>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

rts 55

rts

Użytkownik
▶ I etap: Nasza zabawa potrwa każdego dnia, w którym rozgrywane będa mecze finałów Mistrzostw Świata rozgrywanych na boiskach w RPA. Począwszy od 11 czerwca aż do 25 czerwca potrwają rozgrywki fazy grupowej.
▶ II etap: Drugi etap naszej zabawy przeznaczony jest dla &quot;30&quot; najlepszych typerów fazy grupowej, którzy zgromadzili najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej. Najlepsza &quot;30&quot; typuje mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i mecz finałowy. Spośród tej &quot;30&quot; zostanie wyłonionych &quot;20 wspaniałych&quot;, którzy uzyskają nagrody w naszym konkursie. Dla uatrakcyjnienia zmagań w II etapie konkursu do klasyfikacji generalnej zaliczane jest tylko 50% punktów zgromadzonych w I etapie konkursu.
Widzę, że jest już temat na 26.06 i ludzie tam typują, więc czy ktoś się nie pośpieszył z tym tematem?

flamaster// z tematem nie, tylko ludzie z typowaniem ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
no to radze sie pospieszyc z podliczaniem, bo nie ma przerwy w mistrzostwach a 30stkę trzeba wyłonić jakby nie patrzeć. do dzieła
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jezeli nie uda sie podliczyc, typowac beda wszyscy a po wylonieniu 30stki, podliczane beda tylko typy 30 najlepszych, wiec jakby nie patrzec, problemu nie bedzie
 
crowned 10

crowned

Użytkownik
Witam, mam wątpliwości co podliczenia punktów.

*Wydawało mi się, że to jest jasne, że typy mają być logiczne no ale najwidoczniej nie dla wszystkich konkursowiczów. Tak więc oficjalnie... typy mają być logiczne i wynikać same z siebie ! Tzn. typując wynik 2:1 nie możemy grać na under 2,5 w meczu. W takim wypadku (dwa lub więcej sprzecznych) zaliczany będzie tylko pierwszy typ od góry bez względu na jego wynik.
Tak, zgadza się, że popełniłem czysty błąd wynikający z kopiowania kogoś postu wcześniej aby nie przepisywać wszystkiego. To jest jedyny błąd jaki zrobiłem. Odwołując się do tej uwagi ( której notabene nie było zanim wysłałem te typy a regulamin nie zabrania typowania sprzecznego ) jest tylko jeden typ sprzeczny z innymi (w uwadze wyraźnie jest napisane, że pierwszy typ od góry jest ZALICZANY, a nie jaką ważność mają typy sprzeczne). Dlatego proszę o zaliczenie mi Typu na Strzelca Bramki oraz na to w której połowie zostanie strzelone więcej bramek. Gdyż one nie są w ogóle sprzeczne z typem na pozycji 2.

http://forum.bukmacherskie.com/f283/16-czerwca-2010r-sroda-45855-6.html#post1681413
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Temat na sobote zamknięty, więc jak coś to takie podaje typy:
Postów: 20

Pierwsze spotkanie: Urugwaj - Korea Południowa

1. Kto wygra (1x2) ? - 1
2. Wynik do przerwy (1x2) - 1
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - under 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - D. Forlan
5. Dokładny wynik - 1:0
6. Dokładny wynik do przerwy - 1:0
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - 1

Drugie spotkanie: USA - Ghana

1. Kto wygra (1x2) ? - X
2. Wynik do przerwy (1x2) - X
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - Under 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - Altidore
5. Dokładny wynik - 1:1
6. Dokładny wynik do przerwy - 0:0
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - po równo
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Panowie, no to jak będzie?
Bo sobota za pasem a tu macie jeszcze 7 dni do wpisania do tabeli i chyba 4 dni do podliczenia... a temat na sobotę był otwarty, teraz jest zamknięty i nie wiadomo co jest grane? Napiszcie przynajmniej kiedy zapadnie jakaś decyzja odnośnie II etapu...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Witam, mam wątpliwości co podliczenia punktów.



Tak, zgadza się, że popełniłem czysty błąd wynikający z kopiowania kogoś postu wcześniej aby nie przepisywać wszystkiego. To jest jedyny błąd jaki zrobiłem. Odwołując się do tej uwagi ( której notabene nie było zanim wysłałem te typy a regulamin nie zabrania typowania sprzecznego ) jest tylko jeden typ sprzeczny z innymi (w uwadze wyraźnie jest napisane, że pierwszy typ od góry jest ZALICZANY, a nie jaką ważność mają typy sprzeczne). Dlatego proszę o zaliczenie mi Typu na Strzelca Bramki oraz na to w której połowie zostanie strzelone więcej bramek. Gdyż one nie są w ogóle sprzeczne z typem na pozycji 2.

http://forum.bukmacherskie.com/f283/16-czerwca-2010r-sroda-45855-6.html#post1681413
informacja byla od poczatku mistrzostw, wiec 16 czerwca byla na bank..bez sciem prosze..typy maja z siebie wynikac - typy sprzeczne z siebie nie wynikaja..od poczatku mistrzostw rozliczamy typy sprzeczne w jeden sposob..taka interpretacje przyjelismy i tego sie trzymamy - a to oznacza, ze rozliczenie, ktore jest teraz, pozostaje w mocy


Temat na sobote zostal otwarty..nie damy rady ogarnac tego, tak aby do jutra wylonic najlepsza 30stke, w zwiazku z tym, typy podawac moze kazdy, a po wylonieniu 30stki, liczone beda tylko typy tym trzydziestu najlepszym..pozdrawiam
 
hama 11

hama

Użytkownik
OK to ja już nie typuję nawet bo wiem że się nie dostałem do &quot;30&quot; więc nie będę wam robił bajzlu już ????
 
S 22

slooz3

Użytkownik
panowie a tak swoja drogą to w regulaminie nie ma nic o 1/8 finału, sądzę że ten czas między fazą grupową a ćwierćfinałami z wyłączeniem typowania 1/8 był własnie na podliczenie tabeli...
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
Witam Chciałbym głosić błąd. Przez moją nie uwagę zamieściłem 2 razy typy na jeden dzień oczywiście prosze brać pod uwagę tylko pierwszy zamieszczony post na 24 czerwca.
 
Do góry Bottom