dogodzi, a takie &quot;napinki&quot; są całkowicie zbędne.
no tak tak, o gustach się nie dyskutuje, jedni go mają, drudzy nie ;)

zeby nie było offa, Człowiek w Ogniu wart obejrzenie, chodź do ideału to mu brakuje.
 
D 0

dobrywujo

Użytkownik
Podbijam topic
Czy polecilibyscie mi jakis film, w ktorym sie cos dzieje ( moze,ale nie musi byc tez troche humoru) ? np. podobaly mi sie filmy typu :
transporter,
uprowadzona (taken),
from paris with love,
italian job,
pulp fiction,
bekarty wojny,
ew. cos w stylu eurotrip
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Ja ze swojej strony polecam całą serię &quot;Undisputed&quot;. Niedawno wyszła 3 cześć, równie kapitalna co poprzednie i po prostu wg mnie naprawdę warto to obejrzeć. Efektowne walki, klimat więzienny, świetna muzyka. Yuri Boyka rox. Więcej na filmweb.pl
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Przypomni mi ktoś tytuł filmu? Był on o dwóch magikach którzy pokłucili się o jakiś patent na sztuczkę, później jeden z nich zginął, z góry dzięki wielkie ????
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Koszmar z ulicy Wiązów potwierdza ze juz nie ma dobrych horrorow, pieniadze wydane w bloto... zal bylo sie nawet z tego smiac jak polowa sali ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom