>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Przy równej liczbie punktów o miejscu w grupie decydują kolejno: lepsza różnica bramek i większa liczba goli strzelonych we wszystkich meczach grupowych. Jeśli dwa lub wiecej zespołów mają identyczny bilans we wszystkich trzech kategoriach, o kolejności decyduje wynik bezpośredniego spotkania miedzy zainteresowanymi drużynami
źródło: skarb kibica MŚ
Potwierdzam. To samo jest napisane na stronie FIFY
 
karse 0

karse

Użytkownik
ufff, troche mi ulżyliście.. dałem na tych Hiszpanów, że wygrają grupe, oczywiście nie tylko ich, za grubo, i licze na ich dwa zwycięstwa.. oby.. i żeby te Chile się dobrze spisało ze Szwajcarami..
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
ufff, troche mi ulżyliście.. dałem na tych Hiszpanów, że wygrają grupe, oczywiście nie tylko ich, za grubo, i licze na ich dwa zwycięstwa.. oby.. i żeby te Chile się dobrze spisało ze Szwajcarami..
Powinni wyciągnąć wnioski i wygrać kolejne dwa spotkania. Później mogą mieć dużo trudniej, ponieważ wg. mojej małej analizy w ćwierćfinale mogą się spotkać z Niemcami, którzy są już dobrze obyci z piłką i grają na wysokim poziomie, więc powinni wygrać swoją grupę.
 
karse 0

karse

Użytkownik
no jak będą drudzy to na Brazylijczyków by od razu trafili.. więc na pewno im zależy.. swoją drogą Chile musi łyknąć Szwajcarów
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
no jak będą drudzy to na Brazylijczyków by od razu trafili.. więc na pewno im zależy.. swoją drogą Chile musi łyknąć Szwajcarów
Fakt, Chile grają ładną, poukładaną grę. Przeprowadzają przemyślane kontrataki. Powinno to wystarczyć na Szwajcarów. Nie ma co patrzyć na spotkanie Szwajcarii z Hiszpanią, bo to Hiszpanie zagrali słaby mecz. Należy jednak pamiętać, że Szwajcaria nie straciła bramki od początku mistrzostw w 2006r.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fakt, Chile grają ładną, poukładaną grę. Przeprowadzają przemyślane kontrataki.
tu bym trochę podyskutował czy Chile grają poukładaną grę. W meczu z Hondurasem ich ataki był szturmowe, takie trochę na pałe. Miał któryś piłkę czy to Gonzales czy to Fernandes to te ataki były chaotyczne , indywidualne i aby na bramkę. Fakt gra ofensywna może się podobać ale u Chile składu w akcjach i poukładanej gry to tam za bardzo nie widziałem . Aczkolwiek nie twierdzę że Chile ze Szwajcarią nie wygra. Chyba że Szwajcaria znowu się zamuruje i będzie czekać na kontre ( zapewne tak będzie)
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
tu bym trochę podyskutował czy Chile grają poukładaną grę. W meczu z Hondurasem ich ataki był szturmowe, takie trochę na pałe. Miał któryś piłkę czy to Gonzales czy to Fernandes to te ataki były chaotyczne , indywidualne i aby na bramkę. Fakt gra ofensywna może się podobać ale u Chile składu w akcjach i poukładanej gry to tam za bardzo nie widziałem . Aczkolwiek nie twierdzę że Chile ze Szwajcarią nie wygra. Chyba że Szwajcaria znowu się zamuruje i będzie czekać na kontre ( zapewne tak będzie)
Fakt, masz rację co do ataków pozycyjnych, ale z kontry grają naprawdę nieźle.
 
M 0

maro369

Użytkownik
Może teraz nie odkryję Ameryki, ale:
Na 26 meczów do tej pory:
- 16 remisów po I połowie (!)
- 12 wyników 0:0 po I połowie (!)
- 7 razy X/X HT/FT
- 9 remisów w ogóle
Wniosek nasuwa się sam...
 
M 0

maro369

Użytkownik
Buk: expekt
Typ: większy procent posiadania piłki:
USA +4% 1.75
Algieria -4% 1.95
Faworytem meczu wydaje się być USA, a tu mamy jeszcze handi +4% dla nich.
Wcześniejsze mecze:
USA:
vs Anglia 46%
vs Słowenia 51%
Algieria:
vs Słowenia 48%
vs Anglia 52%
✅ USA 52% - Algieria 48%
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
w przypadku tej grupy lepszym betem jest 1.USA 2.Anglia po 4,5
W przypadku wygranej taką samą różnicą bramek lub wyższej wygranej USA niż Anglii- wchodzi. Nie jest to pewniak, ale kurs warty ryzyka, bo szanse są całkiem spore
 
L 0

lansky

Użytkownik
Dzisiaj ciekawe kursy na Serbie i Niemcy, przy wyniku 0-1 dla tych druzyn,
zapowiadaja sie bardzo emocjonujace spotkania , haha wyobrazam sobie co sie bedzie dzialo w berlinie jak niemcy daja plame ????:cool:
 
papys 0

papys

Użytkownik
Znalazłem ciekawą ofertę na to, kto będzie miał miejsce w pierwszej 16.
_______________
Dania TAK 2,15
Japonia NIE 2,0
AKO: 4,3
_______________
Jeśli Dania wygra kupon wchodzi ;) Jest to chyba bardziej korzystne niż postawienie na samą wygraną Danii. Co sądzicie? ;&gt;
 
papys 0

papys

Użytkownik
Czemu myslisz, ze sie nie da? Znalazłem to na stronie MILENIUM i po wybraniu tej kombinacji nie wyskoczyło, że jest to niemożliwe. ;/
Może ktoś kto bardziej ogarnia powie czy można tak.
Pozdro
 
A 1

aras86

Użytkownik
nie zagrasz tego razem...jeśli to postawiłeś i przejdziesz do stawki do wyskoczy Ci, że nie można tego grać razem
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom