>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Urugwaj - Korea Południowa [sobota 16:00]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Sobota 26 czerwca 2010 [16:00] Urugwaj - Korea Południowa 1,90 3,20 4,75
Stadion : Port Elizabeth -&gt; Nelson Mandela Bay Stadium

Faworytem tego starcia zdają się być Urugwajczycy mający zabójczy duet snajperów. Mowa oczywiście o parze Diego Forlan - Luis Suarez. Reszta zespołu jakby w cieniu. Koreańczycy po raz pierwszy wyszli z grupy na MŚ, których nie grają w domu. Czy latynoska piłka weźmie górę nad przygotowaniem fizycznym i ogromnym zaangażowaniem w gre Azjatów? A może to Korea zamierza powtórzyc wyczyn z 2002roku?!
Jedno jest pewne, będzie ciekawie!
Zapraszam do dyskusji ;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
TYP:URUGWAJ
KURS: 1.9 ????
Urugwaj jak pisał kolega wyżej zabójczy napad jak i obrona, która spisywała się świetnie jak do tej pory.Nie po to wygrywali z Meksykiem żeby teraz to przegrać :razz:.Spokojnie mogą zajść do półfinału i zagrać jak przegrają o trzecie miejsce co dla Urugwaju według mnie byłoby bardzo dobrym osiągnięciem. Skończyły się żarty, Urugwaj według mnie załatwi sprawę w 90min nikt nie będzie chciał grać dogrywki w 1/8, to jest turniej i siły trzeba oszczędzać. Korea jak dla mnie średnio, obrona nie za ciekawa,wyszli z 4 punktami remis z nieciekawą Nigerią i wygrana ze słabą Grecją. Urugwaj o klasę lepszy od Grecji czy Nigerii. Jeżeli Urugwaj zagra to co z Meksykiem to spokojnie pyknie ich z 2:0 i szybko załatwi sprawę. Kurs 1,9 warty gry
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Postawiłbym w tym meczu na remis. Zwracamy zawsze uwagę na świetny duet urugwajskich napastników Forlan, Suazo ale nie zapominajmy o świetnej defensywie Urugwaju z której słyną od dawno, nie tylko podczas tego mundialu. Nie sądzę aby drużyna z Ameryki Płd. zdecydowała się na zdecydowany atak, będą raczej grali ostrożnie w obronie. Po Koreańczykach możemy się spodziewać jak zwykle wiele walki, obawiam się, że może posypać się trochę kartek.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
URUGWAJ - KOREA POŁUDNIOWA
Skończyły się żarty i zaczęła się faza pucharowa gdzie już nie ma po miłuj.
Jak dla mnie mecz typowy na remis 0:0 ,wiadomo ,że obie ekipy będą grać ostrożnie i wykorzystywać kontry.
Urugwaj ma Forlana i Suareza ,ale jakoś ten drugi mi kompletnie nie błyszczy. Jak dla mnie gra żenadę jako król strzelców w Holandii. Żelazna obrona i zero straconych bramek. Jakiejś wielkiej finezji Urugwaj nie gra ,ale grają dobrze taktycznie.
W meczu z Francją według mnie nikt nie błysnął ,chociaż to był pierwszy mecz tych drużyn.
Mecz z RPA ,z gospodarzem też trochę wyglądał dziwnie. 1:0 i jeszcze trwał mecz ,ale Suarez dobry symulator ???? wywrócił się w polu karnym i jeszcze bramkarz dostał czerwoną ,a później karny na 2:0 już kompletnie przybiło RPA do ściany. Więc bardzo nie sugerowałbym się tym meczem.
W meczu z Meksykiem byli już raczej pewni awansu z pierwszego miejsca więc mogli zagrać sobie na lajcie.
Posiadanie piłki: Meksyk 60% - Urugwaj 40%
Korea Południowa hmm... ciekawa drużyna ,która potrafi strzelać bramki !
Strzelili 2 Grekom którzy prezentują raczej defensywny futbol. Strzelili 2 Nigerii pomimo ,że przegrywali 1:0 i Nigeria po karnym wyrównała na 2:2.
Argentynie również potrafili strzelić bramkę. Strzelili ,aż 5 bramek w tym turnieju.
Nie skreślałbym tutaj drużyny Korei Południowej.
Liczę ,że wszystko rozstrzygnie się w karnych.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs


Urugwaj - Korea Południowa



Jeśli chodzi o Mundial w RPA to jest na plusie. Fazę grupową zaliczam do udanych jeśli chodzi o obstawianie i z takim samym celem wchodzę w drugą fazę turnieju. Przed nami pierwszy mecz fazy pucharowej tegorocznego Mundialu. Piłkarze Urugwaju jako zwycięzcy Grupy A spotkają się z reprezentantami Korei Południowej. Jak dotąd podobała mi się gra piłkarzy z Ameryki Południowej. Przypomnę tylko, że w grupie pozostawili za plecami Meksyk (1:0), RPA (3:0) i Francję (0:0). Natomiast Azjaci oprali się z Grekami (2:0), zremisowali z Czarnymi Orłami (2:2) oraz ulegli Argentyńczykom w stosunku 1:4. Oscar Tabarez ma w swoim składzie super-duet napastników: Luisa Suareza oraz Diego Forlana. Każda z tych gwiazd jest w stanie w pojedynkę rozstrzygnąć losy spotkania. Przyznam, że drużyna Urugwaju w moich oczach prezentuje się bardzo dobrze na tym Mundial i widzę ich w półfinale mistrzostw świata. Koreańczycy mają jednego piłkarza, którego powinni znać wszyscy pasjonaci futbolu: Park Ji Sung. Gwiazdor Czerwonych Diabłów jest rozpoznawany w całej Azji. W tym turnieju już wpisał się do protokołu meczowego jako strzelec bramki. Uważam, że max dla Azjatów w tym turnieju to 1/8 i raczej nie powtórzą sukcesu z 2002 roku. Na ich drodze są mocni Urugwajczycy, którzy tanio skóry nie sprzedadzą.


Propozycje:
Awans Urugwaj @ 1.35 Tobet


Urugwajczycy zmierzają prosto do finału Mundialu w RPA...
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
NO tak, będą grać ostrożnie ale wątpię żeby zaryzykowali i grali czy czekali do dogrywki bo tam już nie będzie sił i czasu na odrobienie ewentualnych strat jak coś pójdzie nie tak . To jest turniej i trzeba patrzyć na przód, rywal nie jest nie wiadomo z jakiej półki i według mnie Urugwajczycy załatwią sprawę w 90 minut.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
I znamy pierwszego ćwierćfinalistę.
Brawo dla obu ekip ,za piękny mecz. Korea nie była tylko chłopcami do bicia ,bo po II połowie to oni przejęli inicjatywę w meczu. Ale po bramce znowu Urugwaj przycisnął.
Szczerze to zasłużenie Urugwaj wygrał ,bo w pierwszej połowie sędzia odgwizdał spalonego niesłusznie.
Koreańczyk raz zagrał niechcący ręką w polu karnym ,ale i w polu karnym Urugwajczyków był minimalny faul na Azjacie więc tutaj wychodzi nawet sprawiedliwie.
Korei trochę zabrakło szczęścia ,bo była sytuacja ,że piłka zbyt wolno toczyła się do pustej bramki Urugwaju ???? .
Ogólnie ciekawe spotkanie. 3 bramki to nawet dużo. Oby tak było dalej ;-).
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Ładny mecz, ale Urugwaj na własne życzenie sprezentował sobie(i nie tylko ;P) taką nerwową końcówkę. Niesprawiedliwe byłoby gdyby odpadli, wg mnie dojdą do półfinału i przegrają mecz o 3 miejsce z Hiszpanią ;D Taka mała przepowiednia ;)
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Ładny mecz, ale Urugwaj na własne życzenie sprezentował sobie(i nie tylko ;P) taką nerwową końcówkę. Niesprawiedliwe byłoby gdyby odpadli, wg mnie dojdą do półfinału i przegrają mecz o 3 miejsce z Hiszpanią ;D Taka mała przepowiednia ;)
Hiszpanie mają jeszcze do pokonania Portugalię, która pokazała wolę walki w spotkaniu z Brazylią, i wcale nie będzie to proste spotkanie :razz:
 
W 0

wysek

Użytkownik
Hiszpanie mają jeszcze do pokonania Portugalię, która pokazała wolę walki w spotkaniu z Brazylią, i wcale nie będzie to proste spotkanie :razz:
szczerze jak oglądałem ten mecz to jednej i drugiej drużynie leżał remis , co do widowiska to było bardzo marne i Portugalia poza zwycięstwem 7-0 z Koreą, która się otworzyła rewelacyjnej piłki nie pokazuje na tych mistrzostwach .

Liczę na Urugwaj że troszkę zamiesza w tych mistrzostwach jest szansa na półfinał ????
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Ale sędzia nie podyktował ewidentnego karnego dla Korei.
Mam nadzieję, że Urugwaj jednak polegnie w ćwierćfinale, choć to tylko osobista animozja ????
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Ale sędzia nie podyktował ewidentnego karnego dla Korei.
Mam nadzieję, że Urugwaj jednak polegnie w ćwierćfinale, choć to tylko osobista animozja ????
Nie podyktował też karnego dla Urugwaju po ręce Koreańczyka i odgwizdał spalonego niesłusznie gdyż nie było spalonego gdy Suarez wyszedł sam na sam z bramkarzem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom