>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory Prezydenckie - Polska 2010

unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Są już wyznaczone linie na frekwencję?
Frekwencja w I turze wyborów prezydenckich w Polsce
Poniżej 50% ---&gt; @1.75
Powyżej 50% --&gt; @1.95
Kursy z tobet
Myślę, że kurs na under w zaistniałych okolicznościach piękny. Jak dla mnie do pobrania ;) ale chętnie zapoznam się z waszymi opiniami na ten temat.
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
53,88% - wybory parlamentarne 2007
49,74% - wybory prezydenckie 2005 I tura
40,57% - wybory parlamentarne 2005
Jak widać tendencja jest zwyżkowa. Moim zdaniem utrzyma się i frekwencja przekroczy 50%. Wraz ze zbliżaniem się do wyborów kampania się zaostrzy i moim zdaniem część ludzi zdecyduje się w ostatniej chwili na głosowanie jak w 2007 roku. Na pewno zmobilizowany będzie elektorat Kaczyńskiego, w związku z wiadomymi zdarzeniami. Pytanie jest o Bronka ;) Jeśli przekona ludzi, żeby poszli i głosowali przeciwko Jarkowi to będzie 50%, a jak będzie dalej taki bez wyrazu to realny jest under 50% :]
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ten sondaż i wiele innych internetowych nie są wiarygodne ponieważ w dużej mierze wpłynęły na niego głosy np. użytkowników tego forum, którzy liczą że Mikke załatwi sprawę e-bukmacherów, jeśli wziąć pod uwagę sondaże to te która są przygotowane przez PAP, Polsat, TVP czy TVN w których już pan Mikke nie góruje :razz:
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
gdzie mozna znalezc jakies zaklady h2h? mysle, ze warto stawiac na Korwina w pojedynkach np. z Lepperem, Pawlakiem, Olechowskim. Na samym jego wiecu w Krakowie bylo ponad tysiac osob. W internecie wiele osob go popiera, mysle, ze powinien jakies 5-7% spokojnie zdobyc.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
gdzie mozna znalezc jakies zaklady h2h? mysle, ze warto stawiac na Korwina w pojedynkach np. z Lepperem, Pawlakiem, Olechowskim. Na samym jego wiecu w Krakowie bylo ponad tysiac osob. W internecie wiele osob go popiera, mysle, ze powinien jakies 5-7% spokojnie zdobyc.
Ze wszystkich buków naziemnych i internetowych, w tej chwili tylko Millenium ma Korwina w H2H, i to z Pawlakiem. Oddsy na Korwina 3.85, jeszcze jakis czasu temu wynosiły 5.25 a 2 tyg. temu 6.5. Poza tym, aby zagrać to zdarzenie, trzeba wrzucić 3 zdarzenia na kupon. Ciężko mi powiedzieć na ile sie to jeszcze opłaca. Z Olechem, Lepperem myśle że wygra, z Pawlakiem ciężko powiedzieć. Oddsy niby jeszcze chyba są Ok, no ale podatek, no i trzeba 2 kolejne zdarzenia dodać.
 
S 0

sebastw

Użytkownik
A ja myślę, że jeśli ktoś ma coś wolnej gotówki to mozna ją włożyć w zakład na to , że będzie druga runda w Ladbrokes za 1.12.
W Tobet jest tylko 1.05
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
Olechowski - JKM - 2 po 1,95 + JKM over 2,75 % po 1,85 pobrane za średnią stawkę. Myślę, że przynajmniej 1 z tych betów wejdzie, ale liczę na komplet i poparcie Korwina na poziomie 4-5 %.
Myślę, że sondażowe poparcie Olechowskiego jest dużo bliższe prawdy (2-3 %) niż JKM. Choćby dlatego, że
1. sondy są przekłamane i robione na małych próbkach osób, a Janusz jest niewygodnym kandydatem
2. w części sond - jest 4 &#39;głównych kandydatów&#39; plus &#39;ktoś inny&#39;, a w tych ktosiach jest właśnie Korwin
a Korwin - Lepper po 1,35 to pewka jak dla mnie
Akurat to jeden z niewielu typów, w których biorąc udział w wyborach, możemy zwiększyć szansę na jego powodzenie, także do urn ????
jeszcze jedno, korzystając z okazji: http://zostanwdomu.pl/
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Korwin - Olechowski 1 @ 1,80 myslę, że do grania, liczę bardzo, że w tych wyborach JKM zdobędzie chociaż te 4-5% i będzie na 4 miejscu ( na wyżej nie liczę ...).
Linie na U/O mam 46% , tu bym widział overa, w pierwszej turze spodziewam się około 50% frekwencji.
Lepper - Jurek 2 @ 2,45 tu może trochę z sympatii, ale liczę że Jurek będzie miał około 1,5% gdzieś, a Pan Andrzej myślę będzie under 1,00.
Jeśli w milenium można będzie łączyć te zakłady to pewnie za średnią stawkę pocisnę takiego tripla właśnie, albo trochę mocniej dubla bez ostatniego zdarzenia.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Korwin - Olechowski 1 @ 1,80 myslę, że do grania, liczę bardzo, że w tych wyborach JKM zdobędzie chociaż te 4-5% i będzie na 4 miejscu ( na wyżej nie liczę ...).
Linie na U/O mam 46% , tu bym widział overa, w pierwszej turze spodziewam się około 50% frekwencji.
Lepper - Jurek 2 @ 2,45 tu może trochę z sympatii, ale liczę że Jurek będzie miał około 1,5% gdzieś, a Pan Andrzej myślę będzie under 1,00.
Jeśli w milenium można będzie łączyć te zakłady to pewnie za średnią stawkę pocisnę takiego tripla właśnie, albo trochę mocniej dubla bez ostatniego zdarzenia.
Lepper 5 lat temu mial 15% w wyborach i nalezy sie z nim liczyc dosc powaznie, moim zdaniem moze miec ponad 3% (w tym moj glos ???? ) jest popularniejszy w srodowiskach wiejskich, fani Jurka zapewne w sporej czesci beda glosowac na Kaczynskiego, takze moim skromnym zdaniem Endrju spokojnie pokona rywala z tej pary, wstyd sie przyznac publicznie, ze glosuje sie na tego prostaka, stad zanizone sondaze ???? ZLepperowac!! ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na Leppera głosuje również duża liczba 18/19 latków, głownie dla tego że wolą Andrzeja od Kaczyńskiego czy Komorowskiego, a reszta kandydatów ich nie interesuje, Mikke dostaje głosy w tym przedziale wiekowym tylko od ludzi grających zakłady więc Lepper może trochę % nabić.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Waldemar Pawlak - JKM . Na Pawlaka kurs 1,45.Jak dla mnie mega peffka. Pawlak ma w końcu jakieś poparcie z tym całym PSL.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Waldemar Pawlak - JKM . Na Pawlaka kurs 1,45.Jak dla mnie mega peffka. Pawlak ma w końcu jakieś poparcie z tym całym PSL.
Ja bym sie z ta &quot;peffka&quot; wstrzymal ???? Owszem Pawlak jakis tam elektorat ma, ale ma go teraz takze Korwin. Duzo mlodych ludzi zaglosuje, srodowiska studenckie itp. Ostatnie sondaze wskazuja na przewage JKM, dla mnie ten typ powinien byc 1,85-1,85
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Mikke dostaje głosy w tym przedziale wiekowym tylko od ludzi grających zakłady więc Lepper może trochę % nabić.
bez obrazy, ale coś w małym świecie żyjesz.
Ja bym sie z ta &quot;peffka&quot; wstrzymal ???? Owszem Pawlak jakis tam elektorat ma, ale ma go teraz takze Korwin. Duzo mlodych ludzi zaglosuje, srodowiska studenckie itp
dokładnie, nie jest to żaden pewniak, raczej istnieje duża szansa że JKM przegoni Pawlaka. Pewniak to był np. Napieralski vs Olechowski na Ladbroksie wczoraj za 1,11 - w tej chwili 1,05.
 
bl00dy 0

bl00dy

Użytkownik
Andrzej Olechowski - Janusz Korwin-Mikke@1,85

Dla mnie ten typ wydaje sie najpewniejszy z oferty na tobecie.
Vader// Dobrze byłoby jeszcze napisać argumenty dlaczego tak uważasz... Bo takie zdanie niewiele mówi innym.
 
Do góry Bottom