>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału: Niemcy - Hiszpania [środa 20:30]

Status
Zamknięty.
R 1

rooney1

Użytkownik
niemcy mieli jedna okazje na gola. mozna sobie gadac ze hiszpania grala slabo w tym turnieju, ale dzis swoich rywali poprostu rozbili. tez podpisuje sie pod ytym ze hiszpanie mieli ciezko bo grali przeciw zespolom defensywnym i dlatego nie potrafilii rozwinac skrzydel, dzis niemcy widac ze chcieli grac ale zostali zdominowani, gdy nie mieli pilki to biegali jak glupcy a hiszpanie klepali, a wiadomo ze jak dobrze klepiesz to mozesz biegac i biegac a od pilki i tak nie bedziesz szybszy. 1:0 to najmniejszy wymiar kary. nie lubie hiszpanow, w finale jestem calym sercem ze holandia, ale jest to najlepsza narodowa drozyna osatnich lat. zgodze sie tez ze snajpereem ze gdyby zostala uznana bramka lamparda to rozpedzeni wtedy anglicy by sie po niemcach przejechali, a tak pajace wyprowadzily dwie kontry i caly swiat uwierzyl ze niemcy sa rewelacyjni bo ograli ttakiego rywala 4:1
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Wygrała drużyna bezsprzecznie lepsza piłkarsko. Spójrzmy jak znakomicie przyjmują, podają, rozgrywają gracze hiszpańscy. Ileż podań wymienili Hiszpanie, na jak wysokiej skuteczności! Niemcy ustawili się defensywnie, licząc tylko na kontry. Jedyne co zmieniłbym w drużynie mistrzów Europy to, to że zbyt dużo zawodników gra w środku pola: xavi, xabi alonso, serio busquets, często też iniesta. Może jednak taki ma plan Vincent del Bosque. Patrząc na to jak gra Hiszpania jestem spokojny o wynik finału, i postawić na nich z czystym sercem można dużą gotówkę. Dziękuję, dobranoc ????
 
Z 2

zabek90

Użytkownik
pilka ma byc skuteczna wczoraj sie urodziles? nie no lepsza nieskuteczna LUDZIE GRAJMY NIESKUTECZNIE Z MNIEJSZA LICZBA PODAN. wole 1000 podan i wygrana niz 10 podan i nie wygrana o wynik w pilce chodzi
z twojego postu wynika ze Hiszpania gra pilke skuteczna?
jezeli by taka byla to by pykali kazdego jak Polske .
taka gra co oni graja to powinno sie wygrywac wynikiem przynajmniej 5-0.
 
W 10

wilus1

Użytkownik
wszyscy stawiali na Niemcy i wszyscy dostali w plecy nawet jak postawiłem na szwabow, a kibicowałem Hiszpaną ale to moja najszczęsliwsza pomyłka ????
Pisząc wszyscy bierzesz dużą odpowiedzialność za to słowo,ponieważ nie tacy wszyscy.Ja postawiłem na Hiszpanię bardzo nie wielką kwotę,ale za to celną ????
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
gratki dla tych którzy postawili na Hiszpanie. ja byłam za Niemcami, wczorajszy mecz podsumuje krótko, ataki Hiszpani na mur berliński, niemcy z przodu? nie widziałam, chyba w 5 akcjach na mecz, co statystyki strzałów na bramkę mówią same za siebie. Koszmar dla tych co kibicowali Niemcom, zawiedli po całości, już mecz z Serbią w ich wykonaniu był lepszy... brak Mullera i klapa poprostu, obrońcy tylko się jakoś spisywali ale przód skrzydła masakra. Podolski taki pewny rewanżu, a tylko się przewracał. Szkoda gadać, gratuluje Hiszpani, bo Niemcy chyba nie wiedzieli dokładnie o co grają. Nie rozumiem czemu postawili na kontre dopiero jak stracili bramke. Wczesniej wygrywali bo to oni byli czesciej pod bramką przeciwnika, a tu taki gryps. Podsumowując żadne magiczne liczby, cyferki nie pomogły. Niemcy powinni wykraść tą ośmiornię i zrobić z niej sushi :]
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Pozdrawiam wszystkich, którzy zachłysneli się zwycięstwami Niemców ze słabą Anglią i Argentyną bez drużyny i pomysłu na grę. Tylko głupcy kibicowali naszym zachodnim sąsiadom.
Niemcy nie zagrali słabego meczu!, robili co mogli ale nie mieli nic do powiedzenia. Hiszpanie pokazli Argentynie jak się gra z Niemcami i proszę nie pisać bredni w stylu, gdyby zagrał Muller... albo, gdyby zagrali inaczej....Otóż Muller nie pomógłby swojej drużynie ponieważ Hiszpanie na nic nie pozwalali drużynie Loewa.
Naprawdę myślicie, że Niemcy chcieli tak grać? Bronić się cały mecz i czekać tylko na kontry? Dajcie spokój, to właśnie Hiszpanie zmusili ich do ciągłej obrony.

2006 Niemcy-Włochy 0:2
2010 Niemcy-Hiszpania 0:1
Dwa cudowne wieczory, pokonani Niemcy schodzący do szatni- bezcenne.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
sorry, ale ja się z Tobą nie zgodzę, gdyby zabrać Hiszpanom jednego zawodnika kluczowego np Villę, gwarantuję Ci że mecz w wykonaniu Mistrzów Europy nie byłby już taki sam, bo piłka nożna to też psychika, gdy brakuje jednego elementu może posypać się wiele innych czynników, ich gra potoczyłaby się całkiem inaczej. I nie przekonasz mnie że tak nie jest żadnymi swoimi argumentami. Fakt faktem Hiszpania wygrała i gratuluje im. Mi się jeszcze nie podobała u Niemców forma Jerome Boateng&#39;a i Trochowskiego, szybko bym ich zmieniła na innych zawodników, Toni Kroos to była dopiero dobra zmiana.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Masz rację w tym co napisałaś ale nie zapominaj, że Hiszpania ma takich genialnych piłkarzy ja Xavi i Iniesta, którzy potrafiliby pociągnąć zespół bez Villi w przeciwieństwie do Schweinsteigera czy Ozila.
Mam nadzieję, że PŚ wzniosą Hiszpanie (kocham styl tej drużyny, mógłbym oglądać tych piłkarzy godzinami), Holendrzy mają gorszą obronę od Niemców i tutaj upatruje szansy.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Myśle że nawet jesli Villa by nie grał to nie wiele by się zmieniło w grze Hiszpanów grali by tak samo ;) no może z mniejszym skutkiem mają silną ławke rezerwowych i prawie zawsze jest kogos zastąpic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom