>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Brazylia, Korea Płn, WKS, Portugalia

Status
Zamknięty.
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
swoją drogą to nie wiem o czym myśleli piłkarze WKS osłabiając Brazylię przed spotkaniem z Portugalią, w którym mają swój interes, ponieważ do awansu potrzebne im jest zwycięstwo Brazylii i to grube zwycięstwo
Tak czy inaczej, Brazylia ma wielu świetnych zawodników oprócz Kaki, zagrali bardzo dobry mecz z WKS i Brazylia &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Ale realnie rzecz biorąc WKS nie ma już szans na awans. Nawet jeśli Portugalia przegra to jedną, max dwoma bramkami. A WKS nie wygra siedmioma z Koreą. Paradoksalnie Korea przegrała nie dlatego, że była tyle słabsza, ale ponieważ atakowali, wtedy gdy trzeba się było uspokoic i poukładać w obronie - tak byłoby jeden, może dwa zero. Porwali się z motyką na słońce i skończyło się, jak skończyło. Z WKS raczej nie powtórzą tego błędu.
 
M 0

mjr088

Użytkownik
Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: strzelec bramki - Didier Drogba
(4.00 - betclic)
WKS nie ma innego wyjścia jak wygrać to spotkanie. Korea na pewno nie popełni już błędu z ostatniego meczu i tyle bramek nie straci, jednak moim zdaniem nie będzie też w stanie utrzymać remisu. A kto inny ma strzelać bramki dla WKS jak nie Drogba? Z pewnością będzie najpoważniejszym zagrożeniem dla koreańskich, słabych technicznie obrońców. Kurs na ten typ ciekawy a prawdopodobieństwo na prawdę duże.
 
B 6

brecht

Użytkownik
No ba, aby ich doszczętnie nie zniszczył wódz ich kraju myślę, że Koreańczycy będą chcieli wyjść z twarzą bez straty bramki. WKS może być ciężko się przebić, ale 1 gol z oblężenia powinien wyniknąć ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
BRAZYLIA - PORTUGALIA
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,80 bet-at-home
Ten mecz elektryzuje fanów piłki na całym świecie. Brazylia już pewna awansu, walczy o pierwsze miejsce w grupie. Portugalczycy wciąż nie mogą byc pewni awansu. Ale po tak okazałym triumfie w meczu z Koreą Pólnocną musiało by dojśc do niemal identycznego pogromu w meczu WKS - Korea aby Portugalia straciła awans z grupy, a przecież nie powiedziane , że sami swój mecz przegrają. Tutaj wszystko może się wydarzyc. Miejmy tylko nadzieję,że zobaczymy spektakl godny mistrzostw świata i nie będzie szachów z obu stron. Na zespole Brazylii zostały wymuszone dwie zmiany w składzie po ostatnim meczu. Kaka pauzuje za cz.kartkę, a Elano jednak dostanie od Dungi wolne w tym meczu. Zastąpic ich mają Julio Baptista i Dani Alves. Brak Kaki wcale nie osłabia ich siły, bo Kaka w obecnej formie to cień piłkarza, wiele strat, niedokładnych podań.
Portugalia w najmocniejszym składize jaki może wystawic wyjdzie na ten mecz. Oto jak pewnie zostaną skonstruowane składy na ten mecz:
BRAZYLIA : Julio Cesar - Maicon, Lucio, Juan, Michael Bastos - Gilberto Silva, Felipe Melo - Dani Alves, Baptista, Robinho - Luis Fabiano
PORTUGALIA : Eduardo - Miguel, Bruno Alves, Carvalho, Fabio Coentrao - Tiago, Pedro Mendes- Simao, Raul Meireles, Ronaldo - Hugo Almeida
Faworyt tego meczu? To pojęcie względne. Ja sobie ten mecz obejrze z przyjemnością i zwycięzcy wskazywac się nie podejmuje, chociaż bliżej mi do postawienia na Brazylijczyków. Ciekawy zakład to obu zespołom uda się strzelic przynajmniej jednego gola @ 1,80 i być może tak spróbuje ugryźć ten mecz ;)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
WKS o nic już nie walczy, no może o to by nie skonczyć mundial na ostatnim miejscu, przy potencjalnym zwycięztwie nad Koreą i wygranej Brazylijczyków w równoległym meczu zrównają się punktami z Portugalią która ma bilans 7-0 a WKS 1-3 więc ja tu nie mam złudzeń kto będzie miał większą motywacje do gry a wyeliminować jednego zawodnika z gry to cel do osiągnięcia
Korea dostała srogie baty i dosłownie walczą o własną skórę podział punktów w tym meczu zadowoli obie ekipy i jest bardzo prawdopodobny nie biorąc pod uwagę do jakich niespodzianek dochodziło na tych mistrzostwach
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
WKS - Korea Płn
(0:1,25 AHC) 2
2,12
188bet
początkowy kurs 1,72 wzrost o 0,40 to już powód do postawienia na Koreę z handi. oczywiście niewykluczony jest pogrom, ale mam nadzieję, że Azjaci nie dadzą sobie nastrzelać tylu bramek co w meczu z Portugalią. przy 1 bramkowej porażce połowa stawki wygrywa
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Na pewno nie dadzą sobie nastrzelać. Nie mam wątpliwości, że pogłoski o tym, że był odgórne naciski na trenera Korei w ostatnim meczu ( od Sami Wiecie Kogo ;) ) są prawdziwe. Grali absolutnie bezsensownie i w porównaniu do naprawdę mądrej gry z Brazylią to była inna drużyna. Jeśli Wielki Wódz już się nie będzie zajmował radzeniem w przypadku piłki to mają szansę urwać nawet punkt WKS.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A miał być hit ...
Niedosyt, tym jednym słowem można opisac to co przed chwilą zademonstrowali piłkarze Portugalii i Brazylii. Zaangażowanie było i owszem, walka także, ale nie takiego meczu oczekiwałem ja jak i tysiące kibiców. Miało być święto futbolu ofensywnego bo przecież oba zespoły już pewne awansu. Co więc szkodziło zagrac bardziej ofensywnie. A tymczasem Dunga posłał w podstawowym składzie 4 obrońców, 3 piłkarzy defensywnych w linii pomocy, bo przecież Dani Alves to ciągle obrońca chociaż włączający się bardzo często do ataku. Ale Melo i Gilberto Silva od charówki w środku pola są. A z przodu? Baptista, Nilmar i Luis Fabiano. Łącznie stworzyli dwie groźne okazje i tyle było zagrożenia pod bramką Eduardo.
Gdy przed meczem poznałem skład to jeszcze się łudziłem, że mecz moze wyglądac inaczej. Posadzenie na ławce Robinho kompletnie pozbawiło Brazylie polotu w ofensywie. Wszystko statyczne, brak pomysłu na rozklepanie defensywy rywala. Ciągle pchali się prawą stroną gdzie często włączał się Maicon, ale Portugalczycy to blokowali bardzo dobrze. Skoro więc nie szło prawą stroną to uderzali z dystansu, ale strzały dalekie od ideału.
Po przeciwnej stronie Portugalia, która również zaskoczyła mnie składem. Brak Miguela, Mendesa, Simao przede wszystkim. Postawienie na Pepe w roli defensywnego pomocnika oznaczało tylko jedno, Portugalia też nie chce tego meczu przegrac i chcą zabezpieczyc dostęp do bramki. Bo Pepe nie potrafi inicjowac akcji ofensywnych jak robi to Pedro Mendes. Akcje Portugalczyków to akcje Cristiano Ronaldo. Podobno najlepszy piłkarz świata(ja się z tym nie zgadzam!) chciał mecz wygrac sam. Jego postawa była wręcz irytująca! Ileż razy można próbowac strzelac z okolic 40 metrów?! Kazdy kolejny strzał był coraz gorszy... W ogóle nie widział partnerów na boisku.
Jestem rozczarowany tym co widziałem w tym meczu... Spotkanie mozna by porównac do np Algieria - Słowenia. A przecież nic nie szkodziło zagrac odważniej w tym meczu. Brazylia awans miała pewny, Portugalie także wyeliminował by tylko bardzo zły zbieg okoliczności. Wygrały szachy.. W tym marnym widowisku również sędzia się nie popisał. Ewidentna cz.kartka bodaj w 27min należała się Juanowi za zagranie ręką! Byc może wtedy nastapił by jakiś przełom...
Do tej pory najlepszym meczem tych MŚ było starcie Dania - Kamerun. Oba zespoły już odpadly w fazie grupowej...
Pozostaje więc teraz liczyć, że mecz HISZPANIA - CHILE dostarczy Nam wrażeń, chociaż podchodze do tego z pewnym dystansem bo tego samego oczekiwałem po zakończonym przed chwilą meczu...

▶http://robsonunited.blox.pl/2010/06/A-mial-byc-hit.html
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Miał być ;) i pewnie by był gdyby sytuacja w Grupie H była jasna, a mianowicie przegrany gra z Hiszpanią, jednak wyszło że jaki wynik by nie padał to i tak rywal Hiszpanów jest nieznany, w drugiej połowie mecz wyglądał jakby obie ekipy się dogadały na 0-0, w pierwszej było trochę kartek, zamieszania że możliwe były kolejne, może po prostu zawodnicy nie chcieli ryzykować zawieszeń, zagrali na czyste konta, a sytuacje jakie stworzyli, których nie dość że było jak na lekarstwo, to może były po prostu upozorowane :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom