>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

5 pln na Sportingbet

L 237

lookash

Użytkownik
Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy specjalną ofertę: 5zł za samą rejestracją bez depozytu w SportingBet, wyłącznie na http://www.bonus5pln.com

Uwaga! Oferta dostępna wyłącznie na bonus5pln.com



5zł bez depozytu w SportingBet za samą rejestrację + 600zł na zakłady bez ryzyka

5 zł na zakłady w Sportingbet otrzyma każdy kto zarejestruje konto w Sportingbet podczas MŚ 2010 ze specjalnych linków promocyjnych znajdujących się na stronie Bonus5PLN.com.

Jak odebrać 5zł?
1. Wejdź na stronę promocyjną SportingBet: Bonus5PLN.com..
2. Kliknij w link rejestracyjny: &quot;Otwórz konto w Sportingbet: 5zł + 600zł bonus&quot;
3. Wypełnij formularz rejestracyjny
4. Po rejestracji wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie Bonus5PLN.com podając swój numer ID oraz email użyty podczas rejestracji.
5. 5zł zostanie dopisane przez SportingBet do Twojego konta w ciągu 48h, jeśli zarejestrowałeś się za pośrednictwem strony Bonus5PLN.com.
 
justt 212

justt

Użytkownik
Ja się zarejestrowałem bez najmniejszego problemu - zobaczymy czy w ciągu 48h zostanie mi przyznane promo.
 
zyzo 0

zyzo

Użytkownik
Ja sie wczoraj rejestrowalem gdzies po 11 i normalnie rejestrowalo i zgloszenie tez prawidlowo wyslalo zobaczymy 48h jeszcze nie minelo
 
D 0

daro217

Użytkownik
ja dostalem po niecalych 20 h i niewiem jakim cudem ale z 5 zl udalo mi sie zrobic 600 zl ???? nie zapeszam, mam nadzieje ze nie bedzie problemow z wyplata ..
 
zyzo 0

zyzo

Użytkownik
ja dostalem po niecalych 20 h i niewiem jakim cudem ale z 5 zl udalo mi sie zrobic 600 zl ???? nie zapeszam, mam nadzieje ze nie bedzie problemow z wyplata ..
Jakos nie chce mi sie wierzyć, ze dostales te pieniadze na supporcie mowili, ze tylko w dni robocze beda rozdawac czyli ci, ktorzy zarajestrowali sie wczoraj dostanie piataka jutro ew. we wtorek:cool:
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Zarejestrowałem się przed chwilą bo z tego bukmachera do tej pory nie korzystałem. Czekam czy doda mi do konta 5 zł jutro lub pojutrze najdalej. Tak naprawdę przy odrobinie szczęścia i mądrych typach można z tego 5 zł coś ugrać później wypłacić i być zadowolonym że nic nie inwestowaliśmy, a coś ugraliśmy. Pozdrawiam. ????
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
w sobote rano sie zarejestrowałem i jak na razie piątaka nie ma, powinien byc przyznawany od razu a nie jakies czekanie 48 godzin, juz wystawiam minusa temu bukowi ;)
 
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Sprawdźcie sobie konta na sportingbet. Ja się rejestrowałem w sobotę po 20 i właśnie dostałem piątaka. Gdyby ktoś nie wiedział, to trzeba mieć obrót 5x 1,5 (w regulaminie nie pisze czy to ma być kurs na kupon czy zakład).
 
Do góry Bottom