>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Gdzieś słyszałem, ale to nie mój gatunek, więc niestety tytułu, ani wykonawcy nie znam. Natomiast jeśli znasz fragment tekstu, wystarczy kilka słów, to wpisz w google i dopisz &quot;lyrics&quot;, powinno się udać.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
hehe dzięki kosa248 za chęci, pierwszą rzeczą własnie było wyłapanie słów i z lyrics przegoglowanie ale specem od angielskiego nie jestem na tyle zeby ze słuchu wyłapać poprawnie pare słów tym bardziej ze to jest nie jest wyraźne, a to co wpisywałem to nie był ten wykonawca ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Wiecie może jak podłączyć radio Pioneera w Vectrze B, aby grało dopiero po włączeniu zapłonu? Tydzień temu kupiłem radio i grało bez kluczyka, tak jakby cały czas działało; dziś akumulator się rozładował... ????
Nieaktualne
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Napisąłem tą wiadomośc w Temacie, Komputery, telefony itp. Ale chyba tu bedzi epasowała lepiej.:
Siemanko
Spawa do gitarzystów i mózgów od kompów :grin:
Chodzi o podłączneie Gitary (Ibanez GIO) pod Laptopa i zastaw glosników z sooboferem. Sprawa wyglada następująco:
Standardowo w lapku, mam 3 wejścia zielone, czarne( na słuchawki), rózowe ( mikrofon), standardowo, również brak wejscia LINE IN. bardzo duzo ludzi pisze z e da sie to mikrofonowe przerobic na Line in. Niestety kierujac sie ich wskazówkami dalej tego nie potrafie zrobić.
menadżer audio wyglada u mnie w tenm spsób http://img192.imageshack.us/img192/5228/10011072.jpg . Czyli standard. mikrofon,głośniki. Wszystko hula. kiedy podłączam gitarę pod wejście mikrofonowe pokazuje sie cos takiego. http://img688.imageshack.us/img688/1965/33931696.jpg I teraz tak. Komputer rozpoznaje to jako drugi podłaczony mikrofon. jednak w głosnikach nic nie slychać. Kiedy próbuje właczyć np amplitude 2, lub reapera również zero odzewu. Nawet wetedy jak puszczę muze z winampa nie słychac jej w głosnikach. Czy ktos bedzie wiedziął jak sobie z tym poradzic? Czy jednak pozostanie mi opcja wydania kasy na zewnętrzna karte dźwiękową z line in, lub 350 zł na jakis dobry &#39;pocket pod&#39;, tudziesz słabej klasy piecyk? Dopiero sie ucze, wiec fajnie byłoby gdyby opcja zrobienia line in w lapku była prawdopodobna.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Pomocy!!! Mam probelm i nie mogę sobie z tym poradzic od 2 tygodni.

Chodzi o kartę kredytową a właściwie debetową w ing. Na początek zrobiłem konto to przysłali maestro. A, że mało jest btej opcji w necie to zamówiłem visa. Ładnie przyszła wszystkie papiery są i karta aktywowana w banku na miejscu. Problem w tym ze jak chce zrobic jakiś przelew albo np. dodac karte kredytową w paypal i wpisuje nr karty i ten kod 3 osttanie cyfry i ważnośc to mi ciągle błąd wyskakuje, że może środków za mało albo karta nieaktywowana itp. nie potrafią sensownie odpowiedziec. I tak jest wszędzie czy to buk czy ten paypal. Mam kartę a nigdzie nie mogę jej dodac ani zapłacic. Mieliście już taki problem? Pomóżcie!

p.s. ciągle jest info na stronach, że nie potrafią zweryfikowac karty itp.

edit: OK już po problemie. Poszedłem do jednego z banków i dowiedziałem się osobiście.
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Hej ????
Wiele osób ma konta w mBanku, więc myślę, że znajdzie się ktoś kto mi pomoże. Mianowicie chciałem się dowiedzieć po jakim czasie od wykonania przelewu można wydrukować jego potwierdzenie. W niektórych bankach można to zrobić od razu, w mBanku niestety nie. Wie ktoś może?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Po wysłaniu pieniędzy możesz zrobić wydruk potwierdzenia. Weź małą poprawkę tak do kilku minut aż system bankowy przetrawi dane. Nie można wydrukować wcześniej potwierdzenia, bo przelew można anulować przez internet, czego większość nie oferuje.

Godziny wysyłki:
05:55
9:55
13:25
16:55 (wyłącznie przelewy do ZUS)
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
&lt;Error&gt;
&lt;Code&gt;AccessDenied&lt;/Code&gt;
&lt;Message&gt;Access Denied&lt;/Message&gt;
&lt;RequestId&gt;727E33B7&lt;/RequestId&gt;
&lt;BucketName&gt;c.wrzuta.pl&lt;/BucketName&gt;

&lt;KeyName&gt;
wa5345/8d70667b0019628f4bdd7573/0/no one like you.mp3
&lt;/KeyName&gt;
&lt;HostId&gt;fc19:2&lt;/HostId&gt;
&lt;Date&gt;Fri, 16 Jul 2010 23:10:03 GMT&lt;/Date&gt;
&lt;/Error&gt;
Taki błąd wyskakuje przy próbie sciągnięcia cczegos z wrzuty. Wie ktos jak sobei z tym poradzic?
E: dwrzuta.pl pozwala tylko na korzystanei z e swojej wyszukiwarki a ja potrzebuje plik którego wyszukiwarka nei pokazuje.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
potrzebuje piosenki.
leci coś tam &#39;kabom&#39; ale to nie ta marlina mansona, to piosenka raczej z jakiejs gali ufc, taka zachęcająca do walki ????
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
head to head
Witam panowie potrzebuje statystyk head to head szukałem całe forum ale nic nie ma konkretnego chodzi mi o najsilniejsze ligi w europie bardzo dziękuje za pomoc.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to może tym razem ktoś będzie wiedział ????
często w radiu leci piosenka, w refrenie laseczka śpiewa lajer , layer (chyba od liar ) ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Siema
Mam taki problemik z moim SE k770i. Otóż, przestał czytać moją kartę pamięci a jest to M2 256 mb. Kartę przekładam do innego SE i tamten telefon normalnie ją czyta. Próbowałem ją sformatować, ale potrzebny jest jakiś kod blokady tel...
Jak uważacie, problem z kartą czy z telefonem? I może ktoś wiec jak poradzić sobie z tym problemem?

Piszcie jak coś wiecie! Pozdro:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom