Ladbrokes

ladbrokes 0

ladbrokes

Specjalna oferta Ladbrokes - Jan Mucha

Postaw zakład za co najmniej 40 PLN na mecz Słowacja vs Holandia i jeśli nasz Ambasador - Jan Mucha nie przepuści żadnego gola otrzymasz darmowy zakład. Zapoznaj się z zasadami promocji i typuj na wynik

Regulamin:

Postaw pojedynczy zakład za co najmniej 40 PLN na mecz Słowacja vs Holandia, a otrzymasz darmowy zakład o wartości 40 PLN, jeśli Jan Mucha nie przepuści gola w tym meczu (tylko 90 minut).
* Oferta jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich.
* Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych użytkowników serwisu Ladbrokes.
* Oferta dotyczy jedynie zakładów pojedynczych
* W przypadku wygranej, stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona – gracz otrzyma jedynie wartość wygranej.
* Oferta dostępna jest tylko dla graczy korzystających z serwisu przez Internet.
* Do udziału w promocji kwalifikują się pojedyncze zakłady na mecz Słowacja vs Holandia o wartości co najmniej 40 PLN
* Darmowe zakłady zostaną przyznane, jeśli Jan Mucha nie przepuści żadnego gola podczas meczu Słowacja vs Holandia w czasie regulaminowym (90 minut).
* Darmowy zakład zostanie doliczony przed godziną 23:59 czasu brytyjskiego w dniu meczu.
* Darmowy zakład może zostać postawiony na dowolny mecz Mistrzostw Świata następnego dnia.
* Darmowy zakład traci ważność po zakończeniu ostatniego meczu Mistrzostw Świata w ciągu następnego dnia.
* Darmowy zakład musi zostać wykorzystany jako całość na zwycięzcę jednego wydarzenia.
* Na każdego gracza przysługuję tylko jeden darmowy zakład.
* Zakład kwalifikujący musi zostać postawiony przed rozpoczęciem meczu, promocja nie dotyczy zakładów na żywo.
* Wcześniej otrzymane darmowe zakłady nie upoważniają do skorzystania z promocji.
* Na jednego użytkownika przypada jeden darmowy zakład. Użytkownicy posiadający kilka kont otrzymają tylko jeden darmowy zakład na konto, które zakwalifikuje się jako pierwsze.
* Anulowane zakłady nie uprawniają do wzięcia udziału w promocji. .
* Obowiązuje regulamin serwisu Ladbrokes. .
* Oferta dotyczy tylko użytkowników korzystających z polskiej i słowackiej wersji serwisu, zamieszkałych w Polsce lub na Słowacji.