>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/4 finału: Urugwaj - Ghana [piątek 20:30]

Status
Zamknięty.
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
co jak co ale suareza to chyba do końca życia powinni nosić na rękę za poświęcenie się dla drużyny, jakby nie on to bramka wpadłaby w ostatnich sekundach i awans ghany a tak to rękami wybronił strzał za co oczywiście dostał czerwień
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Potwierdziło się, że presja była ogromna. Gyan, który wcześniej bez problemu wykorzystywał karne w najważniejszym momencie zawiódł. Szkoda Ghany bo grala naprawde fajny turniej, ale ja jako, że kibicowałem Urugwajowi cięszę się, że tak się ten mecz skończył.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
co jak co ale suareza to chyba do końca życia powinni nosić na rękę za poświęcenie się dla drużyny, jakby nie on to bramka wpadłaby w ostatnich sekundach i awans ghany a tak to rękami wybronił strzał za co oczywiście dostał czerwień
Suarez bohaterem narodowym :cool: Jeden z lepszych meczów jak dla mnie w tych mistrzostwach . Pełno dramatu, ładne gole. Wiedzieli o co grają, trochę presja na nich siadła. Urugwaj gra już na bank o 3 miejsce albo i 1 :razz:. Coś czuję, że z Holandią dostaną ładne baty po tych 120 minutach i bez Suareza. A ten karny bez rozbiegu to pomyłka, jakbym bym trenerem bym wbiegł na boisko i go powstrzymał na chwilę przed oddaniem tej jedenastki ...
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Suarez jest bohaterem-poświęcił się dla drużyny, co spowodowało źle wykonany karny, później dobrze bronione karne i już jest półfinał ???? Nie sądzę jednak, że dadzą radę Holendrom.
 
B 0

barti

Użytkownik
Takiego dramatu w końcówce dawno już nie widziałem. Ghana nie ma doświadczenia w wykorzystywaniu karnych w meczach o taką stawkę. Zabił ich stres.
 
prof 7,7K

prof

Użytkownik
Presja na Gyanie byla ogromna i przestrzelil przez to karnego gdzie wczesniej wykorzystywal je bez problemu.Gyan mogl zostac bochaterem ale nim jest Suarez.Gyan zmarnowal swietna okazje ale nie tylko on mogl dac awans swojej druzynie.Po dosrodkowaniu w ostatniej akcji dogrywki bylo zamieszanie w polu karnym gdzie Appiah znalazl sie przy pilce i trafil z metra prosto w pilkarza Urugwajskiego ktory stal na lini pola bramkowego.WG mnie Appiah zmarnowal super setke i napewno lepsza okazje od Gyana.Ghana miala kilka okazji w tym zamieszaniu na roztrzygniecie meczu na wlasna korzysc ale niestety nie udalo sie.Taki jest futbol piekny i brutalny oraz czasem nie nieprzewidywalny.Byla dramaturgia i druzyna ktora byla na wylocie szczesliwie awansowala.
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Jako jedyny na tym forum typowałem Urugwaj w półfinale i tak się stało.
Mój czarny koń mundialu spisuje się świetnie ????
Diego Forlan ????
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Naprawdę pod względem emocji najlepszy mecz turnieju, szkoda tylko, że na tym mundialu tak mało było &quot;wielkich&quot; meczy z historią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom