>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

madizks 7

madizks

Użytkownik
Konkurs się zakończył a ja nie dostałem nagrody za 17 kolejkę! administracjo proszę o zbadanie sprawy!
Lalo: Spokojnie, Marcin na pewno już wysłał a jak nie to nastąpi to w najbliższych dniach ;)
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
W dalszym ciągu nie dostałem nagrody za wygranie 17 kolejki!!! Piszę ponownie bo pisałem 10.06 do marcina-odra i zapewniał mnie że nagroda została wysłana. dziś jest 17.06 a listonosz już dziś z pocztą (oczywiści nie do mnie).
Więc niech to ktoś ogarnie!!!
 
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
W dalszym ciągu nie dostałem nagrody za wygranie 17 kolejki!!! Piszę ponownie bo pisałem 10.06 do marcina-odra i zapewniał mnie że nagroda została wysłana. dziś jest 17.06 a listonosz już dziś z pocztą (oczywiści nie do mnie).
Więc niech to ktoś ogarnie!!!
Spoko,ja nie dostałem za 12-tą kolejkę i za 3-cie miejsce ale wierzę naszym chłopakom i spokojnie czekam ????
 
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Mam w sportingbet nagrodę za trzecie miejsce.Nawet nie wiem kiedy to wpłynęło,tak że sprawdźcie swoje konta.
 
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Podobno przyszła dzisiaj do mnie koszulka,nie widziałem bo jestem po za domem.Jeśli ktoś dostał niech napisze czy jest fajna.
Dziękuję
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Podobno przyszła dzisiaj do mnie koszulka,nie widziałem bo jestem po za domem.Jeśli ktoś dostał niech napisze czy jest fajna.
Dziękuję
Ja właśnie otrzymałem koszulkę i jestem bardzo zadowolony - rozmiar akurat ????
 
Do góry Bottom